برقکاری ساختمان

تعمیرات کرکره مغازه در تهران

کرکره مغازه اولین حفاظ در برابر ورود سارقین است. برای اینکه کرکره برقی در زمان نیاز به خوبی کار کند حتما به صورت دوره ای کرکره مغازه را سرویس کنید. تعمیرات کرکره مغازه اولین اقدامی است که هر مغازه داری باید انجام دهد. حتی یک اشکال کوچک می تواند موجب شود که نتوانید امنیت مغازه را حفظ کنید. نصب کرکره برقی چند سالی است که جایگزین کرکره های قدیمی شده است. بسیاری از ایرادات کرکره های پر سر و صدای قدیمی، در این سیستم حذف شده ولی هنوز هم احتمال وجود خرابی در قسمت های مختلف برقی و سیستم کرکره برقی وجود دارد. به طور کلی اشکالات کرکره برقی محدود هستند و تعمیرکار با تجربه خیلی زود مشکل را پیدا می کند.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

تعمیرات کرکره مغازه

کرکره از قدیمی ترین حفاظ درب فروشگاهی است که از زمان های گذشته تا به امروز به کار گرفته شده. با پیشرفت تکنولوژی و ورود فناوری های جدید در لوازم روزمره، تغییرات زیادی در ساخت کرکره مغازه صورت گرفته است. این روزها کمتر فروشگاهی را می بینید که به یکی از انواع کرکره برقی مجهز نباشد. کار با کرکره برقی بسیار ساده است و تنظیمات باز و بسته کردن درب توسط ریموت کنترل انجام می شود. سهولت استفاده از کرکره برقی و همچنین کارایی آن موجب شده تا سفارش نصب آن هر روز بیشتر شود. حتی بسیاری از فروشگاه های قدیمی با تعویض درب های حفاظ و نرده ها توانسته اند همگام با تکنولوژی سیستم امنیتی قوی تری را نصب کنند. این سیستم نیاز به سرویس دوره ای دارد تا کارایی خود را به خوبی حفظ کرد! در صورت سهل انگاری در سرویس، احتمال خرابی در برخی اجزا وجود دارد.

کرکره برقی چیست و چه کاربردی دارد؟

تعمیر کرکره مغازه ارزانتعمیرات درب ریموت دار فروشگاهی و سرویس دوره ای کرکره برقی

تعمیرات کرکره مغازه و سرویس دوره ای

توصیه شده که کرکره های برقی طبق برنامه زمانی مشخص همیشه سرویس و معاینه فنی شود. اهمال کاری در این مورد اصلا به نفع تان نیست. در واقع درست زمانی که به کرکره برقی نیاز دارید، با مشکل روبرو می شوید. در اغلب موارد این سیستم روی درب اصلی فروشگاه یا درب اتوماتیک پارکینگ فروشگاهی نصب می شود. بدیهی است که راه ورود و خروج مشتری ها هم همین قسمت است.خرابی این سیستم احتمالا روی رفت و آمد مراجعین هم تاثیر خواهد داشت. در ادامه به برخی از مشکلات معمول که در اثر عدم سرویس به موقع، رخ می دهد اشاره می کنیم:

  • قطع برق مغازه

معمولا قطعی برق در بدترین زمان اتفاق می افتد! اگر سیستم درب کرکره مغازه سرویس نشده باشد همیشه امکان اشکال در برق مغازه هست. شاید تصور می کنید که کرکره برقی درب مغازه ارتباطی به برق بقیه قسمت های فروشگاه ندارد. حتی یک اتصالی ساده نیز می تواند موجب قطع برق فروشگاه و از کار افتادن یخچال ها شود. در این صورت خسارت زیادی رخ می دهد که از قبل قابل پیشگیری بوده است. هر چه سریع تر با یک شرکت خدماتی در مورد سرویس کرکره برقی هماهنگ کنید تا بعدها دچار ضرر و زیان بیشتری نشوید. 

  • تعمیرات کرکره مغازه و روغن کاری

عدم روغنکاری کرکره برقی علت بسیاری از خرابی ها و مشکلات احتمالی است! برای اینکه سیستم کرکره های برقی درست کار کند باید قطعات نرم و روان حرکت کنند. روغن کاری موجب می شود تا قطعات متحرک دچار سایش و فرسایش نشوند. در این صورت کرکره برقی نرم و روان کار می کند. عدم روغن کاری منجر به آسیب جدی به موتور دستگاه می شود. اگر موقع باز و بسته شدن، کرکره برقی صدای زیادی تولید می کند حتما قسمت های متحرک خشک هستند و باید کامل روغن کاری شوند. از سرویس کار خود بخواهید در این زمینه راهنمایی تان کند.

چگونه درب اتوماتیک پارکینگ را تعمیر کنیم؟

تعمیر کرکره مغازه فورینصب و تعمیر کرکره برقی فروشگاهی و درب اتومات پارکینگ
  • تعمیر موتور کرکره برقی

موتور کرکره برقی از مهم ترین اجزای آن است. در واقع کارکرد بهینه درب، بستگی به عملکرد صحیح موتور دارد. خراب شدن بخش موتوری به مفهوم از کار افتادن کامل درب کنترلی است. این موتور با نیروی برق و توسط ریموت کنترل فعال شده و موجب چرخش شفت و تیغه می شود. تعمیرات موتور کرکره برقی مغازه کاملا تخصصی است پس بدون گذراندن دوره های آموزشی اقدام به باز و بسته کردن این قسمت نکنید. گاهی یک دخالت غیر حرفه ای موجب می شود تا در نهایت هزینه بیشتری برای تعمیرات بپردازید. برای تعمیرات کرکره برقی مغازه با ما تماس بگیرید. سرویس نصب و تعمیر کرکره برقی هوم سرویز به صورت تخصصی توسط تکنیسین حرفه ای انجام می شود! کسانی که در کار تعمیرات کرکره ساده هستند نمی توانند درب کنترلی و ریموت دار را تعمیر کنند. 

  • تعمیرات تخصصی کرکره برقی مغازه

کرکره برقی از تکنولوژی های جدید است که عمر آن به ۱۰ سال هم نمی رسد. اگر چه این سیستم چندان پیچیده نیست ولی بسیاری از تعمیرکاران توانایی تعمیرات کرکره مغازه را ندارند. تعمیر جک برقی، برد الکترونیک، چشمی، موتور، ریموت کنترل و قطعات دیگر در گروه تعمیرات تخصصی قرار دارد. برای اینکه هزینه تعمیرات کمتری بپردازید از یک کاربلد کمک بگیرید. برخی از قسمت های کرکره برقی بسیار ظریف و حساس هستند. تعمیرات تخصصی کرکره برقی مغازه از سرویس های دائمی هوم سرویز در تهران است. با اولین تماس هماهنگی برای اعزام تعمیرکار به محل انجام می شود.

سرویس کرکره مغازههزینه تعمیرات کرکره برقی مغازه در تهران چقدر است؟

قیمت نصب و تعمیر کرکره برقی هوم سرویز

عنوان(به روز رسانی سال 1400)قیمت از(تومان)قیمت تا (تومان)
نصب کرکره برقی(متری)
110000130000
جدا کردن درب قبلی
130000220000
تعویض موتور
250000500000
آهن کشی

نصب و سرویس کرکره برقی در تهران

خدمات نصب و تعمیر کرکره برقی هوم سرویز در سطح تهران بزرگ ارائه می شود. ما سعی می کنیم کار تعمیرات را به صورت فوری و در حداقل زمان انجام دهیم. تامین قطعات و لوازم مورد نیاز بر عهده مشتری است ولی در صورت درخواست همه قطعات مورد نیاز توسط همیار تامین می شود. ارائه فاکتور خرید قطعات به مشتری الزامی است. همه قطعات تعویض شده از لوازم اصل و حتی الامکان دارای گارانتی هستند. قبل از اینکه کرکره برقی مغازه دچار مشکل شود برای سرویس دوره ای با خدمات هوم سرویز تماس بگیرید. ثبت سفارش از طریق اپلیکیشن این سامانه رایگان است. نظر به اهمیت کرکره در محافظت از مغازه، این سرویس در همه ایام سال ارائه می شود. برای رزرو سرویس در تعطیلات از قبل هماهنگ کنید. هزینه تعمیرات پس از بررسی اعلام می شود.

جهت ثبت سفارش سرویس نصب و تعمیر کرکره برقی پارکینگ به اپلیکیشن هوم سرویز مراجعه کنید.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب و تعمیر کرکره برقی هم ارائه میده؟
همیار ما شوید
اگر شما هم توی نصب و تعمیر کرکره برقی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا