هوم سرویز

قیمت لوله بازکنی با فنر چقدر است؟

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

گرفتگی لوله های فاضلاب از مشکلاتی است که باید هر چه سریعتر آن را حل کرد. به علت اهمیت موضوع اغلب شرکت های لوله بازکنی و تخلیه چاه خدمات شبانه روزی ارائه می دهند. برای باز کردن لوله های فاضلاب از دستگاه های مختلفی استفاده می شود. به طور معمول فنر لوله بازکنی در اکثر گرفتگی ها استفاده می شود. قیمت لوله بازکنی با فنر در شرکت های مختلف، نرخ متفاوتی دارد. گاهی قیمت های عجیب و غریبی ار سوی شرکت خدماتی اعلام می شود که اصلا قابل قبول نیست. در شرکت های لوله بازکنی تعرفه مشخصی برای خدمات لوله کشی وجود دارد. معیار سنجش قیمت های لوله بازکنی حرف و حدیث هایی را در پی دارد.

عوامل تاثیرگذار در قیمت لوله بازکنی با فنر

وقتی لوله فاضلاب آشپزخانه یا دستشویی می گیرد چکار می کنید؟ همه ما در مواجهه با این مشکل ابتدا به سراغ لوله بازکن های خانگی مثل جوش شیرین و سرکه می رویم و شانس خود را امتحان می کنیم. گرفتگی های خفیف لوله ها با این روش به کلی باز می شود ولی گاهی مشکل جدی تر است. در این صورت استفاده از لوله بازکن های مایع که در فروشگاه ها عرضه شده، مشکل را برطرف می کند. البته در بسیاری از موارد راهکارهای معمولی و خانگی جوابگو نیست و باید از متصدی لوله بازکن برای باز کردن لوله ها کمک بخواهیم. قیمت لوله بازکنی با فنر با توجه به این عوامل مشخص می شود:

برای باز کردن لوله های فاضلاب گرفته چکار کنیم؟

قیمت لوله بازکنی با فنر

نوع و میزان گرفتگی لوله های فاضلاب

قیمت لوله بازکنی برای لوله های فاضلاب ظرفشویی، سیفون توالت فرنگی، فاضلاب توالت، چاهک کفشوی حمام، کفشوی پارکینگ و … متفاوت است. همه شرکت های لوله بازکنی قیمت پایه ای را برای هر کدام از این موارد در نظر می گیرند. نوع گرفتگی و اینکه گرفتگی مربوط به کدام لوله باشد، اصلی ترین عامل در تعیین قیمت لوله بازکنی با فنر است. برای مثال باز کردن لوله های سینک ظرفشویی خیلی ساده تر از لوله های فاضلاب دستشویی و توالت است. 

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه در سراسر تهران شبانه روزی

عمق گرفتگی لوله های فاضلاب

قیمت لوله بازکنی با فنر برای گرفتگی های سطحی خیلی کمتر است. گاهی گرفتگی لوله مربوط به بخش های دیگر لوله کشی است در این صورت سختی کار چند برابر می شود. باز کردن گرفتگی عمق لوله ها به این سادگی ها نیست و لوله بازکن تلاش زیادی برای رفع مشکل انجام می دهد. گرفتگی در عمق یکی دو متری مربوط به همین واحد است اما گرفتگی های عمیق و بالاتر از ۱۰ متر می تواند واحدهای دیگر را هم درگیر کند. گاهی عمق گرفتگی به حدی زیاد است که امکان باز کردن لوله ها با فنر دستی وجود ندارد و باید از دستگاه های لوله بازکنی مخصوص استفاده کرد. در این صورت هزینه ها همیشه بیشتر خواهد بود.

رفع گرفتگی لوله و چاه و فاضلاب با قیمت مناسب

قیمت لوله بازکنی با فنر برقی

تاثیر زمان در قیمت لوله بازکنی با فنر

گاهی میزان گرفتگی لوله ها بسیار بالاست و برای باز کردن لوله ها زمان زیادی صرف می شود. هر چقدر زمان بیشتری صرف باز کردن لوله های فاضلاب بشود، هزینه کار هم بالاتر خواهد رفت. گاهی باز کردن لوله ها به راحتی امکان پذیر نیست و لازم است تا واحدهای دیگر ساختمان هم بررسی شوند. در این صورت شاید کار تا چند روز هم ادامه داشته باشد. یکی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت بازکردن لوله های فاضلاب ، زمان صرف شده در کار است. به طور معمول در اغلب مشاغل خدماتی عامل زمان موجب افزایش قیمت ها می شود. دلیلی این موضوع افزایش دستمزد لوله بازکن به دلیل وقت گیر بودن کار است. یک موضوه مهم دیگر ساعات درخواست حدمات لوله بازکنی است. لوله بازکنی از خدمات شبانه روزی است ولی قیمت های مصوب برای شب با نرخ متعارف روز تفاوت دارد.

رفع گرفتگی چاه و فاضلاب-خدمات شبانه روزی لوله بازکنی در کلیه مناطق

میدونستی که هوم سرویز، خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی هم ارائه میده؟

تعرفه شرکت لوله بازکنی

همه شرکت های لوله بازکنی معتبر زیر نظر اتحادیه فعالیت دارند. در این شرکت ها خبری از نرخ های فضایی و سرسام آور نیست. قیمت لوله بازکنی با فنر طبق نرخ مصوب به عنوان پایه اعلام می شود. بقیه موارد گفته شده کمی قیمت پایه را جا به جا خواهد کرد اما همیشه هزینه ها در رنج مشخصی قرار دارد. متاسفانه برخی از افراد قیمت های خیلی بالاتری را بابت رفع گرفتگی لوله های فاضلاب پرداخته اند. پس از بررسی مشخص شده که از خدمات غیر شرکتی و نامعتبر استفاده کرده اند. افرادی که شخصی کار می کنند تابع قوانین شرکت نیستند و قیمت ها را با توجه به منطقه و قیمت ملک اعلام می کنند. برای استفاده از خدمات حرفه ای با هوم سرویز تماس بگیرید.

ترفندهای خانگی برای بازکردن لوله فاضلاب آشپزخانه

قیمت لوله بازکنی با فنر تهران

هزینه بازکردن لوله های فاضلاب با فنر

حادثه خبر نمی کند. با تمام احتیاطی که انجام می دهید همیشه امکان گرفتگی در لوله های فاضلاب وجود دارد. این یک مشکل جدی است که می خواهید سریع ان را حل کنید. توجه داشته باشید که در صورت روبرو شدن با گرفتگی لوله های فاضلاب، حتما با شرکت لوله بازکنی تماس بگیرید و در مورد هزینه ها سوال کنید. دستمزد لوله بازکن و میزان دریافتی بابت هر ساعت کار را از قبل بپرسید. به این ترتیب بعد از پایان کار با قیمت های نجومی روبرو نخواهید شد. 

قیمت لوله بازکنی با فنر در تهران

خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی از سرویس های فوری هوم سرویز است. هزینه دریافتی در این سرویس طبق نرخ اعلام شده از سوی اتحادیه دریافت می شود. باز کردن لوله های فاضلاب آشپزخانه با فنر، لوله بازکنی و تخلیه چاه در تهران، خدمات لوله بازکنی شبانه روزی بخشی از سرویس های هوم سرویز در تهران است. در هر کجای تهران که هستید روی کمک حرفه ای های هوم سرویز حساب کنید. ما آماده خدمت رسانی در همه ساعات شبانه روز هستیم. قیمت لوله بازکنی با فنر پس از بازدید رایگان از محل و بررسی لوله ها به طور شفاف اطلاع رسانی خواهد شد. برای ثبت سفارش لوله بازکنی از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید.

ثبت سفارش تخلیه چاه و لوله بازکنی ازطریق اپلیکیشن هوم سرویز رایگان است

همیار ما شوید
اگر شما هم توی تخلیه چاه و لوله بازکنی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا