header

مبل شویی و خشک شویی مبل

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

شستشو و خشک شویی انواع مبلمان

شرایط سرویس خشک شویی مبل

• زمان تقریبی شستشو یک تا دو ساعت می باشد.

• هزینه پایه خشکشویی مبل 7 نفره و کمتر از آن معادل یک دست مبلمان 7 نفره محاسبه می شود. ​

• در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​​ ​

• هزینه پایه سرویس خشکشویی مبل و تختخواب 210000 تومان می باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی خشک شویی مبل

شست و شوی انواع مبل چگونه انجام میشود؟

مبلشویی هم مانند قالی شویی از اقداماتی هست،که هر چند مدت یکبار مخصوصا درحین خانه تکانی نوروز معمولا انجام می شود. با توجه به قیمت بالای مبلمان برای شستشوی مبل در منزل لطفا ریسک نکنید واز مواد شوینده ای که مطمئن نیستید استفاده نکنید.

مورد مهم بعدی در شستشوی پارچه مبل، آبگیری مبل است. در صورتی که تصمیم به خشکشویی مبل با دستگاه کرده اید. باید از کیفیت ماشین اتوماتیک و مکش و آبگیری کامل آن اطمینان کسب کنید. زیرا در صورتی که این اینکار به درستی انجام نشود. با نفوذ آب زیاد در مبل، موجب پوسیدگی و از بین رفتن ساختار داخلی آن میشود.

نحوه ی شستشوی مبل راحتی

برای شستشوی مبل راحتی، باید ابتدا با یک جارو برقی با مکش بالا تمام گرد و غبارها را از روی پارچه و درزهای مبل بردارید. سپس با یک شامپو غیر شیمیایی مخصوص مبلمان یک محلول غلیظ با آب درست کنید. در ابتدا بر قسمت پشت مبل این محلول را امتحان کنید اگر رنگ پس نداد. سپس بر روی کل پارچه بکشید و سپس با پارچه ی حوله ای خشک کنید.

نحوه ی شستشوی مبل کلاسیک

بیشترین آلودگی و کثیفی ها در مبل کلاسیک مانند مبل چستر، معمولا در قسمت های دسته مبل و قسمت بالای پشتی مبل کلاسیک اتفاق می افتد. قسمت های پشت مبل چستر معمولا نیاز به تمیز کردن و شستشو ندارند. و با یک گردگیری ساده کاملا تمیز می شوند. چون قسمت های پشتی معمولا فقط با یک لایه پارچه پوشانیده شده اند و ابری در آن قسمت قرار نگرفته است. در صورت فشار زیاد ممکن است آسیب ببیند. از این بابت ما زیاد به شستشوی پشت مبل کلاسیک تاکید نمیکنیم.

نحوه ی شستشو مبل سلطننتی

دسته بعدی مبل سلطنتی یا استیل است. طریقه شستشو مبل استیل به علت ظرافت بالایی که در چوب و پارچه مبل به کار رفته کمی متفاوت و سخت تر است. روی برخی از این مبلمان ها حتی طرح های منبت کاری هم دیده می شود. به همین دلایل، قیمت شستشو مبل ساطنتی کمی بالاتر است. زیرا نباید موقع شستشو مبل سلطنتی به این ظریف کاری ها آسیب برسد.

با توجه به قیمت و وزن بالای این مبل ها بیشتر پیشنهاد می شود، که برای شستشوی مبل استیل و از بین بردن لکه های مبل از خدمات خشکشویی در منزل استفاده کنید. تا کمترین آسیبی به مبل استیل گرانبهایتان وارد نشود.

نحوه ی شستشوی مبل چرمی:

انجام شستشوی مبل چرمی در مقایسه با انواع پارچه ای راحتتر صورت میگیرد. اما با توجه به جنس چرمی مبل عدم استفاده از مواد شوینده مناسب میتواند قوام پارچه چرمی را بهم بزند. و باعث به اصطلاح پوست شدن آن شود. ازین رو خشکشویی مبل چرمی برای حفظ هرچه بیشتر کیفیت مبل پیشنهاد می گردد.

آیا شستن مبل با بخارشو تاثیر دارد؟

یکی از کاربردی ترین شیوه‌های شستن مبل در منزل استفاده از بخار شو است. می توان گفت شستن مبل با بخارشو بر اساس نوع مبل و نوع لکه نتیجه متفاوتی خواهد داشت. در بعضی موارد امکان دارد، به علت نداشتن اطلاعات کافی در مورد پارچه مبلی و نحوه ی استفاده از بخارشو به مبلمان آسیب برسد.

در واقع شستن مبل با بخار شو بیشتر حالت ضد عفونی کنندگی دارد و نه تمیز کردن 100 درصدی لکه ها!

وسایل مبل شویی چیست؟

در واقع قبل از توضیح درباره وسایل مبل شویی باید تعیین کنید که چگونه میخواهید به شستشوی مبل بپردازید. اگر مایل هستید، سنتی این کار را انجام دهید. طریقه شستن مبل بسیار راحت است. فقط به کمی شامپو فرش، اسفنج و آب نیاز دارید. البته عواقب کار با شماست!

ولی اگر نیاز به خشکشوبی مبل در منزل دارید. وسایل مبل شویی آنها تفاوت زیادی با وسایل در دسترس شما دارد.

  1. دستگاه مبل شوی دریلی
  2. دستگاه مکنده یا جارو برقی صنعتی

طریقه شستشو و خشک کردن انواع مبل با دستگاه چگونه است؟

شستشوی مبل به شکل قدیمی که مبل را به محل دیگری جهت شستشو انتقال بدهند. دیگر طرفداران چندانی ندارد و عملا امکان پذیر نست. چون در آن صورت هزینه حمل و نقل از هزینه شستشو بیشتر خواهد شد! ازین رو شستشوی مبل در محل جایگزین روش قدیمی شده است.

ابتدا با استفاده از دستگاه مبل شوی دریلی که یک فرچه بر روی یک چرخنده قرار گرفته است تمام سطح مبل شسته می شود. در داخل مخزن این دستگاه آب و مواد شوینده ریخته می شود، که همزمان بر روی پارچه مبلی کشیده می شود.

طریقه شستن مبل با این دستگاه به این ترتیب است. که آب و مواد شوینده مبل، حاصل از دستگاه مبل شویی به وسیله مکنده یا جاروبرقی صنعتی به صورت کامل جذب می شود. تا کمترین آلودگی بر روی مبل باقی نماند و کاملا تمیز می شوند.

معممولا این دستگاهها بر اساس میزان توان و قدرتی که دارند تا 95 درصد آلودگی و آب ها را جذب میکنند و تقریبا کاملا خشک میکنند.

خشکشویی مبل در منزل با لکه برهای متناسب با جنس پارچه انجام می شود

در تمیز کردن معمولی مبل امکان نفوذ  آب به داخل مبل وجود دارد. و با عدم خشک شدن کامل بعد از شستشوی مبل، امکان پوسیدگی فوم و اسکلت مبل بعد از مدتی وجود دارد. با توجه به قیمت بالای مبلمان، انجام خشکشویی مبل مقرون به صرفه ترین روش تمیز کردن مبل محسوب میشود. گاهی لکه های ایجاد شده بر روی مبل با یک شستشوی سطحی از بین نخواهند رفت. مخصوصا اگر مبل روشن باشد که معضل بزرگی به حساب می آید. بهترین راهکار برای تمیزکردن مبلمان از لکه ها خشکشویی مبل در منزل است .افراد متخصص با به کارگیری لکه برهای متناسب با جنس پارچه، لکه ایجاد شده را به سرعت و بدون آسیب به بافت پارچه از بین می برند.

با توجه به تنوع فراوان در جنس انواع مبلمان طبعا شستشوی مبلمان و نظافت آنها، هم با یک ماده ثابت امکان پذیر نیست. لذا اطلاعات لازم برای شستشوی مبلمان متنوع، لازمه هر مبل شویی می باشد. شستشوی مبلمان با شوینده مناسب با جنس پارچه سبب حفظ بافت و قوام پارچه در انتهای خشکشویی مبل می شود.

خشکشویی مبل را به هوم سرویز بسپارید

بجای استفاده نا آگاهانه از آب و مواد شوینده نا مناسب که میتواند ضررهای جبران ناپذیری به پارچه مبل و موکت وارد کند . با انجام خشکشویی مبل در محل این کار را به متخصصان این رشته مانند قالیشویی شربت اوغلی و قالیشویی ادیب بسپارید. انجام خشکشویی مبل در محل و جلوی چشمان شما صورت میگیرد و می توانید ناپدید شدن آلودگی ها را به سرعت نظاره گر باشید.

شستشوی مبل در محل توسط متخصصین این رشته با دستگاههای مخصوص و مواد لکه بر متناسب با جنس پارچه در هوم سرویز انجام میگیرد. کارگر مبلشویی هوم سرویز بر اساس نوع پارچه و لک ایجاد شده حجم متناسبی از آب و کف مورد نیاز را بر روی مبل میکشد و موجب نظافت و پاکیزگی کامل تمام قسمت های مبل می شود.

قیمت خشکشویی مبل در هوم سرویز چگونه تعیین می شود؟

با توجه به قیمت بالای مبلمان  هیچگاه مبلمان و موکت خود را صرفا بخاطر نرخ شستشوی مبلمان به شرکت های غیر معتبر نسپارید. قیمت خشکشویی مبل بر اساس تعداد مبل و همچنین لکه بر، استفاده شده متفاوت محاسبه خواهد شد. هزینه خشکشویی مبل برای برای یک دست مبلمان 7نفره به صورت ثابت محاسبه میشود و به ازای هر صندلی یا مبل اضافه, مبلغی ثابت به هزینه خشکشویی مبل اضافه خواهد شد. شرکت هوم سرویز با به کارگیری متخصصان مجرب در این رشته با مناسب ترین هزینه خشکشویی مبل اماده ارائه سرویس در سراسر تهران میباشد.

خشکشویی مبل در سراسر تهران را با هوم سرویز تجربه کنید

در صورتی که به خدمات مبل شویی غرب تهران نیاز دارید با همیاران حرفه ای هوم سرویز تماس بگیرید. وقت طلاست. پس در هرجای تهران هستید با ثبت سفارش رایگان در سامانه هوم سرویز در کمترین زمان همیاران هوم سرویز در بخش مبلشویی شرق تهران در اختیارتان خواهد بود.

چه نیاز به مبلشویی جنوب تهران داشته باشید چه نیاز به مبلشویی شمال تهران هیچ تفاوتی ندارد. تیم گسترده و حرفه ای هوم سرویز در کمترین زمان ممکن در کنار شماست. مبل تهران با ارائه خدمات در زمینه شستشوی مبل و موکت در محل سعی در رفع نیاز مشتریان خود دارد.

جالب است بدانید هزینه ایاب و ذهاب در سراسر تهران ازجمله مبلشویی در مرکز تهران یا شمال تهران یک نرخ ثابت و معین است.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi