header

تعمیرات پکیج

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت سرویس ،عیب یابی و تعمیر پکیج در محل

شرایط سرویس سرویس و تعمیر پکیج

• تهیه لوازم و قطعات یدکی درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

• سرویس دوره ای پکیج شامل : تعویض رسوب گیرهای ورودی، باز کردن فیلتر سه راهی ورودی، کنترل سیستم دودکش، کنترل و بازدید مشعل، بازدید پمپ، کنترل فیلتر و تعویض، تنظیمات فشار آب و گاز و کنترل حرارت، کنترل قطعات داخلی، هواگیری شوفاژ

• مدت زمان تقریبی سرویس پکیج حدود یک ساعت می باشد.

• سرویس و تعمیر پکیج را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی سرویس و تعمیر پکیج

عیب یابی و تعمیر پکیج ایران رادیاتور

با نزدیک شدن به فصول سرد و استفاده بیشتر از وسایل گرمایشی نیاز به سرویس پکیج و یا در صورت بروز ایراد نیاز به تعمیر پکیج ایران رادیاتور خواهد شد. عیب یابی پکیج ایران رادیاتور کار ساده ای نیست . در صورتی که افراد به عیب یابی و تعمیر پکیج ایران رادیاتور آشنا باشند ، می توانند خودشان ایراد کار را بررسی کنند و در صورت نیاز به تعمیرکار پکیج ، با ارائه اطلاعات صحیح به هرچه سریع تر انجام شدن پروسه تعمیر پکیج ایران رادیاتور کمک کنند.

تعمیر پکیج بوتان

یکی از بهترین و پر طرفدارترین برندهای تولید کننده انواع پکیج دیواری بوتان است. گاهی پکیج دیواری بوتان ارورهایی میدهند که سریعا باید اقدام به تعمیر پکیج بوتان نمود. برای عیب یابی و تعمیر پکیج بوتان ابتدا باید مدل و نوع آن را شناسایی کنید. سپس عیب یابی کنید چرا که با توجه به مدل پکیج ارورهای متفاوتی میدهند.

تعمیر پکیج ایساتیس

از جدیدترین پکیج های موجود در بازار پکیج ایساتیس است. پیشنهاد میکنیم که در صورتی که دستگاه شما در دوره گارانتی است برای تعمیر پکیج ایساتیس با خدمات پس از فروش پکیج ایساتیس تماس بگیرید. در غیر این صورت برای تعمیر دستگاه میتوانید از متخصصین تعمیرات پکیج که دارای مجوز معتبر هستند کمک بگیربد.

ایرادات شایع و عیب یابی پکیج دیواری

علت چکه کردن پکیج چیست؟

·         عدم آب بندی صحیح قطعات :
یکی از ایرادات شایع در پکیج ، نشتی آب و چکه کردن آب از پکیج است . عوامل متعددی می تواند سبب این ایراد شوند ، شایع ترین علت چکه کردن پکیج ، عدم آب بندی صحیح  هنگام نصب و تعمیرات پکیج است.

·         سوراخ شدن مبدل ها
پکیج ها در دو مدل ، تک و دو مبدله در بازار موجود می باشند. گاهی به علت سوراخ شدن بدنه مبدل ها ، پکیج چکه میکند.
در صورت اطمینان ایراد از سمت مبدل ها، سریعا با تعمیرکار پکیج تماس بگیرید. زیرا در صورت عدم  تعمیر پکیج ایران رادیاتور با افت فشار در پکیج و خسارات بیشتری مواجه خواهید شد.

·           از بین رفتن اتصالات درون دستگاه
همانطور که می دانیم در داخل پکیج لوله و اتصالاتی جهت انتقال آب تعبیه شده اند که از جنس برنج می باشند. در صورت ساییده شدن واشر ، در اتصالات ایراد ایجاد میشود و موجب چکه کردن پکیج میشود. همچنین به مرور زمان ، انباشته شدن رسوبات در داخل لوله ها میتوانند از علت های نشتی آب از پکیج باشند.

چرا آب پکیج زود سرد میشود؟
همیشه باید توازن و تعادلی  بین مقدار آب مصرفی و توان پکیج باشد. اگر در اکثر مواقع آب گرم زود تمام میشود. پکیج شما برای میزان مصرفتان کم است و باید تعویض شود و نیازی به تعمیر پکیج ایران رادیاتور یا ایساتیس نیست و صرفا پکیج کشش مصرف خانوار را ندارد.

چرا پکیج ، آب را بسیار داغ میکند؟

این مورد نسبت به مورد بالا بسیار مهم تر است و نشان دهنده ی ایراد در پکیج هست ، حتما باید هرچه سریع تر به فکر تعمیرات پکیج ایران رادیاتور یا ایساتیس خود باشید. زیرا گرمای بیش از اندازه موجب خسارت به پکیج میشود.

نحوه ی تنظیم ترموستات پکیج چگونه می باشد؟

با توجه به اینکه عمل گرمایش در پکیج بر خلاف آبگرمکن کاملا با جریان برق انجام می شود ، زمانی که می خواهید اقدام به نصب و تعمیر پکیج ایساتیس کنید، حتما از قطع کامل جریان برق اطمینان حاصل کنید. در هنگام تعمیر پکیج ایران رادیاتور از تماس دست به به سیم کشی داخل پکیج خودداری کنید. بعد از رعایت نکات ایمنی ، اقدام  به تنظیم ترموستات کنید. دمای ترموستات باید بین 115 تا 125 فارنهایت باشد.

نحوه ی تنظیم فشار پکیج چگونه است؟

برای افزایش فشار پکیج ، باید از یک شیر آبی یا سیاه رنگی که ذر زیر پکیج نصب شده استفاده کنیم. شیر را در جهت خلاف عقربه های ساعت بچرخوانید ، همزمان به عقربه مانومتر نگاه کنید زمانی که فشار بر روی 1/5  قرار گرفت شیر را ببندید ، یعنی در جهت عقربه های ساعت بچرخوانید و  کاملا محکم کنید.
برای کاهش فشار پکیج باید مقداری آب را از یکی از رادیاتور ها ترجیحا رادیاتور حمام خارج کنیم. به این ترتیب فشار را کاهش میدهیم. شیر هواگیری رادیاتور را باز کنید همزمان به عقربه پکیج دقت کنید زمانی که روی 1/5 قرار گرفت ، شیر هواگیری رادیاتور را ببندید.

هزینه تعمیر پکیج در تهران چقدر است؟

نصب و تعمیر پکیج جزو اولین و مهمترین اقداماتی هست ، که به محض ورود به منزل و مکان جدید باید بررسی کنیم . نصب و تعمیر پکیج فقط باید به دست تعمیرکار پکیج سپرده شود. زیرا در صورتی که اطلاعات کمی از کارهای فنی داشته باشید، می تواند خطرات جبران ناپذیری مانند برق گرفتگی به همراه داشته باشد.
هزینه تعمیر پکیج از هزینه لوله کشی پکیج جدا هست . هزینه تعمیر پکیج در صورت نیاز به لوله کشی به متراژ لوله مورد نیاز بستگی دارد. اجرت تعمیرات پکیج بر اساس نوع قطعه تعویضی متفاوت است. بیشترین هزینه تعمیرات پکیج مربوط به سرویس پکیج است که شامل مراحل و اقدامات زیادی است.

سرویس پکیج شامل چه مراحلی می باشد؟

برای بازدهی بیشتر پکیج پیشنهاد میشود که حداقل سالی یکبار را به سرویس پکیج اختصاص دهید. سرویس پکیج شامل تعویض رسوب گیرهای ورودی ، باز کردن فیلتر سه راهی ورودی ، کنترل سیستم دودکش ، کنترل و بازدید مشعل ، بازدید پمپ ، کنترل فیلتر و در صورت نیاز تعویض آن ، تنظیمات فشار آب و گاز و کنترل حرارت پکیج و البته هواگیری شوفاژ که پیشنهاد می شود تعمیرات پکیج شوفاژ دیواری توسط تعمیرکار پکیج انجام شود.

تعمیرکار پکیج در تهران را در کمتر از یک ساعت در کنار خود داشته باشید

با توجه به اهمیت پکیج شوفاژ دیواری در صورت ایراد باید سریعا اقدام به تعمیرات پکیج کرد. در صورت نیاز به تعمیرکار پکیج در هر قسمت تهران کافیست به صورت رایگان در هوم سرویز درخواستتان ا ثبت کنید تا در کمترین زمان ممکن مشکلان به طور کامل رفع شود.

تمامی قطعات در هنگام نصب و تعمیر پکیج در تهران به صورت تضمینی و با ضمانت ارائه میشود.
همیار شماییم تا پایان سرویس ...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi