برقکاری ساختمان

چگونه درب اتوماتیک پارکینگ را تعمیر کنیم؟

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

این روزها اغلب پارکینگ ها با درب های ریموتی باز می شوند. درب کنترلی پارکینگ سهولت زیادی برای ساکنین به وجود آورده است. بدون اینکه نیاز به پیاده شدن از ماشین باشد، تنها با فشار دکمه ریموت می توان درب گاراژ را باز و بسته کرد. درب های کنترلی و حتی ریموت ها هم آسیب می بینند و گاهی مشکلاتی در کاربرد این وسایل به وجود می آید. تعمیرات درب اتوماتیک پارکینگ یک تخصص فنی است و می بایست توسط تعمیرکار حرفه ای انجام شود. در صورت بروز مشکل با نیروی متخصص تماس بگیرید. سرویس نصب و تعمیر درب های کرکره ای و کنترلی هوم سرویز در سطح تهران فعالیت دارد.

عیب یابی و تعمیرات درب اتوماتیک پارکینگ

اگر به طور ناگهانی ریموت و درب پارکینگ دچار مشکل شود، چندین علت در آن دخیل هستند. لازم است تا ابتدا عیب یابی انجام شده و سپس کارهای تعمیرات و رفع مشکل انجام شود. در اغلب موارد قطع شدن برق ساختمان، علت اصلی کار نکردن درب اتوماتیک است. برای اینکه درب های کنترلی عمل کنند حتما به نیروی برق نیاز است. اگر برق ساختمان قطع نشده و اتصال و سیمکشی های برق هم سالم باشد، دیگر موارد را بررسی کنید. در ادامه برخی از رایج ترین مشکلات، در ارتباط با درب های ریموت دار را  بررسی می کنیم. اگر تا کنون با درب پارکینگ مشکلی نداشتید و مشکل به یکباره ایجاد شده، این موارد را بررسی کنید:

سرویس نصب و تعمیر کرکره برقی

قیمت تعمیرات درب اتوماتیک پارکینگتعمیرات درب اتوماتیک پارکینگ
  • ریموت کنترل عمل نمی کند

این مشکل اصلی ترین دلیل مراجعه به تعمیرکار برای تعمیرات درب اتوماتیک پارکینگ است. در واقع با فشردن دکمه ریموت کنترل، عمل نمی کند و درب باز نمی شود. گاهی به دلیل عجله یا حواس پرتی، یادمان می رود که این ریموت پارکینگ، بُرد محدودی دارد. 

  • به درب نزدیک شوید، احتمال اینکه خارج از محدوده آنتی دهی ریموت پارکینگ باشید، وجود دارد. درب اتوماتیک امواج رادیویی را از فاصله های چند فوتی دریافت می کند و قادر به تشخیص علائم از راه دور نیست.
  • شاید باتری ریموت پارکینگ تمام شده باشد در این صورت ریموت قدرت کافی برای ارسال امواج به گیرنده درب اتوماتیک پارکینگ ندارد. آیا موقع فشردن دکمه ریموت، چراغ دستگاه روشن می شود؟ اگر چراغ ضعیف است اشکال از باتری است.
  • اگر مشکل باز شدن درب پارکینگ مربوط به همه ریموت ها باشد امکان آسیب به قسمت برقی درب اتوماتیک وجود دارد. شاید آنتن گیرنده درب پارکینگ نیاز به تعمیر دارد و یا اینکه لازم است تا ریموت درب پارکینگ مجددا برنامه ریزی شود. در این مورد با متخصص تعمیرکار تعمیرات درب اتوماتیک پارکینگ تماس بگیرید.
  • اگر این مشکل همراه با سرد شدن هوا پیش آمده باشد، مربوط به ریموت کنترل نیست. در بسیاری از مواقع همراه با فرار سیدن فصل زمستان، ریموت در باز کردن درب با مشکل روبرو می شود. در این مواقع درب باز می شود اما به سختی و شاید به صورت نیمه بازف متوقف شود. اشکال موتوری و یا ایراد در خارهای غلطک موجب بروز این اشکال است. برای بررسی بیشتر با تعمیرکار تماس بگیرید.
عیب یابی و تعمیر درب ریموتی پارکینگتعمیرات درب اتوماتیک پارکینگ
  • تعمیرات درب اتوماتیک پارکینگ : درب گاراژ بسته نمی شود

اگر درب پارکینگ به درستی باز شود ولی به طور کامل بسته نشود، ۳ دلیل عمده وجود دارد:

۱-سوئیچ های تنظیم فاصله نزدیک برای جلوگیری از برخورد ساکنین در هنگام عبور از درب ها تنظیم می شود. اگر این تنظیمات به هم خورده باشد، درب های پارکینگ عملکرد مناسبی ندارند. تنظیم فاصله برای بسته شدن درب ها کاری نیست که بتوانید خودتان آن را انجام دهید. برای تعمیرات درب اتوماتیک پارکینگ با سرویس تعمیرات درب کنترلی هوم سرویز تماس بگیرید.

۲-سنسور ایمنی نیاز به تنظیمات مجدد دارد. در قسمت پایین درب پارکینگ از دو طرف، چشم الکترونیکی نصب شده که نیاز به دید کامل دارد. اگر چیزی مانع دید در این چشمی ها شود، درب نمی تواند بسته شود. در صورت باز بودن مسیر چشم الکترونیک، درب به آرامی بسته خواهد شد. در غیر این صورت درب متوقف خواهد شد. اگر به طور مکرر این اتفاق می افتد با تعمیرکار تماس بگیرید.

۳-یکی دیگر از رایج ترین مشکلات مربوط به زنگ زدگی غلطک های درب است. غلطک های زنگ زده اصطکاک بیشتری ایجاد می کنند و به مرور جلوی بسته شدن درب پارکینگ را می گیرند. با تعویض غلطک های آسیب دیده یا روغن کاری آنها، مشکل باز و بسته شدن درب پارکینگ نیز به سادگی بر طرف می شود. گاهی اوقات نامناسب بودن کیفیت سازه موجب خمیدگی در فریم می شود که نیاز به بررسی برای تعمیرات درب اتوماتیک پارکینگ دارد.

روش تعمیرات درب اتوماتیک پارکینگ

  • درب پارکینگ باز می شود اما موتور متوقف نمی شود

این یک مشکل جدی است که مربوط به بخش موتوری درب کرکره ای پارکینگ است. با تعویض باتری ریموت یا تنظیم فاصله و … هم مشکل حل نخواهد شد. برای تعمیرات درب اتوماتیک پارکینگ با نزدیکترین نیروی متخصص محلی تماس بگیرید. بهتر است تا رسیدن کارشناس برق ورودی به درب اتوماتیک را قطع کنید تا اسیب بیشتری به آن وارد نشود. کارشناس درب های ریموتی همه موارد را بررسی می کند، لامپ های فلاشر، جک های درب، موتور درب ریلی و …. همگی می بایست عیب یابی شوند و در صورت خرابی در هر قسمت، قطعه مورد نظر تعویض شود. 

سرویس تعمیرات درب اتوماتیک پارکینگ هوم سرویز

Jتعمیرات درب اتوماتیک پارکینگ از سرویس های پر تقاضا در تهران است. با توجه به فراگیر شدن درب های ریموتی، لزوم یک سیستم جامع برای عیب یابی و تعمیر انواع کرکره برقی و درب های پارکینگی ضروری است. عملیات جدا کردن درب قبلی، آهن کشی، نصب کرکره برقی و تعویض موتور توسط نصاب حرفه ای درب ریموتی هوم سرویز انجام می شود. این سرویس به صورت منطقه ای در همه مناطق تهران فعال است. پس از ثبت سفارش همیاران هوم سرویز به محل مراجعه کرده و صفر تا صد تعمیرات درب های کنترلی را انجام می دهند. هزینه خدمات طبق نرخ تعرفه و در همه مناطق تهران یکسان در نظر گرفته شده. موقع ثبت سفارش هیچ هزینه ای از مشتری دریافت نمی شود✓ همه سفارش های ثبت شده در اپلیکیشن هوم سرویز شامل گارانتی تعمیرات هستند. با ما تماس بگیرید.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب و تعمیر درب اتوماتیک هم ارائه میده؟

قیمت تعمیرات درب اتوماتیک در هوم سرویز

عنوان(به روز رسانی سال 1400)قیمت از(تومان)
قیمت تا(تومان)
نصب و راه اندازی کامل درب های جکی، بازویی یا لولایی(به همراه سیم کشی)
400000570000
نصب و راه اندازی کامل درب های ریلی( به همراه سیم کشی)
420000630000
نصب و راه اندازی کامل درب های کرکره ای
420000630000
نصب و راه اندازی دستگاه کنترل تردد
150000200000
کددهی یا تگ(هر عدد)
4000050000
اضافه کردن ریموت کنترل
50000
80000
عیب یابی و رفع عیب
توافقی

garage door-problems

جهت ثبت سفارش سرویس نصب و تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ به اپلیکیشن هوم سرویز مراجعه کنید.

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نصب و تعمیر درب اتوماتیک تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا