لوله کشی و تاسیسات

قیمت اتحادیه دستمزد نصب شیرآلات سال ۱۴۰۰ ✔️ با ثبت سفارش فوری

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

انواع شیرآلات را همه ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری و کارگاه ها استفاده می شود. نصب شیرآلات از اصلی ترین خدمات لوله کشی ساختمان است. نصاب شیرآلات همیشه سرش شلوغ است. حتی بعد از ساخت و تکمیل ساختمان هم کار لوله کش ها تمام نمی شود. هر وقت شیر آبی چکه می کند، فلکه آبی خراب شده و یا قصد تعویض شیرهای آب گرم و سرد را دارید، حتما به کمک نصاب با تجربه شیرآلات احتیاج پیدا می کنید. دستمزد نصب شیرآلات یکی از هزینه هایی است که از قبل قابل پیش بینی نیست. در واقع دقیقا مشخص نیست چه موقع به خدمات لوله کشی و نصب شیرآلات نیاز دارید. شرکت های خدماتی-فنی قیمت های متفاوتی را برای این سرویس اعلام می کنند. برای اینکه معیار دقیقی برای سنجش قیمت ها داشته باشید تا انتهای این مطلب با ما باشید.

عوامل تاثیرگذار بر دستمزد نصب شیرآلات

اجرت نصب شیرآلات یک عدد ثابت نیست و این موضوع دغدغه هایی را برای مالکین ایجاد کرده است. به خصوص در هنگام ساخت بنا این هزینه روی مدیریت مالی پروژه های لوله کشی تاثیر می گذارد. اگر با شرکت های معتبر و حرفه ای برای سرویس های تعمیراتی و نصب شیرآلات استفاده کنید همیشه هزینه ها منصفانه تر است. شرکت های ثبت شده تعرفه مشخصی برای دستمرد نصب شیرآلات دارند که از سوی اتحادیه اعلام می شود. لوله کش های غیر شرکتی نرخ ها را شخصی تعیین می کنند و گاهی این مبلغ خیلی بالاتر از نرخ واقعی برای اجرت نصب شیرآلات است. مهم ترین عوامل تاثیرگذار در تعیین قیمت دستمزد نصب شیرآلات عبارتند از:

سرویس نصب شیرآلات و سیفون هوم سرویز

دستمزد نصب شیرآلات در تهران

دستمزد نصب شیرآلات توکار و روکار

برای نصب شیر آلات لازم است تا از قبل زیر ساخت مناسب وجود داشته باشد. آنچه که در ظاهر می بینید همه سیستم لوله کشی ساختمان نیست. برخی از تجهیزات شیرآلات به صورت توکار نصب می شود ولی برای مثال شیر آب به صورت روکار نصب می شود. نوع نصب شیرآلات با توجه به کاربری انجام می شود و این امر می تواند هزینه ها را تغییر دهد. در برخی موارد لازم است تا لوله کشی های متفاوت و سیستم برگشت و فاضلاب دیگری نصب شود که هزینه ها را افزایش می دهد.

محل نصب شیرآلات بهداشتی یا آشپزخانه

کاربرد همه شیرهای آب یکسان نیست. همین تفاوت موجب می شود تا شیوه های اجرای کار و دستمزد نصب شیرآلات نیز تغییر کند. شیرآلات آشپزخانه که روی سینک ظرفشویی نصب می شود، از نظر اجرایی با نصب شیرآلات صنعتی تفاوت دارد. به همین ترتیب قیمت نصب شیرآلات بهداشتی نظیر حمام و توالت با شیرآلات آشپزخانه متفاوت است. این تفاوت به دلیل نوع شیرآلات و سختی اجرای کار می باشد. با یک مثال ساده موضوع را بیشتر بررسی می کنیم. فرض کنید برای هزینه نصب روشویی به دنبال بهترین قیمت هستید. اواع روشویی پایه دار، بدون پایه و کابینتی در بازار موجود است. بدیهی است اجرت نصب شیرآلات در روشویی کابینتی بیشتر از روشویی ساده است.

اتصالات لوله کشی آب ساختمان

دستمزد نصب شیرآلات و اتصالات

دستمزد نصب شیرآلات خانه های قدیمی

در اغلب ساختمان های قدیمی لازم است تا ابتدا مشکلات لوله کشی ساختمان رفع شود. اشکالات سیستم آب و فاضلاب در لوله کشی های قدیمی بیشتر دیده می شود. هزینه این تعمیرات روی اجرت نصب شیرآلات افزوده می شود. اگر قصد بازسازی منزل را دارید حتما ابتدا سیستم لوله کشی قدیمی را بررسی کنید. در بسیاری از موارد لازم است تا لوله های فلزی قدیمی به طور کامل تعویض شود. در این صورت برای کاهش هزینه ها لوله های قدیمی کور شده و از لوله های سبز و روکار استفاده می شود. پس از عملیات بازسازی و تعمیرات لوله کشی می توان از شیرآلات تازه خریداری شده به جای شیرآلات قدیمی استفاده کرد. برای بازسازی منزل با ما تماس بگیرید.

آموزش نصب روشویی پایه دار

دستمزد نصب شیرآلات در تعداد بالا

در ساختمان های تازه ساز، تعداد سفارش برای نصب شیرآلات بیشتر است. در این صورت همیشه اجرت نصب شیرآلات شامل تخفیف می شود. در این ساختمان ها انواع شیرآلات توکار و روکار، اهرمی و مخلوط کار می شود. با توجه به اینکه تعداد شیرآلات بیشتر است معمولا هزینه ها سرشکن می شود و در نهایت به نفع مالک قیمت گذاری منصفانه انجام می شود. در ساختمان های قدیمی نیز می توانید با فروش شیرآلات قدیمی مقداری از هزینه ها را جبران کنید. آنچه مهم است اجرت نشب شیرآلات نیست بلکه کیفیت و برند شیرآلات است. برای اینکه ماندگاری شیرآلات بیشتر شود همیشه از برندهای شناخته شده و با کیفیت شیرآلات خریداری کنید. به این ترتیب تا سال های زیادی خیال تان بابت چکه کردن شیرآلات و خراب شدن احتمالی آن راحت است.

آموزش نصب روشویی دیواری

دستمزد نصب شیرآلات بهداشتی

اجرت نصب شیرآلات در تهران

اگر از ابتدا با ما این مطلب را پیگیری کرده اید می دانید که دستمزد نصب شیرآلات بستگی به موارد زیادی دارد. قیمت نصب شیرآلات بهداشتی، هزینه نصب روشویی، دستمزد نصب شیرآلات آشپزخانه، نصب و تعمیر شیر فلکه و …. متفاوت است. این مبلغ از طریق اپلیکیشن هوم سرویز به صورت شفاف اطلاع رسانی شده است. به طور کلی این موارد روی هزینه های دریافتی تاثیرگذار است:

میدونستی که هوم سرویز، خدمات شیرآلات و سیفون هم ارائه میده؟
  • تعویض و نصب شیرآلات جدید
  • خرید تجهیزات نصب، لوله ها و اتصالات 
  • تعمیر شیرآلات قدیمی و نصب
  • انجام تعمیرات جانبی لوله کشی ساختمان
  • اصلاح خرابی سیستم لوله کشی انعشابات و رسوب گیری شیرآلات بهداشتی
عنوان(به روز رسانی سال 1400)قیمت از
قیمت تا
شیر دستشویی و حمام
5000070000
شیر روشویی و سیفون
5500065000
شیر ظرفشویی و سیفون
6500090000
شیر ماشین لباسشویی/ظرفشویی
4500070000
سیفون3500045000
شیر فلکه
4500070000
علم دوش/یونیکا حمام
6000075000
فلاش تانک
90000135000
سینک ظرفشویی
80000125000
سینک ظرفشویی و سیفون
80000145000
تعویض مغزی شیر
3500045000

خدمات نصب شیرآلات و سیفون هوم سرویز

سرویس شیرآلات و سیفون از محبوب ترین خدمات درب منزل است که توسط حرفه ای های هوم سرویز در تهران ارائه می شود. ما در همه محله های تهران آماده انجام پروژه های لوله کشی ساختمان و نصب شیرآلات هستیم. قبل از تماس با ما حتما از چند لوله کش دیگر هم قیمت ها را استعلام بگیرید. هوم سرویز افتخار دارد که خدمات فنی درب منزل را با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت در اختیار خانواده ها قرار داده است. خدمات لوله کشی شبانه روزی، نصب شیرآلات بهداشتی توسط نصاب با تجربه شیرآلات در تهران. برای اطلاع از هزینه ها و دستمزد نصب شیرآلات به اپلیکیشن هوم سرویز مراجعه کنید. 

برای ثبت سفارش رایگان سرویس شیرآلات و سیفون از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی شیرآلات و سیفون تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

یک دیدگاه

  1. فروش و خدمات اینترنتی ایده خیلی خوبیه که تو این اوضاع کرونا میتونه خیلی به کسب و کارهای مختلف کمک کنه. الان دیگه همه چیز رو میشه اینترنتی سفارش داد از خریدای ساده خونه مثل نون و… تا وسایل تخصصی و حرفه ای مثل تجهیزات لوله بازکنی، ابزارهای مربوط به لوله و… همه و همه تو سایت های مختلف پیدا میشه. حتی دیگه لوله بازکن های لوله بازکنی برچسب و آدمهای متخصص هم به صورت اینترنتی میتونن وسایلشون رو بخرن. ممنون ازتون که کارمون رو راحت کردین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا