تعمیرات و خدمات فنی

رفع عیب پکیج ایران رادیاتور

تا الان از هوم سرویز خدمات گرفتید؟

از نظافت و اسباب کشی تا تعمیرات و بازسازی

مشاوره و ثبت سفارش رایگان

021-91001332 سفارش با نرم افزار

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

در بسیاری از ساختمان برای تامین آب گرم ساختمان و گرمایش از پکیج ایران رادیاتور استففاده می شود. این وسیله با ۳ انرژی آب، برق و گاز در ارتباط است. بنابراین هرگونه اشکال درسیستم برق کشی ساختمان، لوله کشی پکیج و لوله کشی گاز ساختمان روی کارکرد پکیج تاثیر می گذارد. نصب و تعمیر پکیج یک سرویس تخصصی است و نباید بدون تجربه اقدام به باز کردن دستگاه کرد. آشنایی با کدهای خطای پکیج برای رفع عیب پکیج ایران رادیاتور الزامی است. اگر دستگاه مشکل پیدا کرده و ارور می دهد، دستگاه را خاموش کرده و با تعمیرکار متخصص تماس بگیرید.

سرویس پکیج ایران رادیاتور

سرویس سیستم های گرمایشی، موجب کارکرد بهینه دستگاه می شود و عمر مفید پکیج را بیشتر می کند. برقراری آب گرم برای سرویس های بهداشتی و آشپزخانه نیازمند عملکرد صحیح پکیج است. سرویس پکیج ایران رادیاتور موجب افزایش راندمان دستگاه می شود. از طرفی در صورت وجود قطعات فرسوده یا معیوب می توان در موقع تعمیر و سرویس را هم زمان انجام داد. در موارد عادی ۲ بار در سال سرویس دوره ای پکیج انجام می شود. هزینه ای که برای سرویس دوره ای پکیج ایران رادیاتور پرداخته می شود بسیار کمتر از هزینه رفع عیب پکیج ایران رادیاتور و رفع کد خطا است. خدمات سرویس پکیج هوم سرویز توسط تکنیسین آموزش دیده انجام می شود. سرویس پیش از فصل سرما و سرویس کامل بعد از فصل سرما توصیه شده است.

قیمت گذاری خدمات خانگی تعرفه قیمت نصب و تعمیر پکیج و آبگرمکن

سرویس و رفع عیب پکیج ایران رادیاتور

نکته هایی از رفع عیب پکیج ایران رادیاتور

کدهای خطای ایران رادیاتور را نادیده نگیرید. هر کدام از این کدها نشان دهنده مشکل در سیستم های داخلی پکیج است. بی توجهی به کدهای خطا منجر به آسیب جدی به دستگاه شده و برد الکترونیکی پکیج ایران رادیاتور را خراب می کند. هزینه هایی که برای جبران این سهل انگاری می پردازید بسیار بیشتر است. حتی قبل از اعلام خطای سیستم هم می توانید برخی از مشکلات را شناسایی کنید. برای مثال یکی از علل گرم نشدن آب می تواند مربوط به رسوب مبدل حرارتی باشد. در صورت وجود اشکال در کارکرد دستگاه هرگز، پوشش دستگاه را باز نکنید. این کار می تواند خطرات مالی و جانی را به همراه داشته باشد. برخی از مواردی که منجر به کد خطای پیکج ایران رادیاتور می شود عبارت است از:

چگونه رسوب گیری آبگرمکن دیواری را انجام دهیم؟

رسوب گیری پکیج دیواری ایران رادیاتور

هزینه ای که برای رفع عیب پکیج ایران رادیاتور دریافت می شود اغلب مربوط به همین رسوب زدایی دستگاه است. در بسیاری از موارد تنها دلیل عدم کارکرد بهینه پکیج، تجمع رسوب در مخزن و مبدل حرارتی است. چنانچه به دلیل صرفه جویی و یا سهل انگاری سرویس دوره ای پکیج را انجام ندهید به زودی ناچار به پرداخت مبالغ بیشتری برای صدمات ناشی از رسوب دستگاه می شوید. سوراخ شدن مخزن یکی از این موارد است که اغلب ناشی از رسوب بیش از حد در مخزن پکیج است. برخی از علائم رسوب پکیج دیواری ایران رادیاتور عبارتند از:

  • نوسان دمای آب و سرد و گرم شدن ناگهانی
  • افزایش صدای پکیج به هنگام باز کردن شیر آب
  • روشن شدن کد خطای پکیج ایران رادیاتور( چراغ ۷۰)
  • چشمک زدن هم زمان چراغ های خطا روی برد( ۴۰-۷۰-۸۰)

راهنمای تعمیر و سرویس پکیج

سرویس پکیج ایران رادیاتور فوری

رفع عیب پکیج ایران رادیاتور و هواگیری

این دستگاه مجهز به سیستم هواگیری خودکار است برای هواگیری لازم است تا شیر آب ورودی را ببندید و هواگیری را با اهرم مخصوص انجام دهید. پیچ هواگیری را در خلاف عقربه های ساعت حرکت دهید تا با ریزش آب هواگیری انجام شود. هواگیری روی افزایش کارایی پکیج تاثیر دارد. یک دستگاه سالم و هواکیری شده قادر است آب گرم مورد نیاز خانوار را هم زمان با باز کردن شیر آب در سرویس های بهداشتی و حمام تامین کند. خوب کار کردن دستگاه موجب کاهش هزینه های مصرفی گاز نیز خواهد شد. با همین هواگیری ساده بسیاری از کدهای خطا هرگز اتفاق نمی افتد. شاید بیش از چند دقیقه وقت برای هواگیری صرف نکنید ولی همین عمل بازدهی دستگاه را بسیار افزایش می دهد.

علت صدای پکیج ایران رادیاتور

برای رفع عیب پکیج ایران رادیاتور وقتی دستگاه صدای زیادی تولید می کند، چند مورد را باید بررسی کرد. رسوب گرفتن مبدل حرارتی و مدار، هوا گرفتن مدار گرمایش دستگاه، خرابی پمپ آب، عدم تنظیم شیر برقی گاز و یا مشکل در سنسور حرارتی می تواند علت اصلی سر و صدای زیاد دستگاه باشد. هر کدام از این موارد نیاز به بررسی دقیق دارد. برای رفع عیب پکیج ایران رادیاتور با خدمات لوله کشی پکیج هوم سرویز تماس بگیرید. نصب و تعمیر پکیج، سرویس دوره ای پکیج، تعویض قطعات آسیب دیده با قطعه اصل بخشی از خدمات همیاران متخصص پکیج است.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب و تعمیر پکیج هم ارائه میده؟

سرویس پکیج در مناطق ۲۲ گانه تهران بزرگ

تعمیر و رفع عیب پکیج ایران رادیاتوررفع عیب پکیج ایران رادیاتور

انفجاری روشن شدن پکیج دیواری ایران رادیاتور

در حالت معمول به هنگام باز کردن شیر آب، دستگاه روشن می شود. این سیستم نباید حالت انفجاری داشته باشد. چنانچه فشار گاز شیر برقی گاز تنظیم نباشد دستگاه به حالت انفجاری روشن می شود. این وضعیت خطراتی را به همراه دارد و لازم است تا هر چه سریع تر نسبت به رفع عیب پکیج ایران رادیاتور اقدام کرد. در برخی از موارد هم مشکل ناشی از عدم تنظیم فاصله الکترود جرقه زن تا سطح مشعل است. چنانچه الکترود جرقه زن شکسته باشد و یا مشکلی در کابل یا ترانس جرقه وجود داشته باشد هم با باز کردن شیر آب، دستگاه با حالت انفجاری روشن می شود. در هر صورت این مشکل نایز به بررسی دقیق تر دارد هر گونه اشکال در دودکش، فلنج دود یا برد الکترونیک پکیج ایران رادیاتور نیز در این وضعیت دخالت دارد.

رفع عیب پکیج ایران رادیاتور با هوم سرویز

نصب و تعمیر پکیج ایران رادیاتور، رسوب گیری و سرویس پکیج، لوله کشی پکیج و … بخشی از خدمات پکیج هوم سرویز در تهران است. تعمیر برد الکترونیکی پکیج ایران رادیاتور توسط تکنیسین آموزش دیده در محل و با هزینه مناسب انجام می شود. هنگام مواجهه با کد خطای پکیج ایران رادیاتور و برای پیشگیری از صدمات بیشتر دستگاه را خاموش کنید و شیر گاز ورودی به پکیج را ببندید. سپس با همیاران فنی ما تماس بگیرید تا نزدکترین متخصص تعمیرات پکیج را به محل اعزام کنیم.

برای ثبت سفارش رایگان سرویس نصب و تعمیر پکیج از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نصب و تعمیر پکیج تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا