تعمیرات و خدمات فنی

آیا تعمیر برد پکیج امکان پذیر است؟

به "هوم سرویز"

خدمات فنی، نظافتی و تعمیراتی

منازل و شرکت ها

خوش آمدید!

021-91001332

در بسیاری از خانه ها از پیج برای تامین آب گرم حمام و رادیاتورها استفاده می شود. استفاده روزانه از این وسیله موجب آسیب به قطعات داخلی و فرسودگی آن می شود. پیدا کردن تعمیرکار حرفه ای پکیج، کار ساده ای نیست. عیب یابی دستگاه های جدید و تعمیر برد پکیج قطعا نیاز به تجربه دارد. با توجه به قیمت بالای پکیج های دیواری و زمینی، نمی توان تعمیرات آن را به افراد غیر حرفه ای سپرد. خدمات سرویس نصب و تعمیر پکیج یکی از کاربردی ترین خدمات فنی درب منزل است که هوم سرویز در همه محله تهران ارائه ان را بر عهده دارد.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

نصب پکیج دیواری در ساختمان

پکیج دیواری وسیله ای کاربردی در منازل است. وقتی پکیج دچار مشکل می شود، باید هر چه سریع تر نسبت به رفع ایراد آن اقدام کرد. نصب و تعمیر پکیج از کارهای تخصصی است. به خصوص این پکیج های مدل جدید که دارای برد هستند را نباید دستکاری کرد. خیلی از ایرادات پکیج مربوط به خرابی برد است. تعمیر برد پکیج توسط تکنیسین متخصص انجام می شود. از زمانی که آقای خانه خودش به تنهایی آبگرمکن نفتی را باز و بسته می کرد، سالها گذشته است. انواع پکیج و آبگرمکن های جدید دارای سیستم های پیچیده تری هستند. برای مثال برد پکیج از قطعات پیچیده و بسیار حساس است. اگر با مشکل خرابی برد روبرو شدید حتما با تکنیسین ماهر تماس بگیرید.

برد پکیج چیست؟

برد از قسمت های اصلی پکیج است. در واقع برد را می توان به مغز و مقر فرماندهی پکیج تشبیه کرد. همه فرمان های عملکردی از همین بخش صادر می شود. این صفحه یک کیت حساس کامپیوتری است که دارای بخش بندی های پیچیده ای است. به طور معمول مشکلات برد پکیج به صورت پیام های خطا روی صفحه نمایش قابل دید است. در اغلب موارد از روی همین پیام ها و ارورهای سیستم می توان متوجه مشکل برد شد. برای تعمیر برد پکیج با خدمات نصب و سرویس پکیج هوم سرویز تماس بگیرید. تعمیرات برد فرایندی پیچیده و کاملا تخصصی است. به صورت تجربی و با نگاه کردن نمی توانید این قطعه را خودتان تعمیر و یا تعویض کنید. برای اینکه دستگاه دچار اسیب بیشتری نشود لازم است تا هر چه سریع تر با تکنیسین متخصص تماس بگیرید. پیام های خطای برد پکیج یک اخطار جدی است.

قیمت گذاری خدمات خانگی تعرفه قیمت نصب و تعمیر پکیج و آبگرمکن

 تعمیر برد پکیج

علت خرابی برد پکیج چیست؟

برد یکی از قطعات حساس در هر پکیج است. این قطعه در اثر کارکرد دستگاه به مرور آسیب می بیند. به طور معمول خرابی و نیاز به تعمیر برد پکیج در دستگاه های قدیمی بیشتر دیده می شود. تقریبا در همه دستگاه های دیگر و لوازم منزل نیز، وضع به همین صورت است. وقتی وسیله ای قدیمی و سیستم فرسوده می شود، مشکلات نیز پیدا می شوند. اما گاهی در دستگاه های تازه خریداری شده نیز با مشکل خرابی برد پکیج روبرو می شوید. عدم نگهداری صحیح دستگاه و سهل انگاری می تواند طول عمر پکیج و برد را کاهش دهد. برای تعمیر برد پکیج هرگز اقدام به باز کردن دستگاه نکنید. این یک کار فنی و تخصصی است. برخی از دلایل اصلی که منجر به خراب شدن برد پکیج می شوند عبارتند از:

 • قدیمی بودن دستگاه پکیج
 • وجود گرد و خاک روی برد
 • ریختن آب روی صفحه 
 • از کار افتادن خازن ها

راهنمای تعمیر و سرویس پکیج

تعمیر برد پکیج

فرقی ندارد روی دستگاه آب ریخته یا گرد و خاک مشکل خرابی برد را به همراه داشته است. ایراد برد پکیج به هر علتی که باشد، عملکرد دستگاه مختل می شود. درست مثل یک آدم سکته ای که دیگر نمی تواند به اختیار خود دست و پایش را تکان دهد. برد به توعی مغز دستگاه است و همه قرمان های دستگاه از این بخش صادر می شود. سرویس نصب  تعمیر پکیج هوم سرویز از خدماتی است که در همه مناطق تهران ارائه می شود. قبل از اینکه دستگاه آسیب بیشتری ببیند با ما تماس بگیرید. هزینه تعمیران بستگی به میزان خرابی و آسیب به قطعات دستگاه دارد. لیست هزینه های دریافتی نصب و تعمیر پکیج در ادامه همین مطلب منتشر شده است. هزینه خرید قطعات جداگانه روی فاکتور اضافه می شود. در صورت نیاز به تعویض، حتی الامکان از قطعه گارانتی دار استفاده می شود.

چگونه رسوب گیری آبگرمکن دیواری را انجام دهیم؟

قیمت تعمیر برد پکیج

مراحل تعمیر برد پکیج

انواع پکیج دیواری و زمینی تولید شده که از نظر ساختار با یکدیگر کمی تفاوت دارند. در دستگاه های مختلف و حتی مدل های مختلف از یک برند نیز برد یکسان نیست. برخی از شرکت ها با طراحی بردهای پیچیده با قابلیت های بالا، کارایی دستگاه را افزایش داده اند. در برخی از موارد امکان تعمیر برد پکیج وجود ندارد. در این صورت به محض بروز مشکل و خرابی برد لازم است تا این قطعه به طور کامل تعویض شود. اما پس از بررسی می توان نظر قطعی نسبت به تعمیر برد را اعلام کرد. در ابتدا لازم است تا ایراد برد به درستی تشخیص داده شود. تکنیسین با تجربه و حرفه ای تنها کسی است که در این زمینه می تواند اظهار نظر درستی داشته باشد. به طور ساده تعمیرات پکیج شامل این مراحل است:

 • عیب یابی و تشخیص خرابی
 • براورد هزینه تعمیرات 
 • در صورت نیاز خرید قطعه معیوب
 • تعمیر یا تعویض قطعه

اهمیت سرویس سیستم های گرمایشی و پکیج

هزینه تعمیر برد پکیج

پس از اینکه تکنیسین از نزدیک دستگاه را بررسی کرد می تواند نسبت به تعمیر و یا تعویض برد اقدام کند. در اغلب موارد امکان تعمیر پکیج و برد وجود دارد. تنها در برخی از موارد اندک نمی توان این قطعه را تعمیر کرد. هزینه تعمیرات برد با توجه به نوع و میزان خرابی اعلام می شود. گاهی ایراد برد بسیار زیادی است و از لحاظ اقتصادی، تعمیر آن مقرون به صرفه نیست. در مواردی که قیمت تعویض برد و هزینه تعمیر برد پکیج تقریبا نزدیک باشد، همیشه تعویض قطعه پیشنهاد می شود. در نهایت تصمیم گیرنده نهایی مشتری است. در صورتی که نیاز به تعویض برد پکیج باشد، می توانید از همیار تکنیسین بخواهید این قطعه را خریداری کند. در این صورت هم زمان با اعزام تعمیرکار پکیج به محل، یک سیستم برد اصل مناسب با برند دستگاه نیز خریداری می شود.

برخی از عوامل تاثیرگذار در هزینه های تعمیرات اینها هستند:

 • قدیمی بودن دستگاه پکیج
 • ایراد جدی در برد و عدم امکان تعمیر آن
 • هزینه خرید قطعات یدیکی
 • ارائه سرویس در روزهای تعطیل

هزینه خرید قطعات به صورت جداگانه در فاکتور لحاظ می شود.

سرویس پکیج در مناطق ۲۲ گانه تهران بزرگ

 تعمیر برد پکیج در تهرانتعمیر برد پکیج

بیشتر بخوانید  چگونه طراحی قفسه بندي كمد ديواري را کاربردی تر کنیم؟

تعرفه های نصب و تعمیر پکیج هوم سرویز

عنواناز قیمت(تومان)تا قیمت(تومان)
نصب پکیج دیواری90000140000
نصب پکیج زمینی (بدون لوله کشی)90000140000
سرویس دوره ای (با اسیدشویی)110000180000
نصب شیرآلات(هر عدد)3000035000
هواگیری هر رادیاتور پکیج1500020000
تعویض پمپ پکیج4500080000
عیب یابی و رفع عیب45000105000
تعویض شير برقي یا دستي يا شير اتوماتيك4000060000

خدمات نصب و تعمیر پکیج دیواری و ایستاده در تهران

این سرویس شامل: تعویض رسوب گیرهای ورودی، باز کردن فیلتر سه راهی ورودی، کنترل سیستم دودکش، کنترل و بازدید مشعل، بازدید پمپ، کنترل فیلتر و تعویض، تنظیمات فشار آب و گاز و کنترل حرارت، کنترل قطعات داخلی، هواگیری شوفاژ و ... است. ثبت سفارش از طریق اپلیکیشن هوم سرویز کاملا رایگان است. پس از ثبت سفارش هماهنگی برای اعزام همیار به محل انجام می شود. پس از عیب یابی و تشخیص ایراد دستگاه، قیمت گذاری دقیق انجام خواهد شد. این قیمت شامل خرید قطعه معیوب نیست. در صورت خرید قطعات تعویضی توسط همیار، حتما فاکتور خرید را دریافت کنید. تعمیرکاران هوم سرویز از بهترین نیروهای فنی نصب و تعمیر پکیج هستند و تجربه بالایی دارند. این سرویس شامل گارانتی و تضمین کیفیت خدمات است. در صورت رضایت هزینه ها را پرداخت کنید.

برای ثبت سفارش رایگان سرویس نصب و تعمیر پکیج از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا