کاربردی

۵ دلیل برای ایزوگام سرویس بهداشتی

اجرای اصولی ایزوگام سرویس بهداشتی بسیار مناسب تر از قیرگونی است. وقتی ایزوگام حمام یا دستشویی دچار مشکل می شود سریعا نسبت به تعویض و یا ترمیم ایزوگام قبلی اقدام کنید. قیمت نصب ایزوگام به مراتب کمتر از قیرگونی است. آیا تاکنون فکر کرده اید اساسا چرا همه سرویس های بهداشتی، عایق بندی می شوند؟ هرگز برای کاهش هزینه ها قید ایزوگام و قیرگونی سرویس بهداشتی را نزنید این کار تبعات ناخوشایندی به همراه دارد.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

خدمات ایزوگام سرویس بهداشتی

حمام و دستشویی از مکان های همیشه مرطوب در یک ساختمان است. اگر تصمیم به نوسازی سرویس بهداشتی دارید حتما در مورد مقاوم کردن کف و دیوارها در برابر آب و رطوبت از قبل تصمیم گیری کنید. با حذف عایق بندی حمام و توالت مقدار زیادی از هزینه های کار کم می شود ولی در نهایت این اصلا به نفع تان نیست. مشکلات عدم عایق بندی بسیار بیش از چیزی است که تصور کنید. اگر چه لوله کشی فاضلاب برای خروج آب اضافی حمام و توالت به کار می رود اما نمی توانید مانع ریزش آب در این فضا شوید و حتما در اغلب اوقات کیف و دیوارها خیس  مرطوب است. در ادامه برخی از مشکلات ساختمان که در اثر عدم عایق بندی ایجاد می شود را بررسی می کنیم.

قیمت نصب ایزوگام در هوم سرویز

هزینه ایزوگام سرویس بهداشتی

  • جلوگیری از قارچ و کپک با ایزوگام سرویس بهداشتی

با نصب ایزوگام توالت و جمام از ایجاد کپک و قارچ در سقف و بین کاشی های دیوار جلوگیری می شود. اگر می خواهید سرویس بهداشتی را نو کنید چه کاری انجام می دهید؟ تعویض کاشی های شکسته دیوار و نوسازی سنگ های کف حمام ایده خوبی است. اما لازم است تا از قبل زیرسازی و ایزوگام را هم بررسی کنید. در ساختمان های قدیمی اصلی ترین دلیل قارچ و کپک، ایراد ایزوگام و قیرگونی دیوار یا کف سرویس بهداشتی است. تماس مداوم آب با کاشی های توالت و حمام موجب نفوذ آب به زیر کاشی ها می شود. در صورتی که سیستم عایق بندی مشکل داشته باشد، به زودی شاهد کپک های بد رنگ روی کاشی ها خواهید بود.

ایزوگام طرح دار خدمتی نوین از هوم سرویز

  • نشتی حمام و توالت

طبق قانون گرانش ، آب آسانترین و سریعترین مسیر را به سمت پایین پیدا می کند. اگر حمام ایزوگام نشده باشد دارای یک نقطه ضعف بزرگ در برابر آب است. چنانچه ترک هایی در کف یا دیوارهای سرویس بهداشتی ایجاد شده باشد یا اینکه شکاف هایی در بین درزگیر بین دیوارها و حمام شما ایجاد شده باشد، همین نقاط می تواند محل نفوذ آب به داخل دیوار یا سقف باشد. تصور کنید ریزش قطرات آب از سقف دستشویی روی لامپ چه فاجعه ای به وجود می آورد. قبل از اینکه سانحه ای رخ بدهد با ضد آب کردن دیوارها و سقف سرویس بهداشتی جلوی مشکلات بعدی را بگیرید. 

بهترین نوع ایزوگام پشت بام کدام است؟

ایزوگام سرویس بهداشتی و حمامخدمات ایزوگام، قیرگونی و آسفالت در تهران
  • عایق بندی با ایزوگام سرویس بهداشتی

حتما می دانید که ایزوگام کردن ساده ترین راه برای  جلوگیری از نم و نشتی در ساختمان است. اما شاید ندانید که همین ایزوگام های رایج یک عایق حرارتی خوب هم به حساب می آیند. در شرایطی که دیوارهای خارجی و حمام به هم متصل هستند ایزوگام کردن دیوار ضروری تر است. به خصوص در زمستان عایق دیوارها با ایزوگام موجب گرم نگهداشتن حمام می شود. در این صورت نیازی به شوفاژ و وسایل گرمایشی در خمام نیست. به محض باز کردن دوش آب گرم، حمام گرم و مطبوع خواهد شد. ایزوگام حمام حتی می تواند هزینه های مصرف انرژی را نیز کاهش دهد.

عایق رطوبتی نانو چه کاربردی دارد؟

  • افزایش طول عمر ساختمان و جلوگیری از خسارت

بدون تردید نم و نشتی خسارات زیادی به ساختمان وارد می کند. ریزش گچ سقف سرویس بهداشتی در اثر نم و نشتی بسیار رایج است. لق شدن کاشی های حمام، شکستن و ترک کاشی ها و ... همگی در اثر نفوذ رطوبت به زیرسازی و عدم عایق بندی به وجود می آید. با ایزوگام سرویس بهداشتی می توان مانع خسارت به بنا و آسیب به اسکلت ساختمان شد. آب و رطوبت دشمن فلزات هستند و زنگ زدگی ایجاد می کنند. سرویس ایزوگام، قیرگونی و آسفالت هوم سرویز  راهی ساده برای پایداری بنا و حفظ طول عمر سازه است. اگر می خواهید ساختمان سالیان زیادی پا برجا بماند روی سیستم ایزوگام و عایق بندی سرویس بهداشتی، آشپزخانه و پشت بام حساسیت بیشتری نشان دهید.

راهنمای خرید ایزوگام مرغوب

خدمات ایزوگام سرویس بهداشتی

  • افزایش ارزش ملک با عایق بندی مناسب

یکی از مواردی که موقع خرید و فروش ملک اثرگذار است وضعیت حمام و توالت ساختمان است. کاشی های کپ زده و حمام هایی که اثرات نشت آب روی آن دیده می شوند، یک امتیاز منفی برای خریداران هستند. هیچکس نمی خواهد پا به خانه ای بگذارد که مشکلات نم و نشتی دارد. با اجرای ایزوگام سرویس بهداشتی وضعیت حمام و توالت بسیار مناسب تر خواهد شد. دیگر خبری از لقی کاشی ها و زردی سقف نیست. به این ترتیب مشتری ها تمایل بیشتری به خرید ملک دارند. اگر ایزوگام سرویس بهداشتی دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر دارد با ما تماس بگیرید. قیمت نصب ایزوگام با توجه به ابعاد سرویس بهداشتی از قبل هماهنگ می شود.

waterproof-bathroom

سرویس ایزوگام سرویس بهداشتی هوم سرویز

سرویس ایزوگام هوم سرویز از خدماتی است که در همه ایام سال درخواست کننده دارد. نصب ایزوگام و اجرای قیرگونی تک لایه و دولایه ، عایق بندی با آسفالت قطر یک سانت توسط افراد حرفه ای و با تجربه انجام می شود. هزینه این سرویس با در نظر گرفتن متراژ فضا و به ازای هر متر مربع تعیین قیمت می شود. ثبت سفارش از طریق اپ هوم سرویز کاملا رایگان است. اجرای زیرسازی قبل از ایزوگام انجام می شود. در صورت نیاز به تهیه مصالح توسط همیار، فاکتور خرید و هزینه حمل و نقل به مبلغ نهایی افزوده خواهد شد. موقع ثبت سفارش می توانید زمان بندی را طبق وقت خود انتخاب کنید. برای رفع نم حمام و دستشویی و اجرای ایزوگام با ما تماس بگیرید.

برای ثبت سفارش رایگان سرویس ایزوگام، قیرگونی و آسفالت  از اپ هوم سرویز استفاده کنید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن