نظافت

چگونه بهترین نظافتچی منزل را انتخاب کنیم؟

نکات برگزیده مطلب
  • چه انتظاری از نظافتچی منزل دارید؟
  • کارگر خانم برای نظافت منزل یا نظافتچی منزل آقا؟

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

 

نظافتچی منزل کسی است که تمیزکاری های داخل خانه را به صورت تخصصی انجام می دهد. به راحتی نمی توان هر غریبه ای را به فضای امن خانه را داد. دغدغه بسیاری از خانواده ها استخدام یک نیروی نظافتی معتمد برای تمیزکاری های داخل منزل است. با توجه به شاغل بودن زوجین، لازم است تا یک نظافتچی به صورت منظم برای نظافت هفتگی و ماهانه به منزل مراجعه کند. بسیاری از خانواده ها نمی دانند چگونه یک نظافتچی خوب را استخدام کنند. اصلا از کجا می توان نظافتچی برای کارهای داخل خانه پیدا کرد؟ پاسخ این سوال را در این مطلب پیدا می کنید.

استخدام نظافتچی منزل

می توانید یک آگهی استخدام برای نظافتچی را در یکی از سایت های آنلاین درج کنید. اما این کار اصلا عاقلانه نیست. با چاپ آگهی صدها نفر با شما تماس می گیرند ولی هنوز نمی توانید فرد شایسته را انتخاب کنید. بزرگترین ریسک اینست که یک غریبه را به داخل منزل راه دهید بدون اینکه در موردش اطلاعاتی داشته باشید. اما راه های ساده تر و البته محتاطانه تری نیز برای پیدا کردن نظافتچی منزل وجود دارد. به روش سنتی معمولا می توانید از دوست و اشنا سوال کنید. این شیوه در سالهای گذشته بیشتر رایج بود. با ورود اینترنت و سایت های آنلاین دیگر پیدا کردن یک نظافتچی کاربلد چندان دشوار نیست. با یک جستجوی ساده در اینترنت می توان لیست شرکت های نظافتی را دریافت کرد.

کارگر نظافت منزل پاره وقت در تهران

انتخاب نظافتچی منزلنظافتچی منزل خانم و آقا در تهران

شرکت خدمات نظافتی

شرکت های نظافتی به صورت تخصصی در زمینه نظافت منزل و نظافت محل کار فعالیت دارند. این شرکت ها افراد متقاضی نظافت را استخدام می کنند. پروسه استخدام نظافتچی در هوم سرویز خیلی سخت گیرانه است. علاوه بر بررسی اسناد هویتی و اطلاعات شخصی، لازم است تا متقاضی برگه های سلامت خود را نیز ارائه دهد. برای اینکه نظافتچی بتواند عملکرد مناسبی داشته باشد و در برخورد با صاحبخانه به درستی رفتار کند، یک دوره آموزشی کوتاه مدت فشرده برگزار می شود. به این ترتیب با خیال راحت می تواند سفارش اعزام کارگر آقا یا خانم را در این سامانه ثبت کنید. اما قبل از آن لازم است تا برخی مسائل را برای خودتان مشخص کنید.

شرکت خدماتی تهران با صدها سرویس ویژه

چه انتظاری از نظافتچی منزل دارید؟

هدف اینست که یک نیروی کمکی برای کمک در نظافت منزل به محل مراجعه کند. وظیفه کارگر منزل اینست که طبق خواسته شما خانه را تمیز کند. آیا تصمیم گرفته اید در چه موردی از نظافتچی کمک بخواهید؟ برای مثال قرار است نظافتچی جارو کشی، پاک کردن شیشه ها، شستن سرویس های بهداشتی، تمیز کردن آشپزخانه، اتوکشی لباس ها و …. را انجام دهد. اگر نیازی به اتو کشی لباس ها نیست می توانید این بخش را حذف کنید ولی از قبل باید برنامه ریزی مشخصی داشته باشید. برای اینکه وقت طلایی را از دست ندهید از قبل لیست کارها را مشخص کنید تا نظافتچی بتواند طبق آن، کارها را انجام دهد.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نظافت داخل منزل یا محل کار هم ارائه میده؟

رایگان درخواست ثبت می کنید.

بعد از ثبت سفارش با شما تماس می گیریم.

در صورت تایید شما همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند.

شما امکان لغو سرویس را نیز دارید.

هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید.

ثبت سفارش رایگان

نظافت منزل توسط خانم جوان

نظافتچی منزل خانمانتخاب بهترین نظافتچی منزل

مدت زمان نظافت منزل چقدر است؟

همه شرکت های نظافتی خدمات خود را به صورت ساعتی ارائه می دهند. به طور معمول برای ۴ ساعت اولیه یک هزینه پایه دریافت می شود و هر ساعت بیشتر مشمول پرداخت هزینه اضافی است. با توجه به حجم کار، ساعت حدودی نظافت منزل را مشخص کنید. در نظر داشته باشید که برخی کارها زمان بیشتری نیاز دارد. برای مثال شستن شیشه ها یا نظافت دیوارها همیشه وقت گیر تر از جاروکشی منزل است. اگر لازم است می توانید نظافتچی منزل را برای ساعات بیشتری استخدام کنید. بهتر است یک برنامه ریزی مشخص برای نظافت منزل هفتگی و ماهانه ترتیب دهید. شرکت های خدماتی نظافتی می توانند در راس ساعت مورد نظرتان یک نیروی نظافتی با تجربه را به محل اعزام کنند. در نظر داشته باشید هزینه برگشت نظافتچی منزل ، پس از ساعت ۲۰ به عهده مشتری است.

کارگر خانم برای نظافت منزل یا نظافتچی منزل آقا؟

برای انتخاب نظافتچی خانم و آقا معیار مشخصی وجود دارد. طبق تجارب قبلی همشه نیروی نظافتی خانم برای انجام کارهای داخل منزل کارایی بیشتری دارد. کارهایی که نیاز به دقت و ظرافت بیشتری است را به خانم های نظافتچی بسپارید تا از نتیجه کار شگفت زده شوید. اما توصیه می شود برای تمیز کردن دیوارها، پاک کردن شیشه ها و به طور کلی کارهایی که لازم است با نردبان انجام شود از کارگر آقا کمک بگیرید. به این ترتیب هم در هزینه ها و هم وقت انجام کارها نظافتی صرفه جویی می شود. 

توصیه های شرکت خدماتی نظافت منزل 

قیمت نظافتچی منزلشرکت خدماتی نظافتی تهران

بهترین نظافتچی منزل کیست؟

بدون تردید بهترین نظافتچی ها شرکتی هستند. این افراد دارای ضمانت نامه هستند و در صورت بروز مشکل می توانید از پشتیبانی شرکت خدماتی بهره مند شوید. این در صورتی است که نیروهای غیر شرکتی بعد از اتمام کار، قابل دسترسی نیستند. چنانچه مشکلی پیش بیاید کسی جوابگو نیست اما اگر از هوم سرویز نظافتچی منزل را سفارش دهید خیال تان بابت کیفیت کاری و تعهد اخلاقی نیروهای نظافتی راحت است. همه افرادی که به عنوان نظافتچی درب منزل اعزام می شوند از نیروهای شناخته شده و همیار هوم سرویز هستند. اگر از قبل طبق برنامه ریزی مشخص درخواست خود را ثبت کرده باشید، نیازی به پرداخت وجه اضافی درب منزل نیست. نظافتچی های شرکتی هرگر تقاضای دریافت مبلغ بالاتر از میزان تعیین شده را ندارند. 

شرکت خدماتی -نظافتی هوم سرویز

برای انتخاب بهترین نظافتچی منزل با ما تماس بگیرید. اعزام نظافتچی خانم و کارگر آقا برای نظافت منزل، نظافت راه پله و مشاعات و نظافت محل کار بخشی از خدمات هوم سوریز در تهران است. بهترین شرکت نظافتی شمال تهران، بهترین شرکت خخدماتی جنوب تهران، شرکت نظافتی معروف شرق تهران و شرکت خدماتی نظافتی غرب تهران از همکاران هوم سرویز هستند. ما در همه ایام سال و همه روزهای هفته حتی در تعطیلات نیز فعالیت داریم. برای ثبت سفارش رایگان نظافتچی منزل به اپلیکیشن هوم سرویز مراجعه کنید. تنها با چند کلیک ساده می توانید نظافتچی آقا یا خانم را برای زمان مورد نظرتان انتخاب کنید. 

برای ثبت سفارش سرویس نظافت داخل منزل یا محل کار از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نظافت داخل منزل یا محل کار تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا