header

نظافت منزل و محل کار

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

نظافت منزل و محل کار با نظافتچی مطمئن

شرایط سرویس نظافت داخل منزل یا محل کار

• تا یک ساعت پس از شروع سرویس، در صورت نارضایتی از عملکرد همیار امکان جایگزینی با همیار جدید وجود دارد.

• برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

• حضور نظافتچی خانم منوط به حضور خانم در منزل است.

• خدمات نظافت داخل منزل یا محل کار شامل نظافت کاشی ها و سرامیک ها، کف، آینه و شیرآلات، قفسه ها، ظرفشویی، کابینت ها، اجاق گاز آشپزخانه، سطوح خارجی لوازم برقی،سرویس بهداشتی و گردگیری پرده و فرش و مبلمان و خارج کردن زباله ها از محل می باشد.

• لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

• فراهم آوردن مواد و ابزار لازم بر عهده مشتری می باشد. که شامل: چهارپایه(در صورت نیاز)، تاید، روزنامه، ابزارشستشو، دستمال نظافت، تی، اسفنج، شیشه پاک کن، شوینده شیرالات، شوینده کف

• همیاران محترم جهت نظافت سطوح به هیچ وجه از جوهر نمک و شوینده های اسیدی استفاده ننمایید.

• سرویس های بعد از ساعت 20 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

• دیوارشویی توسط آقایان انجام می شود.

• تی کشیدن کف فقط توسط لوازم تی کشی صورت می گیرد.

• شستشوی شیشه ها فقط از داخل انجام شده و نظافت شیشه از بیرون تا جایی که با دست و بدون خروج از پنجره امکان دارد انجام می شود.

• در نظر داشته باشید چنانچه همیار در زمان کمتری از زمان درخواستی شما کار را مطابق نظر شما تحویل دادند، هزینه دریافتی تغییر نخواهد کرد.

• توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی نظافت داخل منزل یا محل کار

چه زمانی برای نظافت منزل بهتر است؟

همه ما تقریبا با شرایط زندگی مدرن آشنایی داریم. دیگر مثل گذشته، کم پیش می آید که یک خانم خانه دار مدام در منزل باشد  و به تمامی امور منزل بپردازد. بدین ترتیب مشاغلی پدید آمدند تا کارها را به بهترین نحو ممکن و متخصصانه انجام شوند. درواقع با پیشرفت تکنولوژی هر زمانی که شما بخواهید، میتواند بهترین زمان برای نظافت منزل تان باشد.

امروزه زندگی در شهرهای شلوغ و آلوده هم خانه ها را بیشتر کثیف و آلوده کرده است و هم وقت افراد را برای از بین بردن آلودگی ها و نظافت منزل و یا نظافت محل کار کمتر کرده است.

شرکت خدماتی هوم سرویز اینجاست که مسئولیت هایتان را کمتر کند تا بهتر به سایر امورتان رسیدگی کنید به شما این مژده را میدهیم که با برنامه ریزی درست، در کمترین زمان هم به کارهای نظافت منزل شبانه روزی برسید و هم یک انسان موفق در بیرون از محل زندگیتان باشید.

آیا استفاده از نیروی نظافت منزل در کرونا خطر دارد؟

همانطور که می دانیم انجام هرکاری بدون رعایت نکات ایمنی و ضدعفونی کردن محیط خطرناک است. تمامی اقدامات از جمله نظافت منزل و نظافت محل کار نیز باید با رعایت تمامی پرتکل های بهداشتی انجام شود تا کمترین خطری در بر نداشته باشد.

اگر نظافتچی منزل و مشتریان هر دو موارد ضدعفونی و پرتکل ها را رعایت کنند، هیچ خطری در پیش رو نخواهید داشت.

آیا به نظافت منزل فوری نیاز دارید؟

گاهی شرایط و کارها کمی پیچیده تر می شود. و نیاز به نظافت منزل فوری است. زمانی که حجم کارها کمی زیاد است ، نیاز به خدمتکار نظافتی حرفه ای است، که با مهارت خود کارها را در کمترین زمان ممکن به پایان برساند. کارهای سنگین تر را به کارگر آقا بسپارید و کار نظافت خانم را برای کارهای حساس تر و سبک تر انتخاب کنید.

شرکت نظافتچی بهتر است یا نظافتچی شخصی ؟

برای پاسخ به این سوال مسئله پشتیبانی شرکت های نظافتی مطرح می شود. در واقع نظافتچی شخصی چون وابسته به هیچ شرکت خدماتی نیست. پس در صورت بروز هر گونه مشکلی شما دستتان به جایی بند نیست. اما زمانی که از شرکت های خدماتی معتبر خدمتکار تمیزکاری بخواهید، در هر ساعتی میتوانید از پشتیبانی هوم سرویز برخوردار باشید.

مسئله مهم دیگر در تفاوت بین شرکت نظافتچی منزل و نظافتچی شخصی تفاوت قیمت نظافت منزل است. اینکه نرخ نظافت منزل در شمال تهران هیچ تفاوتی در نرخ نظافت منزل در شرق و یا نرخ نظافت منزل در مرکز تهران نداشته باشد. فقط مستلزم در دست داشتن کادر نظافتچی در سراسر تهران است. زیرا گاهی نظافتچی های شخصی قیمت های متفاوتی در بعضی مناطق به علت دوری محل کار از محل اقامتشان می دهند.

اما تیم هوم سرویز با تدابیر کامل این تفاوت در قیمت نظافت منزل را به کلی از بین برده است. بدین ترتیب همه افراد با قیمت نظافت منزل ثابت میتوانند از خدمات نظافت منزل برخوردار شوند.

انتخاب نظافتچی آقا یا نظافتچی خانم به اختیار شماست

انتخاب بین نظافتچی آقا یا خانم به میزان و نوع تمیزکاری شما بستگی دارد. در واقع برای تمیزکاری های سبک مانند گردگیری که به دقت عمل بیشتری نیاز دارد، بهترین گزینه خدماتی نظافتی خانم است. ولی در صوزتی که حجم کار بالا و به قدرت بدنی بالایی نیاز باشد مانند شستشوی دیوار و کف معمولا از نیزوی خدماتی آقا استفاده می شود.

چرا و چگونه به خدمات نظافت منزل هوم سرویز اعتماد کنیم؟

مطمئنا وقتی که به نظافت منزل و یا نظافت محل کار و تمیزکاری نیاز داریم، اولین راه حل کمک گرفتن از شرکت خدماتی و نظافتچی منزل است. اما خوب اینکه بتوانیم به آنها اعتماد کنیم، جنبه پر اهمیتی است که روی تصمیم ما اثر خواهد گذاشت. مسئله اعتماد به کارگران ساعتی هم از نظر کیفیت تمیزکاری و و هم از جهات اخلاقی مطرح می شود. شرکت خدماتی هوم سرویز با به کارگیری نیروهای متخصص و متعهد در این زمینه با پیشینه کاری موفق سعی در جلبب رضایت تمام کاربران خود دارد.

سفارش آنلاین نظافت منزل از هوم سرویز چه مزیت هایی دارد؟

یکی از بزرگترین مزیت های سفارش آنلاین نظافت منزل از هوم سرویز، نداشتن مرز و محدودیت ساعت کاری است. بدین ترتیب در هر ساعتی به نظافت شبانه روزی نیاز داشته باشید، می توانید ثبت سفارش انجام دهید و برنامه ریزی کنید و اطمینان خاطری بی نظیر برایتان رقم زده خواهد شد. شما میتوانید نظافتچی منزل را خودتان تعیین کنید و ساعت و هماهنگی های لازم را انجام دهید و مطمئن باشید که یکی از بهترین ها در اسرع وقت در کنارتان خواهند بود.

نرخ نظافت منزل در هوم سرویز چگونه تعیین می شود؟

دستمزد نظافت منزل برای 4 ساعت یا کمتر مبلغ ثابتی تعیین شده و به ازای هر ساعت اضافه مبلغی به آن اضافه خواهد شد. هزینه کارگران خانم از هزینه کارگران آقا مبلغ جزئی بیشتر می باشد. همچنین در صورتی که سرویس قبل از ساعت 9 شب به اتمام برسد هیچ هزینه ایاب و ذهابی دریافت نمی شود.

کارگر نظافتی حرفه ای و متعهد را از شرکت نظافتی معتبر درخواست کنید:

حریم منزل بسیار با اهمیت است ، قطعا نمی شود به هرفردی که خود را نیروی نظافتی معرفی می کند ، اطمینان کرد. ازین رو همیشه تردید هایی جهت درخواست کارگر نظافت منزل وجود دارد. ولی در صورتی که شما فرد مورد نظرتان را از شرکتهای نظافتی معتبر و تایید شده دریافت کنید ، قطعا هیچ جای نگرانی باقی نمی ماند. زیرا این افراد همه آموزش دیده و تحت تضامین مطمئن به استخدام شرکت نظافتی هوم سرویز درآمده اند.

چه خدماتی در سرویس نظافت منزل هوم سرویز ارائه می شود؟

تمامی خدمات مربوط به نظافت منزل و نظافت محل کار در هوم سرویز ارائه می شود. ولی به طور کلی خدمات نظافتچی منزل شامل نظافت کاشی و سرامیک، تمیز کردن آشپزخانه و تمیزکاری سرویس بهداشتی و گردگیری فرش و پرده و مبلمان می باشد.

ارائه خدمات نظافت منزل در تمامی نقاط تهران در کمترین زمان ممکن

اگر به نظافت منزل در غرب تهران سعادت آباد، شهرک غرب، پونک و یا شهران نیاز داشته باشید کافیست به راحتی ثبت سفارش انجام دهید.

برای دریافت خدمات نظافتی در هر قسمت تهران نظیر، نظافت منزل در شمال تهران و مناقطی چون نیاوران ، زعفرانیه و ولنجک و نظافت منزل در شرق تهران و مناقطی مانند پیروزی، سید خندان و رسالت ، با همیاران هوم سرویز همراه شوید.

ما برای هر قسمت از تهران نیروی نظافت همان منطقه که به شما نزدیکتر باشند را به یاریتان میفرستیم. به این ترتیب حتی در صورتی که نیاز به نظافت منزل در مرکز تهران نیز داشته باشید، با یک کلیک سرویس مورد نظر انجام خواهد شد. خدمات نظافتی منزل در تمامی نقاط تهران در کمترین زمان ممکن و با متخصصین این کار انجام می شود. همواره هوم سرویز در کنار شماست و میتوانید از خدمات پشتیبانی هوم سرویز برخوردار شوید.

چگونه سفارش آنلاین برای نظافت منزل را در هوم سرویز ثبت کنم؟

برای ثبت سفارش آنلاین فقط کافیست از طریق اپلیکشن هوم سرویز و یا سایت هوم سرویز درخواست خودتون را ثبت کنید. و آدرس و روز و ساعت مد نظرتون را وارد کنید تا بهترین همیاران ما در کنارتان قرار بگیرند.

هوم سرویز همیشه در کنار شماست

در صورتی که برای نظافت منزل و نظافت محل کار به نیروی خدماتی ساعتی داشتید، با ما در تماس باشید. هوم سرویز با در دست داشتن کادری مجرب در زمینه نظافت منزل و محل کار آماده اعزام نیرو به سراسر تهران میباشد . هوم سرویز در کنار شماست تا کارهایتان آسانتر شود.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شوید



ecunion
enamad
samandehi