header

نماشویی ساختمان

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

شستشوی انواع نمای ساختمان با واترجت و سندبلاست

شرایط سرویس نماشویی

• وجودآب در ساختمانی که قرار است نماشویی انجام شود حائز اهمیت می باشد.

• همیار می بایست پس از بررسی محیط شرایط کار را به طور کامل به مشتری توضیح داده و نکات ایمنی حین انجام کار را گوشزد نماید.

• نوع نماشویی مناسب و نیازمندی ها به صورت کامل توسط همیار به مشتری اعلام خواهد شد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی نماشویی

نماشویی ساختمان در تهران

شستشوی نما یا به اصطلاح نماشویی به مجموعه اقدامات برای از بین بردن جرم و لایه برداری از روی نما گقنه میشود. برای از بین بردن اثرات ناشی از باران های اسیدی و طوفان گرد و غبار و به علت افزایش طول عمر نما، شستشوی نمای ساختمان در تهران پیشنهاد می شود. حتی گاهی بعد از اتمام ساختمان و ساخت نما چهره ساختمان به علت وجود لکه های ناشی از سیمان و ملات زیبا به نظر نمیرسد، که خدمات نماشویی در این مرحله باید صورت بگیرد. شستشوی نما یک کار کاملا تخصصی میباشد. به متخصص در امور مربوط به شستن نما نماشور گفته میشود. فرد نماشور باید به نحوه شستشوی نما و مواد شستشوی مورد نیاز برای نماهای متفاوت آگاه باشد.

شستشوی نمای آجری

نمای آجری بر خلاف نمای شیشه و کامپوزیت شفافیت ندارد. متاسفانه نمای آجری مقاومت کمتری نیز در مقابل گرما و سرما دارد و بر اثر رخنه مواد اسیدی در آنها خیلی زود دچار ترک های ریزی می شوند. شاید این ترک ها به راحتی قابل دیدن نباشند. اما در نمای کلی با نفوذ آلودگی در آنها نمای ساختمان  تیره به نظر می رسد وباید به شستشوی نمای آجری پرداخت.

شستشو نما آجری را میتوان با مواد مختلفی مانند پودر و آب و مواد اسیدی انجام داد. اما آیا از عواقب نماشویی آجر با مواد اسیدی باخبرید؟ بهترین راه شستن نمای آجری استفاده از واترجت و سیلیس یا واتر سند بلاست مبلاشد. که کمترین آسیبی به بافت نما وارد نمی کند و در عین حال تمام آلودگی ها را از بین می برد.

شستشوی نمای سنگی ساختمان

نماشویی بنای سنگی که معمول ترین نماشویی محسوب میشود، به 2 دسته تقسیم میشود. نماشویی سنگ گرانیت یا سنگ براق و صیقلی  و نماشویی سنگ غیر صیقلی یا تراولین. شستشوی این قبیل سنگ ها توسط دستگاه واترجت انجام میگیرد. در صورت وجود لکه های روغنی و جرم زیاد در نمای ساختمان سنگی تراولین ، به وسیله دستگاه واترجت آلودگی ها از بین نخواهد رفت و باید از روش واتر سند بلاست استفاده نمود.

واتر سندبلاست روش سایشی است که در آن آب با شن در دستگاهی فشرده شده اند و توسط دستگاه به نمای خارجی با فشار پاشیده می‌شوند.

نماشویی نمای سنگی در واقع با سه روش قابل انجام است. شستن نمای سنگی با آب ، شستن نمای سنگی با مواد شیمیایی و شسنشوی نما سنگی با مواد سایشی. بهترین راه شستشو نمای سنگی ساختمان با استفاده از واتر جت و مواد شیمیایی بسیار ملایم است تا کمترین آسیبی به نمای سنگی وارد نشود.

نماشویی شیشه ای

نماشویی شیشه ای در ساختمانهایی که از نمای یکدست شیشه ای برخوردارند، انجام میپذیرد. نماشویی ساختمان شیشه ای معمولا به وسیله آب و تی صورت میگیرد. به علت ظرافت وحساسیت شیشه، برای نظافت و نماشویی بناهای شیشه ای نباید از دستگاههایی مانند واترجت استفاده کرد.

نماشویی کامپوزیت

معمولا ساختمانهای اداری در مرکز شهر که بسیار پر تردد و شلوغ هستند نمای کامپوزیت دارند. این نمای کامپوزیت یا نمای آلومنیومی مقاومت بالایی دارند ولی متاسفانه آلودگی را نشان می دهند. در صورت عدم شستشوی نما کامپوزیت در طولانی مدت ، جرم و آلودگی به داخل بافت نما نفوذ میکند به طوری که با نماشویی کامپوزیت از بین نمیرود و دوباره باید رنگ آمیزی شود.

شستشوی نمای کامپوزیت معمولا به دو روش زیر انجام می شود

شستشوی نما با مواد نانو

در ساختمانهایی که امکان شستشو نما کامپوزیت با واترجت نمیباشد. شستشو با مواد نانو پیشنهاد می شود. مواد نانو شوینده های خود تمیز شونده هستند، این نوع مواد بدون آسیب به جنس کامپوزیت ،هر گونه آلودگی را از روی سطح جدا میکند.

شستشوی نمای کامپوزیت به روش سنتی با مواد شیمیایی

نماشویی کامپوزیت  به روش سنتی زیاد توصیه نمی شود زیرا در صورت استفاده از مواد شوینده ی معمولی نمای کلی ساختمان کمرنگ و تار می شود. اما متاسفانه چون هزینه نماشویی کامپوزیت در این روش کم است متاسفانه بعضی از مشتریان و همکاران این روش را پیشنهاد میکنند.

انواع نماشویی ساختمان

نماشویی با داربست

شستشوی نما با داربست معمولا در ساختمانهای با ارتفاع زیاد انجام می شود.از مزیت های نماشویی با داربست امنیت زیاد برای افراد نماشور است. همچنین در این روش با توجه به محیط امنی که ایجاد می شود هرگونه آلودگی با دقت و حوصله بیشتری کاملا رفع می شود.

شستشوی نما با طناب

یکی دیگر از روش های پرکاربرد در شستشوی نما شستشو با طناب یا شستشوی نما با راپل می باشد. در نماشویی با راپل روش کار به این صورت است که فرد یا افرادی با استفاده از طنابی که در بالای ساختمان بسته و کاملا محکم می شود شستشوی نما را انجام می دهند. طناب مورد استفاده در نماشویی راپل با طناب های معمولی کاملا تفاوت دارد و بسیار با دوام و مقاوم تر می باشد.

نماشویی ساختمان در سراسر تهران با همکاران هوم سرویز

خدمات نماشویی هوم سرویز تمام نقاط تهران را پوشش میدهد. انجام کلیه خدمات تماشویی و انواع شستشو بناهای شیشه ای، شستشو بناهای سنگی و شستشو بناهای آجری با بهترین مواد و توسط ماهرترین افراد انجام می شود. نماشویی شمال تهران ، نماشویی شرق تهران، نماشویی غرب تهران و نماشویی در مرکز تهران با خبره ترین نیروهای مستقر در نزدیک منطقه مکانی در کنار شما خواهند بود.

هزینه نماشویی ساختمان

براورد قیمت نماشویی به جنس سطح نما بستگی دارد. همچنین هزینه شستشوی ساختمان به ارتفاع ساختمان و میزان آلودگی سطح نیز وابسته میباشد. در صورت استفاده از مواد شوینده قوی به علت اینکه مراحل پاکسازی بیشتر میشود معمولا نرخ نماشویی ساختمان بالاتر میرود. لذا قبل از انجام اینکار با متخصصین ما مشورت کنید و از قیمت شستشو نما و تعیین بهترین روش شستشو مطلع شوید و سپس انتخاب کنید..

ثبت سرویس خدمات نماشویی و پیچ روپلاک در هوم سرویز

در صورت نیاز به هر اقدام برای نظافت و زیبا سازی نمای ساختمان میتوانید با ما مشورت کنید. شستشو نما و پیچ روپلاک نما توسط متخصصین ما به راحتی با مناسب ترین قیمت انجام می شود. کافیست در سامانه هوم سرویز به صورت رایگان ثبت درخواست نمایید تا متخصصین ما و مشاورین هوم سرویز با شما تماس بگیرند و برای انجام خدمات نماشویی با شما هماهنگ شوند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi