لوله کشی و تاسیساتهوم سرویز

تخلیه چاه شبانه روزی در تهران

چاه فاضلاب آلوده ترین مکان در هر ساختمان است. پخش شدن فاضلاب در اماکن عمومی و یا ساختمان های مسکونی، انواع میکروب ها، باکتری ها و ویروس های بیماری را نیز پخش می کند. وقتی چاه فاضلاب پر شود، دیر یا زود فاضلاب وارد محیط زندگی می شود. در این صورت خطرات جدی ساکنین را تهدید می کند. تنها راه خلاصی از این مشکل، تخلیه چاه است. از آنجایی که در شهرهای بزرگ امکان تخلیه چاه و فاضلاب در روز به دلایل بهداشتی وجود ندارد، اغلب موارد خدمات تخلیه چاه شبانه روزی ارائه می شود. تخلیه چاه می تواند به تنهایی و یا همراه با رفع انسداد لوله های فاضلاب انجام شود. اگر چه به نظر تخلیه چاه ولوله بازکنی کاری ساده است اما این کار بسیار حساس و دقیق است. هر گونه بی مبالاتی می تواند مشکلات جدی برای ساکنین ایجاد کند.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

چه زمانی به خدمات چاه وفاضلاب نیاز داریم؟

وقتی بوی شدید فاضلاب در ساختمان می پیچد و این بو روزهای زیادی ادامه دارد، احتمال گرفتگی چاه و نیاز به تخلیه فاضلاب وجود دارد. اگر از سوراخ چاهک حمام و توالت فاضلاب بالا زده و یا ازدحام سوسک و … از لوله های فاضلاب بیشتر شده باشد، حتما چاه پر شده است. در این صورت باید خیلی زود اقدام به تخلیه چاه و فاضلاب شود. حتی گیر کردن مو، دستمال کاغذی، آشغال یا هر شیء دیگری می تواند روی مایعات درون چاه را مسدود کند و پر شدن زود هنگام چاه رخ دهد. خدمات چاه و فاضلاب از سرویس های شبانه روزی هوم سرویز است. به محض مشکل بالا زدگی فاضلاب با ما تماس بگیرید. تخلیه چاه شبانه روزی در همه مناطق تهران فعال است.

رفع گرفتگی لوله و چاه و فاضلاب با قیمت مناسب

قیمت تخلیه چاه شبانه روزی خدمات تخلیه چاه شبانه روزی در تهران

نحوه صحیح تخلیه چاه و لوله بازکنی چگونه است؟

فرایند تخلیه چاه شبانه روزی توسط تکنیسین و چاه بازکن با تجربه انجام می شود. در این عملیات همه مواد موجود در چاه شامل مواد جامد و لجن باید از داخل چاه به بیرون انتقال داده شود. در این عملیات از وسایل پمپاژ و حمل و نقل ویژه استفاده می شود. پمپاژ فاضلاب به درون وسیله حمل و نقل می تواند مشکلاتی را در حین کار ایجاد کند. بنابراین لازم است تا با خدمات تخلیه چاه شبانه روزی هماهنگ کنید تا چاله بازکن متخصص را برای تخلیه چاه فاضلاب به محل اعزام کند. استفاده از تجهیزات نیاز به مهارت و تجربه دارد. در اغلب موارد یک تیم مجهز برای تخلیه چاه و فاضلاب همکاری می کنند. قبل از تخلیه چاه لازم است تا از پر بودن چاه مطمئن شد. در برخی از موارد علت بالا آمدن فاضلاب، گرفتگی دهانه چاه است.

ترفندهای خانگی برای بازکردن لوله فاضلاب آشپزخانه

چرا تخلیه چاه و لوله بازکنی اهمیت دارد؟

هزینه تخلیه چاه شبانه روزی و یا خدمات لوله بازکنی متفاوت است. چنانچه در تشخیص علت بالا آدن فاضلاب، اشتباه رخ دهد، هزینه عملیات لوله بازکنی و تشخیص چاه بیشتر می شود. بهتر است از قبل لوله بازکن ماهر، مسیر لوله ها تا چاه را بررسی کند. امکان بررسی لوله ها با فنر وجود دارد. چنانچه مسیر لوله ها مسدود باشد، لوله بازکن با باز کردن گرفتگی مشکل را حل می کند. در این صورت نیازی به تخلیه چاه نیست. اگر با باز کردن لوله ها، فاضلاب به سرعت درون چاه تخلیه شود، نشان می دهد که چاه پر نشده است. تشخیص پر بودن چاه و یا گرفتگی لوله ها منجر به کاهش هزینه های تخلیه چاه و لوله بازکنی می شود. در صورت تشخیص اشتباه، حتی با وجود تخلیه فاضلاب باز هم مشکل وجود خواهد داشت.

رفع گرفتگی چاه و فاضلاب-خدمات شبانه روزی لوله بازکنی در کلیه مناطق

تخلیه چاه و فاضلابخدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه و فاضلاب ارزان

تخلیه چاه شبانه روزی

تشخیص محل درب چاه مهم ترین نکته در تخلیه چاه فاضلاب است. بعد از باز کردن درب چاه و بررسی دهانه از نظر سلامت، از پمپ های بسیار قوی برای مکش همه جرم ها استفاده می شود. دستگاه های پمپاژ ضعیف نمی توانند همه جرم ها چاه را به خارج مکش کنند. در این صورت تنها جرم های سطحی تخلیه می شود و چاه به طور کامل لایروبی و تخلیه نخواهد شد. تخلیه چاه فاضلاب در صورتی که به طور کامل و به درستی انجام نشود، خیلی زود دوباره مشکل بالا آمدن فاضلاب بروز می کند. در این صورت ناچار به پرداخت هزینه مجدد برای تخلیه چاه و لوله بازکنی هستید.

مواد حاصل از تخلیه چاه فاضلاب چه می شود؟

در تخلیه چاه شبانه روزی ، امحا و از بین بردن صحیح مواد تخلیه شده از چاه فاضلاب اهمیت زیادی دارد. خالی کردن این مواد در مکانی دور از محیط زندگی انسان ها و موجودات زنده، ضروری است. برای حفظ بهداشت محیط زیست در شهرها نمی توان فاضلاب را در جوب و یا معابر سطح شهر رها کرد. شرکت های تخلیه چاه و فاضلاب با پمپاژ مواد زائد به درون ماشین های حمل، امحا مواد فاضلاب را طبق قوانین و با در نظر گرفتن موارد بهداشتی انجام می دهند.

برای باز کردن لوله های فاضلاب گرفته چکار کنیم؟

تخلیه چاه شبانه روزی در تهرانخدمات لوله بازکنی و  تخلیه چاه شبانه روزی در تهران

قیمت تخلیه چاه فاضلاب چقدر است؟

به طور کلی بزرگی چاه، وضعیت دسترسی به دهانه اصلی چاه، دشواری کار در عملیات تخلیه چاه و لوله بازکنی روی قیمت نهایی تخلیه چاه شبانه روزی تاثیر دارد. ریزش دهانه چاه فاضلاب از بدترین اتفاقات در حین جرم گیری دیواره ها و تخلیه چاه است لذا از تکنیسین تخلیه چاه با تجربه کمک بگیرید. خدمات چاه وفاضلاب هوم سرویز بعد از بررسی دهانه چاه اطلاع رسانی می شود. در نظر داشته باشید که پس از هر بار تخلیه عمر چاه کوتاه تر می شود. در واقع زمان پر شدن چاه فاضلاب نسبت به اولین بار، کوتاه تر خواهد شد.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی هم ارائه میده؟

لوله بازکنی در تهران و باز کردن چاه توالت ۲۴ ساعته

تعرفه لوله بازکنی و تخلیه چاه هوم سرویز

عنواناز قیمت (تومان)تا قیمت (تومان)
فنر زدن(از یک تا 15 متر)
120000155000
فنر زدن(طول بیش از 15 متر)175000295000
فنر زدن بیش از یک بار80000
تخلیه با تانکر200000550000
تخلیه و لایروبی چاه3500001000000
خارج کردن وسایل120000165000

لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران

تخلیه چاه شبانه روزی از سرویس های فوری هوم سرویز است. باز کردن لوله های فاضلاب آشپزخانه و سرویس های بهداشتی، لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران، تخلیه چاه در شرق تهران و چاه بازکنی در غرب تهران، خدمات تخلیه فاضلاب در شمال و جنوب تهران، در لیست برنامه های تخلیه چاه شبانه روزی هوم سرویز قرار دارد. سفارش رایگان تخلیه چاه و فاضلاب را از طریق اپلیکیشن هوم سرویز ارسال کنید. در کوتاه ترین زمان هماهنگی لازم برای بررسی دهانه چاه و تشخیص پر بودن چاه فاضلاب انجام می شود. سپس تخلیه چاه با دستگاه های مکنده بسیار قوی توسط تکنیسین ماهر انجام شده و فضولات از محل خارج می شود.

برای ثبت سفارش رایگان سرویس تخلیه چاه و لوله بازکنی از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی تخلیه چاه و لوله بازکنی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا