تعمیرات و خدمات فنی

قیمت ایزوگام با نصب در فصل زمستان چقدر است؟

ایزولاسیون و عایق بندی با ایزوگام یک راه ساده برای جلوگیری از نفوذ رطوبت به طبقه زیرین ساختمان است. اغلب پشت بام های ساختمان های نوساز با ایزوگام، عایق بندی شده است. ایزوگام در پی ساختمان، سرویس های بهداشتی، آشپزخانه، کفسازی انبارها، استخرها و بسیاری از موارد به کار می رود. ایزوگام و خدمات قیرگونی در سراسر تهران با قیمت های متفاوتی اجرا می شود. عوامل زیادی روی قیمت ایزوگام با نصب تاثیر می گذارند. سرمای هوا و فصل زمستان تنها یکی از این موارد است.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

عوامل تاثیرگذار بر قیمت ایزوگام با نصب

در موقع ساخت و ساز بنا برخی از قسمت های ساختمان با ایزوگام، عایق بندی می شود. استفاده از انواع ایزوگام در پی ساختمان جهت جلوگیری از نم و رطوبت از کف الزامی است. ایزوگام پی ساختمان به هنگام ساخت و ساز بنا، اجرا می شود پس از ساخت نمی توان عملیات دیگری روی پی انجام داد لذا در محدودیت بودجه نیز نباید ایزوگام پی را حذف کنید. همه سرویس های بهداشتی در ساختمان های مسکونی و اداری یا آشپزخانه ها و هر جایی که امکان خیس شدن وجود دارد با ایزوگام عایق شده است. در مورد عایق بندی و ایزوگام کف موتورخانه تردید نداشته باشید تعمیرکار موتورخانه و شوفاژ به هنگام تعمیرات و لوله کشی باید از کیفیت عایق بندی موتورخانه و زیر زمین مطمئن باشد.

پس از اینکه سن ساختمان بالا می رود احتمال ایراد در لوله کشی ها و یا عایق بندی وجود دارد. به این جهت برخی مواقع لازم است تا ایزوگام پشت بام یا حمام و …. ترمیم و یا تعویض شود. یکی از دغدغه های خانواده ها موقع بازسازی منزل و یا رفع نم ساختمان اینست که مبلغ ایزوگام چقدر است؟ با توجه به نوسان قیمت ایزوگام با نصب که از سوی شرکت های مختلف اعلام می شود، تشخیص قیمت واقعی دشوار است. ملاک قیمت گذاری هزینه های عایق بندی کاملا مشخص است در ادامه به این موارد پرداخته شده است.

قیمت نصب ایزوگام در هوم سرویز

قیمت ایزوگام با نصب در تهران

  • کیفیت و برند ایزوگام

بخش زیادی از هزینه نصب ایزوگام مربوط به مبلغی است که برای خرید خود ایزوگام پرداخته می شود. این محصول به صورت رول و در بسته های آماده از سوی شرکت های مختلف تولید می شود. کارخانه ایزوگام دلیجان، ایزوگام پشم شیشه ایران، شرکت ایزوگام شرق، ایزوگام تبریز و بام گستر دلیجان از نعروف ترین شرکت های تولید کننده عایق های ساختمانی هستند. برند محصول بیشترین تاثیر را در قیمت ایزوگام با نصب دارد. از طرفی انواع ایزوگام با کیفیت متنوع توسط شرکت های خوشنام تولید می شود که هر کدام طول عمر متفاوتی دارند. علامت استاندارد روی برچسب ایزوگام نشان می دهد که کالایی مرغوب و با کیفیت خریداری کرده اید. برخی از برندها بیمه نامه کتبی معتبر موقع فروش ارائه می دهند که نشان دهنده مرغوبیت کالاست. مدت این بیمه نامه ها گاهی به ۲۰ سال هم می رسد.

ایزوگام طرح دار خدمتی نوین از هوم سرویز

  • قیمت ایزوگام با نصب : شرایط محل

نصب ایزوگام روی سطوح صاف یا شیب دار قیمت متفاوتی دارد. اگر سطح کار نیاز به زیرسازی داشته باشد هزینه زیرسازی به قیمت نصب ایزوگام افزوده می شود. در این موارد ابتدا بازسازی انجام شده و سپس عملیات نصب ایزوگام شروع می شود. به طور معمول شرایط محل نصب روی زمان انجام کار و همچنین دستمزدها تاثیر می گذارد. به همین دلیل لازم است تا از قبل محل مورد بازدید نصاب ایزوگام قرار بگیرد. ناصافی های زیاد، شیب های غیر معمول و برخی عوامل دیگر می توانند کار را با مشکل روبرو کنند ولی در نهایت با پرداخت کمی بیشتر، عایق بندی انجام خواهد شد.

بهترین نوع ایزوگام پشت بام کدام است؟

تعیین قیمت ایزوگام با نصبقیمت ایزوگام با نصب در زمستان

بیشتر بخوانید  معایب و مزایای قیرگونی چیست و معرفی بهترین قیر برای قیرگونی
  • متراژ نصب نصب ایزوگام تهران

قیمت ایزوگام با نصب به صورت متر مربع محاسبه می شود. در واقع هر چه مساحت بیشتری ایزوگام شود، قیمت اجرای کار هم بیشتر خواهد شد. این مبلغ به خصوص در مواردی که فضای بزرگتری عایق بندی می شود، بسیار مقرون به صرفه است. اما در مساحت های خیلی کمتر وضع اینطور نیست. در واقع بخشی از هزینه ها نظیر تجهیزات نصب و دستمزد پرسنل در متراژ متفاوت ثابت است و تنها قیمت خرید ایزوگام تفاوت دارد. به همین دلیل در مساحت های کوچکتر نحوه محاسبه قیمت ها با مساحت های بزرگتر یکسان نیست. هزینه نصب ایزوگام هوم سرویز در سرویس های زیر ۱۰ متر یکجا در نظر گرفته می شود.

راهنمای خرید ایزوگام مرغوب

میدونستی که هوم سرویز، خدمات ایزوگام، قیرگونی و آسفالت هم ارائه میده؟
  • شرایط جوی منطقه

قیمت نصب ایزوگام در مناطق با آب و هوای خشک یا بارانی، مناطق سردسیر یا گرمسیر تفاوت دارد. در مناطقی که میزان بارندگی سالانه زیاد است همیشه از برندهای با کیفیت تر استفاده می شود. برای مثال استفاده از ایزوگام فویل دار در مناطق پر باران انتخاب بهتری از ایزوگام ساده است. بر عکس در مناطق خشک و کم باران نیازی به استفاده از انواع ایزوگام فویل دار نیست و می توان محصولات ارزان قیمت تری را انتخاب کرد. قیمت ایزوگام با نصب ارتباط مستقیم با برند محصول دارد و در شرایط آب و هوایی مختلف نمی توان از یک نوع ایزوگام استفاده کرد. گاهی لازم است تا از دو لایه ایزوگام جهت جلوگیری از نفوذ رطوبت استفاده شود. تک لایه یا دو لایه بودن ایزوگام تفاوت زیادی در قیمت ایجاد می کند.

  • نصب ایزوگام در زمستان

فصل در هزینه خدمات نصب و تعمیر ایزوگام در تهران تاثیر می گذارد. با توجه به تغییرات آب و هوا در فصل زمستان، اجرای ایزوگام با دشواری همراه است و اغلب پروژه های قیرگونی و آسفالت و ایزوگام با تاخیر انجام می شود. نصب ایزوگام در سطوح مرطوب امکان پذیر است و عملا پشت بام همیشه خیس است. به طور کلی تابستان ها و در هوای خوب بهتر می توان عملیات بازسازی یا تعمیرات بنا را انجام داد. همینطور که در عکس ایزوگام زیر مشخص است، این پروسه توسط یک تیم انجام می شود و چندین کارگر در اجرای ایزوگام همکاری می کنند. تعداد این افراد در شرایط بد جوی، بیشتر می شود تا کار سریع تر انجام شود، همین امر نیز روی هزینه ها تاثیر می گذارد.

وقتی ایزوگام آسیب دیده و نم و رطوبت در داخل ساختمان باشد نمی توانید تا گرم شدن هوا صبر کنید. در این صورت مجبو  به پرداخت هزینه های بیشتر و گاه غیر معقولی می شوید. بهتر است وضعیت عایق بندی پشت بام را در هوای مناسب بررسی کنید و در صورت نیاز عملیات تعمیر ایزوگام را انجام دهید تا در زمستان گرفتار نشوید.

۵ دلیل برای ایزوگام سرویس بهداشتی

ملاک تعیین قیمت ایزوگام با نصب

مزایا و معایب نصب ایزوگام سرویس بهداشتی

قیمت ایزوگام در تهران

برای اینکه هزینه های متعادل تری بپردازید از شرکت های ساختمانی معتبر و خوشنام کمک بگیرید. استفاده از برندهای مرغوب موقع تعویض ایزوگام، هزینه بیشتری دارد ولی طول عمر و ماندگاری این محصولات نیز بیشتر است. علاوه بر این گارانتی های خوبی از طرف شرکت های معتبر برای نصب ایزوگام ارائه می شود که در آینده، به نفع تان است. یک برند ایزوگام با کیفیت لازمه کار است اما آنچه کیفیت عایق بندی را افزایش می دهد، نصاب با تجربه و ماهر است. هرگز برای کاهش هزینه ها با افراد غیر حرفه ای کار نکنید.

ارزان ترین ایزوگام در تهران کدام است؟

نرخ ایزوگام بالا و پایین دارد. بحث گران ترین یا ارزانترین ایزوگام در تهران نیست. موضوع کیفیت خدمات ارائه شده است. به هر حال برای این کار هزینه ای صرف شده، پس طبیعی است که توقع داشته باشید کار به درستی انجام شود. بیشتر از اینکه به فکر قیمت ایزوگام با نصب باشید به دنبال ایزوگام کار حرفه ای و با تجربه باشید. پیدا کردن ایزوگام کار خوب با نرخ خیلی کم، امکان پذیر نیست. اما این دلیل نمی وشد که هر هزینه گزافی را بپردازید. همیشه از خدمات شرکتی استفاده کنید. شرکت هایی که در زمینه نصب ایزوگام فعال هستند نرخ ثابت و مشخصی را اعلام می کنند. در ضمن می توانید از قبل با ایزوگام کار در مورد نحوه کار و کیفیت ایزوگام، توافق کنید.

ایزوگام ساختمان

لیست قیمت سرویس ایزوگام ، قیرگونی و آسفالت هوم سرویز

عنوان(به روز رسانی سال 1400)قیمت از
قیمت تا
ایزوگام زیر 10 متر مربع(با هزینه جنس)
500000
800000
ایزوگام بین 10 تا 50 متر مربع(هر متر مربع با هزینه جنس)
4000060000
ایزوگام 50 متر مربع به بالا(هر متر مربع با هزینه جنس)
3500055000
قیرگونی تک لایه و اجرا بدون هزینه جنس(هر متر مربع)
1200025000
قیرگونی دو لایه و اجرا بدون هزینه جنس(هر متر مربع)
1700028000
آسفالت(هر متر مربع)
توافقی

خدمات نصب ایزوگام در تهران

نصب ایزوگام هوم سرویز از سرویس های دائمی است که در همه مناطق تهران ارائه می شود. تقاضا برای تعویض ایزوگام و یا ترمیم عایق بندی پشت بام به همراه بارش های فصلی بیشتر است. قبل از اینکه رطوبت به گچ سقف و دیوارها آسیب برساند می بایست نسبت به تعمیر ایزوگام اقدام کنید. قیمت ایزوگام با نصب طبق استانداردهای ذکر شده در این مطلب محاسبه شده و از قبل اطلاع رسانی خواهد شد. پس از اتمام کار هزینه اضافی دریافت نمی شود. همه سفارش های ثبت شده در اپلیکیشن هوم سرویز شامل تضمین کیفیت خدمات هستند. مشاوره رایگان جهت خرید ایزوگام مرغوب و دارای گارانتی در محل ارائه می شود. 

برای ثبت سفارش رایگان سرویس ایزوگام، قیرگونی و آسفالت  از اپ هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی ایزوگام، قیرگونی و آسفالت تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا