نظافت و پذیرایی

آیا خشکشویی مبل با دستگاه بهداشتی است؟

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

خشکشویی مبل با استفاده از دستگاه های مبل شور انجام می شود. شیوه شستشوی مبلمان با این دستگاه تفاوت زیادی با روش های سنتی مبل شویی دارد. این امر موجب بروز حرف و حدیث های شده و برخی تصور می کنند که این نوع شستشو، اشکال دارد. با توجه به اینکه برای شستن مبل ها با دستگاه از آب فراوان استفاده نمی شود در مورد بهداشتی بودن شیوه شستشو شبهاتی به وجود آمده است. در این مطلب به همه پرسش ها در مورد نحوه خشکشویی مبل پاسخ داده می شود.

آیا شستشوی مبل با دستگاه به مبلمان آسیب می زند؟

دستگاه مبل شور مخصوص شستن مبلمان طراحی شده و دارای سری مخصوص شستشوی مبل است. این سری نوعی فرچه بزرگ است که برای از بین بردن آلودگی ها روی سطح پارچه ای مبلمان حرکت می کند. سری مکنده دستگاه نیز آب و کثیفی را از روی مبل ها پاک می کند. چنانچه متصدی دستگاه در زمینه کار با این وسیله تجربه کافی داشته باشد، در سریع ترین زمان شستشوی مبلمان انجام می شود. این دستگاه به هیچوجه نمی تواند به رویه مبلمان و یا اسفنج مبل آسیب بزند. 

هزینه شستشوی مبل در منزل با دستگاه مبل شور

خشکشویی مبلخدمات شستن مبل ها با هزینه مناسب در محل

چرا باید از سرویس خشکشویی مبل استفاده کنیم؟

شستشوی مبلمان به روش های سنتی و دستی موجب از بین رفتن انعطاف اسفنج نشیمن مبل ها می شود. نفوذ آب به داخل الیاف پارچه و اسفنج خطر پوسیدگی را افزایش می دهد. از طرفی آب و کف فراوان به رنگ پارچه رومبلی نیز صدمه می زند. بسیاری از پارچه های رو مبلی قابلیت شستشو با آب را ندارند. معمولا در پشت یا زیر هر مبل برچسب نوع شستشو نیز زده شده است. در اغلب موارد سازنده خشکشویی مبل را پیشنهاد می دهد! شستشوی مبل با دستگاه به شیوه خشکشویی انجام می شود و از بهترین روش های نظافت مبلمان است. 

بهترین مبل شویی در تهران با قیمت مناسب

مزایای خشکشویی مبل چیست؟

شستشوی یک دست مبل ۷ نفره با دستگاه بین ۲ تا ۳ ساعت زمان می برد. سرعت کار با این دستگاه بسیار بالاست و در زمان کوتاهی کارهای تمیزکاری مبل ها انجام می شود. سرویس خشکشویی مبلمان هوم سرویز در محل ارائه می شود و نیازی نیست مبل ها از ساختمان خارج شوند. پس از شستشو، مبلمان تقریبا خشک بوده و قابل استفاده است. برای شستن مبل ها با دستگاه هیچ نوع کثیف کاری و ریخت و پاش در محل ایجاد نمی شود. این شیوه از تمیزترین انواع شستشوی مبلمان است. با همه این مزایا هنوز هم در مورد بهداشتی بودن روش خشکشویی مبل ها شک دارید؟ خشک شویی مبلمان از لحاظ بهداشتی بیشترین تاثیر را دارد برخی از مزایای خشکشویی مبلمان اینها هستند:

شستشوی مبل در محل و خدمات خشکشویی مبل

خدمات خشکشویی مبلخشک شویی مبل بهداشتی ترین نوع شستشوی مبلمان
  • نظافت کامل با خشکشوی مبل

مبل ها به دلیل حجم و ابعاد بزرگشان قابلیت نظافت سخت تری دارند. گاهی فراموش می کنیم که این مبل ها هم باید تمیز شوند. استفاده مداوم از مبلمان موجب می شود تا الیاف پارچه رومبلی کثیف شود. به این کثیفی، انواع آلودگی ها و گرد و خاک هوا را نیز اضافه کنید تا ببینید چقدر مبل ها نیاز به شستشو دارند. تمیز کردن مبل ها با آب و دستمال تنها موجب می شود که کثیفی به درون الیاف پارچه و اسفنج نفوذ کند. شستشوی مبل با دستگاه بهترین روش برای از بین بردن آلودگی های عمقی مبلمان و نظافت کامل انهاست. قدرت مکش دستگاه مبل شور بسیار زیاد است و می تواند همه آلودگی ها و جرم های داخل مبلمان را خارج کند. از طرفی این دستگاه قادر به مکش همه مواد شوینده و آب اضافی از درون مبلمان است و کامل مبل ها را تمیز می کند.

شست و شوی مبل با تخفیف ویژه

  • خشکشویی مبل و از بین بردن عوامل بیماری زا

یک دست مبلمان کثیف و آلوده منبع بزرگی از میکروب ها و موجودات ریزی است که تولید بیماری های تنفسی می کنند. بسیاری از آلرژی ها ارتباط با همین موجودات کوچک دارد. نشستن روی مبلمان کثیف حملات آلرژی را در افراد آلرژن تشدید می کند. به خصوص اگر در خانه کودکی دارید و یا فردی سالمند با شما زندگی می کند حتما مبل ها را سالی دوبار تمیز کنید. دستگاه مبل شور یک وسیله کارامد در شستن مبل هاست که همه آلودگی ها و عوامل بیماری زای درون الیاف پارچه و اسفنج ها را از بین می برد. حتی اگر از مبل ها بوی ناخوشایندی به مشام می رسد نیز با خشکشویی مبل این بو از بین خواهد رفت. 

خشکشویی مبلمان در منزل

میدونستی که هوم سرویز، خدمات خشک شویی مبل هم ارائه میده؟
بهداشت و خشکشویی مبل خدمات شستشوی مبلمان با دستگاه مبل شور در محل
  • جلوگیری از پوسیدگی با خشکشویی مبل

آیا مبل ها به ظاهر تمیز هستند و هیچ لک و کثیفی روی آن دیده نمی شود؟ این تنها یک طرف قضیه است در واقع مبل ها را نمی شود مثل لباس در لباسشویی شست و یا به روش دیگری مبل ها را تمیز کرد. حتی اگر بتوانید ظاهر مبل ها را تمیز نگهدارید نمی توانید از نفوذ آلودگی به درون مبلمان جلوگیری کنید. آلودگی هایی که به درون مبل ها وارد می شوند علت اصلی پوسیدگی پارچه هستند. در این صورت پارچه رومبلی به سادگی آسیب دیده و دچار مشکل می شود! با خشکشویی مبل می توان از فرسودگی مبل ها در اثر آلودگی و کثیفی جلوگیری کرد.

خدمات خشکشویی مبل هوم سرویز

سرویس خشک شویی مبل از خدمات نظافتی هوم سرویز است که در محل ارائه می شود. اگر مبل ها کثیف و پر از لکه های زشت شده با ما تماس بگیرید. اگر از مبلمان بوی بدی به مشام می رسد حتما لازم است تا خشکشویی مبل در محل را سفارش دهید. برای حفظ بهداشت اعضای خانواده و پیشگیری از بیماری های تنفسی و آلرژی ها لازم است تا نظافت مبل ها را در برنامه نظافت سالانه منزل قرار دهید. سلامت اعضای خانواده در گرو تمیز کاری و نظافت همه لوازم منزل است. مبل ها از لوازمی هستند که اغلب در نظافت هفتگی و ماهانه نادیده گرفته می شوند. فراموش نکیند یک دست مبل آلوده می تواند منشا بسیاری از بیماری ها در داخل خانه باشد. برای استفاده از خدمات شستشوی مبلمان با دستگاه سفارش خود را در اپلیکیشن هوم سوریز به رایگان ثبت کنید.

برای ثبت سفارش رایگان سرویس خشک شویی مبل از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی خشک شویی مبل تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا