header

مبل شویی و خشک شویی مبل

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

شستشو و خشک شویی انواع مبلمان

شرایط سرویس خشک شویی مبل

• زمان تقریبی شستشو یک تا دو ساعت می باشد.

• هزینه پایه خشکشویی مبل 7 نفره و کمتر از آن معادل یک دست مبلمان 7 نفره محاسبه می شود. ​

• در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​​ ​

• هزینه پایه سرویس خشکشویی مبل و تختخواب 300000 تومان می باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی خشک شویی مبل

مبل شویی در تهران چگونه انجام می شود؟

مبل شویی تهران هم مانند قالی شویی از جمله اقداماتی هست،که هر چند مدت یکبار مخصوصا درحین خانه تکانی نوروز معمولا انجام می شود. با توجه به قیمت بالای مبلمان برای شستشوی مبل در منزل تهران لطفا ریسک نکنید و از مواد شوینده ای که مطمئن نیستید استفاده نکنید.

مورد مهم بعدی در شستشوی پارچه مبل، آبگیری مبل است. در صورتی که تصمیم به خشکشویی مبل با دستگاه در منزل گرفته اید، باید از کیفیت ماشین اتوماتیک، مکش و آبگیری کامل آن اطمینان کسب کنید. زیرا در صورتی که این اینکار به درستی انجام نشود، با نفوذ آب زیاد به مبل، موجبات پوسیدگی و از بین رفتن ساختار داخلی مبل فراهم می شود.

نحوه ی شستشو مبل راحتی در محل

برای شستشوی مبل راحتی، باید ابتدا با یک جارو برقی با مکش بالا تمام گرد و غبارها را از روی پارچه و درزهای مبل بردارید. سپس با یک شامپو غیر شیمیایی مخصوص مبلمان یک محلول غلیظ با آب درست کنید. قبل از شروع شستشوی مبل در خانه ابتدا بر قسمت پشت مبل، این محلول را امتحان کنید اگر رنگ پس نداد، سپس بر روی کل پارچه بکشید. سپس با پارچه ی حوله ای خشک کنید. البته شستشو مبل در محل برای هر نوع پارچه راحتی متفاوت است.

نحوه ی شستشوی مبل کلاسیک در منزل

بیشترین آلودگی و کثیفی ها در مبل کلاسیک مانند مبل چستر، معمولا در قسمت های دسته مبل و قسمت بالای پشتی مبل کلاسیک اتفاق می افتد. قسمت های پشت مبل چستر معمولا نیاز به تمیز کردن و شستشو ندارند. و با یک گردگیری ساده کاملا تمیز می شوند. چون قسمت های پشتی معمولا فقط با یک لایه پارچه پوشانیده شده اند و ابری در آن قسمت قرار نگرفته است. دقت کنید در هنگام شستشوی مبل در خانه به قسمت پشت مبل زیاد فشار نیاورید تا آسیب نبیند. اگر تجربه چندانی در شستشوی مبل کلاسیک ندارید، دست به این کار نزنید. مگر اینکه کار را به مبل شویی تهران هوم سرویز بسپارید.

نحوه ی شستشوی مبل سلطننتی در منزل

طریقه شستشو مبل استیل به علت ظرافت بالایی که در چوب و پارچه مبل به کار رفته در آن دارد، کمی متفاوت و سخت تر است. روی برخی از این مبلمان ها حتی طرح های منبت کاری هم دیده می شود! به همین دلایل، قیمت شست و شوی مبل در منزل سلطنتی کمی بالاتر است. زیرا نباید موقع شستشو مبل سلطنتی به این ظریف کاری ها کمترین آسیبی برسد.

با توجه به قیمت و وزن بالای این مبلمان بیشتر پیشنهاد می شود که شستشوی مبل استیل از خدمات خشکشویی و شستشوی مبل در منزل هوم سرویز استفاده کنید. تا متحمل کمترین خسارتی نشوید.

نحوه ی شستشوی مبل چرمی در منزل

شستشوی مبل چرمی در مقایسه با شستشوی مبل پارچه ای راحتتر انجام می شود. اما با توجه به جنس چرمی مبل، عدم استفاده از مواد شوینده مناسب میتواند قوام پارچه چرمی را بهم بزند. و باعث به اصطلاح پوست شدن آن شود. ازین رو خشکشویی مبل چرمی و شستشوی مبل با دستگاه در منزل برای این نوع مبلمان بیشتر پیشنهاد می شود.

شستشوی مبل مخمل در خانه

پارچه مخملی به علت ظاهر لوکسی که دارند یکی از محبوب ترین مواردی هستند که در ساختار مبلمان به کار می روند. به همین علت بیشتر مبلمان با این نوع پارچه مزین شده اند. شستشوی مبل مخمل نیز یکی از حساس ترین اقدامات در پروسه ی شستن مبل به حساب می آیند. زیرا این پارچه با هر شوینده ای سازگار نیست و همچنین در اثر شستشوی اشتباه ممکن است به بافت و پرز پارچه آسیب برسد. برای شستشوی مبل مخمل باید بر اساس نوع لکه و آلودگی ها از لکه برهای متناسب با بافت آن استفاده کنید، یا می توانید شستشوی مبل مخمل خود را به ما بسپارید تا بدون نگرانی آن را به بهترین حالت ممکن برگردانیم.

شستشوی مبل در منزل با بخارشو

یکی از روش های معمول شستشوی مبل در منزل استفاده از بخار شو است. شستن مبل در خانه با بخارشو بر اساس نوع پارچه مبل و نوع لکه ممکن است نتیجه متفاوتی بدهد.  در بعضی موارد امکان دارد، به علت نداشتن اطلاعات کافی در مورد پارچه مبلی و نحوه ی استفاده از بخارشو در هنگام شستشوی مبل در خانه به مبلمان آسیب برسد. در واقع شستن مبل در خانه با بخار شو بیشتر حالت ضد عفونی کنندگی دارد و نه تمیز کننده 100 درصدی لکه ها!

وسایل مورد نیاز برای شستن مبل در خانه چیست؟

قبل از توضیح درباره وسایل مبل شویی در منزل باید تعیین کنید که چگونه میخواهید به شستشوی مبل در منزل تهران بپردازید. اگر مایل هستید، سنتی این کار را انجام دهید. طریقه شستن مبل در منزل بسیار راحت است. فقط به کمی شامپو فرش، اسفنج و آب نیاز دارید. البته عواقب کار با شماست!

ولی اگر نیاز به خشکشویی مبل در منزل دارید. وسایل مبل شویی با دستگاه تفاوت زیادی با وسایل در دسترس شما دارد. در روش شستشوی مبل با دستگاه در منزل از دستگاه مبل شوی دریلی و دستگاه مکنده یا جارو برقی صنعتی استفاده می شود.

شست و شوی مبل با دستگاه در منزل

مبل شویی در تهران به شکل قدیمی که مبل را به محل دیگری جهت شستشو انتقال بدهند، دیگر طرفداران چندانی ندارد و عملا امکان پذیر نیست. چون در آن صورت هزینه حمل و نقل از قیمت مبل شویی با دستگاه بیشتر خواهد شد! ازین رو شست و شوی مبل در منزل و مبل شویی در تهران با دستگاه کاملا جایگزین روش قدیمی شده است.

شست و شوی مبل با دستگاه دریلی به وسیله یک فرچه که بر روی یک چرخنده قرار گرفته است انجام می شود. در داخل مخزن این دستگاه آب و مواد شوینده ریخته می شود، که همزمان بر روی پارچه مبلی کشیده می شود. طریقه شستن مبل در منزل با این دستگاه به این ترتیب است که آب و مواد شوینده مبل، همزمان به وسیله مکنده یا جاروبرقی صنعتی به صورت کامل جذب می شود. به این ترتیب کمترین آلودگی بر روی مبل باقی نمی ماند و کاملا تمیز خواهد شد.

معممولا این دستگاهها بر اساس میزان توان و قدرتی که دارند تا 95 درصد آلودگی و آب ها را جذب میکنند و مبل را کاملا خشک میکنند. قیمت مبل شویی در منزل کرج و تهران با این تجهیزات، در مقابل ارزش مبلمان بسیار ناچیز است. با پرداخت هزینه شستشوی مبل در منزل می توانید از تمام پروسه شستشوی مبل مطلع شوید و اطمینان کسب کنید که کمترین آسیبی به بافت و اسکلت مبل وارد نخواهد شد.​

شماره تلفن شستشوی مبل در منزل

اگر به دنبال شماره مبل شویی در منزل تهران و کرج هستید نگران نباشید. کلیه خدمات شستشوی تشک خوشخواب در منزل و شستشوی مبلمان در منزل کرج و تهران توسط بهترین مبل شویی هوم سرویز ارائه می شود. بدون نگرانی می توانید از تمامی خدمات ما با بالاترین کیفیت برخوردار شوید. اطمینان داشته باشید که افرادی متعهد و مطمئن از سمت تیم حرفه ای هوم سرویز صفر تا صد مسئولیت خدمات را به عهده گرفته اند. پس به جای جستجو شماره تلفن شستشوی مبل در منزل تنها با هوم سرویز تماس بگیرید مابقی کارها با ما...

خدمات شستشوی مبل در منزل با لکه برهای متناسب با جنس پارچه

در تمیز کردن معمولی مبل، امکان نفوذ آب به داخل مبل وجود دارد. لذا با عدم خشک شدن کامل بعد از شستشوی مبل نیز امکان پوسیدگی فوم و اسکلت مبل بعد از مدتی وجود دارد. با توجه به قیمت بالای مبلمان، شست و شوی مبل در خانه و و پرداخت هزینه مبل شویی و خشکشویی مبل مقرون به صرفه ترین روش تمیز کردن مبل محسوب میشود. گاهی لکه های ایجاد شده بر روی مبل با یک شستشوی سطحی از بین نخواهند رفت و نیاز به خشکشویی مبل در منزل است. خدمات شستشوی مبل در منزل مخصوصا برای مبل های روشن یک موهبت است، زیرا بدون نگرانی می توانید ظاهر اولیه مبلمان خود را برگردانید. بهترین راهکار برای تمیزکردن مبلمان از لکه ها، خشکشویی مبل در منزل است. افراد متخصص با به کارگیری لکه برهای متناسب با جنس پارچه، لکه ایجاد شده را به سرعت و بدون آسیب به بافت پارچه از بین می برند. قیمت شستشوی مبل در منزل به نوع لکه بر مورد استفاده و تعداد مبلمان بستگی دارد.

با توجه به تنوع فراوان در جنس انواع مبلمان طبعا شستشوی مبلمان و نظافت آنها، هم با یک ماده ثابت امکان پذیر نیست. لذا اطلاعات لازم برای شستشوی مبلمان متنوع، لازمه بهترین مبل شویی می باشد. شستشوی مبلمان با شوینده مناسب با جنس پارچه سبب حفظ بافت و قوام پارچه در انتهای خشکشویی مبل می شود. همچنین استفاده از مواد شوینده خاص بر قیمت مبل شویی در منزل کرج و تهران نیز تاثیرگذار است.

مبل شویی ارزان و با کیفیت در هوم سرویز

بجای استفاده نا آگاهانه از آب و مواد شوینده نا مناسب که میتواند ضررهای جبران ناپذیری به پارچه مبل و موکت وارد کند . با انجام خشکشویی مبل در محل و شست و شوی مبل در خانه این کار را به متخصصان این رشته مانند قالیشویی شربت اوغلی و قالیشویی ادیب بسپارید. انجام خشکشویی مبل در محل و جلوی چشمان شما صورت میگیرد و می توانید ناپدید شدن آلودگی ها را به سرعت نظاره گر باشید. هزینه شستشوی مبل در منزل در مقابل خساراتی که ممکن است در استفاده ناصحیح از مواد شوینده و لکه برها روی مبل ایجاد شود اصلا به چشم نمی آید.

خیلی از مراکز شست و شوی مبلمان با وعده و شعارهایی مانند هزینه مبل شویی ارزان، اقدام به ارائه خدمات شستشوی مبلمان در منزل کرج و تهران می کنند. اما در واقعیت باید متاسفانه اقرار کنیم هیچ ارزانی شگفت انگیزی بی دلیل نیست. استفاده از مواد شوینده کارآمد و استاندارد، دستگاههای استاندارد و کادر حرفه ای قطعا هزینه شستشوی مبل و فرش در منزل را بالا خواهند برد. اما اگر این نرخ ها نجومی نباشند و بر اساس خدماتی که ارائه می دهند مزد منصفانه ای دریافت کنند نتیجه به نفع دو طرف می شود. زیرا که رضایت تیم هوم سرویز در گرو رضایت مشتریان می باشد و بس...

شستشوی مبل در منزل کرج

شستشوی مبل در منزل کرج توسط متخصصین این رشته با دستگاههای مخصوص و مواد لکه بر متناسب با جنس پارچه در هوم سرویز انجام میگیرد. کارگر مبل شویی در منزل کرج هوم سرویز بر اساس نوع پارچه و لک ایجاد شده حجم متناسبی از آب و کف مورد نیاز را بر روی مبل میکشد و موجب نظافت و پاکیزگی کامل تمام قسمت های مبل می شود. اگر به دنبال مبل شویی ارزان هستید که با توجه به خدماتی که ارائه میدهند قیمت منصفانه ای دریافت کنند این اطمینان را به شما می دهیم که جای درستی را جستجو کرده اید. مبل شویی در منزل کرج هوم سرویز آماده ارائه خدمات مبل شویی در تمام مناطق کرج با نرخ منصفانه و بالاترین کیفیت در کوتاه ترین زمان ممکن هستند.

قیمت شستشوی مبلمان در منزل

با توجه به قیمت بالای مبلمان هیچگاه مبلمان و موکت خود را صرفا بخاطر نرخ شستشوی مبلمان کمتر به افراد غیر حرفه ای نسپارید. قیمت خشکشویی مبل و یا قیمت شستشوی مبلمان در منزل بر اساس تعداد مبل و همچنین لکه بر استفاده شده متفاوت است.. قیمت شستشوی مبل در منزل برای برای یک دست مبلمان 7نفره به صورت ثابت محاسبه میشود و به ازای هر صندلی یا مبل اضافه, مبلغی ثابت به هزینه خشکشویی مبل و شستشوی مبل با نانو اضافه خواهد شد. شرکت هوم سرویز با به کارگیری متخصصان مجرب در این رشته با مناسب ترین قیمت شستشوی مبلمان در منزل اماده ارائه سرویس در سراسر تهران و کرج میباشد.

 

خشکشویی مبل در سراسر تهران و شستشوی مبل در کرج با هوم سرویز

شستشوی مبل در منزل کرج و تهران، شستشوی مبل با نانو و شستشوی خوشخواب در منزل از جمله خدماتی است که توسط تیم همیاران با تجربه هوم سرویز ارائه می شود. در صورتی که به خدمات مبل شویی غرب تهران نیاز دارید با همیاران حرفه ای هوم سرویز تماس بگیرید.

وقت طلاست! در هرجای تهران هستید با ثبت سفارش رایگان در سامانه هوم سرویز در کمترین زمان همیاران هوم سرویز در بخش خدمات مبل شویی در منزل شرق تهران در اختیارتان خواهند بود. همیاران ما با اعلام قیمت شستشوی مبل در منزل، در صورت رضایت شما به محل اعزام می شوند. چه نیاز به مبل شویی جنوب تهران داشته باشید چه نیاز به مبلشویی شمال تهران هیچ تفاوتی ندارد. تیم گسترده و حرفه ای هوم سرویز در کمترین زمان ممکن در کنار شماست. مبل شویی تهران و کرج با ارائه خدمات در زمینه شستشوی مبل و موکت در محل سعی در رفع نیاز مشتریان خود دارد.

لازم است بدانید هزینه ایاب و ذهاب و قیمت مبل شویی در منزل تهران ازجمله مبلشویی در مرکز تهران یا مبل شویی در شرق تهران یک نرخ ثابت و معین است.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi