header

سرویس نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی

شرایط سرویس نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی

• همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی نماید.

• همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده جهت تعمیر ماشین ظرفشویی توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

• همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر ماشین ظرفشویی استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

• نصب و تعمیر انواع ماشین ظرفشویی را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی

نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی را با هوم سرویز تضمینی انجام دهید:

تصور اینکه بعد از یک مهمانی شلوغ و یا یک روز خسته کننده کنار سینک بایستیم و ظروفی که روی هم انباشته را بشوییم ، خستگی مهمانی و روز پر مشغله را چندین برابر میکند.
خداروشکر که دیگر همه کارها راه حل دارد و علم و فناوری به کمک انسانها شتافته است. و همه این سختی ها با نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی کاملا رفع شده است.
طبعا هر وسیله ای که به مرور استفاده می شود ، نیاز به سرویس دارد. این سرویس دوره ای طول عمر وسیله را افزایش میدهد.
همچنین تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ باید درست و اصولی انجام شود، تا هزینه های ثانویه بالاتری ایجاد نشود.
هوم سرویز با بهره مندی از زبده ترین متخصصین نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی آماده سرویس دهی به مشتریان خود در سراسر تهران است.

ایرادات شایع در ماشین ظرفشویی و راه حل های آنها را با هم بشناسیم :

چرا ظروف پس از شستشو لکه هستند؟

وجود لکه های سفید پس از شستشو یکی از ایرادات شایع در ماشین ظرفشویی هست که به عوامل زیادی بستگی دارد.
1. کیفیت پایین آب مصرفی و وجود منیزیم کلسیم بالا در آب موجب این اتفاق است. راه حل این مشکل استفاده از آب تصفیه شده و مایع ظرفشویی حلال و مناسب است.
2. در استفاده از نمک برای ماشین ظرفشویی اعتدال داشته باشید. مصرف زیاد نمک باعث لک شدن ظروف میشود.
3. قرص ماشین لباسشویی تاریخ گذشته است.
4. ظروف با آب سرد شسته میشوند. المنت دستگاه ایراد پیدا کرده است. که در این صورت باید با متخصصین نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی بوش و سامسونگ تماس بگیرید.

علت آبریزش از ماشین ظرفشویی چیست؟

1. استفاده بیش از اندازه از مواد شوینده موجب این اتفاق میشود. دستگاه را بدون ریختن مواد شوینده روشن کنید. اگر مشکل حل شد، در ریختن مواد شوینده اعتدال را رعایت کنید.
2. به مرور زمان لاستیک دور درب ماشین ظرفشویی ساییده و مستهلک میشود . این سایش موجب آبریزش میشود.
3. در هنگام نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی باید کاملا تراز باشد. در صورت بی توجهی به تراز بودن دستگاه، موجب ّربزش آب و آسیب به دستگاه میشود.

علت تخلیه نشدن آب در ماشین ظرفشویی چیست؟

مهمترین عاملی که در نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی بوش بررسی میشود ، عدم گرفتگی لوله تخلیه و پمپ تخلیه است که باید توسط متخصصین نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی بوش بررسی شود.

علت بالا بودن زمان شستشو طروف در ماشین ظرفشویی چیست؟

گاهی شاهد این هستیم که علی رغم زمان نمایش داد شده ، شستشوی ظروف بسیار طولانی تر میشود . بزرگترین عامل این اتفاق ایراد در تایمر و ترموستات دستگاه است . که باید تعمیرکار نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی مورد را بررسی کنند.

چرا دکمه های ماشین ظرفشویی کار نمیکنند؟

در بدترین حالت نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی بوش ایراد در برد کنترل است که باید تعویض شود . در صورتی که تعدادی از دکمه ها ، نه همه آنها از کار افتاده باشد.  ایراد از تاچ و کنترل پنل است که برای هر دکمه جدا تعبیه شده است و قابل تعویض است.


نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی بوش و سامسونگ را در هوم سرویز با مناسب ترین هزینه تجربه کنید:

اولین و مهمترین نکته این است که نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی بوش و سایر برندها در صورتی که شامل دوره گارانتی است، را فقط باید نمایندگی های همان شرکت انجام بدهند.
اما موضوع اصلی زمانی مطرح میشود که دستگاه از دوره گارانتی خارج شده است . باید تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی را به دست شرکت و افراد معتبر و منصف بسپاریم.
شرکت هوم سرویز با ارایه هزینه های نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ و ال جی بر اساس نرخ مصوبه اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی سعی در رفع مشکل مشتریان خود دارد.
در واقع شفافیت در هزینه نصب و تعمیر لوازم خانگی به ویژه ماشین ظرفشویی در هوم سرویز موجب میشود، تا متقاضیان دریافت سرویس  تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی با خیال راحت هوم سرویز را انتخاب کنند.

متخصصین نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در هوم سرویز، تمام خدمات را با ضمانت ارائه میدهند:

همواره نگرانی هایی در زمینه نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی یا هر برند دیگری وجو دارد ، که آیا تعمیرکار لوازم خانگی مهارت کافی دارد؟
این نگرانی کاملا طبیعی است. برای هرچه کم شدن نگرانی هایی ازین قبیل کافیست ، شرکت معتبر تعمیرات لوازم خانگی را جستجو کنید. ما با پشتیبانی کامل تمام خدماتی که ارایه میدهیم را ضمانت میکنیم.
هدف تمام تعمیرکاران ما تعمیرات قطعات معیوب هست نه تعویض آنها . همین قضیه موجب میشود در صورتی که قطعه معیوب قابل تعمیر باشد ، هیج گاه تعویض آن را پیشنهاد نمیدهیم تا هزینه هایتان بالاتر نرود..
در صورت نیاز مبرم به تعویض قطعه حتما قطعات دارای ضمانت نصب میگردد و برگه ضمانت به مشتریان ارائه میشود.

در هنگام نصب مجدد دستگاه ظرفشویی در محل جدید از تعمیرکار ظرفشویی کمک بگیرید:

در صورتی که مهارت کافی ندارید هیچگاه به نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در منزل نپردازید. شاید نصب و راه اندازی ماشین ظرفشویی از نظر یکسری از افراد کار ساده ای محسوب شود ، اما اگر درست انجام نشود،  مشکلاتش تا مدت ها همراه شما خواهد بود.
لرزش و صداهای نا بهنجار در هنگام شستشو ، نشت آب از لوله تخلیه و نفوذ به برد دستگاه ، مشکلاتی هستند که در هنگام  نصب و راه اندازی ماشین ظرفشویی ، ممکن است ایجاد شوند.

نحوه ی ثبت درخواست برای نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در هوم سرویز چگونه است؟

برای دریافت تمامی خدمات مربوط به نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ و تمامی برندهای دیگر کافیست به صورت رایگان در اپلیکیشن هوم سرویز درخواست خود را ثبت کنید.
در کمتر از یک ساعت متخصصین نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ با شما تماس میگیرند و بهترین راهنمایی ها را در جهت هزینه نصب و تعمیرماشین ظرفشویی ال جی یا سامسونگ در اختیارتان قرار میدهند.
با دریافت خدمات تضمین شده هوم سرویز در زمینه نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی خیال خود و اطرافیانتان را یکبار و برای همیشه راحت کنید.
همیار شماییم تا پایان سرویس...​
ثبت درخواست

همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

air_conditioning house_cleaning plumber vacuum_cleaner washing_machine
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
خط ویژه: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدenamad
logo-samandehi