header

لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت هزینه لوله بازکنی با دستگاه لوله بازکن

شرایط سرویس لوله بازکنی

• جهت لوله بازکنی از دستگاه ها و محلول های مختلفی برای رفع گرفتگی استفاده می شود. این دستگاه ها شامل فنر برقی، دستگاه تراکم هوا یا دیلم توالت می باشد. از این رو قبل از آنکه اقدام به بازکردن گرفتگی شود باید علت گرفتگی مشخص گردد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی لوله بازکنی

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه  را یکبار برای همیشه انجام دهید.

هیچ کابوسی بدتر از این نیست که راه آب خانه مصدود شود. در واقع تا زمانی که همه چی درست کار میکند، قدر عافیت را نمیدانیم و  به این فکر نمیکنیم ، که لوله و چاه فاضلاب چقدر گرانبها هستند...!
فقط کافیه برای چند ساعت لوله های خونه کارشان را  درست انجام ندهند . باید ببینیم که چه فاجعه ای در شرف اتفاق افتادن هست. یک سینک پر ظرف که حتی یه چکه آبم ازش پایین نمیره، برای خانم های خونه از هر اتفاقی بدتر خواهد بود. یا دیگه از گرفتگی چاه توالت نگیم که توصیف و تصورش هم  ناراحت کنندست.

برای رفع بوی بد چاه چکار کنیم؟

شاید خیلی از راهها را برای رفع بوی بد چاه امتحان کرده باشید و جواب نگرفته اید.اما باید بدانید که بوی بد چاه فاضلاب حتما به علت اشکال در مسیر لوله ها است. یعنی در قسمتی از مسیر گرفتگی لوله اتفاق افتاده است. که پسماندها در آنجا گیر کرده اند و گازهای متصاعد شده از آنها آزار دهند می شوند. برای رفع بوی بد چاه و گرفتگی لوله هم میتوانید روش های خانگی را امتحان کنید و هم میتوانید با تماس با لوله بازکنی و فنر زدن مشکل را رفع کنید.

راه کارهای خانگی باز کردن گرفتگی لوله و رفع بوی بد فاضلاب

  • اولین راهکار خانگی جهت تخلیه چاه و لوله بازکنی فوری، ریختن آب داغ در راه آب است. مقدار زیادی آب را جوش بیارید و در چند نوبت در راه آب بریزید. اگر این کار جواب داد خوشحال باشید، که کار به جاهای باریک نکشید. هر چند مدت اگر حتی مشکل گرفتگی لوله ندارید، شما اینکار را برای پیشگیری از فنر زدن و لایروبی لوله انجام دهید.
  • راه حل بعدی قبل از زنگ زدن به لوله بازکنی و تخلیه چاه ، این است که مانند یک لوله بازکن حرفه ای، وسیله ای شبیه فنر درست کنید. میتوانید از یک سیخ یا یک تیکه میله نازک برای رفع گرفتگی لوله استفاده کنید. یک طرفش را به شکل قلاب کنیم و به صید موهایی که در چاه حمام گیر افتاده و یا تکه های غذا و روغنی که در لوله آشپزخانه گیر کرده بپردازید.
  • بهترین راه برای لوله بازکنی ارزان و فوری آشپزخانه ، کمک گیری از سرکه و جوش شیرین است. ترکیب این دو مانند یک اسید قوی تمام چربی ها را با خودش میشورد و ازبین میبرد.
  • لوله باز کنی فوری توالت با روان کننده دست ساز و خانگی. به این ترتیب که مقداری مایع ظرف شویی را با آب بگذارید داغ داغ شود و یک باره در چاه توالت بریزید. امکان اینکه چاه باز شود و رفع گرفتگی انجام شود، بسیار بالاست.
  • لوله بازکنی و تخلیه چاه به وسیله جوهر نمک. ترکیب جوهر نمک با آب قدرت انحلال بالایی دارد. به طوری که در صورت برخورد با پوست موجب سوختگی میشود. پس خیلی مراقب باشید. در یک دبه 4/3 آن را با آب سرد پر کنید و 2 لیوان به آن جوهر نمک اضافه کنید. درون چاه فاضلاب بریزید و یک شبانه روز به حال خودش رها کنید و روی چاه توالت را با یک تکه پارچه محکم ببندید.
  • مورد آخر اینه که تمام راهها را امتحان کردید و دیدید کار از بیخ ایراد دارد و باید یک فکر اساسی کنید. اگه کار را به کاربلد بسپارید، در اول راه خیال خودتون را راحت کرده اید. از یک شرکت خدماتی معتبر درخواست تخلیه چاه و لوله بازکنی شبانه روزی کنید.

تخلیه چاه در تهران و لوله بازکنی فوری چگونه انجام میشود؟

تخلیه چاه در تهران و لوله بازکنی شبانه روزی امروزه فقط به کمک دستگاه لوله بازکنی تخلیه چاه و تانکرهای مخصوص ، انجام میشود. در میان تمام دستگاه لوله بازکنی  موجود، دستگاه فنر لوله بیشتر مورد قبول لوله کش ها است.
مزیت دستگاه فنر زنی نسبت به سایر راههای ممکن ، لوله بازکنی فوری و ارزان است. علاوه بر سرعت بالا در صورتی که کار درست و اصولی انجام شود، راه حل قطعی است.  در صورت مراقبت و پیشگیری به دوباره کاری هیچ وقت نیاز نخواهید داشت.

دستگاه فنر زنی چیست؟ و چگونه کار میکند؟


دستگاه فنر زنی از یک فنر محکم و بلند تشکیل شده است. که به انتهای آن سری فولادی محکمی نصب شده است. لرزش و ارتعاشاتی که به این فنر وارد میشود ،  باعث میشود که عواملی که موجب گرقتگی لوله شده اند،  به آن برخورد کنند و از لوله جدا شوند و راه لوله باز شود.
در استفاده از دستگاه فنر زنی تجربه و مهارت لوله بازکن نقش بسیار مهمی دارد. در واقع تنها به این شکل نیست که فنر را در داخل لوله فرو کنیم و دستگاه را روشن کنیم به امید اینکه تخلیه چاه و لوله بازکنی به بهترین نحو ممکن، انجام شود.
اینکه فنر به چه طریقی و در کدام جهت وارد لوله شود و چه سر فنری، برای گرفتگی استفاده بشود و اینکه ارتعاشات وارده به فنر در کدام جهات باشد، از مهارت ها و تجربیات لوله بازکن به شمار میرود.

تخلیه چاه با تانکر

تخلیه چاه با تانکر، کار شرکتهای تخلیه چاه را بسیار آسان کرده است. تانکر مکنده مخصوص تخلیه چاه با استفاده از پمپ مکنده قوی به راحتی فاضلاب را به داخل مخزن تانکر انتقال می دهد. پس از تخلیه عملیات لایروبی و پاکسازی چاه نیز باید انجام شود.

هرینه تخلیه چاه در هوم سرویز چقدر است؟

در صورتی که مایلید، لوله بازکنی ارزان و البته با کیفیت برایتان انجام شود، با هوم سرویز مشورت کنید.
قیمت تخلیه چاه و لوله بازکنی با فنر زنی به متراژ فنر مورد نیاز بستگی دارد. و هر بار تکرار این عمل بر هزینه تخلیه چاه و لوله بازکنی تاثیر دارد.

لوله بازکنی در تهران در کمتر از یک ساعت!

شرکت هوم سرویز با ارائه خدمات لوله باز کنی شبانه روزی آماده خدمت رسانی به کاربران خود است. در صورتی که در هر ساعتی از شبانه روز به خدمات لوله بازکنی و فنر زدن فوری نیاز داشتید، فقط کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز درخواست خودتان را ثبت کنید. تا تخلیه چاه و لوله بازکنی ارزان با ارائه خدمات شبانه روزی در کمتر از یک ساعت، در کنارتان قرار گیرند.

تخلیه چاه غرب تهران را با هوم سرویز تضمینی انجام دهید.


فرقی ندارد که به تخلیه چاه شرق تهران نیاز داشته باشید یا تخلیه چاه غرب تهران. هر کجا در هر قسمت ما نیروهایی آماده به خدمت داریم که بسیار به شما نزدیکند. پس هیچ گاه منطقه مکانی دلیلی بر عدم ارائه خدمات در هوم سرویز نیست. تمامی خدمات از تخلیه چاه شمال تهران تا تخلیه چاه جنوب تهران توسط بهترین ها انجام می شود.
همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi