header

نصب شیرآلات و سیفون

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت نصب شیرآلات اهرمی و سیفون

شرایط سرویس شیرآلات و سیفون

• همیار می بایست ابتدا محل نصب و یا تعمیر شیرآلات و سیفون سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر نماید.

• تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی شیرآلات و سیفون

راهکارهای نصب و تعمیر شیرآلات و سیفون

شاید در تصور خیلی از افراد نصب شیرآلات و سیفون کار سختی نباشد. اما نصب صحیح و اصولی شیرآلات و سیفون از هزینه های احتمالی بعدی جلوگیری میکند. امروزه با توجه به قیمت شیرآلات ساختمانی در صورتی که اتصالات شیرآلات در حین نصب درست اجرا نشوند در واقع ناخواسته متحمل هزینه های بالاتری خواهید شد.

جالب است بدانید چکه کردن از شیرآلات و یا گرفتگی در سیفون ممکن است ناشی از نصب غیر اصولی باشد. چکه کردن شیرآلات و سیفون اول به صورت قطره ای میباشد. ولی در صورتی که زود اقدام به تعمیر شیرآلات و سیفون نکنید دیگر کنترل اوضاع از دستان شما خارج می شود.
با توجه به قیمت شیرآلات سرویس بهداشتی و سیفون در صورتی که نصب شیرآلات بهداشتی، درست و اصولی انجام نشود، ممکن است دچار شکستگی و یا هرز شدن شوند. پس برای جلوگیری از هزینه های ثانویه بیشتر با نصاب شیرآلات حرفه ای تماس بگیرید. هر کارخانه سازنده شیرآلات استاندارد های مخصوص به خود برای نصب شیرآلات ساختمانی دارد. اما در کل تجربه حرف اول و آخر را برای نصب سیفون و نصب شیر اهرمی یا تعمیر شیرآلات می زند.

طریقه نصب شیرآلات

بهترین پیشنهاد برای نصب شیرآلات توکار و نصب شیرآلات سرویس بهداشتی کمک گیری از شرکت های ارائه دهنده ی خدمات لوله کشی و یا کمک گیری از نصاب شیرآلات حرفه ای است.  ولی در صورتی که وسایل لازم برای نصب و یا تعویض شیرآلات را در اختیار داشته باشید و یا به اصطلاح فنی کار باشید. با رعایت نکات اصولی می توانید خودتان اقدام به تعمیر شیرآلات در منزل نمایید.

نحوه نصب شیر اهرمی توالت

روش نصب شیرآلات اهرمی به جای اینکه دو دسته پیچی و مغزی مجزا برای آب سرد و گرم تعبیه شود، تنها یک اهرم دارد. ساختار کارتریج شیرالات اهرمی نسبت به شیرالات کلاسیک که دو دسته دارند اندکی پیچیده تر است و از قطعات کوچکتری تشکیل شده است. نصب شیر اهرمی روشویی و توالت بنابر نوع و مدل شیرآب به صورت تک پایه و دو پایه نصب می شوند.

نصب شیرآلات توکار

مراحل نصب شیرآلات توکار تقریبا شبیه هم می باشد و تفاوت های چندانی با هم ندارند. معمولا از نصب و تعمیر شیرآلات توکار برای سرویس بهداشتی استفاده می شود. به طور معمول لازم است که شیر توکار از سرویس بهداشتی حداقل 30 سانتی متر ارتفاع داشته باشد و از محل خروجی آب سرویس نیز حدود 60 سانتی متر باشد. همین طور در خصوص توالت فرنگی، فاصله شیرهای توکار تا کف به اندازه 80 سانتی متر در نظر گرفته می شود.

نکته بعدی در روش نصب شیرآلات توکار این است که نصب شیر توالت توکار با لوله های توکار به طور موازی قرار می گیرند. به یاد داشته باشید که مغزی شیر توکار با مغزی های شیرآلات روکار کاملا متفاوت است و در صورتی که قصد خرید مغزی و یا تعمیر شیرآلات توکار را دارید باید به این موضوع دقت کنید.

نحوه نصب شیر ظرفشویی شلنگدار

نصب شیر اهرمی ظرفشویی همگی ساختار مشابه دارند. در بسته بندی شیر ظرفشویی باید یک واشر گرد، یک بست مثلثی، یک بست فلزی، یک واشر مخصوص بست فلزی، یک پیچ دو سر رزوه، یک مهره و یک واشر گرد وجود داشته باشد. برای نصب شیر سینک باید همه این اتصالات در بسته بندی باشد. همچنین باید در هنگام تعویض شیر ظرفشویی به اتصالات سیفون سینک ظرفشویی نیز توجه کنید .در صورت نیاز اقدام به تعویض و نصب سیفون ظرفشویی کنید.

نصب انواع سیفون

معمولا در بسته بندی های سیفون روش نصب قطعات سیفون توضیح داده شده است. جهت نصب سیفون روشویی سنگی ونصب سیفون ظرفشویی باید بر اساس دفترچه راهنمای سازنده سیفون عمل کنید. مهمترین اقدام در هنگام نصب سیفون دوقلو آب بندی قطعات سیفون دستشویی میباشد.

ابزار نصب شیرآلات و سیفون

آچار فرانسه، آچار تخت ، آچار شلاقی ، نوار تفلن ، پیچ گوشتی دوسو چارسو و دریل از ابزرات مورد نیاز برای نصب وتعمیر سیفون و شیرآلات هستند.

روش نصب و تعمیر سیفون و شیرآلات

·         قبل از اقدام به نصب شیر توالت فرنگی و سیفون از تخلیه رسوبات در لوله ها اطمینان حاصل کنید. تا این رسوبات احتمالی بعد از اتمام نصب  و تعمیر شیر آلات و سیفون موجب کم فشار شدن آب نشوند. برای اینکار ابتدا اقدام به بستن لوله آب کنید.
·         درپوش آب سرد و گرم را باز کنید، سپس جریان آب را باز کنید ، خروج آب با فشار زیاد موجب خارج شدن تمامی سنگریزه ها و رسوبات در لوله ها خواهد شد.
·         مرحله بعدی نوبت به شیلنگ پیسوار ها می رسد. در این مرحله به کمک نوار تفلن سر پیسوار را کاملا محکم و به اندازه کافی حدود 20 الی 30 دور پیچیده شوند.
·         لنگی های شیرآلات و سیفون را نوار تفلن بپیچید و  در خروجی لوله های آب وصل کنید. اگر خروجی آب در داخل دیوار است، از روپیچ کوتاه و یا بلند استفاده کنید.
·         مرحله بعد نوبت به نصب پولکی به لنگی ها است. نکته مهم انتخاب واشر متناسب با سایز مهره های داخل لنگی است . که باید در داخل پولکی نصب شوند و سپس با آچار فرانسه کاملا محکم شوند.
·         در انتها هم شیر را نصب کنید و کارایی شیر را تست کنید.

تعمیرات شیرآلات هوم سرویز

در برخی موارد تعمیر شیرآلات قدیمی بسیار به صرفه تر از تعویض کلی آنهاست. تعمیر شیرآلات امری غیر قابل اجتناب است . گاهی نشتی آب و یا سر و صدای موجود در شیرآلات به علت فرسودگی واشر یا مغزی شیر اهرمی است. که با تعویض مغزی شیر و تعویض واشر این قطعات مشکل حل خواهد شد. هزینه تعمیر شیرآلات بسیار کمتر از خرید شیرآلات و پرداخت دستمزد نصب شیرآلات جدید خواهد بود.
تعمیر شیر مخلوط و تعمیر شیر اهرمی شامل تعویض مغزی شیر، تعویض واشر، تعمیر کارتریج شیر آب، تعمیر سوپاپ شیر دوش اهرمی میباشد.

قیمت نصب شیرآلات بهداشتی هوم سرویز

اجرت نصب شیر آلات در مرحله اول به نوع شیرآلات و سیفون بستگی دارد. از انواع شیر آلات  می توان به نوع ساده ، شیر مخلوط ،کلاسیک ، چشمی و اهرمی اشاره کرد. که در هرکدام قیمت نصب شیرآلات و قیمت تعویض سیفون متفاوت است.
معمولا زمانی هزینه نصب روشویی و شیرآلات بالا می رود، که نمونه جدید از نظر سایز و کارایی با مدل قبلی یکی نباشد. زیرا در مواردی نیاز به لوله کشی جدید و سوراخ کردن دیوار است. که اجرت نصب شیر آلات بالا میرود. ولی در صورتی که نمونه جدید مشابه مدل قدیمی باشد قیمت نصب شیرآلات مقدار ثابتی است.
همچنین دستمزد نصب شیرآلات دیواری با شیرآلاتی که بر روی سینک و یا روشویی نصب میشوند نیز متفاوت هستند.

نصاب شیرآلات تهران

با توجه به استفاده زیاد از شیرآلات و سیفون، این وسایل معمولا بیشتر دچار استهلاک می شوند. به همین علت نیاز به لوله کش ساختمان و لوله کشی شبانه روزی است. با توجه به قیمت شیرآلات و سیفون نباید به علت هزینه نصب روشویی و یا اجرت نصب شیرآلات کار را به فرد غیر حرفه ای سپرد.
بهترین راهکار، کمک گیری از شرکت های ارائه دهنده ی خدمات لوله کشی است. که با گرد آوری بهترین افراد جهت نصب روشویی و شیرآلات در سراسر تهران آماده اعزام نیرو هستند.

چه خدماتی در سرویس شیرآلات و سیفون هوم سرویز ارائه می شود؟

·         نصب شیر دستشویی و حمام
·         نصب شیر روشویی و سیفون
·         نصب شیر ظرفشویی و سیفون
·         نصب شیر ماشین ظرفشویی و نصب شیر ماشین ظرفشویی
·         نصب سیفون و فلاش تانک
·         نصب سنک ظرفشویی و شیر آلات مربوطه به طور کامل
·         تعویض مغزی شیر
بیشترین هزینه نصب شیرآلات بهداشتی مربوط به شیرآلات آشپزخانه است. مابقی اجرت نصب شیرآلات تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند. قیمت نصب شیر  بهداشتی و هزینه نصب روشویی در هوم سرویز بر اساس نرخ اتحادیه نصابان شیرآلات تخمین زده و ارائه خواهد شد.

سرویس سیفون و شیرآلات هوم سرویز  

خدمات نصب و تعمیر سیفون و شیرآلات در شمال تهران، غرب، شرق و جنوب تهران با نرخ ثابت و بدون هزینه ایاب و ذهاب انجام می شود. در صورتی که در هر ساعتی نیاز به نصب شیرآلات در برند های مختلف مانند شیرآلات راسان، شیرآلات قهرمان ،گلپایگان، kwc ،گروهه و غیره دارید می توانید از خدمات لوله کشی هوم سرویز استفاده کنید. به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز درخواست خودتان را ثبت کنید. تا در کمتر از یک ساعت همیاران ما با شما تماس بگیرند.

همیار شماییم تا پایان سرویس ...


ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi