header

تعمیر ماشین ظرفشویی

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت عیب یابی و تعمیر انواع ماشین ظرفشویی با ضمانت

شرایط سرویس تعمیر ماشین ظرفشویی

• همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی نماید.

• همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده جهت تعمیر ماشین ظرفشویی توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

• همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر ماشین ظرفشویی استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

• تعمیر انواع ماشین ظرفشویی را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی تعمیر ماشین ظرفشویی

خدمات نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی

طبعا هر وسیله برقی طی مرور زمان ممکن است دچار اصطحلاک شود و نیاز به خدمات تعمیر ظرفشویی در تهران باشد. ایراداتی مانند این که ماشین ظرفشویی ظرف ها خوب نمی شوید یا ظرفشویی ظرف ها را خشک نمی کند، یا آب ظرفشویی به خوبی تخلیه نمی شود. همه و همه از ایرادات شایعی هستند که ممکن است افکار خانم های خانه دار را مکدر کند. اما همه این اتفاق ها هم نمی تواند از ارزش و اهمیت ماشین ظرفشویی کم کند.

تنها کافی است که عیب یابی ظرفشویی به درستی انجام شود و با یک تعمیرکار ماشین ظرفشویی حرفه ای تماس بگیرید. که سریع مشکتان را حل کند. تفاوت چندانی ندارد که ماشین ظرفشویی شما از چه برندی است تقریبا ایرادات در همه برند ها مشابه میباشند و تعمیرات ماشین ظرفشویی تفاوت چندانی با هم ندارند. برای اینکه ایرادات ماشین ظرفشویی خود را متوجه شوید با ما در ادامه همراه باشید تا علت بروز خطا و قطعات معیوب را برایتان شرح دهیم.

علت صدای زیاد ماشین ظرفشویی

صدای بالای ماشین ظرفشویی بسیار آزاردهنده است و میتواند علت های زیادی داشته باشد. به همین علت آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی و عیب یابی ماشین ظرفشویی باید با دقت انجام شود تا دقیقا قطعه معیوب تعویض یا تعمیر شود. علت سر و صدای ماشین ظرفشویی میتواند از ناقص کار کردن فن نشات بگیرد. همچنین این ایراد می تواند به علت عدم کارایی صحیح موتور ظرفشویی نیز باشد. اگر ماشین ظرفشویی نو خریداری کرده اید و کمی احساس می کنید که صدای ظرفشویی زیاد است نباید نگران باشید. این نگرانی صرفا باید برای دستگاههایی باشد که مدت زمان زیادی از خرید آنها گذشته است.

گاهی صدای ماشین ظرفشویی در هنگام شستشو به علت عدم چرخش صحیح بازوی اسپری می باشد. قبل از تماس با تعمیرکار ماشین ظرفشویی ، برای تعمیرات ماشین ظرف شویی در منزل درب ماشین را باز کنید و بررسی کنید که چیزی مانع چرخش بازوی اسپری نباشد.

علت نشتی آب از ماشین ظرفشویی

جهت آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی برای رفع نشتی ظرفشویی باید پمپ ظرفشویی را بررسی کنید. پمپ ماشین ظرفشویی یک نوع واشر لاستیکی دارد که وظیفه آب بندی کف پمپ را بر عهده دارد. ممکن است طی مرور زمان این واشر فرسوده شود و کارایی اولیه را نداشته باشد. پس جهت تعمیر ماشین ظرفشویی پنل زیرین ماشین ظرفشویی را چک کنید. اگر مرطوب است معمولا ایراد به این قسمت بر میگردد. استفاده بیش از اندازه از مواد شوینده نیز ممکن است موجب این اتفاق شود. دستگاه را بدون ریختن مواد شوینده روشن کنید. اگر مشکل حل شد، در ریختن مواد شوینده اعتدال را رعایت کنید.

در هنگام نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی باید دقت کنید دستگاه کاملا تراز باشد. در صورت بی توجهی به تراز بودن دستگاه، موجب ربزش آب ، نشتی و آسیب به دستگاه میشود. اگر قسمت های جلوی ماشین ظرفشویی آب چکه میکند. ممکن است ایراد از واشر درب ظرفشویی باشد. جهت تعمیر ماشین ظرفشویی در محل  باید این قطعه بررسی شود که در صورت شکننده یا پاره بودن این قطعه کاملا تعویض شود.

چرا ظروف پس از شستشو لکه هستند؟

وجود لکه های سفید پس از شستشو یکی از ایرادات شایع در ماشین ظرفشویی هست که گاهی افراد فکر میکنند که مشکل از ایرادات فنی دستگاه است. اما ممکن است به عوامل زیادی بستگی داشته باشد. به طور مثال کیفیت پایین آب مصرفی و وجود منیزیم کلسیم بالا در آب ممکن است، موجب این اتفاق شود. راه حل این مشکل استفاده از آب تصفیه شده و مایع ظرفشویی حلال و مناسب است.

همچنین استفاده بیش از حد از نمک در ماشین ظرفشویی نیز ممکن است موجب این اتفاق باشد. قرص ماشین ظرفشویی تاریخ گذشته است نیز میتواند بر کیفیت شستشوی ظروف تاثیر بگذارد. در صورتیکه این موارد را امتحان کردید و ایراد حل نشد. المنت ظرفشویی را چک کنید که ایراد پیدا نکرده باشد. زیرا شستشوی ظروف با آب سرد نیز ممکن است عامل لک شدن ظروف باشد. در این صورت باید با تعمیرکار نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی تماس بگیرید.

علت جمع شدن آب کف ماشین ظرفشویی

همه ی ماشین های ظرفشویی روشی برای تخلیه آب دارند، که این عمل با استفاده از پمپ تخلیه انجام می شود. جهت آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی در هنگام عدم تخلیه آب ماشین ظرفشویی باید پروانه پمپ را بررسی کرد. که گرفتگی نداشته باشد.

اگر شلنگ تخلیه ماشین ظرفشویی مسدود شده باشد نیز عمل تخلیه یا انجام نمی شود و یا به طور کامل انجام نخواهد و آب کف ظرفشویی باقی میماند. انسداد شیلنگ معمولا در خروجی پمپ و یا ورودی سیستم تخلیه اتفاق می افتد.

علت بالا رفتن زمان شستشو ظروف در ماشین ظرفشویی

گاهی شاهد این هستیم که علی رغم زمان نمایش داد شده بر روی پنل دستگاه ، شستشوی ظروف بسیار طولانی تر از زمان نشان داده شده میشود . بزرگترین عامل ایجاد این اتفاق، ایراد در تایمر و ترموستات دستگاه است . که باید تعمیر ظرفشویی را به تعمیرکار ماشین ظرفشویی بسپارید.

از کار افتادن دکمه های ماشین ظرفشویی

در بدترین حالت جهت تعمیر ماشین ظرفشویی ایراد به برد کنترل دستگاه مربوط می شود که باید تعویض شود . در صورتی که تعدادی از دکمه ها، نه همه آنها از کار بیافتد. ممکن است ایراد از سمت تاچ و کنترل پنل باشد. که برای هر دکمه به صورت جدا تعبیه می شود و قابل تعویض و جایگزینی است.

عدم آبگیری ماشین ظرفشویی

جهت آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی در موارد این چنینی باید موارد زیادی مانند شیر آب و ورودی آب داغ را بررسی کنید. که آب دارای فشار کافی باشد. همچنین دقت کنید که برق دستگاه قطع نشده باشد و در هنگام آبگیری ماشین ظرفشویی برق به شیر ورودی میرسد و قطعی ندارد. برای بررسی برق دستگاه باید قطعاتی مانند کلید شناور، تایمر و کلید برق را با مولتی متر چک کنید.

علت خاموش شدن ماشین ظرفشویی در حین کار

علت خاموش شدن ماشین ظرف شویی میتواند به عوامل مختلفی برگردد. اولین قسمتی که که باید بررسی شود برق دستگاه است. به همین علت باید فیوز برق مربوط به ماشین را چک کنید که کابل دستگاه قطع نشده باشد. البته اگر چراغ ماشین ظرفشویی و صفحه نمایشگر فعال هستند ایراد ازین قسمت نیست. درب دستگاه عامل دیگری در توقف ناگهانی دستگاه است. گاهی به علت باز شدن با کامل بسته نشدن دستگاه ماشین ظرف شویی خاموش می شود. لذا بررسی قفل درب، زبانه درب و میکروسوییچ درب نیز میتواند عامل این اتفاق باشد.

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی و خدمات نصب ماشین ظرفشویی ال جی

ماشین ظرفشویی الجی به علت شستشوی پر قدرت و حجم ظروف بالا و البته مصرف انرژی پایین در اکثر خانه های ایرانی دیده میشود. ماشین ظرف شویی ال جی بر اساس استانداردهای روز دنیا تولید شده اند. و در عین پیچیدگی، کارایی آسانی دارند.

ازین رو با توجه به استفاده روزافزون خدمات نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی نیز در تمام سطح کشور وجود دارند. در صورتی که نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در تهران و یا خدمات نصب ماشین ظرفشویی ال جی در تهران دارید با هوم سرویز تماس بگیرید.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ و خدمات نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ

تعمیر ماشین ظرف شویی سامسونگ در تهران  باید از قطعات ارجینال استفاده شود. زیرا استفاده ازقطعات فیک موجب می شود به سایر قطعات موجود در دستگاه آسیب برسد و متحمل هزینه های بسیار بالاتر شوید. ازین رو پیشنهاد می شود تعمیر ماشین ظرفشویی رومیزی سامسونگ و مدل ایستاده را به تعمیرکاران معتبر و نمایندگی های مجاز سپرده شود. همچنین در صورت نیاز به خدمات نصب ماشین ظرف شویی سامسونگ در صورتی که شامل دوره گارانتی نیست میتوانید از تعمیرکاران حرفه ای هوم سرویز کمک بگیرید.

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک و خدمات نصب ماشین ظرفشویی مجیک

ظرفشویی مجیک نیز یکی از بهترین و محبوبترین برندهای موجود در بازار است. که رضایت بسیاری از کاربران خود را جلب کرده است. اما اگر ظرفشویی مجیک با مشکل مواجه شده است به درستی کار خود را انجام نمی دهد یا کلا از کار افتاده باشد. و نیاز به تعمیر ظرفشویی مجیک در محل دارید باید با نمایندگی ماشین ظرفشویی مجیک تماس بگیرید. در صورتی که دستگاه شما در دوره گارانتی نیست میتوانید خدمات نصب ظرفشویی مجیک و تعمیرات ظرفشویی مجیک در منزل را توسط تعمیرکاران حرفه ای هوم سرویز انجام دهید.

تعمیر ماشین ظرفشویی موریس و خدمات نصب ماشین ظرفشویی موریس

ماشین ظرفشویی موریس از برندهای خوب و با کیفیت موجود هستند. اما خوب موریس مانند هر وسیله دیگری طی مرور زمان ممکن است با ایراداتی مواجه شود. تعمیرات ماشین ظرفشویی موریس باید توسط تعمیرکاران ماهر آموزش دیده این شرکت یا نمایندگی تعمیرات ماشین ظرف شویی موریس انجام شود. تا مطمئن شوید حتما از قطعات با کیفیت و اصل استفاده می شود.

همچنینی در صورتی که نیاز به نصب ماشین ظرفشویی در محل جدید دارید. اگر شامل دوره گارنتی است حتما از نمایندگی ماشین ظرفشویی موریس استفاده کنید. در غیر این صورت میتوانید از خدمات با کیفیت نصب و تعمیر ظرف شویی موریس هوم سرویز استفاده نمایید.

تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش تهران و خدمات نصب ماشین ظرفشویی بوش

ظرفشویی  بوش یکی از بهترین و باکیفیت ترین دستگاه های موجود در بازار می باشد. اما متاسفانه بروز ایراد و خرابی در  این دستگاه ها می تواند بسیار مشکل آفرین باشد. زیرا که از طرفی قیمت بالای ظرفشویی بوش و ازطرف دیگه پیشرفته بودن این دستگاه ریسک تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در تهران را نیز بالا می برد. ازین رو سرویس و تعمیرات آن باید توسط تعمیرکار متخصص و آموزش دیده انجام شود.  به خاطر داشته باشید که نصب ماشین ظرف شویی بوش در تهران ارتباط مستقیمی با کیفیت عملکرد دستگاه دارد. در واقع سهل انگاری در نصب میتواند عامل بروز خسارت به دستگاه شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس و خدمات نصب ماشین ظرفشویی الگانس

ماشین ظرفشویی الگانس از شرکت های معتبر ایرانی میباشد. که به تولید ماشین لباسشویی و ظرف شویی های تمام اتوماتیک پرداخته است. یکی از مزایای این برند، وجود نمایندگی ظرف شویی الگانس در سراسر کشور میباشد. که خدمات پس از فروش قوی را ارائه می دهند.

در صورتی که دستگاه شما در دوره گارانتی نیست میتوانید از تعمیرکاران حرفه ای هوم سرویز که در زمینه تعمیرات ظرفشویی الگانس در تهران و نصب ماشین ظرفشویی الگانس تهران خدمات ارائه می دهند، کمک بگیرید.

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود و خدمات نصب ماشین ظرفشویی کنوود

همواره نگرانی هایی در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود یا هر برند دیگری وجود دارد. مانند این که آیا تعمیرکار لوازم خانگی مهارت کافی دارد؟ این نگرانی کاملا طبیعی است. برای هرچه کم شدن نگرانی هایی ازین قبیل کافیست ، شرکت معتبر تعمیرات لوازم خانگی را جستجو کنید. ما در هوم سرویز با پشتیبانی کامل تمام خدماتی که ارایه میدهیم را ضمانت میکنیم.

هدف تمام تعمیرکاران ما تعمیر قطعات معیوب هست نه تعویض آنها . همین قضیه موجب میشود در صورتی که قطعه معیوب قابل تعمیر باشد ، هیج گاه تعویض آن را پیشنهاد ندهیم تا هزینه تعمیر ماشین ظرف شویی کنوود بالا نرود. همچنین در صورت نیاز مبرم به تعویض قطعه حتما قطعات دارای ضمانت نصب میگردد و برگه ضمانت به مشتریان ارائه میشود.

تعمیر ماشین ظرفشویی در منزل توسط متخصصین هوم سرویز

همانطور که پیشتر اعلام کردیم اولین و مهمترین نکته در راستای نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی در منزل این است که در صورتی که دستگاه شامل دوره گارانتی است، فقط باید توسط نمایندگی های همان شرکت انجام شود. اما موضوع اصلی زمانی مطرح میشود که دستگاه از دوره گارانتی خارج شده است . باید تعمیر ماشین ظرفشویی را به دست شرکت و افراد معتبر و منصف بسپاریم.

شرکت هوم سرویز با ارایه هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی و هزینه نصب ماشین ظرفشویی، بر اساس نرخ مصوبه اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی سعی در رفع مشکل مشتریان خود دارد. در واقع شفافیت در هزینه نصب ماشین ظرفشویی موجب میشود، تا متقاضیان دریافت سرویس تعمیرات ماشین ظرفشوییو نصب ظرفشویی  بتوانند با خیال راحت هوم سرویز را انتخاب کنند.

نصب مجدد دستگاه ظرفشویی در محل جدید به کمک هوم سرویز

در صورتی که مهارت کافی ندارید هیچگاه به نصب ماشین ظرفشویی رومیزی، نصب ماشین ظرفشویی کندی ، نصب ماشین ظرفشویی دوو، نصب ماشین ظرفشویی آاگ  و نصب ماشین ظرفشویی توکار در منزل نپردازید. شاید نصب و راه اندازی ماشین ظرفشویی اسنوا و غیره از نظر یکسری از افراد کار ساده ای محسوب شود. اما اگر نصب و لوله کشی درست و اصولی انجام نشود،  مشکلاتش تا مدت ها همراه شما خواهد بود.

لرزش و صداهای نا بهنجار در هنگام شستشو ، نشت آب از لوله تخلیه و نفوذ آب به برد دستگاه مشکلاتی هستند که در هنگام  نصب و راه اندازی ماشین ظرفشویی توکار یا روکار، ممکن است ایجاد شوند.

نحوه ی ثبت درخواست برای نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی در هوم سرویز

برای دریافت تمامی خدمات مربوط به نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی در تمامی برندها کافیست به صورت رایگان در اپلیکیشن هوم سرویز درخواست خود را ثبت کنید. در کمتر از یک ساعت متخصصین نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی با شما تماس میگیرند و بهترین راهنمایی ها را در جهت هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی و هزینه نصب ماشین ظرف شویی را در اختیارتان قرار میدهند. با دریافت خدمات تضمین شده هوم سرویز در زمینه نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی خیال خود و اطرافیانتان را یکبار و برای همیشه راحت کنید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi