تعمیرات و خدمات فنی

تعمیرات سیم کشی کولر آبی در تهران

تا الان از هوم سرویز خدمات گرفتید؟

از نظافت و اسباب کشی تا تعمیرات و بازسازی

مشاوره و ثبت سفارش رایگان

021-91001332 سفارش با نرم افزار

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

همیشه هنگام نصب کولر آبی و گازی، کارهای سیم کشی کولر نیز انجام می شود. سیم کشی کولر آبی موقع نصب ضروری است و بدون سیم کشی کولر اصلا روشن نخواهد شد. همه کولرهای آبی توسط نیروی برق شهری کار می کنند. برای حرکات قسمت های موتوری و وزیدن باد خنک باید انرژی مورد نیاز دستگاه از طریق برق تامین شود. به هنگام سرویس کولر می توان متوجه اشکالات احتمالی سیم کشی کولر آبی شد و مشکل را برطرف کرد. در نظر داشته باشید که انجام کارهای سیم کشی برای کسانی که در این زمینه تجربه ای ندارند، خطرناک است. اگر تاکنون به قسمت های موتوری یا سیم کشی کولر دست نزده اید با خدمات سرویس کولر هوم سرویز تماس بگیرید.

سیم کشی کولر آبی

اجرای سیم کشی استاندارد کولر، کارایی دستگاه را افزایش می دهد. اصولا کارهای سیم کشی کولرهای آبی یک کار حرفه ای و تخصصی است. این کار با تعویض پوشال کولر تفاوت دارد. شاید به تنهایی بتوانید پوشال قدیمی را با پوشال تازه جایگزین کنید. اما برای تعویض و تعمیر سیم کشی کولر آبی نیاز به کمک یک نیروی حرفه ای دارید. با اجرای سیم کشی طبق اصول و استاندارد عمر مفید کولر بیشتر شده و قطعی بی مورد در مدار برقی اتفاق نخواهد افتاد. هر گونه اتصالی در مدار کولر منجر به پریدن فیوز کنتور شده و برق خانه قطع می شود. این امر می تواند برای سایر دستگاه های برقی نیز مشکل ایجاد کند. برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی برای اجرای سیم کشی استاندارد اقدام کنید.

نحوه سرویس کولر های آبی گام به گام

نحوه سیم کشی کولر آبی

نحوه سیم کشی کولر آبی

مهندسن برق به سادگی کارهای سیم کشی کولر را انجام می دهند. لازم است تا کل مسیر از جعبه فیوز تا کلید به درستی سیم کشی شده باشد در غیر این صورت قطعی و یا اتصالی در مدار رخ می دهد. به طور معمول سه رشته سیم برای کولر آبی استفاده می شود. یکی از سیم ها برای فاز، دیگری برای نول مورد استفاده قرار می گیرد. اغلب افراد با این دو سیم آشنا هستند. اما سیم سوم و شاید مهم ترین سیم مربوط به ارت است. فاصله بین دستگاه کولر که معمولا روی پشت بام است تا کلید هم نیاز به رشته سیم هایی برای نول، دور تند و دور تند، پمپ و ارت دارد. استفاده از سیم ارت بستگی به سیم کشی ساختمان دارد. در صورت عدم نصب ارت در ساختمان، مدار سیم کشی کولر آبی تغییر می کند.

آموزش سرویس کولر آبی

سیم کشی کلید کولر آبی

توجه داشته باشید انجام سیم کشی کولر تنها برای کسانی که در این زمینه آموزش دیده اند مجاز است. هرگز بدون تجربه و با خواندن یک کتاب راهنما نمی توانید کارهای سیم کشی ساختمان و یا دستگاه های برقی را انجام دهید. برای نصب کلید توکار کولر آبی لازم است تا یک کلید برای موتور و کلید دیگری نیز برای واتر پمپ نصب شود.با زدن کلید واتررپمپ ، الکتروپمپ شروع به کار کرده و اب ب سمت بالای پوشال ها حرکت می کند. تنظیم باد کولر با زدن دکمه دور کند و یا دور تند قابل کنترل است. هر گونه اتصالی و یا قطعی در این سیستم موجب قطع و عدم کارکرد بهینه کولر می شود. اگر دور تند کولر کار نمی کند شاید مشکل مربوط به سیم کشی کولر آبی باشد. در این صورت سرویس کولر و بررسی مشکل ضروری است.

چگونه پوشال کولر آبی را عوض کنیم؟

قیمت سیم کشی کولر آبی

هزینه سیم کشی کولر آبی

هزینه سیم کشی در هنگام نصب با هزینه تعمیرات سیم کشی کولر متفاوت است. تغییرات در سیم کشی ساختمان و همچنین هر گونه دستکاری در سیستم سیم کشی می تواند در مسیر سیم کشی کولر آبی مشکل ایجاد کند. هزینه تعمیرات سیم کی با توجه به علت آن متغیر است. سرویسکار هوم سرویز پس از بررسی علت بروز مشکل در سیم کشی کولر آبی نسبت به رفع آن اقدام می کند. همه عوامل خارح از عرف شامل بررسی دقیق است. اگر سیم کشی ساختمان به صورت غیر اصولی تغییر کرده باشد، احتمالا مشکل اصلی مربوط به کولر نیست و سیستم برق کشی ساختمان در جای دیگری ایراد دارد. لازم است تا قبل از اعلام هزینه سیم کشی کولر آبی نسبت به سیستم سیم شکی ساختمان بررسی صورت گیرد.

نصب و تعمیر کولر آبی در تهران 

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب و سرویس کولر آبی هم ارائه میده؟

سرویس دوره ای کولر آبی

یکی از مواردی که اغلب نادیده گرفته می شود، انجام سرویس دوره ای کولر های آبی است. در بسیاری از مواقع تا زمانی که کولر دچار مشکل نشده با سرویسکار تماس نمی گیریم. این موضوع موجب می شود تا صدمات و اسیب های بیشتری به بخش های موتوری و سیستم برق رسانی کولر وارد شود. سیم کشی کولر آبی هم مثل هر وسیله دیگری نیاز به بررسی و تعمیر دارد. وقتی برق کولر قطع شود و یا دچار اتصالی های پی در پی شود، حتما با تعمیرکار حرفه ای تماس بگیرید. عدم توجه یه سرویس و تعمیرات کولر مجر به صرف هزینه های اضافی در زمان دیگری خواهد شد. هزینه خرید یک کولر نو و یا تعویض موتور کولر بسیار بیشتر از قیمت سرویس کولر است.

از بین بردن رسوبات کولر آبی در سه سوت!

هزینه سیم کشی کولر آبی

خدمات سرویس کولر آبی در تهران

نصب، تعمیر و سرویس کولر از خدمات فنی هوم سرویز است. تعمیرکاران هوم سرویز توانسته اند در همه سفارش های قبلی، رضایت صد در صدی مشتری را کسب کنند. رمز موفقیت همیاران هوم سرویز حرفه ای بودن و گذراندن دوره های مهارتی مناسب با سرویس است. ما یک شرکت خدماتی فعال در همه محله های تهران هستیم. نصب و راه اندازی کولر آبی، سرویس دوره ای کولر، سیم کشی کولر آبی، تعویض موتور، تعویض یاتاقان،تعویض برزنت، رسوب گیری کولر آبی و تعویض پوشال بخشی از خدمات هوم سرویز است. همه هزنیه های اعلام شده طبق نرخ مصوب اتحادیه براورد می شود. نگران کیفیت کار همیاران هوم سرویز نباشید. کیفیت کار تعمیرکاران کولر تضمین شده است. همه سفارش های ثبت شده در سامانه خدمات درب منزل هوم سرویز شامل گارانتی خدمات می باشند.

سفارش رایگان سرویس کولر آبی را از طریق اپلیکیشن هوم سرویز ثبت کنید.

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نصب و سرویس کولر آبی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا