نظافت و پذیرایی

راهنمای نظافت در منزل برای خانواده های جوان

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

وقتی صحبت از نظافت در منزل است، همه افراد خانواده باید مشارکت کنند. اصولا تمیزکاری و جمع و جور کردن خانه کار سخت و طاقت فرسایی است. شرکت های خدماتی نظافتی به صورت حرفه ای در این زمینه کار می کنند. بسیاری از خانواده ها هم ترجیح می دهند یک کارگر نظافت منزل برای مواقع اضطراری استخدام کنند. از حق نگذریم تمیز کردن خانه آن هم وقتی دست تنها باشید بسیار مشکل تر است. بعضی کارها را می توانید به کمک دیگر اعضای خانواده و حتی بچه ها هم انجام دهید. به طور کلی مشارکت کسانی که در یک ساختمان زندگی می کنند در امر نظافت و تمیزکاری خیلی موثر است.

چرا نظافت را مشارکتی انجام دهیم؟

بهتر است بچه ها را از همین کودکی تشویق کنید که کارهایشان را خودشان انجام دهند. کمک در کارهای جمعی نظیر نظافت در منزل و تمیزکاری ها به کودکان احساس مفید بودن و استقلال می دهد. اصلا چرا باید یک نفر به تنهایی ریخت و پاش کل خانواده را جمع کند. حتی اگر به صورت ماهانه از کارگر نظافتچی برای تمیز کردن خانه کمک می گیرید، باز هم بد نیست این کارها را روزانه و با کمک همسر و بچه ها انجام دهید. به این ترتیب محیط زندگی منظم و مرتب تری خواهید داشت. برای نظافت ماهانه هم با یک شرکت نظافتی هماهنگ کنید تا برنامه ریزی تان به خوبی اجرا شود. برای شروع از اول صبح این کارها را انجام دهید:

کارگر نظافت منزل پاره وقت در تهران

هزینه نظافت در منزل

شرکت خدماتی تهران با صدها سرویس ویژه

هر روز رختخواب ها را جمع کنید

نظافت در منزل نیاز به برنامه ریزی دقیق دارد. اما فکر نکنید این برنامه ریزی خیلی عجیب و غریب است. از قبل هماهنگ کنید که همه افراد به محض بیدار شدن از خواب، رختخواب خود را جمع کنند. جمع کردن رختخواب ۲ دقیقه هم وقت تان را نمی گیرد. اما اگر همه اعضای خانواده رختخواب را همینطور رها کنند، یک فاجعه بزرگ در اتاق خواب رخ می دهد. رختخواب های جمع نشده، اتاق را بی نظم و نا مرتب نشان می دهد. تنبلی نکنید و رختخواب تان را هر روز بعد از بیدار شدن از خواب مرتب کنید. اوایل کمی سخت است ولی خیلی زود به این کار پسندیده عادت خواهید کرد.

لباس ها را به چوب لباسی آویزان کنید

یکی دیگر از کارهایی که همیشه برای نظافت در منزل انجام می شود، جدا کردن لباس های چرک و شستن لباس هاست. لازم است تا همه اعضای خانواده از کوچک تا بزرگ، پس از ورود به منزل لباس ها ر به چوب لباسی آویزان کنند. گذاشتن لباس های کثیف در سبد مخصوص رخت چرک ها هم ضروری است. فراموش نکنید کیف و کفش را نیز در محل مخصوص خودش قرار دهید. به این ترتیب خیلی ساده، همیشه نظم در خانه برقرار است. خیلی از بچه ها و حتی بزرگترها به محض رسیدن به منزل کیف و کفش و جوراب و … را روی مبل و تختخواب پرت می کنند. از همین امروز تصمیم بگیرید این عادت ناخوشایند را ترک کنید. لباس هایی که در همه اتاق ها پخش شده، خانه را در هم برهم نشان می دهد.

نظافت منزل توسط خانم جوان

راهنمای نظافت در منزل

لباسشویی را زود به زود روشن کنید!

چه کسی گفته که باید لباس ها به اندازه یک کوه شوند و سپس انها را بشویید؟ قبل از اینکه کثیفی کل خانه را بگیرد و لباس های چرک، بد بو و کثیف تر شوند، آنها را بشویید. ماشین لباسشویی هم که کارها را ساده کرده است. لباس هایی را که در سبد رخت چرک ها جمع شده به صورت یک روز در میان و حتی در صورت نیاز، روزانه بشویید. به خصوص در آپارتمان ها که فضا برای خشک کردن و آویزان کردن لباس های شسشته شده، کمتر است حتما لباس ها را روزانه بشویید. در این صورت هر بار چند تکه لباس تمیز می شود و می توانید خیلی راحت آنها را روی همین آویزهای لباس خشک کنید.

برای نظافت در منزل هر چیزی را سر جای خود بگذارید

کارهای نظافتی فقط مربوط به شست و شو نیست. جمع کردن ریخت و پاش ها هم جزیی از نظافت منزل است. یک ترفند عالی برای تمیز نگهداشتن خانه اینست که هر چیزی را سر جایش بگذارید. همه افراد خانواده باید عادت کنند که هر وسیله ای را که استفاده می کنند، در جای خود قرار دهند. به همین سادگی و با رعایت همین نکته کوچک، قسمت بزرگی از کارها خود به خود انجام می شود. فرض کنید یک چاقوی میوه خوری را از کشو بر می دارید. پس از پوست کندن میوه و شستن چاقو، لازم است تا آن را در کشو قرار دهید. اگر چاقو را در کابینت دیگری بگذارید، نفر بعدی نمی داند چاقو کجاست. 

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نظافت داخل منزل یا محل کار هم ارائه میده؟

توصیه های شرکت خدماتی نظافت منزل برای تمیزکاری در کمتر از یک ساعت

نظافت روزانه در منزلنظافت در منزل به سبک حرفه ای ها

هر شب آشپزخانه را تمیز کنید

منظور زیر و کردن کامل آشپزخانه به سبک خانه تکانی عید نیست. کافیست ظرف های شام را هر شب بشویید. سپس با یک دستمال روی اجاق گاز را پاک کنید ظروف اضافی را در کابینت ها قرار دهید و میز غذاخوری را با دستمال تمیز کنید. با انجام همین کارهای ساده که حداکثر ۱۰ دقیقه وقت تان را می گیرد، نظافت در منزل را انجام داده اید. پس از آشپزی و پخت و پز یک لایه روغن روی سطح کابینت ها و میز آشپزخانه می نشیند که بعدها به سادگی پاک نمی شود. شبی ده دقیقه را به نظافت آشپزخانه اختصاص دهید. فردا صبح از دیدن این آشپزخانه تمیز و پاکیزه احساس بهتری خواهید داشت.

نظافت در منزل با نظافتچی خانم

برای کارهای نظافتی نیاز به کمک دارید؟ سرویس نظافت داخل منزل هوم سوریز در خدمت شماست. شاغل بودن زوجین مجال کمک در کارهای منزل را نمی دهد. علیرغم همه این کارها باز هم لازم است تا یک کارگر نظافت منزل، کارها را انجام دهد. اگر به دنبال یک نظافتچی حرفه ای هستید با ما تماس بگیرید. شرکت خدمات نظافتی هوم سرویز در همه محله های تهران فعالیت دارد. تنها با یک تماس، هماهنگی برای اعزام نیروی خدماتی درب منزل انجام خواهد شد. 

نظافت در خانه

برای ثبت سفارش سرویس نظافت داخل منزل از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نظافت داخل منزل یا محل کار تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا