header

سرویس کارگر جابجایی

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت کارگر جابجایی

شرایط سرویس کارگر جابجایی

• فراهم آوردن وسایل جابجایی بر عهده مشتری می باشد. نظیر چهارپایه و ...

• در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

• تعداد طبقات مبدا و مقصد و همچنین وجود شیشه های میزنهارخوری بزرگ، ویترین شیشه ای، بوفه، تردمیل، یخچال بالای 16 فوت، گاو صندوق، ساید بای ساید، پیانو، کولر و مسافت پیاده روی طولانی در قیمت اعلامی لحاظ خواهد شد.

• سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب و ذهاب برگشت همیار است.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی کارگر جابجایی

​استخدام کارگر اسباب کشی

در هنگام جا به جایی لوازم منزل یکی از بزرگترین دغدغه افراد استخدام کارگر حمل بار میباشد. کارگر باربری  که جهت حمل اثاثیه منزل مشغول به کار است،  باید در این زمینه مهارت و تجربه لازم را داشته باشد. این قضیه را آن دسته ازافرادی درک میکنند که شاهد آسیب دیدن وسایلشان در طی جابجایی و اثاث کشی بوده اند. اینجاست که میزان مهارت کارگر باربری مطرح می شود.

معمولا برای برای جابجایی وسایل سنگین از باربران و یا کارگر حمل بار استفاده می شود. این افراد برای حمل وسایل و لوازم کوچک و بزرگ منزل از آمادگی بدنی لازم برخوردارند. این افراد می توانند وسایلی را بلند و حمل کنند، که ما حتی نمی توانیم به حمل آنها فکر کنیم. یک کارگر باربر اگر به درستی آموزش دیده باشد به گونه ای بسیار ساده و برنامه ریزی شده وسایل را حمل می کند که هیچ گونه آسیبی به وسایل وارد نمی شود. در واقع نیرو و ورزیدگی جسمی و فیزیکی برای یک کارگر حمل بار بسیار حائز اهمیت است. اما این بدان معنا نیست که تنها نیروی جسمانی کافی میباشد. باید افراد به نوع چیدمان و حرکت وسایل نیز آگاهی داشته باشند.

کارگر جابجایی لوازم منزل

اولین اقدام درهنگام عوض کردن منزل و ورود به خانه ی جدید، جابه جایی وسایل منزل است. این امر مهم توسط کارگر جابجایی لوازم منزل انجام میشود. امروزه دیگر مانند گذشته همه اعضای خانواده برای اثاث کشی بسیج نمی شود و هر کسی یک طرف کار را نمیگیرد. مخصوصا در شهرهای بزرگ که بعد مسافت و مشغله ی زیاد و البته زمان مطرح می شود و افراد خودشان به جابه جایی وسایل منزل نمی پردازند. ازین رو جابجایی وسایل منزل را به شرکت های حمل بار و کارگر جابجایی اثاثیه واگذار می کنند. معمولا شرکت های باربری و اتوبار ها با توجه به میزان بار شما تعدادی کارگر خالی جابجایی لوازم منزل را به مقصد شما میفرستند تا کارتان در کمترین زمان ممکن انجام شود.

ویژگی کارگر خالی باربری

کارگر اسباب کشی باید بر اساس خواسته مشتری عمل کند.

یک کارگر اسباب کشی باید حرف شنوی داشته باشد و گوش به حرف و تقاضای کارفرما بدهدو انتظار کارفرما را برآورده کند. کارگر حمل اثاثیه منزل باید به اثاث کشی درهمه شرایط حتی زمان هایی که شرایط پله ها مناسب نیست کار خود را به نحو احسنت انجام دهد.

کارگر اسباب کشی باید وقت شناس باشد

هیچ چیزی مهمتر از این نیست که تمام کارها در زمان و موعد مقرر انجام شود تا همه به کارهایشان رسیدگی کنند. ازین رو کارگر باربری باید حتما در روز و ساعت مقرر در محل حضور پیدا کنند. تا موجب اتلاف وقت بقیه نشود.

کارگر اسباب کشی با مطمئن و قابل اعتماد باشد

یک کارگر حمل بار حرفه ای باید مطمئن و قابل اعتماد باشد. این اطمینان هم باید هم در کیفیت خدمات باشد و هم از جهت امنیت اخلاقی. کارگر جابجایی اثاثیه باید به اصول اسباب کشی کاملا آشنا باشد. با کمک از کارگر جا به جایی خیلی سریعتر می توانید وسایلتان را جابه جا کنید. انصافا انتخاب یک کارگرماهر و قابل اعتماد کار سختی است. ولی جای نگرانی نیست. ما در هوم سرویز مناسب ترین افراد با قیمت مناسب را جهت همکاری به شما معرفی خواهیم کرد.

خدماتی که توسط کارگر باربری هوم سرویز ارائه می شود

ممکن است فکر کنید حمل اثاث منزل یا جابجایی بین طبقات کار راحتی است، اما اینطور نیست. با هر بار بلند کردن اشیاء سنگین آسیب های گاه جبران ناپذیری به ستون فقرات خود وارد میکنید و ممکن است چندین برابر هزینه کارگر جابجایی را برای درمان خود خرج کنید. افرادی که در زمینه جابجایی لوازم منزل خدمات ارائه میدهند نیروی بدنی آماده دارند. پس بهتر است برای انجام کارهای این چنین از یک کارگر اسباب کشی کمک بگیرید. تا خودتان دست به کار شوید. خدمات کارگر خالی اسباب کشی هوم سرویز عبارت اند از:

·         کارگر حمل اسباب و اثاثیه منزل

·         کارگر برای چیدمان وسایل

·         کارگر حمل یخچال ساید بای ساید یا ماشین لباسشویی

·         کارگر حمل بیرون شهری

·         کارگر بسته بندی وسایل اسباب کشی

کارگر اسباب کشی بدون ماشین

گاهی میخواهیم بین طبقات یک ساختمان یا در یک کوچه جابجا شویم. یا وسیله حمل بار داریم و فقط به دو دست همراه و قدرتمند نیاز داریم تا لوازم منزلمان جا بجا شوند. دراین شرایط که به وسایل حمل و نقل مانند وانت بار یا کامیون نیاز ندارید. میتوانید درخواست کارگر خالی کنید. تا افراد در جابجایی لوازم منزل به کمک شما بشتابند.

قیمت کارگر اسباب کشی هوم سرویز

قیمت کارگر برای اسباب کشی به صورت ساعتی محاسبه می شود. همچنین زمانی که نیاز به جابجایی لوازم سنگینی مانند یخچال ساید بای ساید، شیشه های بزرگ و یا وسایلی چون پیانو،ویترین شیشه ای، بوفه ، تردمیل، گاو صندوق  و غیره باشد. قیمت کارگراسباب کشی برای هر کدام از مواردی که بیان شده است به صورت مجزا بر اساس طبقاتی که حمل می شود محاسبه می شود. همچنین در صورتی که برای جابه جایی لوازم منزل نیاز به پیاده روی های زیاد باشد بر روی هزینه کارگر اسباب کشی اضافه می شود. قیمت کارگر تخلیه بار بر اساس تعداد طبقات مبدا و مقصد محاسبه و اعلام می شود.

کارگر جابجایی در سراسر تهران

در صورتی که در هر منطقه از تهران نیاز به کارگر اسباب کشی جنوب تهران، کارگر باربری غرب تهران، کارگر باربری شمال تهران، کارگر اسباب کشی شرق تهران نیاز داشتید میتوانید از هوم سرویز درخواست کارگر باربری تهران کنید. تا نزدیک ترین اتوبار در منطقه مورد نظر شما برای کمک با شما تماس بگیرند.

ثبت درخواست کارگر جابجایی اثاثیه منزل هوم سرویز

در صورتی که به کارگر ماهر جابه جایی نیاز دارید. میتوانید به رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. تا کارگر فوری جابجایی مطمئن در کنار شما قرا بگیرند. تمامی افرادی که شرکت هوم سرویز فعالیت میکنند کاملا مطمئن و بدون هیچ گونه سوسابقه می باشند وهمچنین کاملا با تجربه و ماهر در تمامی امور مربوط به جابه جایی هستند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...


ثبت درخواست

همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

air_conditioning house_cleaning plumber vacuum_cleaner washing_machine
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
خط ویژه: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدenamad
logo-samandehi