تعمیرات و خدمات فنی

شستشوی مبل با دستگاه بهتر است یا دستی؟

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

شستن مبل ها با شستن لباس تفاوت دارد. شلنگ آب و کف فراوان و دو دست نیرومند که با فرچه به جان مبلمان افتاده اند، آسیب زیادی به این لوازم می رساند. نظافت مبلمان خیلی مهم است ولی نباید با شیوه های غلط رایج، مبل ها را نابود کنیم. هر چیز راه و رسمی دارد برای شستشوی مبل در منزل هم راه کاربردی و کم هزینه تری وجود دارد. شستشوی مبل با دستگاه بهترین شیوه نظافت مبلمان است که هیچ آسیبی به مبل ها نمی رساند. با استفاده از دستگاه مخصوص مبل شور، همه چرک و کثیفی از درون مبل ها خارج شده و مبلمان به تمیزی روز اول خواهد شد. آیا تاکنون از سرویس مبل شویی هوم سرویز استفاده کرده اید؟ آیا می دانید دستگاه چطوری مبل ها را تمیز می کند؟ 

شستشوی مبل با دستگاه

امروزه دیگر هر کسی می داند که نباید مبل ها را با آب فراوان شست. وقتی مبل ها را مثل لباس خیس می کنید و کلی پودر و آب برای شستن مبل ها هدر می دهید، نتیجه خراب شدن پارچه و اسفنج مبلمان است. حتما قبول دارید که این روش مدتهاست که منسوخ شده. دستگاه مبل شور یک ماشین کوچک همه کاره است که برای تمیز کردن همه نوع مبل پارچه ای به کار می رود. با وجود این دستگاه دیگر نیازی نیست  برای شستشو  مبل ها از منزل خارج شوند. صفر تا صد شستشوی مبل ها در محل و توسط همین دستگاه انجام می شود. حتی می توانید خودتان از نزدیک روی شسشتوی مبلمان نظارت داشته باشید. بعد از شستشو از دیدن این همه آب آلوده متعجب خواهید شد.

هزینه شستشوی مبل در منزل با دستگاه مبل شور

شستشوی مبل با دستگاهشستشوی مبل با دستگاه در تهران

آیا شستن مبل با دستگاه، بهداشتی است؟

گاهی سوال می شود که چگونه بدون آب می توان مبل ها را تمیز شست! سرویس خشک شویی مبل هوم سرویز با یک دستگاه مخصوص انجام می شود. استفاده از دستگاه به این معناست که همه فرایند شستشو داخل همین دستگاه کوچک انجام می شود. در واقع آب و شوینده در محفظه مخصوص دستگاه وجود دارد. اگر چه به ظاهر آبی روی مبل ها ریخته نمی شود ولی محفظه آب و شوینده دستگاه نشان می دهد که همه کارها هماهنگ شده است. دمای آب، شوینده مناسب و شیوه شستن مبل ها با دستگاه طوری است که همه میکروب ها و باکتری های درون پارچه رو مبلی به همراه کثیفی خارج می شود. از نظر بهداشتی شیوه های مدرن بسیار کارامدتر از شستشوی سنتی و دستی هستند.

شست و شوی مبل با تخفیف ویژه

مزایای شستشوی مبل با دستگاه چیست؟

بیشترین مزایای استفاده از دستگاه مبل شور برای شستن مبل ها اینست که مبلمان آسیب نمی بیند. افزایش طول عمر مبلمان در این آشفته بازاری که هر روز قیمت خرید مبل بیشتر می شود، یک نعمت است. از سویی دستگاه مبل شویی همه آلودگی های بافت پارچه و اسفنج را خارج می کند در حالی که شستشوی دستی فقط لایه رویی پارچه را تمیز می کند. در واقع هنوز موجودات ریز ذره بینی و عوامل آلرژی زا درون بافت پارچه مبلمان جا خوش کرده اند. یکی دیگر از مزایای شست و شوی مبل با دستگاه اینست که این سرویس در محل ارائه می شود و در هزینه های حمل و نقل صرفه جویی می شود. برخی از مزایای شستن مبل ها با دستگاه عبارتند از:

  • شستشوی سریع تر مبلمان
  • افزایش طول عمر مبل ها
  • نظافت و تمیزی عمیق مبلمان
  • عدم جا به جایی مبل ها
  • خشک کردن مبل ها پس از شستن
  • هزینه مناسب

خشکشویی مبلمان در منزل

هزینه شستن مبل ها با دستگاهسرویس شستشوی مبل در منزل

آیا شستشوی مبل با دستگاه همان خشک شویی مبل است؟

برای شستن مبل ها و خشکشویی مبلمان از دستگاه مخصوص مبل شور استفاده می شود. این دستگاه دارای یک سری مخصوص پاشش آب و شوینده است که با موتور قوی کار می کند. پس از پاشیدن شوینده لازم است تا تکنیسین مربوطه با استفاده از سری فرچه مانند دستگاه همه سطح مبلمان را شستشو دهد. مهارت متصدی دستگاه در کیفیت شستن مبل ها تاثیر دارد. بعد از اینکه همه قسمت ها به خوبی تمیز شد لازم است تا کف و آب آلوده ازسطح مبل ها خارج شود. این کار توسط سری مکنده دستگاه انجام می شود. یک بازوی مکنده قوی در دستگاه مبل شور وجود دارد که همه آب و کف و آلودگی را با مکش به محفظه دیگر دستگاه وارد می کند. به این ترتیب مبل ها تقریبا به طور کامل خشک تحویل داده می شود.

چگونه با مواد شوینده مبل خانگی لکه های رویه مبلمان را تمیز کنیم؟

آیا شستشوی مبل با دستگاه اسفنج مبلمان را خراب می کند؟

شستشوی مبل با دست بیشترین آسیب را به مبلمان وارد می کند. دستگاه مبل شور مخصوص شستن مبل ها می باشد. فرچه های دستگاه هرگز باعث ایجاد خراشیدگی روی پارچه مبلمان نمی شود. با توجه به اینکه شیوه شسشتوی مبل ها در واقع خشکشویی مبل است، اسفنج مبلمان بدون تغییر در بافت و شکل ظاهری باقی می ماند. نکته مهم در نحوه شستشوی مبل با دستگاه است. متصدی دستگاه باید در این زمینه آموزش دیده باشد. در این صورت هیچ خطری مبلمان را تهدید نمی کند.

شستشوی مبل در محل و خدمات خشکشویی مبل

میدونستی که هوم سرویز، خدمات خشک شویی مبل هم ارائه میده؟
شستشوی مبل با دستگاه قیمتخدمات خشکشویی مبل هوم سرویز

قیمت شستشوی مبل با دستگاه چقدر است؟

در این شیوه صرفه جویی زیادی در مصرف آب می شود که دراین خشکسالی بسیار مهم است. کاهش هزینه آب بها برای شستشوی مبلمان با دستگاه کاملا مشخص است. این را که در نظر بگیرید هزینه شسشتوی مبل بسیار ارزان تر تمام می شود. از نظر قیمت گذاری هم برای هر دست مبلمان ۷ نفره ساده هزینه ثابت در نظر گرفته می شود. اگر مبلمان دارای تشک های جدا شونده اضافی باشد، اندکی تفاوت قیمت دیده می شود. به طور کلی تعداد صندلی ها، کاناپه های اضافی، پشتی ها و بالشتک ها روی قیمت شستن مبلمان تاثیر می گذارد. 

سرویس خشک شویی مبل در تهران

شستشوی مبل با دستگاه یکی از محبوب ترین سرویس های هوم سرویز است. این سرویس در محل ارائه می شود و در همه فصول سال هم فعال است. با توجه به اینکه پس از شستشو مبلمان تقریبا بالای ۹۰ درصد آبگیری شده و خشک تحویل داده می شود، هم در تابستان و هم زمستان می توان خشک شویی مبل را انجام دهد. هزینه شستشوی مبل هوم سرویز از قبل اطلاع رسانی می شود و هیچگونه مبلغ اضافی بابت سرویس شستشو در محل دریافت نمی شود. همه سفارش های ثبت شده در اپلیکیشن هوم سرویز شامل شست و شو به همراه لکه گیری مبلمان هستند. 

برای ثبت سفارش رایگان سرویس خشک شویی مبل از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی خشک شویی مبل تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا