header

نورپردازی و نورمخفی

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت اجرای نورپردازی و روشنایی در نمای داخلی و خارجی ساختمان

شرایط سرویس اجرای نورپردازی و نورمخفی

• همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به طراحی، اجرا و بهبود نماید.

• تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی اجرای نورپردازی و نورمخفی

​طراحی و اجرای خدمات نورپردازی ساختمان

طراحی و اجرای خدمات نورپردازی داخلی ساختمان یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگزار در معماری مدرن امروزی محسوب می شود. در واقع زیباترین معماری بدون اجرای نورپردازی و نور مخفی یک خلا بزرگی دارد. روش های مختلفی در اجرای نور پردازی و روشنایی وجود دارد. اجرای نورپردازی کناف ، نورپردازی موضعی، نورپردازی تاکیدی و نورپردازی دکوراتیو از تکنیک های جدید اجرای نورپردازی داخلی و روشنایی محسوب می شود. از این تکنیک ها برای نورپردازی داخلی و نما استفاده می شود. در فضاهای مختلف بسته به نوع کاربری فضا و میزان نورگیری محیط از انواع تکنیک نورپردازی استفاده می شود.

اجرای نورپردازی نمای ساختمان

اجرای نورپردازی نمای ساختمان یکی از مهمترین المان های زیبا سازی و جلب توجه در ساختمان اداری و مسکونی محسوب می شود. اجرای نورپردازی ساختمان علاوه بر جذب مشتریان باعث روح و شخصیت بخشیدن به بناهای سرد و بی روح می شود. افزایش اهمیت طراحی و اجرای خدمات نورپردازی موجب روی کار آمدن شرکت های نورپردازی زیادی شده است. تمام این شرکت ها در صورتی میتوانند در این بازار رقابتی دوام بیاورند که همواره روش های نوین و مدرن ارائه کنند.

روش های نور پردازی و نور مخفی

. اجرای نورپردازی سقف کناف با نور پردازی فروتابی

در اجرای نورپردازی مخفی سقف کناف، از روشن ساختن سطح افقی کناف با نورافشان استفاده می شود. که اصطلاحاً به آن فروتابی می گویند. معمولا فروتابی از طریق قاب های مهتابی یا  smd  و هر نور افشانی که نور مستقیم به یک سمت میتابند، پدید می آید.

نورپردازی فضای سبز به شکل فراتابی

در نورپردازی فضای سبز از روش فراتاپی استفاده می شود. در این روش با قرار دادن پایه های نور بر روی زمین به سمت بالا به صورت تابشی اجرا می شود. بارزترین مثال در روشنایی و نورپردازی فراتاب نورپردازی بر روی نته های درخت ها در فضای سبز است. در این نوع اجرای نور مخفی دقیقا محوه ی مورد نظر را پر رنگ میکنیم.

نورپردازی دیوارتاپی

در روش طراحی و نورپردازی به صورت دیوارتاپی دیوار را به طور یکنواخت روشن می شود. در این روش دیوارها به صورت یکنواخت از یک طرف به طرف ذیگر روشن می شوند. هدف این نوع نورپردازی پوشاندن عیب های دیوار و در دیوارهای گچی بسیار مناسب است. هیچگاه در دیوارهای صیقلی  نباید این نوع نورپردازی استفاده شود زیرا بازتاب نور بسیار آزاردهنده خواهد بود.

نورپردازی متمرکز

روش اجرای نورپردازی و نور مخفی متمرکز هدف اصلی روشن ساختن و برجسته کردن تابلو و یا آثار خاص بر روی دیوار است. و هدف روشن کردن کل فضا نیست.در این روش نور با زاویه 30 درجه نسبت به اشیا مورد نظر تنظیم می شود.

بهترین ایده ها در اجرای نورپردازی سقف های متفاوت

نور مخفی سقف ساده

در صورتی که سقف کناف کاری شده باشد با اجرای نورپردازی سقف کاذب به راحتی میتوانید نور مخفی با کناف جذابی ایجاد کنید. همچنین با نصب هالوژن نیز میتوانید نور مخفی سقف ساده را انجام دهید. در صورتی که سقف بدون کناف یا سقف کاذب است به کمک نصب لوسترهای ساده و آویز میتوانید نورپردازی جذاب و مدرنی ایجاد کنید.

نور مخفی سقف اتاق خواب

اسنفاده از نور مخفی در سقف اتاق خواب باعث ایجاد فضایی آرام می شود. معمولا پیشنهاد می شود برای اتاق خواب از روشنایی و نورپردازی آبی استفاده کنید. جالب است بدانبد که در طراحی و نورپردازی میتوانید از هر ایده ای استفاده کنید. البته رعایت اصول صحیح مهندسی و نورپردازی بسیار مهم است.

طرح نور مخفی سقف آشپزخانه

ایجاد طرح نور مخفی در آشپزخانه ایده ای بی نظیر برای زیبا سازی دکوراسیون آشپزخانه محسوب می شود.نور مخفی در آشپزخانه برای سقف و کابینت ها استفاده می شود. معمولا در زیر کابینت ها به نصب نوار smd میپردازند. که در هنگام خاموشی سایر لامپ ها زیبایی بی نظیری به فضای آشپزخانه میبخشد. همچنین در سقف آشپزخانه نیز با ایجاد نور مخفی در سقف کناف و کاذب و یا با آویزان کردن لوسترهای مناسب فضا آشپزخانه اقدام به اجرای نورپردازی و نور مخفی میکنند.

نورپردازی سقف پارکینگ

ایجاد نورپردازی سقف پارکینگ یکی از الزامات در ساختمان های مسکونی به ویژه اداری و تجاری می باشد.ایجاد روشنایی و نورپردازی یکنواخت در پارکینگ باعث می شود تشکیل سایه ها کاهش پیدا کند و میدان دید بازتر شود. ازین رو امنیت بالا می رود. مهمترین نکته در نورپردازی سقف پارکینگ رعایت اصول نورپردازی و استفاده به جا از وسایل روشنایی است. که علاوه بر کاهش اتلاف انرژی بالاترین کارایی را در متراژ مورد نظر داشته باشد.

ایجاد نور مخفی سقف منزل و انتخاب رنگ مناسب نور مخفی

انتخاب رنگ نور مخفی با کناف برای محیطهای مختلف بستگی به سلیقه ی افراد دارد. همانطور که میدانیم انتخاب رنگ نور مخفی تاثیرات مستقیمی بر روی اعصاب و روان افراد میگذارد. معمولا استانداردهایی برای نور مخفی منزل وجود دارد. با انتخاب رنگ مناسب در اجرای نورپردازی ساختمان و نورمخفی سقف منزل میتوانیم کارایی و آرامش افراد را افزایش دهیم. انتخاب نور گرم در نورمخفی باعث ایجاد آرامش می شود و معمولا برای نور مخفی سقف منزل در اتاق های نشیمن توصیه می شود.همچنین نور سرد باعث افزایش کارایی و بالا بردن تمرکز می شود.

شرکت نور پردازی سقف هوم سرویز

با تمام توضیحات بیان شده شاید با یک سرچ ساده شما با انواع طرح و مدل نورپردازی آشنا شوید که در مکانهای مختلف اجرا شده اند. اما انتخاب مناسب ترین و کارا ترین نور نورپردازی که بر اساس بودجه شما ارائه شود را باید با کاردان بسپارید. در واقع هر مکان با توجه به نوع ساخت و کنج ها و اشکال مختلف و نوع سیم کشی ساختمان، باید به نحوه ی صحیحی طراحی روشنایی شوند. شرکت نورپردازی سقف هوم سرویز با همکاری بهترین طراحان و مهندسین این رشته آماده ارائه بهترین و خلاقانه ترین طرح های روشنایی منزل و محل کار می باشند.

قیمت اجرای نورپردازی مخفی نما

قیمت اجرای نور پردازی مخفی مانند هر پروژه دیگر در ابتدا نیاز به بررسی دقیق و طراحی دارد. در واقع بعد از بررسی نما و ارائه طراحی نورپردازی باید بر سر قیمت متریال و لامپ ها و روشنایی به توافق برسند. همچنین قیمت اجرای نورپردازی نما به برنامه ریزی و زمانبندی نیازمند است. به طور کلی تعیین قیمت نورپردازی مخفی به توافق بین کارفرما و نورپرداز بر سر طراحی نورپردازی بستگی دارد.

بهترین نصاب روشنایی را چگونه جستجو کنیم؟

در صورتی که به نصاب روشنایی و طراحی و اجرای نورپردازی و نورمخفی نما نیاز داشتید کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز درخواست خود را ثبت کنید تا بهترین همیاران ما در سراسر تهران برای بررسی و ارائه بهترین طراحی ها با بهترین قیمت در کنارتان حضور پیدا کنند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi