کاربردی

چگونه مبل ها را با بخارشوی خانگی تمیز کنیم؟

تا الان از هوم سرویز خدمات گرفتید؟

از نظافت و اسباب کشی تا تعمیرات و بازسازی

مشاوره و ثبت سفارش رایگان

021-91001332 سفارش با نرم افزار

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

نظافت مبلمان یکی از بخش هایی است که کمتر به آن توجه می شود. تشک و رویه مبلمان در معرض کثیفی و آلودگی زیادی است. برای بالا بردن بهداشت خانوار و حفظ اصول بهداشتی در فضای بسته منازل، لازم است تا همه لوازم از جمله کاناپه و مبل ها هم شستشو داده شوند. با پرداخت اندک هزینه شستشوی مبل می توانید از خدمات حرفه ای خشکشویی مبل در منزل استفاده کنید. وقتی مبل ها پر از لکه های چربی و کثیفی است چاره ای جز شستشوی مبل با دستگاه نیست. اگر دستگاه بخارشو در خانه دارید حتما کار شستن مبل با بخارشو را به صورت ماهانه انجام دهید. به این ترتیب از تجمع چربی و کثیفی روی سطح مبل ها و نفوذ لکه ها به بافت و اسفنج مبلمان جلوگیری می شود.

شستن مبل با بخارشو

این دستگاه با تولید بخار آب، کار شستشوی مبل ها را ساده کرده است. دمای بالای بخار آب همه عوامل بیماری زا را از بین می برد. با بخارشوی خانگی دیگر اثری از ذرات ریز گرد و غبار باقی نمی ماند و همه باکتری ها، ویروس ها و موجودات ریز ذره بینی نیز از بین می روند. حتی ساس خانگی نیز با دمای بخار آب تاب تحمل ندارد. در شرکت های نظافتی از انواع دستگاه بخارشوی صنعتی برای شستشوی مبل در منزل استفاده می شود. این دستگاه ها بزرگ تر هستند و توان تولید بخار بیشتری دارند. اما با دستگاه بخار شوی خانگی نیز می توانید همین کار را با حوصله انجام دهید.

هزینه شستشوی مبل در منزل با دستگاه مبل شور

شستشوی مبلمان با بخارشو

تمیز کردن مبل

قبل از شستن مبل با بخارشو روکش مبل ها را تمیز کنید لازم است تا گرد و غبار روی مبل ها را با جاروبرقی بگیرید. موی حیوانات خانگی، پرز و آشغال و … روی پارچه رویه مبل ها را کثیف می کند. چنانچه این آشغال ها را تمیز نکنید، بخار موجب کثیف تر شدن مبلمان می شود. خیس شدن گرد و غبار و … باعث می شود تا این ذرات به بافت پارچه رویه مبل نفوذ کنند. همه قسمت های مبلمان را با حوصله جارو بکشید. تشک ها را برداشته و زیر آن را تمیز کنید. برای اینکه پارچه رومبلی آسیب نبیند حتما از سری مخصوص برای جارو کردن مبل ها استفاده کنید. این کار کمی زمان بر است ولی کیفیت کار را بالا می برد. حتی به صورت هفتگی نیز می توانید برای نظافت بیشتر، روی مبل ها را با جارو برقی تمیز کنید.

شستشوی مبل در منزل با بخارشو

بخارشوی خانگی قدرت و توان بخارشوهای صنعتی را ندارد. این دستگاه قادر به لکه بری و از بین بردن لکه های قدیمی روی سطح مبلمان نیست. برای بالا بردن کیفیت شستن مبل با بخارشو بهتر است از قبل نسبت به لکه گیری مبلمان اقدام کنید. مقدار کافی پاک کننده مخصوص یا مواد شونیده مبل را روی محل لکه استفاده کنید. بعد از ۵ تا ۱۰ دقیقه می توانید محل مورد نظر را با پارچه تمیز کنید. البته بسیاری از لکه های مایعات با همین بخارشوهای خانگی هم تمیز می شوند. اما برای پاک کردن لکه جوهر یا چربی از روی مبل ها بهتر است با شوینده ها لکه را از بین ببرید.

شست و شوی مبل با تخفیف ویژه

طریقه شستن مبل با بخارشوشستن مبل با بخارشو در منزل

طریقه شستن مبل با دستگاه بخارشو

نفوذ بخار آب به تار و پود پارچه موجب از بین رفتن آلودگی و از بین بردن عوامل آلرژی زا می شود. کثیفی های زیادی در مبلمان وجود دارند که حتی با چشم هم دیده نمی شوند. نفوذ عرق بدن انسان با بافت پارچه، قابل دید نیست. وقتی در طول روز روی مبل ها می نشینید همه آلودگی ها را به رویه پارچه ای مبلمان انتقال می دهید. برای شست و شوی مبل با دستگاه بخارشوی خانگی محدودیتی وجود ندارد. البته در مورد پارچه های ابریشمی و حساس بهتر است اطلاعات رویه مبلمان را از برچسب پشت مبل ها بخوانید. بهترین روش شستشوی مبل پارچه ای در راهنمای روی برچسب با علائم اختصاری قید شده است. برای مثال حرف ” X” لاتین نشان می دهد که این پارچه در مقابل آب، دچار آسیب می شود. بنابراین در این مورد نمی توانید برای شستن مبل با بخارشو کار کنید.

شستشوی مبل با دستگاه بخارشو

بخارشوهای خانگی دارای محفظه آب و شلنگ مخصوص هستند. برای شستن مبل با بخارشو طبق دستورالعمل و کاتالوگ، دستگاه را راه اندازی کنید. ابتدا درب محفظه آب را باز گرده و با قیف مخصوص، آب تمیز را وارد مخزن دستگاه کنید. هیچگاه آب را تا انتها پر نکنید. دستگاه بخارشو نیازی به افزودن شوینده و مواد پاک کننده ندارد. فقط آب خالص را می توانید در مخزن بریزید. دستگاه را روشن کرده و تا تولید بخار صبر کنید. سری مخصوص دستگاه را برای شستشوی مبل وصل کنید. همه کوشن ها، پشتی ها و قسمت های جدا شونده مبلمان را بردارید و شروع به تمیز کردن مبل ها کنید.

خشکشویی مبلمان در منزل

هزینه شستن مبل با بخارشوشستن مبل با بخارشو

روش شستشوی مبل پارچه ای با بخارشو

شستن مبل با بخارشو چندان دشوار نیست. با زدن دکمه، بخار آب را روی سطح پارچه ای مبل ها بپاشید. سری دستگاه را روی قسمت های مرطوب بکشید و چند بار این عمل را تکرار کنید. همه قسمت های مبلمان را با حوصله تمیز کنید. مراقب باشید آب زیادی به داخل پارچه نفوذ نکند. حداقل یکبار روی همه قسمت ها را با دستگاه بخارشو تمیز کنید. نگران خیس شدن برخی از قسمت های مبلمان نباشید. بعد از شستن مبل با بخارشو ، پنجره را باز کنید تا این قسمت ها در معرض هوا خشک شود.

تا الان از هوم سرویز خدمات گرفتید؟

در هوم سرویز همه قیمت ها شفافه و رایگان میتونید سفارش ثبت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

خدمات خشکشویی مبل در منزل

اگر با این توضیحات هنوز نمی توانید کار شستن مبل با بخارشو را انجام دهید یا به نظرتان شستشوی مبل ها دشوار است با ما تماس بگیرید. سرویس مبل شویی هوم سرویز با استفاده از دستگاه مخصوص برای شستشوی مبل ، کارها را ساده کرده است. در خشکشویی مبل ابتدا مبلمان لکه گیری شده، سپس با بهترین مواد شوینده مبل ، آلودگی ها تمیز می شود. در انتها توسط یک دستگاه صنعتی آب و مواد شوینده باقی مانده روی مبل ها به خوبی برداشته شده و مبلمان تقریبا خشک تحویل داده می شود.

برای ثبت سفارش رایگان سرویس خشک شویی مبل از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

 

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا