header

نصب و تعمیر درب اتوماتیک

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

نصب و تعمیر درب کشویی پارکینگ و تعمیر قطعات درب اتوماتیک

شرایط سرویس نصب و تعمیر درب اتوماتیک

• همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به نصب یا تعمیر کرکره نماید.

• تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی نصب و تعمیر درب اتوماتیک

نصب درب اتوماتیک پارکینگ

نصب درب اتوماتیک به یکی از الزامات زندگی مدرن و شلوغ امروزی تبدیل شده است. تصور کنید که در یک کوچه شلوغ و باریک زندگی میکنید. و به جای نصب درب اتوماتیک پارکینگ از درب های معمولی استفاده میکنید. حالا باید مدت زمانی ماشین را در شلوغ نگهدارید و درب را دستی باز کنید و یک ترافیک ایجاد کنید.حالا اینجاست که متوجه می شوید پیشرفت تکنولوژی چقدر خوب است...

نصب درب اتومانیک لولایی

از نصب درب اتوماتیک لولایی برای درب های پارکینگ و هم سایر درب های ورودی ساختمان استفاده می شود. از مزایای نصب درب اتوماتیک لولایی فراهم آوردن شرایطی برای عبور و مرور برای معلولین و ویلچرنشینان است. این درب ها به کمک جک باز و بسته می شوند. طراحی درب اتوماتیک لولایی به گونه ای است که دو لنگه در کنار یکدیگر نصب و باز و بسته می شوند.

نصب درب اتوماتیک ریلی

از نصب درب اتوماتیک ریلی برای ساختمانهایی استفاده می شود که به تمام فضای داخلی پارکینک نیاز دارند. از مزایای نصب درب بازکن ریلی اتومات، کم صدا بودن این تجهیزات و زیبایی آنهاست. از نصب درب کشویی اتومات برای انواع پارکینگ های مسقف و باز استفاده می شود.از ایرادات این نوع در اتومات، نیاز به فضای زیاد در بحر ساختمان است. زیرا برای باز شدن نیازمند فضایی به اندازه طول درب هستند.

نصب درب اتوماتیک کشویی

درب اتومات کشویی در واقع همان درب اسلایدینگ و اتوماتیک شیشه ای است. نصب درب کشویی پارکینگ نیز مانند درب ریلی اتومات است. برای باز شدن این نوع درب پارکینگ نیز باید فضایی به اندازه خود درب برای لنگه ی متحرک درب تعبیه شود. از عوامل مهم در محبوبیت این درب ها سهولت در نصب و نگهداری این مدل است.

نصب درب اتوماتیک جکی

نصب جک پارکینگی فناوری است که بر روی دربهای معمولی نیزقابل اجرا است. البته درب هایی را که مایلید جکی کنید. باید شرایط لازم را دارا باشند. با نصب درب اتوماتیک جکی در صورت قطعی برق می توان به وسیله کلید و خلاص کن جک را آزاد کرد و درب را باز و بسته کرد.

نصب درب اتوماتیک بازویی

درب اتوماتیک بازویی نام دیگر درب اتوماتیک لولایی است. برای نصب درب اتوماتیک پارکینگ خود نیاز به نصب تجهیزات خاصی دارید، که مهمترین آن جک برقی است. وابسته به نوع درب یک لنگه یا دو لنگه بودن،  به جک پارکینگی نیاز دارید. نحوه ی کار در هنگام نصب درب اتوماتیک بازویی به ترتیبی است که درب های پارکینگ که در دو طرف لولا شده اند با چرخیدن حول محور لولایی باز و بسته می شوند.

نصب درب اتوماتیک کرکرهای

یکی از پرطرفدارترین درب پارکینگ نصب درب اتوماتیک کرکره ای است. از دلایل محبوبیت درب اتوماتیک کرکره ای تنوع در رنگ و طرح های مختلف آنها است. همچنین طول عمر مفید این درب ها در شرایط بد آب و هوایی نیز بسیار بالاست. نصب کرکره برقی در بسیاری از پارکینگها و مغازه ها استفاده می شود و از امنیت بالایی برخوردار است.

نصب درب اتوماتیک در تهران

از نظر یک تعمیرکار حرفه ای درب اتوماتیک، نصب و تعمیر درب اتوماتیک زمانی درست انجام شده،  که زیر سازی مستحکمی داشته باشد. زیرا ساده ترین درب اتوماتیک هم، از وزن بسیار بالایی دارد. که عدم زیر سازی و جوشکاری صحیح خسارات بالایی در مرور زمان به همراه خواهد داشت. همچنین پیشنهاد میشود که اپراتورهای درب اتوماتیک در جایی که امکان برخورد آب و ریزش باران ندارد، نصب گردند. البته تمامی درب اتوماتیک شیشه ای و غیره کاملا عایق و ضد آب هستند. ولی رعایت این نکات در هنگام نصب درب اتوماتیک در تهران موجب افزایش طول عمر درب های اتوماتیک و عدم نیاز به تعمیر درب ریموتی میشود.

تعمیر درب اتوماتیک

به طور یقین استفاده از درب های اتوماتیک، راحتی و امنیت زیادی را به همراه خود آورده است. ولی در صورت بروز ایراد و خرابی باید عیب یابی و تعمیر درب اتوماتیک به سرعت انجام شود. در صورتی که نصب و تعمیر درب ریموتی درست انجام نشود، تمامی افراد ساختمان درگیر خواهند شد و امنیت کل ساختمان به خطر خواهد افتاد.

تعمیر درب پارکینگ اتومات

هر وسیله برقی و مکانیکی طی مرور زمان مستهلک شده و نیاز به تعمیر درب پارکینگ اتومات خواهد بود. درب پارکینگ اتومات نیز از قطعات مختلفی تشکیل شده است. تعمیر درب پارکینگ اتومات از تعمیر قطعاتی مانند تعمیر چشمی درب برقی و تعمیر جک بازویی و تعمیر ریموت درب پارکینگ تشکیل شده است.

تعمیر درب پارکینگ ریموت دار

با همه گیر شدن نصب درب اتوماتیک پارکینگ در اکثر ساختمانهای اداری و مسکونی، تعمیر درب پارکینگ ریموت دار به صورت یک شغل و تخصص درآمده ، که هر کسی از عهده آن بر نمی آید. تعمیر درب پارکینگ ریموت دار از قسمت های مختلفی مانند  تعمیر جک در پارکینگ ، تعمیر درب ریموتی، تعمیر درب شیشه ای و تعمیر سنسور حرکتی درب شیشه ای و غیره  تشکیل شده است.

تعمیر موتور درب اتوماتیک

درب اتوماتیک پارکینگ از قطعات مختلفی تشکیل شده است. قطعا یکی از مهمترین قطعات تعمیر موتور درب اتوماتیک است. عیب یابی و تعمیر موتور درب اتوماتیک باید به صورت تخصصی انجام شود تا مشکل به صورت کامل رفع شود. در غیر این صورت این ایراد ادامه دار و به قطعات مکانیکی دیگر نیز ایراد وارد می شود.

تعمیر درب اتوماتیک در غرب تهران را با هوم سرویز تجربه کنید

تفاوتی ندارد که در کدام منطقه از تهران نیاز به دریافت خدمات نصب و تعمیر درب اتوماتیک دارید. ما متخصصانی که در مجاورت شما هستند را جهت تعمیر درب اتوماتیک در غرب تهران و یا تعمیر درب خدمات در شرق تهران را در کمترین زمان ممکن در کنارتان قرار خواهیم داد.

هزینه نصب و تعمیر درب اتوماتیک در تهران چقدر است؟

شرکت هوم سرویز با جمع آوری بهترین تعمیرکار درب اتوماتیک در سراسر تهران آماده خدمات رسانی به کاربران خود است.
تمامی هزینه نصب و تعمیر درب اتوماتیک در هوم سرویز توسط متخصصین و تعرفه صنف تعمیرکاران  تعیین شده و به تعمیرکار درب اتوماتیک اعلام شده است. هزینه بازدید درب اتوماتیک در هوم سرویز رایگان است. در صورتی که به تهیه قطعه نیاز باشد. هزینه خرید قطعه با فاکتور به مشتری اعلام می گردد.  تمامی خدمات از قبیل نصب و راه اندازی درب جکی، تعمیر چشمی درب برقی  و جک بازویی در هوم سرویز به صورت کاملا حرفه ای ارائه میشود.

چگونه تعمیرکار درب اتوماتیک را در کمترین زمان ممکن در کنار خود داشته باشیم؟

همواره انتخاب درست نتیجه درستی هم به همراه دارد . اگر به تعمیر جک درب پارکینگ نیاز داشتید. بهترین انتخاب برای شما تعمیرکار هوم سرویز است. تعمیرات جک در پارکینگ به راحتی قابل انجام است. مهمترین نکته خرید جک با کیفیت است. بهترین نوع جک ایتالیایی است که قطعات درجه یک دارد. خرید درست و با ضمانت را به تعمیرکار هوم سرویز بسپارید.

تعمیر درب اتوماتیک در شرق تهران در کمترین زمان ممکن
در صورت نیاز به تعمیر درب اتوماتیک در شرق تهران و شمال تهران ، فقط کافیست که در هوم سرویز درخواست خودتان را ثبت کنید. تا بهترین هایی که توسط ما انتخاب شده اند در کنار شما باشند. ثبت درخواست تعمیر درب ریموتی و غیره هزینه ای برای شما ندارد. و همکاران ما که تعمیرات درب اتوماتیک در شمال تهران و سایر نقاط انجام میدهند. در کمترین زمان ممکن در کنارتان خواهند بود.
در صورتیکه به فکر تعویض درب پارکینگ هستید، قبل از تصمیم با متخصص نصب درب اتوماتیک مشورت کنید. مشاورین هوم سرویز در جهت بهترین انتخاب بر طبق فضا و مکان شما و البته با توجه به میزان بودجه در نظر گرفته شده، راهنماییتان می کنند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi