header

واکس و پولیش بدنه خودرو

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت واکس و پولیش خودرو در محل

شرایط سرویس واکس و پولیش خودرو

• جهت ارائه این سرویس نیاز است خودروی شما کاملاً تمیز باشد. می توانید قبل از ثبت این سرویس از خدمات کارواش هوم سرویز استفاده کنید.

• خدمات واکس و پولیش خودرو به منظور رفع خط و خش خودرو و خطوط هولوگرامی و صمغ درختان و... و لکه گیری بدنه ماشین و ترمیم رنگ خودرو انجام می شود.

• خدمات احیای رنگ خودرو شامل خدمات پولیش خودرو و همچنین زیرسازی رنگ خودرو و از بین بردن آفتاب سوختگی بوده و باعث جلا و براقیت دو چندان رنگ خودرو می شود.

• پولیش را هم با دست و هم با دستگاه پولیش برقی یا بافر و با استفاده از یک تکه پارچه نرم روی بدنه می تواند انجام شود.

• مواد مورد استفاده از برندهای مرغوب موجود در بازار می باشد.

• حتی المقدور یک متر از اطراف ماشین، فضا برای انجام کار توسط همیار وجود داشته باشد.

• زمان تقریبی جهت واکس و پولیش خودرو حدود 2 ساعت می باشد. برای ارایه با کیفیت این سرویس ترجیحا در زمان روشنایی هوا و قبل از غروب آفتاب رزرو نمایید.

• نیاز به پرداخت هیچگونه هزینه ای تحت عنوان انعام وجود ندارد.

• در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

• حضور مشتری محترم در محل ماشین الزامی نیست ولی لطفا قبل از شروع به کار همیار مطمئن شوید اشیاء و اجسام با ارزش از خودرو خارج شده باشد.

• جهت ارایه سرویس بهتر از سمت سامانه هوم سرویز ترجیحا از روز قبل سرویس واکس و پولیش خودرو را رزرو نمایید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی واکس و پولیش خودرو

خدمات واکس و پولیش خودرو در محل

یکی از راههایی که میتواند زیبایی رنگ بدنه خودرو را چندین برابر کند، انجام واکس و پولیس ماشین در محل است. واکس ماشین بیشتر جنبه حفاظتی دارد و ترمیم کننده یا از بین برنده ایرادات رنگ بدنه ماشین نیست. اما پولیش بدنه خودرو یک راهکار ترمیمی برای از بین بردن خط و خش های بدنه ماشین می باشد.

تفاوت پولیش و واکس خودرو در محل چیست؟

واکس خودرو به دو صورت چسبی و مایع در بازار موجود می باشند. حالت سنتی واکس خودرو که به صورت چسبی است یک لایه محافظ روی بدنه خودرو ایجاد می کند. این لایه محافظ از پریدگی رنگ ماشین بر اثر نور خورشید و اشعه ماوراء بنفش جلوگیری میکند. واکس مایع خودرو نیز عملکردی مشابه نمونه ی قدیمی تر خود دارد و میتواند روند اکسایش و زنگ زدگی را تا چندین ماه به تاخیر بیاندازد.

پولیش بدنه خودرو یک نوع ساینده محسوب می شود. در واقع بر خلاف واکس که یک لایه محافظ ایجاد میکند. پولیش یک لایه رنگ بسیار نازک را از روی بدنه ماشین بر می دارد. پولیش مانند یک سمباده بسیار ریز و ظریف عمل میکند. بهتر است بعد از شستشو و یا انجام پولیش کاری ماشین،  واکس بدنه زده شود. تا خط و خش های ریز احتمالی، با استفاده از واکس کاملا پر شود و سطح صیقلی ای به دست بیاید.

انواع پولیش خودرو در محل

انواع پولیش خودرو بر اساس قدرت ساییدگی تقسیم بندی می شوند. به ترتیبی که هر چه قدرت ساییدگی پولیش ماشین بیشتر باشد یعنی سفت تر است. به خاطر داشته باشید پولیش زدن ماشین کار بسیار مهمی است و باید درصد پولیش بسیار با دقت انتخاب شود. تا نتیجه عکس ندهد و به رنگ ماشین آسیب وارد نشود. عدد پولیش هر چه بیشتر باشد پلیش و سنباده نرم تر می شود.

بهترین زمان پولیش زدن ماشین

متاسفانه بدنه خودرو طی مرور زمان و برخورد ذرات معلق در هوا کدر می شود و درخشندگی اولیه خود را ندارند. از این رو انجام خدمات واکس و پولیش خودرو در محل می تواند زیبایی اولیه خودرو را به ارمغان بیاورد. نمی توان زمان خاصی را به پولیش ماشین در محل اختصاص داد. اما در کل در صورت بروز هر کدام از 4 موارد زیر انجام خدمات واکس و پولیش خودرو در محل میتواند نهایت تاثیر را داشته باشد.

·       زمان خرید خودروی نو

ممکن است در هنگام خرید خودرو جدید آن حس زیبایی و درخشندگی که انتظار داشتید را دریافت نکنید. علت این اتفاق نیز کم کاری بعضی از شرکت های خودرو سازی است. از این رو برای بهتر کردن حال خود و یکنواخت و براق کردن رنگ بدنه و حفظ درخشندگی پیشنهاد میکنیم از خدمات واکس و پولیش خودرو در محل استفاده کنید.

·       زمانی که رنگ خودرو کدر و مات می شود

طی مرور زمان و برخورد گرد و خاک و همچنین فضولات پرندگان ممکن است بخشی از رنگ ماشین دچار خوردگی شود. در این مواقع تنها راه جلابخشی رنگ خودرو استفاده از خدمات پولیش کشیدن ماشین است.

·       در صورت وقوع تصادفات جزئی

اگر بدنه خودرو در اثر برخورد با اجسام سخت دچار خراش و بریدگی شوند. می توان خراش های ایجاد شده را در صورتی که رنگ کنده نشده باشد. با پولیشکاری خودرو در محل از بین برد.

·       خودروهای صافکاری و نقاشی شده

هنگام صافکاری و رنگ کاری مجدد برای یکسان سازی سطح رنگ شده و از بین بردن امواج بدنه باید خدمات پولیش بدنه خودرو انجام شود. تا در انتها ظاهر کار تمیز و یکدست شود.

پولیش ماشین با دستگاه در محل

نوع پولیش کاری خودرو بسته به نوع ایرادات در رنگ بدنه خودرو تعیین می شود. در واقع نمی توان بیان کرد که پولیش ماشین با دست کیفیت پایین تری نسبت به پولیش ماشین با دستگاه در محل دارد. در کل سه نوع دستگاه برای پولیش زدن خودرو استفاده می شوند.

  • دستگاه پولیشر چرخشی که جهت از بین بردن خطوط بزرگ و عمیق به کار برده می شود و برای خطوط ریز پیشنهاد نمی شود.
  • پولیش خودرو در محل با دستگاه اوربیتالی که مناسب برای از بین بردن خطور بسیار ریز است.
  • دستگاه سوم نیز که دستگاه دوکاره است. جهت از بین بردن هر دو نوع خطوط ریز و درشت طراحی شده است.

پولیش سیار خودرو هوم سرویز

پولیش سیار خودرو هوم سرویز یک سرویس مناسب برای افرادی است که بسیاری از کارهای خود را به علت شلوغی و ترافیک به تعویق می اندازند. استفاده از خدمات واکس خودرو و پولیش سیار خودرو سبب می شود که شما بتوانید در هنگام انجام سایر کارهای روزمره به خودروی خود نیز رسیدگی کنید. بدون آنکه که نیاز باشد ساعاتی را در صافکاری یا کارواش معطل شوید. پولیش کاری از نظر خیلی از افراد کار راحتی به نظر می آید. اما متاسفانه در مواردی مشاهده شده است که انجام پولیش خودرو در منزل توسط افراد غیر حرفه ای موجب آسیب های شدید به رنگ بدنه شده است.

قیمت واکس و پولیش خودرو در محل هوم سرویز

هزینه پولیش و واکس ماشین در محل بر اساس نوع ماشین، اندازه ماشین (از جهت هاچبک یا صندوق دار بودن) متفاوت است. همچنین مواد پولیش، پد پولیش خودرو ، نوع دستگاه پولیش و مدت زمان مورد نیاز برای در تعیین قیمت واکس و پولیش ماشین در محل تاثیر گذار است. همچنین در صورتی که خدمات احیای رنگ نیز به همراه پولیش کاری نیاز باشد. قیمت پولیش کاری خودرو در محل تغییر میکند. منظور از احیای رنگ انجام زیر سازی رنگ و از بین بردن آفتاب سوختگی های شدید می باشد.

ارائه خدمات واکس خودرو و پولیش سیار خودرو توسط بهترین ها در تهران

در صورت نیاز به خدمات واکس و پولیش خودرو در شمال، غرب و شرق تهران کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. تمامی خدمات مربوط به واکس خودرو و پولیش با استفاده از بهترین مواد و برندهای مطرح بازار مانند پولیش واکس جلاسنج ، پولیش واکس سوناکس و غیره انجام می شود. متخصصین ما در مرکز واکس و پولیش خودرو هوم سرویز آماده ارائه خدمات حرفه ای برای انواع خودروهای ایرانی و خارجی لوکس میباشند.

قبل از انجام خدمات واکس و پولیش ماشین در محل باید سطح بدنه خودرو کاملا تمیز و عاری از هر گونه آلودگی باشد. پس پیشنهاد میکنیم ابتدا از سرویس کارواش در محل هوم سرویز استفاده کنید. سپس هماهنگی های لازم جهت واکس و پولیش بدنه خودرو انجام شود.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi