شفاف سازی چراغ خودرو

شفاف سازی چراغ خودرو

از 1499 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت شفاف سازی چراغ خودرو در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت شفاف سازی هر عدد چراغ خودرو ایرانی

300,000 تومان

قیمت شفاف سازی هر عدد چراغ خودرو خارجی

500,000 تومان

متوسط قیمت1,000,000 تومانکمینه قیمت1,000,000 تومانبیشینه قیمت1,000,000 تومان

آنچه درباره شفاف سازی چراغ خودرو خواهید خواند

 • شفاف سازی چراغ خودرو و رفع کدری چراغ ماشین
 • نحوه ثبت درخواست خدمات شفاف سازی چراغ خودرو در هوم سرویز چگونه است؟
 • علت کدر شدن چراغ بزرگ ماشین چیست؟
 • رفع کدری چراغ ماشین به چند روش انجام می شود؟
 • خدمات شفاف سازی چراغ خودرو در محل
 • خدمات پولیش چراغ جلو و شفاف سازی چراغ خورو برای چه خودروهایی موثر است؟
 • هزینه شفاف سازی چراغ خودرو به چه مواردی وابسته است؟
 • شفاف سازی چراغ ماشین ایرانی و خارجی در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

شفاف سازی چراغ خودرو و رفع کدری چراغ ماشین

شفاف سازی چراغ خودرو و رفع کدری چراغ ماشین از مواردی است که تمام خودروها به آن نیاز خواهند داشت. اغلب طی مرور زمان چراغ های خودرو شفافیت اولیه خود را از دست می دهند و کدر می شوند. این تغییر رنگ چراغ ماشین ممکن است به دلایل مختلف مانند آلودگی ها، بارش باران های اسیدی و یا خط و خش های ناشی از برخورد اجسام خارجی ایجاد شود. به این ترتیب این اتفاقات موجب می شود که چراغ ها نور خوبی پخش نکنند و برای راننده و یا سایر خودروها مشکل ساز شوند.

برای رفع این مشکلات ممکن است به فکر تعویض طلق چراغ ماشین بیوفتید. که در واقعیت این اقدام امکان پذیر نیست و باید به کلی تمام بدنه چراغ تعویض شود. این اقدامات هزینه های زیادی برایتان در پی دارد از این رو با استفاده از خدمات شفاف سازی چراغ خودرو می توانید از هزینه تراشی های بیشتر جلوگیری کنید. در ادامه به معرفی روش رفع کدری چراغ خودرو و شفاف سازی چراغ ماشین و همچنین عوامل موثر بر هزینه شفاف سازی چراغ ماشین می پردازیم.

نحوه ثبت درخواست خدمات شفاف سازی چراغ خودرو در هوم سرویز چگونه است؟

اگر کدر شدن و مات شدن چراغ خودرو برایتان مشکل ساز شده است و و در فکر برق انداختن چراغ خودرو هستید این مژده را به شما می دهیم که می توانید تمامی این خدمات پولیش ماشین در محل و سایر خدمات مربوط به صفرشویی خودرو در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید و به جای صرف هزینه های زیاد با مبالغ کمتر زیبایی خودروی خود را چندبرابر کنید.

· ثبت درخواست رایگان جهت رفع کدری چراغ خودرو

اولین اقدام برای برای از بین بردن تیرگی چراغ ماشین ثبت درخواست رایگان از طریق سایت، اپلیکیشن و تماس مستقیم با هوم سرویز است. در ثبت درخواست رایگان نوع خودرو و همچنین محل مورد نیاز برای شفاف سازی چراغ ماشین را مشخص خواهید نمود.

· تماس همیاران جهت ارائه توضیحات نهایی

پس از ثبت درخواست متخصصین جهت ارائه توضیحات نهایی در ارتباط با نحوه شفاف سازی چراغ خودرو و همچنین اعلام هزینه شفاف سازی چراغ خودرو تماس خواهند گرفت.

· اعزام متخصصین به محل

پس از توافقات نهایی در ارتباط با نحوه و همچنین هزینه شفاف سازی چراغ جلو ماشین، متخصصین به محل اعزام شده و کلیه خدمات را در محل ارائه می دهند.

علت کدر شدن چراغ بزرگ ماشین چیست؟

ممکن است خیلی از افراد رفع کدری چراغ ماشین را به این موضوع مرتبط بدانند که طلق چراغ بزرگ ماشین کیفیت خوبی ندارند و به این ترتیب این ایرادات پدید می آیند. اما در واقعیت این گونه نیست بسیاری از خودروهای وارداتی و با کیفیت نیز طی مرور زمان با این مشکل روبه رو خواهند شد. در ادامه به صورت موردی به علت های کدر و مات شدن چراغ خودرو می پردازیم.

چراغ‌های بزرگ خودرو، لنزی دارند که از پلاستیک پلی‌کربنات ساخته شده است. این پلاستیک آن‌قدر قوی است که می‌تواند بدون اینکه بشکند، شرایط سخت جاده‌ای را تحمل کند. اما این متریال قوی در مقابل اشعه های فرابنفش خورشید حساس هستند و طی مرور زمان زرد می شوند و شفافیت و زیبایی اولیه خود را از دست می دهند. از این رو پس از هر بار استفاده از کارواش در محل آن جذابیتی که انتظار دارید دریافت نمی کنید.

مورد بعدی نیز مربوط برخورد سنگ ریزه ها و شن ها است که در عبور و مرور جاده ای موجب ترک و آسیب به شیشه چراغ می شود.

رفع کدری چراغ ماشین به چند روش انجام می شود؟

شفاف کردن چراغ ماشین به چند روش انجام می شود. روش اول خانگی است که با استفاده از اسپری رفع کدری و شفاف سازی چراغ ماشین و یا سایر محلول شفاف سازی چراغ خودرو می توان تا حدی کدری ها را از بین برد. روش دیگر نیز سپردن این خدمات به متخصصین این زمینه است که با استفاده از تجهیزات مخصوص اقدام به شفاف کردن چراغ ماشین در محل می کنند که در ادامه توضیح می دهیم.

· روش های خانگی شفاف کردن چراغ ماشین

روش های خانگی برای از بین بردن تیرگی چراغ خودرو بسیار متنوع هستند و تقریبا از هر محلول شفاف سازی چراغ خودرو می توان استفاده نمود که معروف ترین آنها موارد زیر هستند.

· شفاف سازی چراغ خودرو با مایع ظرفشویی

در دسترس ترین محلول شفاف سازی چراغ خودرو، مایع ظرفشویی است. از این رو از مایع ظرفشویی برای رفع کدری چراغ جلو ماشین استفاده می شود. همانطور که می دانید این محلول ضد چربی است. البته نمی توانید انتظار معجزه داشته باشید اما بی تاثیر هم نیست. از این رو قبل از صرف هزینه های بالاتر این گزینه را امتحان کنید.

· تمیز کردن چراغ خودرو با استفاده از سرکه

حتما اخیرا از معجزه استفاده از سرکه برای تمیز کردن سطوح مختلف و حتی در خدمات نظافت منزل شنیده اید. برای شروع به نسبت یک به سه، سرکه را با آب مخلوط کنید. این محلول شفاف کننده چراغ خودرو را درون یک اسپری بریزید و روی چراغ اسپری کنید و چند دقیقه صبر کنید. و سپس با پارچه میکروفیبر پاک کنید. استفاده از جوش شیرین به همراه سرکه البته به مقدار کم هم تاثیر بالایی در رفع زردی چراغ جلو ماشین دارد.

· خمیر دندان روش موثر خانگی برای شفاف سازی چراغ جلو

روش موثر بعدی برای رفع کدری چراغ ماشین استفاده از خمیر دندان است. البته خمیر دندان غیر ژله ای گزینه ی بهتری است که با استفاده از آب و مایع شیشه پاک کن به چراغ ماشین می زنید. بعد از کمی کشیدن با یک پارچه تمیز چراغ را پاک کنید و از نتایج شگفت زده خواهید شد.

· استفاده از محلول شفاف کننده چراغ

اسپری شفاف سازی چراغ جلو ماشین روش دیگری است که در بیشتر فروشگاه های دیتیلینگ خودرو دیده می شود. البته در زمان استفاده از این اسپری فع کدری و شفاف سازی چراغ ماشین باید به خاطر داشته باشید که محتویات این اسپری با رنگ خودرو برخورد نکند.

خدمات شفاف سازی چراغ خودرو در محل

همانطور که گفته شد چراغ خودرو از دو قسمت تشکیل شده است قسمت بیرونی و قسمت داخلی چراغ. در زمان نصب و تعویض چراغ خودرو این قسمت به خوبی آب بندی می شود تا آب و گرد و غبار به داخل چراغ ماشین نفوذ نکند. به طور معمول برای رفع خط و خش چراغ جلو تنها راه و البته موثر ترین راه استفاده از پولیش و مواد مخصوص است. البته ما منکر تاثیر روش های خانگی نمی شویم اما در زمان برخورد با خط و خش این روش ها تاثیر چندانی ندارند. به این ترتیب موثرترین و بهترین راهکار سپردن اینکار به متخصصین شفاف سازی چراغ خودرو است. از این رو کمک از این افراد در کنار صرفه جویی در هزینه ها نتیجه بهتری هم رقم خواهند زد.

خدمات پولیش چراغ جلو و شفاف سازی چراغ خورو برای چه خودروهایی موثر است؟

 • خدمات پولیش چراغ خودر برای رفع خراش های عمیق ناشی از شکستگی و ضربه گزینه مناسبی نیست و تاثیر چندانی ندارد.
 • خراش های سطحی ثابت می شوند تا طی مرور زمان شدیدتر نشوند.
 • خط و خش های ناشی از طوفان شن و سنگریزه به طور کامل از بین می روند.
 • برای رفع زردی چراغ خودرو این روش تا حد بالایی تاثیر شگفت انگیزی دارند.

هزینه شفاف سازی چراغ خودرو به چه مواردی وابسته است؟

قیمت شفاف سازی چراغ خودرو و رفع کدری چراغ ماشین به میزان خرابی و نوع چراغ خودرو وابسته است. طبیعتا هر چه حجم خرابی بیشتر باشد هزینه رفع کدری چراغ خودرو بیشتر می شود. مورد بعدی روش مورد استفاده برای رفع کدری چراغ های خودرو است. طبیعتا در صورت استفاده از تجهیزات بیشتر قیمت ها بیشتر می شود. اما در حالت کلی هزینه های مربوط به شفاف سازی چراغ ماشین را بر اساس تعداد چراغ ها اعلام می کنند و در خودروهای متفاوت تفاوت چندانی ندارند.

شفاف سازی چراغ ماشین ایرانی و خارجی در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به انواع خدمات رفع کدری چراغ ماشین تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. تمامی خدمات مربوط به خودرو توسط برترین متخصصین در محل ارائه می شود.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس شفاف سازی چراغ خودرو و همچنین ارایه خدمات شفاف سازی چراغ خودرو نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات کارواش ارائه می دهد که شامل خدمات کارواش سیار بصورت فوری, شستشوی صندلی ماشین های ایرانی, سرامیک بدنه خودرو ایرانی , خدمات واکس و پولیش خودروهای ایرانی , صفرشویی خودرو ایرانی و خارجی در محل, موتور شویی انواع خودرو ایرانی پژو، پراید، سمند، ال 90 و..., خدمات کاور بدنه خودرو می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس شفاف سازی چراغ خودرو

شفاف سازی چراغ خودرو

رفع کدری چراغ ماشین

رفع زردی چراغ ماشین

پولیش و رفع کدری چراغ خودروی ایرانی

خدمات پولیش چراغ جلو و عقب خودروهای وارداتی

رفع خط و خش چراغ خودرو

نظرات کاربران

profile picture
مازیار برهانی

همه چیز عالی و کاربلد

profile picture
امینی نژاد

عالی عالی عالی بسیار انسان شریف و منصفی بودند.

profile picture
آرین پناهی

فردی متشخص و وقت شناس.

profile picture
مسعود کیانی

با سلام، همیار عزیز بسیار وقت شناس، و منصف بودن. بیخودی هزینه و کار اضافه برام نتراشید و صداقت در کارشون وجود داشت

شرایط رفع کدری چراغ ماشین در محل

در سرویس شفاف سازی چراغ خودرو کلیه خطوط و خراش های موجود بر روی چراغ خودرو از بین رفته و سطحی روشن و بدون کدری ایجاد می شود.

سرویس شفاف سازی چراغ خودرو با دستگاه پولیش و مواد مخصوص انجام می شود.

حتی المقدور یک متر از اطراف ماشین، فضا برای انجام کار توسط همیار وجود داشته باشد.

حضور مشتری محترم در محل ماشین الزامی نیست ولی لطفا قبل از شروع به کار همیار مطمئن شوید اشیاء و اجسام با ارزش از خودرو خارج شده باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

car-cover
کاور خودرو
قیمت از 10,000,000 الی 10,000,000 تومان
carwash
کارواش در محل
قیمت از 850,000 الی 1,230,000 تومان
car-seat-repair
تعمیر صندلی خودرو
قیمت از 250,000 الی 1,000,000 تومان
car-upholstery
تودوزی ماشین
قیمت از 250,000 الی 1,000,000 تومان