header

سرویس خشک شویی مبل

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت خشک شویی مبل

شرایط سرویس

• زمان تقریبی شستشو یک تا دو ساعت می باشد.

• هزینه پایه خشکشویی مبل 7 نفره و کمتر از آن معادل یک دست مبلمان 7 نفره محاسبه می شود. ​

• در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​​ ​

• هزینه پایه سرویس خشکشویی مبل و تختخواب 150000 تومان می باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

 

شستشوی مبل:
هر قسمتی از خانه از جمله مبلمان منزل یا محل کار که بیشتر مورد استفاده قرار بگیرد طبعا بیشتر مورد آلودگی قرار گرفته و به شستشوی مبل بیشتری احتیاج دارد. با توجه به اختصاص دادن مبالغ نسبتا بالا به مبلمان خانه شستشوی مبل باید به درستی واصولی انجام پذیرد به طوری که کمترین آسیبی به مبل وارد نشود.
قیمت شستشوی مبل:
قیمت شستشوی مبل برای هر دست مبلمان به صورت ثابت محاسبه میشود و به ازای هر صندلی اضافه, مبلغی ثابت به قیمت شستشوی مبل اضافه می گردد. هیچ گاه نباید تنها به علت پرداخت قیمت شستشوی مبل کمتر مبلمان با ارزش را به افراد کار نابلد بسپارید. چون عواقب شستشوی مبل با مواد نا مناسب میتواند بسیار ناخوشایند و غیر قابل بازگشت باشد.
شستشوی مبلمان با شوینده مناسب با جنس پارچه :
با توجه به تنوع فراوان در جنس انواع مبلمان طبعا شستشوی مبلمان هم با یک ماده ثابت امکان پذیر نمی باشد. لذا اطلاعات لازم برای شستشوی مبلمان در جنس های متنوع لازمه هر مبل شویی می باشد. شستشوی مبلمان با شوینده مناسب با جنس پارچه مصرفی سبب حفظ بافت و قوام پارچه در انتهای شستشوی مبلمان خواهد بود.
شستشوی مبل در تهران:
شستشوی مبل در تهران دیگر توسط افراد خانواده به علت ضیق وقت و تنوع در پارچه های مصرفی امکان پذیر نخواهد بود. افراد امروزه با سپردن کار به متخصصان  بهترین نتایج را در کمترین زمان ممکن دریافت میکنند. شستشوی مبل در تهران توسط شرکت هوم سرویز با به کارگیری بهترین های این رشته انجام می پذیرد.
انتخاب بهترین مبل شویی در تهران:
با توجه به قیمت های مبلمان لذا تاکید برای انتخاب مبل شویی حرفه ای بسیار بالا میرود. برای انتخاب بهترین مبل شویی در تهران باید از بهترین شرکت های خدمات دهی کمک بگیرید. شرکت هوم سرویز با به کارگیری بهترین مبل شویی در تهران و تضمین خدمات ارائه شده سعی در کسب رضایت مشتریان خود دارد.
شستن مبل در محل:
شستشوی مبل به شکل قدیمی که مبل را به محل دیگری جهت شستشو انتقال بدهند دیگر طرفداران چندانی ندارد و عملا امکان پذیر نمیباشد و شستشوی مبل در محل جایگزین روش قدیمی شده است. به علت سرعت بالا و کیفیت, شستشوی مبل در محل بسیار طرفدار پیدا کرده است.
طریقه شستن مبل:
برای خیلی از افراد شستشوی مبل یک  عمل نشدنی به حساب می آید و البته برای کسب بهترین نتیجه بدون کمترین ریسکی به دنبال متخصصان که واقف به طریقه شستن مبل هستن می روند. طریقه شستن مبل و مواد لکه مورد نیاز  برای هرجنس پارچه مبل متفاوت است.
روش شستشوی مبل پارچه ای:
در مرحله اول از روش شستشوی مبل پارچه ای زدودن تمام خاک از روی مبلمان توسط جارو برقی پیشنهاد میگردد. در مراحل بعدی با توجه به جنس پارچه مصرفی که مخمل کتان وغیره  است باید مواد شوینده استفاده شود.. استفاده از کمترین میزان آب وجلوگیری از نفوذ آب به داخل مبل یکی از اصول مهم روش شستشوی مبل پارچه ای است به علت عدم امکان رعایت کامل تمام نکات خشکشویی مبلمان در منزل بهترین گزینه مورد انتخاب می باشد.
شستشوی مبل چرمی:
انجام شستشوی مبل چرمی در مقایسه با انواع پارچه ای به علت نفوذ کمتر آب به داخل مبل راحتتر صورت میگیرد. اما با توجه به جنس چرمی عدم استفاده از مواد شوینده مناسب میتواند قوام پارچه چرمی را بهم بزند و باعث به اصطلاح پوست شدن آن شود. ازین رو خشکشویی مبل چرمی برای حفظ هرچه بیشتر کیفیت مبل پیشنهاد می گردد.
شستشوی مبل در محل به چه صورت انجام میگیرد؟
شستشوی مبل در محل توسط متخصصین این رشته با دستگاههای مخصوص و مواد لکه بر متناسب با جنس پارچه انجام میگیرد. کارگر مبلشویی که بر اساس نوع پارچه و لک ایجاد شده حجم مناسبی از آب وکف مورد نیاز را به مبل میکشد و موجب پاکیزگی کامل تمام قسمت های مبل در پروسه شستشوی مبل در محل میشود.
خشکشویی مبل:
درشستشوی معمولی مبل امکان نفوذ  آب به داخل مبل وجود دارد و با عدم خشک شدن کامل بعد از شستشوی مبل امکان پوسیدگی فوم و اسکلت مبل بعد از مدتی ایجاد میشود. با توجه به قیمت های سرسام آور مبل انجام خشکشویی مبل مقرون به صرفه ترین روش تمیز کردن مبل محسوب میشود. خشکشویی مبل توسط همیاران هوم سرویز همه روزه در تمامی ساعات شبانه روز انجام میگیرد.
خشکشویی مبلمان با دستگاههای مبل شویی مجهز:
به علت استفاده ممتد در تمام شبانه روز از مبلمان امروزه نمیشود مدت زمان زیادی بدون مبلمان بسر کرد به همین علت هرچه زمان خشکشویی مبلمان در منزل و خشک شدن نهایی مبلمان کمتر باشد برای اعضای خانواده مناسب تر خواهد بود. خشکشویی مبلمان در منزل با دستگاههای مبل شویی مجهز در کمترین زمان ممکن توسط همیاران هوم سرویز انجام میگیرد.
خشکشویی مبل تهران:
وقت طلاست. با ثبت سفارش رایگان در سامانه هوم سرویز در کمترین زمان همیاران هوم سرویز در بخش خشکشویی مبل تهران در اختیارتان خواهد بود. خشکشویی مبل تهران با ارائه خدمات در زمینه شستشوی مبل و موکت در محل سعی در رفع نیاز کاربران خود دارد.
خشکشویی مبل در محل :
بجای شستشوی معمولی با مواد شوینده بازاری و استفاده نا آگاهانه از آب و مواد شوینده نا مناسب که میتواند ضررهای جبران ناپذیری به پارچه مبل و موکت وارد نماید . با انجام خشکشویی مبل در محل این کار را به متخصصان این رشته بسپارید. انجام خشکشویی مبل در محل و جلوی چشمان شما صورت میگیرد و می توانید ناپدید شدن آلودگی ها را به سرعت نظاره گر باشید.
خشکشویی مبل در منزل با لکه برهای متناسب با جنس پارچه:
گاهی لکه های ایجاد شده بر روی مبل با یک شستشوی سطحی از بین نخواهد رفت مخصوصا اگر مبل روشن باشد که معضل بزرگی به حساب می آید. بهترین راهکار برای شستشوی مبلمان خشکشویی مبل در منزل میباشد .افراد متخصص با به کارگیری لکه برهای متناسب با جنس پارچه و لکه ایجاد شده با انجام خشکشویی مبل در منزل ظاهر مبل شمارا به روز اول بر می گردانند.
روش خشکشویی مبل :
روش خشکشویی مبل بر اساس جنس پارچه مبل متفاوت خواهد بود. به طریقی که استفاده از کمترین مقدار آب مورد نیاز در طی شستشو و مکیده شدن آب مصرفی در انتهای شستشو از روش خشکشویی مبل محسوب میشود.
قیمت خشکشویی مبل:
با توجه به قیمت بالای مبلمان برای صرف قیمت خشکشویی مبل کمتر هیچگاه مبلمان و موکت خود را به شرکت های غیر معتبر نسپارید. قیمت خشکشویی مبل بر اساس تعداد مبل و همچنین لکه بر استفاده شده متفاوت محاسبه خواهدشد. هزینه ایاب و ذهاب درانتها بر قیمت خشکشویی مبل اضافه می گردد.
براورد هزینه خشکشویی مبل:
هزینه خشکشویی مبل برای برای یک دست مبلمان 7نفره به صورت ثابت محاسبه میشود و به ازای هر صندلی یا مبل اضافه, مبلغی ثابت به هزینه خشکشویی مبل اضافه خواهد شد. شرکت هوم سرویز با به کارگیری متخصصان مجرب در این رشته با مناسب ترین هزینه خشکشویی مبل اماده ارائه سرویس در سراسر تهران میباشد.

ثبت درخواست

همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
خط ویژه: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدlogo-samandehi