header

سرویس نصب و سرویس کولر آبی

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت نصب و سرویس کولر آبی

شرایط سرویس

• هزینه تعویض قطعات مورد استفاده کولر مانند(پمپ,شناور,فولی و...) بر عهده مشتری می باشد و در صورت تهیه توسط سرویس دهنده می بایست فاکتور خرید به مشتری ارایه گردد.

• سرویس کولر آبی: شامل پاکسازی و شستشوی نقاط قابل شستشوی کولر, بررسی چکه کردن آب، تعویض پوشال کولر آبی, سرویس حلزونی و فولی ها,چکاپ کلید و سیم کشی,خاک گیری کانال ها

• نصب کولر آبی شامل نصب برزنت,نصب کلید و سربندی,نصب تجهیزات داخلی,نصب پایه ی مناسب,سرویس حلزونی و فولی ها

• نصب و سرویس کولر تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

• هزینه عیب یابی و تعمیر کولر پس از بازدید حضوری توسط همیار مشخص می گردد.

• مدت زمان انجام این سرویس در شرایط معمول کمتر یک ساعت می باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

 

پیش به سوی فصل گرما:
به پایان رسیدن فصل سرما و پیش رو داشتن هوای گرم از طرفی برای خیلی از ما لذت بخش است. رسیدن بهار نمادی از نمو دوباره محسوب میشود.
ولی رفته رفته با غالب شدن گرما به خنکی وسایل سرمایشی عضو جدا ناپذیر خانواده محسوب میشود. پس تا قبل فرارسیدن گرمای شدید، در صدد سرویس کولر آبی باشید.
رعایت نکات مهم در هنگام نصب کولر آبی :
نصب کولر آبی بر خلاف تصور خیلی از افراد کار چندان راحتی به حساب نمی آید. رعایت تعدادی نکات در هنگام نصب کولر آبی موجب دریافت بالاترین میزان کارایی شده و باعث صرفه جویی چشم گیری در مصرف آب و برق می شود. از جمله نکات مهم میتوان به عایق کاری کف کولر برای جلوگیری از سوراخ شدن کولر اشاره نمود.
همچنین تراز کردن کولر در هنگام نصب کولر آبی موجب جلوگیری از تجمع آب و خنک سازی هوای خروجی میشود. نصب کولر آبی در ارتفاع مناسبی بر روی پایه موجب انتقال جریان بهتر هوا می¬شود. همچنین لوله و شیلنگ ورودی باید در سایه نصب شود. استفاده از سایبان در هنگام نصب کولر آبی موجب هرچه خنک شدن هوای خروجی می گردد.
زمان سرویس کولر آبی:
سرویس کولر آبی در آخرین روزهای استفاده از کولر آبی انجام می شود. اما اقدامات لازم در جهت پاکسازی معمولا سال آینده صورت می گیرد. به علت ساختار کلی کولر آبی، امکان انباشته شدن آب در کولر وجود دارد. آب انباشته شده محل مناسبی برای انواع باکتری و قارچ ها میباشد.
راه اندازی مجدد کولر، موجب ایجاد بیماریهای تنفسی و بوی ناخوشایند می گردد. پیشنهاد میشود قبل از استفاده مجدد از کولر آبی از سرویس کولر آبی، توسط سرویس کار کولر مجرب مطمئن شوید.
سرویس کولر آبی شامل چه خدماتی میباشد؟
سرویس کولر آبی شامل پاکسازی و شستشوی نقاط قابل شستشو، .بررسی چکه کردن آب، تعویض پوشال کولر آبی، سرویس حلزونی و فولی ها، چکاب کلید و سیم کشی و خاک گیری کانالها میباشد.
نصب وتعمیر کولر آبی در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشد، را فقط به سرویس کار کولر هوم سرویز بسپارید. مدت زمان لازم انجام تمامی خدمات سرویس کولر کمتر از یک ساعت می باشد.
سرویسکار کولر آبی :
در صورت تشخیص به ایرادات فنی، تعمیر کولر آبی را به سرویسکار کولر آبی بسپارید. با توجه به نحوی کارکرد کولر آبی و جریان همزمان  آب و هوا و جریان برق رعایت ایمنی بسیار حایز اهمیت میباشد. در صورت ماهر نبودن فرد، هنگام تعمیر کولر آبی امکان برق گرفتگی وجود دارد. لذا باید توسط شخص وارد به امور تعمیر کولر آبی انجام شود.
قبل از راه اندازی کولر آبی حتما با سرویسکار کولر آبی مشورت کنید. در صورت محیا نبودن شرایط با راه اندازی کولر آبی امکان آسیب به موتور کولر آبی وجود دارد.
برآورد هزینه سرویس کولر آبی:
در صورتی که نیاز و تهیه قطعات  نباشد، بر اساس نرخ مصوب سرویس کولر آبی در سامانه هوم سرویز به صورت واضح اعلام شده است.
در صورت بروز ایرادات و اشکالات فنی قیمت سرویس کولر آبی توسط همیار اعلام میگردد. هزینه سرویس کولر آبی در صورت خرید قطعات با ارائه فاکتور توسط همیار اعلام میشود.
تعمیر کولر آبی در هوم سرویز بر اساس نرخ اتحادیه سرویس کولر آبی صورت می گیرد:
تمامی نرخ های ارائه شده در سامانه هوم سرویز بر اساس نرخ اتحادیه سرویس کولر آبی می باشد. این عمل به جهت رفاه حال تمامی مشتریان سامانه هوم سرویز انجام گرفته است. با اطمینان و اطلاع از محدوده قیمت، همیاران هوم سرویز را کمترین زمان ممکن در کنار خود داشته باشید.
راه اندازی کولر در کمترین زمان ممکن:
با توجه به مشغله پایتخت نشینان اختصاص دادن یه روز کاری برای راه اندازی کولر کار سختی به حساب می آید. با کمک گیری از سامانه خدمات رسانی هوم سرویز در کمترین زمان سرویسکار کولر آبی مجرب به محل مورد نظر اعزام می شود.
نسل جدید کولر آبی سلولزی:
برای مدت زمان طولانی کولر آبی پوشالی بهترین و کم هزینه ترین خنک کننده برای مناطق خشک محسوب میشد. نسل جدید از کولرهای آبی، کولرهای آبی سلولزی میباشد. تفاوت چندانی با ساختار کولر آبی پوشالی ندارد.
تنها تفاوت در استفاده از لایه های سلولزی به جای پوشال میباشد. از مزیت های آن عدم نیاز به تعویض سالیانه است. به علت تراکم بالایی که دارد مانع از ورود آلودگی و گرد و خاک به فضای خانه می باشد.
از مزیت چشم گیر دیگر نیز میتوان به این موضوع که ورق های سلولزی قدرت جذب بالای آب دارند و به مراتب هوای خنک تری در حالت دمش ایجاد میکنند، اشاره نمود.
قیمت سرویس کولر آبی سلولزی :
قیمت سرویس کولر آبی سلولزی تفاوت چندانی با کولر آبی پوشالی ندارد. در کولر آبی سلولزی به علت عدم نیاز به تعویض هر ساله لایه سلولزی، نسبت به نوع قدیمی از قیمت سرویس کولر آبی سلولزی کمتر خواهد بود.
مزیت کولر آبی سلولزی به کولر آبی پوشالی:
هوای مطبوع تر و خنک تر از مزایای کولر آبی سلولزی به کولر آبی پوشالی میباشد. به علت یکنواختی تراکم لایه های سلولزی نسبت به لایه های پوشالی هوا با کیفیت بالاتری در جریان خواهد بود.
راهنمای سرویس کولر آبی:
راهنمای سرویس کولر آبی شامل تعویض به موقع پوشال می باشد. همچنین در صورتی که کولر آبی سلولزی باشد، پاکسازی لایه سلولزی و همچنین چک کردن موتور کولر شامل راهنمای سرویس کولر آبی می¬باشد.
راهنمای سرویس کولر آبی برای مطلع شدن از زمان آخرین تعویض و یا تعمیر قطعات بسیار حایز اهمیت می باشد. چنانچه تبحر لازم در زمینه تعمیر کولر آبی ندارید با سرویس کار کولر آبی مجرب تماس بگیرید.
پیشنهاد میکنیم سرویس کولر آبی خود را در بازه زمانی قبل از شروع فصل گرما یعنی اواخر فروردین ماه و یا اوایل اردیبهشت ماه انجام دهید و به روزهای گرم سال موکول نکنید.
به تاخیر انداختن زمان سرویس کولر آبی ممکن است باعث خرابی کولر و بروز خسارت به شما شود. توصیه می کنیم کولر آبی را حتما به صورت سالیانه سرویس دورهای نمایید.
نکته مهم هنگام عدم استفاده از کولر آبی، جمع آوری مناسب آن هنگام اتمام دوران استفاده می شود. مطمئن باشیم در فصول سرد سال حتما برق و آب کولر را به طور کامل قطع کرده باشیم و حتی المقدور پوشال ها را از کولر خارج کنیم.
هنگام جانمایی کولر آبی روی پشت بام و محلهای دیگر دقت کنیم حتی المقدور کولر آبی در محلی که نور خورشید به طور مستقیم نمیتابد قرار بگیرد. این موضوع در افزایش عمر کولر آبی تاثیر بسزایی دارد.
سرویس کولر آبی در سامانه هوم سرویز شامل پاکسازی و شستشوی نقاط قابل شستشوی کولر، بررسی چکه کردن آب، تعویض پوشال کولر آبی، سرویس حلزونی و فولی ها، چکاپ کلید و سیم کشی، خاک گیری کانال ها میباشد.
سرویس نصب کولر آبی هوم سرویز شامل نصب برزنت،  نصب کلید و سربندی، نصب تجهیزات داخلی، نصب پایه ی مناسب، سرویس حلزونی و فولی ها میباشد.
سرویس کولر آبی در تمام مناطق تهران:
سرویس کولر آبی در تمام مناطق تهران، در اکثر ساعات شبانه روز توسط سرویسکار کولر آبی تحت نظارت و پیگیری هوم سرویز انجام میشود. تمامی خدمات در خصوص تعمیر کولر آبی و سرویس کولر سلولزی توسط همیاران هوم سرویز، در تمامی نقاط تهران انجام میپذیرد. در سامانه هوم سرویز تمامی نرخ ها به صورت کامل بیان شده است. قیمت سرویس کولر آبی در تهران بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی برای تمامی نقاط تهران به صورت ثابت اعلام و انجام خواهد شد. همیار شماییم تا پایان سرویس ...

ثبت درخواست

همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
خط ویژه: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدlogo-samandehi