تغییر دکوراسیون خلاقانه با نصب کاغذ دیواری

در اغلب اوقات تغییر دکوراسیون منزل بسیار پر خرج و گران تمام می شود. تعویض وسایل قدیمی هزینه زیادی دارد اما با برخی کارهای ساده هم می توان فضای خانه را تغییر دارد. برای مثال دیوارها بیشترین سطح در فضای داخلی هستند که اغلب به ان بی توجهی می شوند. با تغییر در رنگ و حتی نقش دیوارها می توانید حس و حال خانه را هم عوض کنید. نصب کاغذ دیواری در مقایسه با سایر موارد هزینه بسیار کمتری دارد ولی نتیجه فوق العاده خواهد شد. 

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

مزایای نصب کاغذ دیواری

دیوارها بزرگ ترین فضای منازل را تشکیل می دهند. هر نوع تغییر در ظاهر دیوار به خوبی دیده می شود. دیوار کثیف و ترک خورده علاوه بر اینکه چهره زشتی دارد بر روحیه ساکنین و خانواده ها نیز تاثیر نامطلوبی می گذارد.  تغییر دکوراسیون می تواند فضای منازل را زیباتر و شاد تر جلوه دهد. با نصب کاغذ دیواری می توان بسیاری از عیوب ظاهری دیوار را پوشش داد و دکوراسیون شیک و مدرنی را نیز به وجود آورد. شاید تصور کنید که دوران کاغذ دیواری گذشته است! این روزها کاغذ دیواری سه بعدی یک عنصر مهم در طراحی است. محصولات جدید کیفیت و جذابیت بسیار بیشتری از کاغذ دیواری های ساده قدیمی دارند.

نصب کاغذ دیواری سه بعدی

این محصول یک تصویر سه بعدی دارای عمق و برجستگی بر روی دیوار است. معمولا روی بزرگترین دیوار اتاق از این کاغذ دیواری های سه بعدی استفاده می شود. پس از نصب، یک تصویر کامل دیده می شود که از فاصله یکی دو متری به نظر دارای پستی و بلندی است. البته این یک خطای دید است و در واقع پوستر دیواری سه بعدی، صاف و هموار است. 

برخی از مزایای نصب کاغذ دیواری عبارتند از:

  • اجرای سریع و راحت
  • امکان نصب روی کلیه سطوح
  • تنوع در طرح و نقش
  • هزینه نصب ارزان

قیمت کاغذ دیواری در هر رول چقدر است؟

هزینه نصب کاغذ دیواریاجرای کاغذ دیواری سه بعدی با کمترین هزینه

روش های نصب کاغذ دیواری در ساختمان

البته این روزها شیوه استفاده از کاغذ دیواری تا حدود زیادی تغییر کرده است. در گذشته اغلب سرتاسر محیط منازل با یک مدل کاغذ دیواری پوشش داده می شد ولی امروزه کاغذ دیواری رکن اساسی در تغییر دکوراسیون تلقی می شود لذا پوشش کل دیوارها با یک رنگ کاغذ دیواری جای خود را به شیوه هایی جدیدتر و مدرن تر داده است. در ادامه به برخی از کاربردهای خلاقانه کاغذ دیواری در تغییر دکوراسیون اشاره می کنم.

خواندن این مطلب را از دست ندهید: اصول نقاشی و رنگ آمیزی ساختمان

 نصب کاغذ دیواری بر پیشانی پله ها

اگز در فضای داخلی پله وجود داشته باشد می توان از یک روش خلاقانه برای تغییر دکوراسیون داخلی بهره برد و آن  نصب یک کاغذ دیواری طرح دار بر پیشانی پله هاست. این شیوه کمتر رایج است ولی بدون تردید یکی از خلاقانه ترین و ارزان ترین راه ها برای تغییر دکوراسیون داخلی به حساب می آید. البته فضای کم این قسمت کار کردن را کمی مشکل می کند ولی نصاب حرفه ای می داند چگونه کار را به نحو احسن انجام دهد.

اجرای کاغذ دیواری روی سطوح مختلف

 نصب کاغذ دیواری بر پیشانی پله هانصب کاغذ دیواری در پیشانی راه پله های داخلی

کاغذ دیواری در یک دیوار متفاوت

در این شیوه باید تنها یکی از دیوارهای فضای داخلی منزل را با کاغذ دیواری جذابی پوشش داده و بقیه دیوارها را رنگ کنید. کاغذ دیواری های راه راه، نقش برجسته، اشکال هندسی، طرح های انتزاعی و بسیار متفاوتی وجود دارد که مناسب طراحی داخلی و تغییر دکوراسیون است. رنگ بقیه دیواره بهتر است با زمینه کاغذ دیواری هماهنگی داشته باشد.

اتاق خواب به سبک روستیک با کاغذ دیواری

ظاهر اتاق خواب را جذاب و تفاوت کنید این کار را می توان با ایجاد کنتراست در فضا پیاده سازی کرد. طرح های خاص و منحصر به فرد کاغذ دیواری می تواند یکی از دیوارهای اتاق خواب را پوشش دهد به نوعی که بر معماری اتاق هم تاثیر داشته باشد.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات کاغذ دیواری هم ارائه میده؟

تغییر دکوراسیون داخلی ورودی به سبک کلاسیک

در طراحی مدرن با نصب یک کاغذ دیواری با طرح های برجسته در فضای ورودی، فضای متنوعی را می توان ایجاد کرد. حتی اگر ورودی دیوار کنار راه پله باشد نیز می توان این شیوه را به کار برد. ورودی اولین قسمتی است که می توان منزل را زیبا و مدرن جلوه دهد لذا ضروری است در نظافت ورودی و زیبایی و جذابیت ظاهری آن تلاش بیشتری کرد. فضای ورودی با دیگر قسمت های خانه نیز در ارتباط است و می بایست هماهنگی لازم ایجاد شود.

راهنمای شستشوی کاغذ دیواری در نظافت منزل

کاغذ دیواری دخترانهنصب کاغذ دیواری اتاق خواب

تغییر دکوراسیون فضای  پشت قفسه‌ها

به نمایش گذاشتن اشیای زینتی در قفسه ها بر جذابیت طراحی داخلی می افزاید. نصب کاغذ دیواری بر دیوار پشت قفسه ها خلاقانه ترین کاربرد ان است که به بهتر دیده شدن تزئینات قفسه کمک می کند. حتی می توان از عکس های خانوادی بر روی کاغذ دیواری پشت قفسه نیز استفاده کرد. ترکیب کاغذ دیواری با طرح های سنتی و روکوب های چوبی بسیار زیبا و جذاب است. در انتخاب کاغذ دیواری رنگ و طرح قفسه، میز و مبل ها را هم می توان در نظر گرفت.

نصب کاغذ دیواری بر دیوار آشپزخانه

بهتر است فضای خالی بالای کاشی های آشپزخانه را با یک کاغذ دیواری جذاب، زیباتر نشان دهید. این نوع طراحی یکی از جدیدترین کاربردهای کاغذ دیواری را در منازل نشان می دهد. آشپزخانه های اپن در واقع بخش قابل رویت از فضای منازل هستند که می بایست هماهنگ با بقیه دیوارهای داخلی پوشش داده شوند

به کار بردن کاغذ دیواری در دیوار پشتی کابینت نیز به هماهنگی بیشتر کمک می کند.

کاغذ دیواری در درون یک چهارچوب

فضای داخل گچ بری ها مکان مناسبی برای نصب کاغذ دیواری های متفاوت است! نصب صحیح کاعذ دیواری درون قاب گچ بری شده نیاز به نصاب ماهر دارد.

رنگ یا کاغذ دیواری کدام مناسب تر است؟

بازسازی خانه

طراحی اتاق نشیمن به سبک کلاسیک در سقف

کاغذ دیواری بر روی سقف را کمتر کسی شنیده است. در تصویر به خوبی پیداست که منظور چه نوع طراحی است. کاربرد کاغذ دیواری بر روی سقف اصلا متداول نیست و کمتر کسی تمایل به انجام آن دارد ولی در نظر داشته باشید که این تفاوت هاست که موجب تغییر دکوراسیون می شود. شجاعت لازمه هر تغییری است

در این طراحی، لوستر نیز باید هماهنگ با کاغذ دیواری انتخاب شود.

طراحی حمام و سرویس بهداشتی

تغییر دکوراسیون حمام با کاغذ دیواری خلاقانه ترین نوع طراحی داخلی است. شاید تصور کنید که دیوار سرویس های بهداشتی باید همیشه با کاشی پوشش داده شوند و نمی توان از انواع دیوارپوش ها برای این قسمت از فضای داخلی منازل استفاده کرد. این حرف می تواند تا حدودی صحیح باشد ولی اگر بدانید که چگونه می توان استفاده مناسبی از کاغذ دیواری کرد حتما شما هم از طرفداران این نوع طراحی خواهید شد. طرح ها و نقوش مناسبی را برای این قسمت در نظر بگیرید ( مثلا طرح گل های رنگی) دو سوم پایین سرویس بهداشتی باید با کاشی های مناسب پوشش داده شود و تنها یک سوم قسمت بالایی را می توان با کاغذ دیواری های ضد آب و مخصوص پوشش داد. جذابیت در این طراحی بسیار بیش از حد تصور است.

اهمیت نصب کاغذ دیواری

توجه داشته باشید که آنچه بیش از طرح و جنس کاغذ دیواری مهم است، طریقه نصب درست کاغذ دیواری است. بدیهی است یک نصاب حرفه ای می تواند از عهده نصب آن به خوبی برآید. استفاده از نصاب بی تجربه موجب اتلاف وقت و سرمایه خواهد شد و نتیجه خوبی حاصل نمی شود. هوم سرویز با بهره گیری از بهترین نصاب های کاعذ دیواری در همه مناطق تهران، اولین مرکز تضمین شده برای نصب کاغذ دیواری است.

قیمت نصب کاغذ دیواری و نصب دیوارپوش هوم سرویز

عنوان(به روز رسانی سال 1400)از قیمت(تومان)تا قیمت(تومان)
نصب کاغذ دیواری عرض 50(هر رول)2300028000
نصب کاغذ دیواری عرض 70(هر رول)2500038000
نصب کاغذ دیواری عرض 106(هر رول)6000080000
نصب کاغذ دیواری سقف(هر رول)2800037000
کندن کاغذ دیواری(متر مربع)30005000
باز وبسته کردن رادیاتور35000
نصب پوستر200000280000
دیوارپوش سقف پی وی سی(متر مربع)1300018000
دیوارپوش دیوار پی وی سی(متر مربع)1300018000
دیوارپوش دیوار ام دی اف(متر مربع)1700021000
دیوارپوش سقف ام دی اف(متر مربع)180022000
زیرسازی دیوارپوش(متر مربع)50008000
نصب پروفیل دیوارپوش(متر طول)6000900

خدمات نصب کاغذ دیواری و دیوارپوش در تهران

جهت سفارش سرویس نصب انواع دیوارپوش، ابتدا اپلیکیشن هوم سرویز را روی گوشی های اندرویدی نصب کنید. پس از نصب به صدها سرویس کاربردی درب منزل دسترسی دارید. تنها با چند کلیک می توانید سرویس مورد نظر را سفارش دهید. ثبت سفارش از طریق اپ این سامانه کاملا رایگان است. اگر نیاز به مشاوره برای خرید کاغذ دیواری و دیوارپوش دارید با ما تماس بگیرید. ثبت سفارش و مشاوره در این سامانه رایگان است. هزینه های اجرای کار در جدول بالا به تفکیک مشخص شده است. این هزینه شامل خرید مواد اولیه و دیوارپوش نیست. 

میدونستی که هوم سرویز، خدمات کاغذ دیواری هم ارائه میده؟

جهت ثبت سفارش رایگان سرویس کاغذ دیواری از اپ هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی کاغذ دیواری تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا