نظافت و پذیرایی

بدترین و بهترین روش شستشوی مبل پارچه ای !

مبلمان از لوازم اصلی در ادارات و شرکت ها و حتی منازل است. همینطور که روی میز و کمد و … گرد و خاک می نشیند روی مبلمان هم کثیف و آلوده می شود. با نگهداری صحیح از مبل ها می توان طول عمر و ماندگاری آن را افزایش داد نظافت و تمیز کردن مبل ها یکی از راه های اصلی برای نگهداری از مبلمان است. شرکت های نظافتی سرویس های خشکشویی مبل را ارائه می دهند. شستشوی مبل پارچه ای به نظر ساده می رسد و خیلی از افراد خودشان دست به کار نظافت این مبل ها می شوند. به نظر کار ساده ای باشد ولی در عمل مشکلات زیادی وجود دارد. گاهی یک اشتباه موجب می شود که رویه مبل به کلی آسیب ببیند. قبل از اینکه به دلیل اشتباهات در شستن مبل ها، مجبور به تعویض مبلمان بشوید این مطلب را تا انتها بخوانید.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

راهنمای شستشوی مبل پارچه ای

برای تمیز کردن مبلمان می توانید به همراه جاروکشی هفتگی خانه، سطح مبل ها را نیز با جاروبرقی گردگیری کنید. شاید باور نکنید اما روی مبل ها پر شده از گرد و خاک، مو، پرز لباس و … به خصوص در تابستان و گرمای هوا که پنجره ها باز است، مبلمان کثیف تر هم می شود. مبلمان پارچه ای از انواع مبل های راحتی هستند که برای استفاده روزانه خانوار به کار می روند. به این ترتیب بیش از مبل های اتاق پذیرایی که مخصوص مهمان هاست در معرض کثیفی قرار دارند. لازم است تا مبل ها را نیز مثل بقیه لوازم منزل تمیز کرده و بشویید. شستشوی غیر اصولی مبل در منزل موجب آسیب شدید به اسفنج و پارچه رویه مبلمان می شود. بهترین روش شستشوی مبل پارچه ای تماس با شرکت خدماتی برای شستن مبل هاست. هزینه شستشوی مبل بسیار مقرون به صرفه است.  

نحوه شستشوی مبل پارچه ای

وقتی صحبت از تمیز کردن و شستن مبل های پارچه ای می شود فوری به یاد پودر و کف فراوان و شلنگ آب می افتیم. یکی از بدترین کارها اینست که مبلمان نازنین را با آب گران بها شستشو دهید. البته که آب یک پاک کننده عالی است ولی این شیوه برای شستن مبل ها اصلا توصیه نمی شود. برای شستشوی مبل پارچه ای قبل از اینکه شلنگ به دست شوید، به قیمت خرید مبلمان فکر کنید. با این کار حتما اسفنج نشیمن مبل ها به شدت آسیب می بیند. در گذشته این شیوه بیشتر مرسوم بود ولی این روزها کمتر کسی حاضر است با شلنگ آب و پودر تاید به جان مبل ها بیفتد. البته شاید آپارتمان نشینی هم در این قضیه دخیل باشد.

حالا با از روی منطق و یا به دلیل کمبود جا، دیگر شستشوی مبل ها با آب فراوان و کف منسوخ شده است اما هنوز هم اشتباهاتی در مورد نظافت مبل ها وجود دارد.

هزینه شستشوی مبل در منزل با دستگاه مبل شور

شستن مبلمان پارچه ایشستشوی مبل در منزل

قبل از شستشوی مبل پارچه ای

یکی از بدترین کارها اینست که بدون توجه به گرد و غبار روی مبلمان، شروع به شستشوی آن کنید. حتما قبل از شستن مبل پارچه ای با کمک مکش قوی جاروبرقی، غبار روی مبل ها را تمیز کنید. همه جاروبرقی ها سری مخصوص تمیز کردن مبلمان هم دارند. بعد از اینکه خوب گردگیری کردید لازم است تا پرز و موهای روی پارچه مبل را نیز بگیرید. موها به اصطلاح برق دارند و شاید با جاروبرقی به طور کامل از روی مبلمان حذف نشوند. اگر قبل از جارو کردن، شروع به خشکشویی مبل و یا تمیزکاری با اسفنج کنید، همه کثیفی به خورد پارچه می رود. در این صورت مبل ها کثیف تر از قبل هم خواهند شد.

گرد و خاک دشمن پارچه رومبلی است و خیلی راحت داخل بافت پارچه می شود. به این ترتیب مبل ها کثیف و چرک مرده دیده می شوند! همیشه قبل از شستن مبل ها، گرد و خاک روی سطح مبلمان را کامل تمیز کنید. این کار زمان زیادی از وقت تان را نمی گیرد ولی نتیجه بسیار بهتر خواهد شد.

شست و شوی مبل با تخفیف ویژه

انواع روش شستشوی مبل پارچه ای

برای شستن مبل لازم است تا با توجه به پارچه رویه اقدام کنید. مبل های پارچه ای همگی دارای یک جنس نیستند. پارچه های ظریف ابریشمی و پارچه های ضخیم تر برای رو مبلی استفاده می شود. بدون تردید شیوه شستن این مبل ها یکسان نیست. معمولا اطلاعات مبل ها به صورت برچسب روی قسمت پشتی یا زیر آن زده شده است. با مطالعه این برچسب می توانید اطلاعاتی از کیفیت پارچه مبل، دمای شستشو، روش شستشو، شوینده مناسب و … به دست بیاورید. یک اشتباه رایج اینست که موقع نظافت مبل پارچه ای بدون توجه به برچسب راهنما، شروع به تمیزکاری و شستن مبل ها نمایید. در این صورت احتمال دارد، رنگ پارچه مبلمان به کلی آسیب ببیند. یادتان باشد هزینه تعمیر مبلمان خیلی بیشتر از قیمت شستشوی مبل هوم سرویز است.

تمیز کردن مبل مخمل با موادی که در خانه دارید!

بهترین روش شستشوی مبل پارچه ایشستشوی مبل پارچه ای با دستگاه مبل شور

شستشوی مبل پارچه ای در منزل

برای شستشوی مبل پارچه ای برخی از افراد  اندکی مواد شوینده  را در ظرف ریخته و با کمک یک اسفنج بزرگ سطح رویه مبل ها را تمیز می کنند. تا اینجای کار مشکلی ندارد. اما اگر شوینده مناسب نباشد حتما پارچه آسیب می بیند. اگر می خواهید خودتان کار تمیز کردن مبل ها را در منزل انجام دهید از مواد شوینده مبل مطمئن استفاده کنید. استفاده از مواد شوینده خانگی مثل صابون، جوش شیرین، آب و سرکه و … برای تمیز کردن مبل ها بهترین ماده است. فراموش نکنید که استفاده از سفید کننده ها برای لکه بری مبلمان پارچه ای به کل ممنوع است. بدترین روش شستشوی مبل پارچه ای اینست که با آب و وایتکس به جان مبلمان بیفتید. در این صورت حتما نیاز به تعویض پارچه رو مبلی خواهید داشت.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات خشک شویی مبل هم ارائه میده؟

خشکشویی مبلمان در منزل

لکه بری و شستشوی مبل پارچه ای

وقتی پارچه رو مبلی پر از لکه های چرب و رنگی شده، چطور آن را تمیز می کنید. استفاده از مواد زبر و سخت برای کشیدن روی لکه ها اصلا فایده ای ندارد. با این کار تنها خودتان را خسته می کنید از طرفی امکان پاره شدن پارچه رومبلی هم وجود دارد. برای از بین بردن لکه های سر سخت چای، قهوه، جوهر، نوشابه، چربی و … از روی مبلمان نیاز به کمی کمک دارید. سرویس شستشوی مبلمان هوم سرویز در خدمت شماست. با روش خشکشویی می توان همه لکه های مبل پارچه ای را تمیز کرد. ما برای شستن مبل ها از دستگاه مخصوص استفاده می کنیم. در دو محفظه جداگانه دستگاه، آب و شوینده مخصوص را ریخته و بدون کثیف کاری مبل ها را تمیز می کنیم. 

بهترین مبل شویی در تهران با قیمت مناسب

شستشوی مبل پارچه ای ارزانبهترین روش شستشوی مبل پارچه ای در منزل

هزینه شستشوی مبل پارچه ای

قیمت شستشوی مبل بستگی به ابعاد و تعداد آن دارد. برخی از مبل های پارچه ای دارای پارچه های بسیار ظریف و حساس تری دارند. از طرفی پشتی های جدا شونده نیز نیاز به شستشوی اضافی در همه طرف دارد. تعداد مبلمان نیز همیشه ثابت نیست. کاناپه های بزرگتر، صندلی های پارچه ای ناهارخوری، مبل های راحتی و … هر کدام به صورت تخصصی شستشو داده می شوند. قیمت شستن مبل ها در این موارد اندکی تفاوت دارد. اگر نیاز به لکه گیری با شوینده خارجی باشد، کمی قیمت ها تغییر می کند اما نتیجه بسیار راضی کننده خواهد بود. هر جور که حساب کنیم، هزینه ای که برای شستشوی مبل پارچه ای پرداخت می کنید، ارزشش را دارد. با یکبار امتحان مشتری دائمی ما خواهید شد.

لیست قیمت خشکشویی مبل هوم سرویز

عنوان(به روز رسانی سال 1400)قیمت (تومان)
خشکشویی یک دست مبلمان 7 نفره به همراه لکه بری260000
هر عدد صندلی
20000
هر عدد مبل اضافه
30000
هرعدد تشک، بالشتک، کوسن اضافه
12000
مبل تختخوابشو تک نفره80000
مبل تختخوابشو دو نفره120000
مبل تختخوابشو سه نفره210000
تشک خوشخواب یک نفره60000
تشک خوشخواب دو نفره100000
خشکشویی موکت تا 50 متر400000
خشکشویی موکت بیش از 50 متر(متر مربعی)8000
خشکشویی فرش ماشینی متری16000
خشکشویی فرش دستبافت متری22000
خشکشویی چمن مصنوعی زیر ۵۰ متر متری8000
خشکشویی تاتامی هر قطعه زیر ۵۰ عدد هر عدد6000
سرویس رفت و آمد40000

سرویس خشک شویی مبلمان در تهران

 این روزها شستن مبلمان دردسر شده. نه کسی وقت تمیز کردن مبل ها را دارد نه دیگر با این قیمت های فضایی می توان ریسک آسیب به مبل ها را قبول کرد. کارهای نظافتی و شستشوی مبلمان را به اهلش بسپارید.خدمات مبل شویی هوم سرویز از سرویس های نظافتی محبوب خانواده هاست. با ثبت سفارش رایگان در اپ این سامانه هماهنگی برای اعزام همیار به محل انجام می شود. امکان انتخاب تاریخ و ساعت مراجعه متصدی شستشوی مبل ها هم در اپ پیش بینی شده است. به این ترتیب در زمان مورد نظرتان کار شستن مبل پارچه ای انجام می شود. سریع ترین زمان شستشو، راحت ترین شیوه شستن مبل ها و ایمن ترین راه برای لکه بری پارچه رو مبلی همین روش است. 

ما برای شستن مبل ها از یک دستگاه کوچک مخصوص استفاده می کنیم. متصدی دستگاه می داند چگونه مبل ها را تمیز کند که هیچ آسیبی به آن وارد نشود. در مورد مبل های خیلی کثیف و لکه دار از شوینده مخصوص و مواد لکه بر مناسب استفاده می شود. در صورت درخواست مشتری امکان ضد عفونی مبلمان برای جلوگیری از انتقال بیماری های واگیردار وجود دارد. این سرویس شامل گارانتی است.

برای ثبت سفارش رایگان سرویس خشک شویی مبل از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی خشک شویی مبل تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا