تعمیر و سرویس خودرو

آموزش مکانیک خودرو حرفه ای ✔️ عیب یابی و تعمیر خودرو در محل

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

کسانی که علاقه دارند به عنوان مکانیک خودرو یا مکانیک سیار مشغول به کار شوند، باید دوره آموزش مکانیک خودرو را بگذرانند. همه همیاران هوم سرویز در امداد خودرو ایران که به عنوان مکانیک همراه کار می کنند، این دوره را گذرانده اند. تعمیر خودرو یکی از حرفه های تخصصی است و از کسب و کارهای پر رونق محسوب می شود. آموزش برق خودرو، سیم کشی خودرو، عیب یابی و تعمیر خودرو و بسیاری مباحث دیگر در این دوره آموزش داده می شود. با توجه به صنعت رو به رشد خودرو سازی کشور لازم است تا متخصصین تعلیم دیده در زمینه خودرو، در سطح کشور وجود داشته باشد. اتومبیل کالای یکبار مصرف نیست و در صورت رسیدگی و نگهداری صحیح سالیان بیشتری به خوبی کار می کند.

مکانیک خودرو کیست؟

وقتی ماشین دچار مشکل می شود برای عیب یابی به تعمیرگاه می روید. مکانیک با بررسی اتومبیل می تواند مشکل احتمالی خودرو را تشخیص دهد. کاری که یک مکانیک برای خودرو انجام می دهد شبیه به پزشکی است ولی بیماران، ماشین ها هستند. مکانیک یک فرد آموزش دیده است که به صورت عملی و تخصصی، تعمیرات خودرو را گذرانده است. این فرد تسلط کافی در تعمیرات و رفع عیب اتومبیل های سواری دارد. آموزش مکانیک خودرو به صورت عملی و همراه با کسب تجربه در هنگام کار می باشد. همه قسمت های مکانیکی و الکتریکی خودرو در حیطه کاری مکانیک خودرو قرار دارد. برای مثال: تعمیر گیربکس پراید ، عیب یابی کولر پراید، عیب یابی خودرو پژو ۴۰۵،سیم کشی خودرو، تعمیر سیستم تهویه خودرو، برق خودرو، رفع عیب سیستم های امنیتی خودرو و …. همگی در حیطه کاری مکانیک خودرو است.

تعمیرگاه سیار وسایل نقلیه امداد خودرو

دوره آموزشی مکانیک خودرودوره اموزشی تعمیرات خودرو تخصصی

آموزش مکانیک خودرو

صنعت خودرو در سالهای اخیر پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته است. با توجه به پیشرفت روز افزون صنعت خودرو، هر روز شاهد تحولی بزرگ در تولید ماشین های مدل جدید هستیم. تعمیر و عیب یابی این ماشین های پیشرفته از عهده مکانیک های قدیمی بر نمی آید. لازم است تا جوانان علاقه مند به حرفه های فنی در دوره آموزش مکانیک خودرو شرکت کرده و فوت و فن تعمیرات خودرو را فرا بگیرند. نگهداری و مراقبت از ماشین به عهده مالک ان است. با توجه به پیشرفته تر شدن اتومبیل های امروزی، دیگر همه راننده ها قادر به انجام امور تعمیرات خودرو نیستند. در این صورت تنها راه مراقبت از ماشین، کمک گرفتن از یک فرد حرفه ای است. آیا دوره آموزش مکانیک خودرو را گذرانده اید؟ اگر در زمینه تعمیر ماشین اطلاعاتی ندارید از یک متخصص کمک بگیرید.

تعمیرکار سیار خودرو

از زمان پیدایش موتورهای احتراقی ، سیر تحول اتومبیل های شخصی صعودی بوده است. در گذشته های دور تعمیرگاه ها تنها مکان برای تعمیر خودرو بودند ولی امروزه تعمیرکار سیار هوم سرویز در همه نقاط شهر برای امداد رسانی به ماشین ها حاضر است. ما یک تیم قوی برای تعمیر خودرو هستیم که به صورت امداد خودرو و مکانیک همراه کار می کنیم. آموزش مکانیک خودرو موجب ارتقا دانش علمی و بالا بردن سطح توان تخصصی تیم حرفه ای امداد خودرو سیار شده است. صنایع خودروسازی بعد از صنعت نفت دومین صنعت مهم کشور محسوب می شود. لازم است تا افرادی متخصص در زمینه تعمیرات خودرو آموزش ببینند در غیر این صورت توان فنی برای عیب یابی و تعمیر خودرو وجود نخواهد داشت.

خدمات تعمیر ماشین در محل

آموزش مکانیک خودرو عمومی و تخصصی

شرایط شرکت در آموزش مکانیک خودرو

برای اینکه یک تکنیسین ماهر خودرو شوید باید بسیار دقیق و پر حوصله باشید. داشتن روحیه تیمی و توانایی ارتباط اجتماعی قوی به پیشرفت در این حرفه کمک می کند. برای اینکه به خوبی مباحث دوره را فرا بگیرید لازم است تا تجربه عملی در تعمیر خودرو را نیز کسب کنید. بنابراین آمادگی شرکت در کلاس های عملی را هم زمان با اصول تئوری داشته باشید. محل نشکیل کلاس های آموزش مکانیک خودرو در محوطه تعمیرگاه است. برای اینکه عضوی از امداد خودرو هوم سوریز شوید باید دوره پیشرفته مکانیک خودرو را بگذرانید. راه های زیادی برای آشنایی با تعمیرات ماشین وجود دارد که در ادامه به آن می پردازیم.

مراحل آموزش مکانیک خودرو

بهترین راه برای یادگیری تعمیر خودرو اینست که وارد میدان شوید و شاگردی یک استادکار را بکنید. معمولا مکانیک های قدیمی از پچگی شاگردی کرده اند و در اثر تجربه توانایی تعمیر ماشین را کسب کرده اند. این شیوه امروز جواب نمی دهد. برای این کار باید عمر نوح داشته باشید و تازه به محض آشنایی با یک سیستم، تکنولوژی های پیشرفته تری وارد بازار می شود. بنابراین منطقی ترین راه یادگیری مهارت تعمیرات خودرو، شرکت در دوره آموزش مکانیک خودرو است. برای این منظور دوره های دانشگاهی تخصصی ارائه شده است. علاوه بر آن امکان شرکت در دوره های فنی حرفه ای و کلاس های آزاد هم وجود دارد. البته این دوره ها رایکان نیست و باید هزینه شرکت در کلاس ها را بپردازید.

ترفندها، روش ها و همه چیز درباره تعمیرات خودرو

مکانیک خودرو آموزش

هزینه آموزش مکانیک خودرو

طول دوره ها و همچنین هزینه دریافتی در آموزشگاه های آزاد و مراکز فنی و حرفه ای دولتی تفاوت دارد. برای مثال هزینه سیم کشی خودرو یک مبلغ مشخص است ولی اگر بخواهید تعمیر کامپیوتر خودرو را نیز آموزش ببینید باید مبلغ بیشتری بپردازید. معمولا همه آموزشگاه های آزاد و مراکز دولتی لیست مباحث دوره آموزش مکانیک خودرو را به همراه طول دوره و مبلغ دریافتی از قبل اطلاع رسانی می کنند. به نزدیکترین مرکز مجاز آموزش مکانیک خودرو مراجعه کنید و شرایط را از نزدیک بررسی کنید .

میدونستی که هوم سرویز، خدمات تعمیر خودرو هم ارائه میده؟

امداد خودو و مکانیک همراه هوم سرویز

تعمیر خودرو در محل، عیب یابی برق خودرو، تعویض روغن، تعمیر گیربکس پراید، عیب یابی کولر پراید، عیب یابی خودرو پژو ۴۰۵ در محل، تعمیر کامپیوتر خودرو به صورت تخصصی، از خدمات فنی هوم سرویز است. اگر فرصت رفتن به تعمیرگاه را ندارید با سرویس تعمیر خودرو هوم سرویز تماس بگیرید. تعمیرکار سیار امداد خودرو برای عیب یابی به محل مراجعه می کند. بسیاری از خدمات مثل تعویض روغن و تعویض فیلترها در محل انجام می شود. در صورت نیاز به انتقال ماشین به تعمیرگاه، هماهنگی های لازم انجام می شود.

جهت اطلاع از هزینه تعمیر خودرو و سفارش کارشناسی خودرو تضمینی به اپ هوم سرویز مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا