نظافت و پذیرایی

خدمات شستشوی کف ساختمان

نظافت مشاعات در برج ها و مجتمع های بزرگ مسکونی از عهده یک نظافتچی خارج است. استفاده از نیروی انسانی برای تمیز کاری راه پله ها، لابی، آسانسور و دیگر مشاعات بسیار هزینه بر و وقت گیر است. اما مهم تر اینکه نتیجه کار هم چندان رضایت بخش نیست. از طرفی نمی توان نسبت به نظافت و تمیزی برج ها بی تفاوت بود. عدم بهداشت مشاعات در مجتمع های مسکونی، ساختمان را قدیمی و بی نظم نشان می دهد. البته همیشه امکان انتشار این آلودگی ها به فضای داخل منازل هم وجود دارد. به طور معمول برای شستشوی کف ساختمان و برج های بلند مرتبه از دستگاه های مخصوص کفشویی و کفسابی استفاده می شود. برای همین هیشه لابی و مشاعات تمیز و درخشان است.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

 روش های شستشوی کف ساختمان

در یک ساختمان چند طبقه می توان از سرویس های نظافتی برای تمیز کردن راه پله ها استفاده کرد.در برج های مسکونی نیز به طور منظم از سرویس های نظافتی وجود دارد اما با کمک تی و شوینده های متداول نمی توان سنگ و سرامیک کف ساختمان را صیقل داد. استفاده از دستگاه های کوچک و بزرگ صنعتی با توجه به بزرگی فضا، تنها راه برای حفظ جلای کف ساختمان است. این روزها انواع دستگاه کفشویی برقی و باطری جای تی و سطل آب را در شستشوی کف ساختمان گرفته است. کفشویی با دستگاه همه جرم و آلودگی را از بین می برد و حتی مشکلات کف را نیز برطرف می کند. در ادامه برخی از رایج ترین دستگاه ها در درخشان کردن سنگ کف را معرفی می کنیم.

کفسابی در تهران با کیفیت عالی

شستشوی کف ساختمان

  • شستشوی کف مجتمع های مسکونی با اسکرابر

شستشوی کف ساختمان با اسکرابر بسیار ساده تر از نظافت توسط نیروی انسانی است. اسکرابر نوعی کفشوی مکانیزه فوق العاده قوی برای شستن انواع کف سنگی، سرامیکی، بتن و … است. این دستگاه مجهز به دو مخزن جداگانه برای آب تمیز و آب کثیف می باشد. انواع اسکرابر برای شستشوی کف ساختمان به کار می روند. این دستگاه هم زمان کف را شسته و خشک می کند. عملیات پاشش آب و شوینده، برس زنی، مکش آب آلوده، تی زدن و …همگی با کمک همین دستگاه انجام می شود. نوع و ابعاد اسکرابر بستگی به فضای مشاع انتخاب می شود. حتی یک اسکرابر کوچک کارامدتر از نیروی انسانی برای نظافت برج های پر جمعیت است.

کفسابی بتن چگونه انجام می شود؟

  • شستشوی کف ساختمان با واترجت

این دستگاه نوعی شوینده صنعتی است که با فشار قوی آب همه جرم های کف ساختمان را از بین می برد. این دستگاه قادر است آلودگی های عمیق و لکه های سخت را نیز به خوبی پاک کند. کیفیت نظافت با واترجت و سرعت انجام کار به مراتب بهتر از نیروی انسانی است. همه قسمت های مشاعات از جمله، راه پله ها، دیوارها، کف ساختمان، فضای پارکینگ و حتی موتورخانه را می توان با واترجت کاملا رسوب زدایی کرد. با توجه به میزان آلودگی می توان فشار خروجی واترجت را از ۳۰ تا ۳۰۰۰ تغییر داد. این فشار قابل تنظیم روی یک نقطه خاص است. بر خلاف آنچه به نظر می رسد واترجت در کاهش مصرف آب موقع نظافت بسیار تاثیر دارد.

تمیز کردن سنگ کف با اسکرابر

هزینه شستشوی کف ساختمان

مزایای شستشوی کف ساختمان با دستگاه

در مقایسه با نیروی انسانی، دستگاه های کفشویی بسیار کارامدتر هستند. این دستگاه ها قابلیت های زیادی دارند و هر نوعی آلودگی و جرم را تمیز می کنند.  بدون تردید کیفیت شستشو با دستگاه کفشویی به مراتب بالاتر از سطل آب و تی دسته بلند است. روش های سنتی تمیز کردن کف سنگی و سرامیکی جوابگوی مجتمع های بزرگ با رفت و آمد زیاد نیستند. از نظر بهداشتی این دستگاه های دستی یا مکانیزه، سطح بهداشت بالاتری را ارائه می دهند. برخی از مزایای شستشوی کف ساختمان با دستگاه اینها هستند:

  • کاهش زمان شستشو

واترجت، اسکرابر و سایر دستگاه های مکانیزه موجب می شوند تا عملیات شستشوی کف ساختمان با سرعت بیشتری انجام شود. برای مثال در روش های سنتی تی و سطل آب یک نظافتچی با تجربه می تواند تقریبا ۱۵۰ تا ۱۶۰ متر مربع را در ساعت تمیز کند. این در حالی است که با کمک دستگاه های صنعتی همین فرد قادر است فضایی در حدود ۷۵۰۰ متر را در هر ساعت کاملا شستشو دهد. جالب است بدانید که دشتگاه های صنعتی بلافاصله سطح را خشک می کنند.  در ضمن آب آلوده و کثیفی ها هم توسط دستگاه بلعیده می شود و نیازی به کار اضافی نیست. این امر موجب سهولت رفت و آمد در فضاهای پر تردد می شود. در واقع هم زمان با استفاده از دستگاه می توان از فضای مشاعات بدون مزاحمت عبور کرد.

تمیز کردن سنگ کف پارکینگ

میدونستی که هوم سرویز، خدمات کف سابی هم ارائه میده؟
  • کاهش مصرف آب و شوینده

شستشوی کف ساختمان به روش های پیشرفته و با دستگاه های مکانیزه بهترین راه برای کاهش هزینه های نظافت است. با توجه به قدرت بالای برس های دستگاه و کیفیت تمیزکاری بالایی که دارند نیازی به استفاده از شوینده های قوی نیست. در واقع میزان استفاده از شوینده در مقایسه با روش های سنتی بسیار کمتر می شود. از طرفی میزان آب مصرفی به دلیل سیستم شستشوی ویژه دستگاه تا حد زیادی کمتر خواهد شد. استفاده از آب و شوینده کمتر علاوه بر اینکه هزینه های نظافت مشاعات را کاهش می دهد از لحاظ زیست محیطی نیز اثرات مثبتی دارد.

انواع روش های کفسابی سرامیک

روش های شستشوی کف ساختمان

  • کاهش قیمت شستشوی کف ساختمان

استفاده از شیوه های سنتی برای نظافت ساختمان، برای برج های پر جمعیت کارایی ندارد. دستگاه های مکانیزه با سرعت بیشتر و کیفیت بالاتر کار تمیز کردن و برق انداختن کف ساختمان را انجام می دهند. نیوری انسانی کمتری برای کار با دستگاه مورد نیاز است و میزان مصرف آب و شیونده هم تا حد زیادی کمتر می شود. در مجموع به نظر می رسد هزینه های شستشوی کف ساختمان با دستگاه برای مجتمع های مسکونی بسیار مقرون به صرفه تر از نیروی انسانی است. سرویس کفسابی هوم سرویز و شستشو با دستگاه اسکرابر و واترجت بهترین راهکار برای کاهش هزینه شارژ ساختمان در تهران است.

قیمت کفسابی در هوم سرویز

عنوان(به روز رسانی سال 1400)از قیمت (تومان)تا قیمت (تومان)
شسشتشو کف با مواد شوینده(متر مربع)
1500020000
کفسابی سنگ موزاییک(متر مربع)
2000035000
کفسابی بتن(متر مربع)
3500045000
کفسابی سنگ گرانیت با رزین(متر مربع)
3900065000
کفسابی سنگ گرانیت بدون رزین(متر مربع)3200050000
کفسابی سنگ مرمریت با بتونه(متر مربع)2500040000
کفسابی سنگ مرمریت با رزین(متر مربع)2500040000
کفسابی سنگ دهبید(متر مربع)2600037000
کفسابی سنگ تراورتن(متر مربع)3600047000
کفسابی لاشه سنگ(متر مربع)25000
45000
اسیدشویی(متر مربع)1500020000
کفسابی متراژ کمتر از 50 متر مربع
توافقی

ثبت سفارش رایگان سرویس کفسابی از طریق اپلیکیشن هوم سرویز

همیار ما شوید
اگر شما هم توی کف سابی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا