لوله کشی و تاسیسات

رفع نشتی لوله فاضلاب

لوله های فاضلاب وظیفه خارج کردن آب های آلوده و گازها را بر عهده دارند. در همه ساختمان های مسکونی، اداری و … از سیستم لوله کشی آب و فاضلاب استفاده می شود. با بالا رفتن عمر ساختمان به مرور برخی از قسمت ها دچار فرسودگی می شود. فرسودگی لوله های فاضلاب یکی از بدترین ایرادات در ساختمان است. هر گونه اشکال در سیستم فاضلاب موجب افزایش آلودگی در محل زندگی می شود. ترکیدگی لوله ها، سوراخ شدن یا نشتی  یک مشکل جدی است. اقدام برای رفع نشتی لوله فاضلاب را نمی توان به آخر هفته و تعطیلات موکول کرد. قبل از این آلودگی و بوی تعفن همه خانه را اشغال کند برای تعمیر لوله فاضلاب با شرکت خدماتی تماس بگیرید.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

رفع نشتی لوله فاضلاب خانگی

هر گونه گرفتگی لوله های فاضلابی یا نشتی و ترکیدگی می تواند دردسرهای زیادی را ایجاد کند. لوله کش های متخصص با استفاده از دستگاه محل دقیق نشتی لوله فاضلاب را تشخیص داده و تعمیرات را انجام می دهند. با توجه به اینکه لوله های فاضلاب در معرض دید نیستند اغلب خیلی دیر  نشتی یا گرفتگی لوله ها تشخیص داده می شود. شبکه فاضلاب خانگی به طور مستقیم وارد چاه فاضلاب می شود. هر گونه ایراد در مسیر لوله کشی فاضلاب تا چاه می تواند سیستم دفع فاضلابی را دچار اختلال کند.

خدمات لوله کشی تهران و تشخیص ترکیدگی لوله

رفع نشتی لوله فاضلاب چدنی

نشانه های نشتی یا گرفتگی لوله های فاضلاب

 تشخیص ترکیدگی لوله، به دو طریقه سنتی و استفاده از دستگاه انجام می شود. با استفاده از دستگاه می توان محل دقیق نشتی را مشخص کرد. البته علائمی هم وجود دارد که از قبل در مورد نشتی یا گرفتگی لوله های فاضلاب هشدار می دهد. آیا به تازگی در خانه بوی نامطبوع حس می کنید؟ آیا سوسک های فاضلاب یکباره زیاد شده اند؟ هر کدام از این موارد می تواند نشان دهنده اشکال در شبکه فاضلاب ساختمان باشد. با دیدن این علائم سریعا با خدمات رفع ترکیدگی لوله هوم سرویز تماس بگیرید.

  • انتشار بوی بد و آزار دهنده در ساختمان بدون علت مشخص
  • ایجاد نم و نشتی در سقف و دیوارهای سرویس بهداشتی و آشپزخانه
  • زرد شدن گچ دیوار، کف یا سقف حمام و توالت
  • بالا زدن چاه آب فاضلاب سرویس بهداشتی

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

تعمیر و رفع نشتی لوله فاضلاب

تعمیرات شبکه لوله کشی فاضلاب حرفه ای تخصصی است. لوله کش های با تجربه بر اساس نوع لوله های فاضلاب، شیوه تعمیر را انتخاب می کنند. در حال حاضر از انواع لوله چدنی و گالوانیزه، لوله پلیکا، لوله پوشفیت و لوله های pvc و پلی اتیلن در سیتم لوله کشی آب و فاضلاب سهری استفاده می شود. هر کدام از این لوله ها مزایا و معایب خود را دارند. در ساختمان های نوساز انواع لوله های pvc برای لوله کشی آب سرد و گرم استفاده می شود. استفاده از لوله های چدنی در سیستم لوله کشی فاضلاب امروزه بسیار محدودتر از قبل است.

سیستم لوله کشی ساختمان و تعمیرات لوله کشی ساختمان

هزینه رفع نشتی لوله فاضلاب

  • رفع نشتی لوله فاضلاب چدنی

لوله های فاضلابی چدنی از قدیمی ترین لوله ها در سیستم فاضلاب خانگی هستند که این روزها کمتر استفاده می شوند. لوله های چدنی بسیار سنگین هستند و خیلی زودتر رسوب می گیرند. هزینه های نصب و تعمیرات این لوله ها خیلی زیادتر است. با توجه به این معایب در ساختمان های جدید، استفاده از لوله فاضلاب چدنی تقریبا منسوخ شده است. در ساختمان های قدیمی هم در صورت انجام تعمیرات، لوله های چدنی با انواع لوله فاضلاب جدید تعویض می شوند. معمولا با سوراخ شدن بخشی از لوله چدنی امکان آسیب در دیگر قسمت ها هم وجود دارد. تعویض کامل لوله کشی فاضلاب در خانه های قدیمی بهترین راهکار برای حل مشکل گرفتگی یا نشتی لوله های فاضلاب است.

  • رفع نشتی لوله فاضلاب پلیکا

بر خلاف لوله های چدنی قدیمی، لوله پلیکا برای شبکه لوله کشی فاضلاب بسیار مناسب تر است. لوله های پلیکا سبک تر هستند و کار با آن راحت تر است. جنس پلیکا از نوعی پلیمر پلاستیکی با قابلیت اتصال راحت است. معمولا لوله های پلیکا با استفاده از چسب به هم متصل می شود و همین مسئله می تواند مشکلاتی را ایجاد کند. چنانچه خاصیت چسبندگی چسب از بین برود، نشتی در لوله پلیکا از محل چسب خوردگی به وجود می آید. برا تعمیر و رفع نشتی لوله فاضلاب پلیکا از خمیر اپوکسی، چسب آب بندی و نوار فایبرگلاس استفاده می شود. تشخیص تعمیر یا تعویض لوله ها با لوله کش است و اگر میزان آسیب زیاد باشد حتما باید لوله ها را تعویض کرد.

چرا لوله کشی آب سرد و گرم را باید به حرفه ای ها بسپاریم؟

میدونستی که هوم سرویز، خدمات رفع نشتی یا ترکیدگی لوله هم ارائه میده؟

رفع نشتی لوله فاضلاب در تهران

  • رفع نشتی لوله فاضلاب پوشفیت

لوله های پوشفیت در مقایسه با دیگر متریال کمتر دچار نشتی می شوند زیرا دارای نوار آب بندی داخلی هستند. در صورت آسیب به این لوله ها ابتدا باید محل دقیق نشتی مشخص شود. بعد از تشخیص ترکیدگی با دستگاه، لوله آسیب دیده از سیستم اتصالات جدا می شود. عملیات تعمیر لوله فاضلاب توسط لوله کش ماهر انجام می شود نحوه اتصال لوله ها و میزان حرارت دهی به آن در ماندگاری و طول عمر لوله ها تاثیرگذار است. برای رفع نشتی لوله فاضلاب و تعمیر آن از افراد متخصص کمک بگیرید.

خدمات رفع نشتی و ترکیدگی لوله در تهران

سرویس تعمیر ترکیدگی لوله هوم سرویز از خدمات پر کاربرد است که در همه ایام سال تقاضا برای آن ثبت می شود. ترکیدگی لوله های آب و فاضلاب اصلا زمان مشخصی ندارد. هر زمان که با مشکل نشتی یا ترکیدگی لوله مواجه شدید با ما تماس بگیرید. همیاران هوم سرویز از افراد زبده محلی هستند و بلافاصله به محل اعزام می شوند. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و بدون تخریب انجام می شود. پس از تشخیص محل نشتی یا ترکیدگی لوله، عملیات بازسازی و تعمیر لوله فاضلاب طبق خواسته مشتری شروع می شود. قبل از تعمیر، هزینه نهایی کار اعلام می شود و در پایان مبلغ اضافی دریافت نخواهد شد. تشخیص ترکیدگی لوله شوفاژ، تشخیص ترکیدگی لوله آب و فاضلاب توسط تکنیسین با تجربه در همه مناطق تهران پذیرفته می شود با ما تماس بگیرید.

برای ثبت سفارش سرویس رفع نشتی یا ترکیدگی لوله از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی رفع نشتی یا ترکیدگی لوله تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا