تعمیرات و خدمات فنی

ایزوگام طرح دار خدمتی نوین از هوم سرویز

تا الان از هوم سرویز خدمات گرفتید؟

از نظافت و اسباب کشی تا تعمیرات و بازسازی

مشاوره و ثبت سفارش رایگان

021-91001332 سفارش با نرم افزار

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

هوم سرویز با طیف گسترده ای از خدمات ایزوگام و قیرگونی در خدمت هم میهنان عزیز می باشد. هم اکنون نیز با ارائه ایزوگام های طرح دار با قیمت های منصفانه و همین طور کیفیتی مثال زدنی با طرح های متنوع توسط ایزوگام رسولی، ایزوگام دلیجان و ایزوگام و وندی اماده ارائه سرویس سریع، مطمئن و تایید شده هستیم. بهترین ایزوگام کار تهران از همیاران هوم سرویز است. نصب ایزوگام در کوتاه ترین زمان و با بهترین کیفیت در همه مناطق پذیرفته می شود.

ایزوگام چیست؟

ایزوگام از انواع عایق محسوب می شد که اغلب برای پوشش بام یا ضد آب کردن سازه استفاده می شود. این پوشش از قیر و الیاف مصنوعی ساخته شده و تحت فرایند گرما ماده ای غیر قابل نفوذ آب به وجود آمده است. انواع ایزوگام طرح دار و ساده جایگزین قیرگونی و آسفالت به شیوه سنتی برای عایق بندی هستند. نصب ایزوگام در تهران برای همه ساختمان های مسکونی و اداری یک مزیت بزرگ است که مقاومت سازه را در برابر برف و باران افزایش می دهد.

نصب ایزوگام در تهران

انواع ایزوگام دلیجان و ایزوگام شرق دلیجان توسط ایزوگام کار در تهران اجرا می شود. استفاده از ایزوگام طرح دار در مواردی که بخش مورد نظر در دید قرار دارد پیشنهاد می شود. برای مثال ضد آب کردن دیوارهای ساختمان با ایزوگام طرح دار در مناطقی که رطوبت به داخل بنا نفوذ می کند، ایده خوبی است. نصب ایزوگام در تهران یکی از سرویس های محبوب هوم سرویز است. دیگر نگران نفوذ آب باران به داخل بنا نباشید، تنها با یک تماس ایزوگام کار هوم سرویز آماده خدمت رسانی است.

قیمت نصب ایزوگام در هوم سرویز

ایزوگام چیست؟

انواع ایزوگام

با توجه به ماده اصلی، لایه ها و روکش نوع ایزوگام مشخص می شود. شرکت ایزوگام با تولید انواع ایزوگام، امکان انتخاب بیشتری را به مشتری می دهد. قیمت نصب ایزوگام با توجه به جنس و نوع اجرا مشخص می دهد به طور کلی انواع ایزوگام از نظر جنس، لایه و روکش عبارتند از:

انواع ایزوگام از نظر جنس

  • ایزوگام پلیمری: نصب ایزوگام طرح دار پلیمری و نوع پلیمر ساده خیلی رایج است. این جنس از متریال قیر با درجه خلوص ۶۰ تا ۷۰ درصد به دست می آید. دیگر مواد به کار رفته در ایزوگام پلیمری عبارتند از: تیشو، پلی استر، فیلم پلی اتیلن، پدر تالک، لایه آلومینیوم، مواد APP، پوشال و گونی پلاستیکی
  • ایزوگام دمیده: صرف نظر از اینکه ایزوگام طرح دار است یا خیر همه انواع ایزوگام دمیده از نوعی قیر دمیده و مازوت یا نفت کوره تولید شده اند. درجه نفوذ قیر دمیده خیلی کمتر است و در برابر حرارت نیز بسیار انعطاف پذیر است. این قیر مناسب ایزوگام پشت بام یا استخر نیست.

ایزوگام با نصب

انواع ایزوگام از نظر لایه

  • ایزوگام تک لایه: نصب ایزوگام هوم سرویز با هماهنگی قبلی انجام می شود.ماده پلی استر  در ایزوگام تک لایه با ظرافت و انعطاف بالا به کار رفته است.
  • ایزوگام دو لایه: ایزوگام دو لایه از بهترین ایزوگام های موجود است که از لایه پلی استر به همراه تیشو تولید شده است.  ایزوگام دولایه از انواع عایق با ضخامت و استحکام بسیار زیاد است.

انواع روکش ایزوگام

  • ایزوگام با روکش آلومینیومی:  بدون تردید بهترین ایزوگام همین عایق روکش دار آلومینیومی است که برای عایق بندی پشت بام به کار می رود. ایزوگام طرح دار آلومینیومی هم در بازار موجود است. روکش آلومینیومی ایزوگام موجب شده تا علاوه بر عایق رطوبتی، این متریال از انواع عایق حرارتی نیز محسوب شود. ایزوگام با روکش آلومینیومی قادر است تا ۸۵ درصد نور خورشید را منعکس کند در نتیجه موقع بارش برف، خطر یخ زدن از بین می رود.
  • ایزوگام بدون روکش آلومینیومی:یکی از انواع عایق رطوبتی ایزوگام بدون روکش آلومینیومی است که اغلب برای عایق بندی پی ساختمان، سرویس های بهداشتی، زیرزمین و .. به کار می رود. برای نصب ایزوگام طرح دار به قیمت مناسب با ایزوگام کار هوم سرویز تماس بگیرید.

قیمت اجرای ایزوگام

ایزوگام شرق دلیجان، ایزوگام دو لایه، روکش آلومینیومی، ایزوگام طرح دار و … همه انواع ایزوگام موجود در بازار قیمت نصب متفاوتی دارند. برای اطلاع از قیمت نصب ایزوگام، قیرگونی و آسفالت از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید. مهم ترین نکته در نصب ایزوگام هوم سرویز اینست که همه سفارش های ثبت شده در این سامانه دارای گارانتی نصب هستند.

رفع نم ساختمان بدون تخریب!

اجرای ایزوگام

نصب ایزوگام شرق

ایزوگام شرق دلیجان یکی از بهترین انواع ایزوگام موجود در بازار است که از مواد پلیمری چند لایه ساخته شده است. ضریب نفوذ پذیری ایزوگام شرق در حد صفر است و آب و رطوبت از آن عبور نمی کند. انواع ایزوگام شرق دلیجان دارای روکش آلومینیومی و بسیار مقاوم است. نصب ایزوگام در تهران را به حرفه ای های هوم سرویز بسپارید تا خیالتان از بارش برف و باران راحت باشد. ایزوگام کار حرفه ای با سال ها تجربه آماده همکاری با مراکز اداری، ساختمان های مسکونی و برج ها در تهران است.

تا الان از هوم سرویز خدمات گرفتید؟

در هوم سرویز همه قیمت ها شفافه و رایگان میتونید سفارش ثبت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

بهترین ایزوگام کدام است؟

عایق بندی یک موضوع جدی است و باید به بهترین صورت و با مناسب ترین متریال انجام شود. به طور کلی انواع عایق ها برای جلوگیری از نفوذ نم و رطوبت به کار می روند و می بایست کارایی مناسبی داشته باشند. انواع ایزوگام طرح دار و ایزوگام روکش آلومینیومی که از مواد پلیمری ساخته شده اند و دارای دو یا چند لایه هستند از بهترین متریال موجود می باشند. با یکبار هزینه، یک عمر آسوده خاطر باشید. ایزوگام پلیمری چند لایه با روکش آلومینیومی تا سال های سال، مانع نفوذ رطوبت به داخل بنا می شود.

ایزوگام کار ماهر

نصب ایزوگام توسط افراد غیر حرفه ای موجب هدر رفتن وقت و پول تان می شود. ایزوگام کار حرفه ای می داند چگونه از انواع ایزوگام استفاده کند. بهترین متریال را هم که تهیه کنید تا طریقه صحیح نصب را رعایت نکنید، هیچ فایده ای ندارد. هدف تنها پوشش پشت بام یا سایر بخش های بنا نیست. ایزوگام باید بتواند ساختمان را از رطوبت حفظ کند و این تنها در تخصص ایزوگام کار با تجربه است. نحوه نصب به طور حتم در کیفیت ایزوگام تاثیر می گذارد.

هزینه ایزوگام با نصب

ایزوگام طرح دار هوم سرویز

این عایق از جدیدترین و شکیل ترین عایق های موجود در بازار است که به لحاظ زیبایی هم نمای خوبی دارد. شکل ظاهری ایزوگام طرح دار با انواع ایزوگام رایج متفاوت است. برای آشنایی با ایزوگام طرح دار نمونه هایی از آن را در ادامه مشاهده می کنید.

نمونه طرح ها:

photo_2016-12-01_15-08-51

 

photo_2016-12-01_15-08-41

photo_2016-12-01_15-08-37

photo_2016-12-01_15-08-31

photo_2016-12-01_15-08-22

photo_2016-12-01_15-08-19

تا الان از هوم سرویز خدمات گرفتید؟

در هوم سرویز همه قیمت ها شفافه و رایگان میتونید سفارش ثبت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

photo_2016-12-01_15-08-16

photo_2016-12-01_15-08-06

هزینه نصب ایزوگام

عنوان(به روز آوری سال 99)قیمت از
قیمت تا
ایزوگام زیر 10 متر مربع(با هزینه جنس)
500000
700000
ایزوگام بین 10 تا 50 متر مربع(هر متر مربع با هزینه جنس)
4000050000
ایزوگام 50 متر مربع به بالا(هر متر مربع با هزینه جنس)
3500045000
قیرگونی تک لایه و اجرا بدون هزینه جنس(هر متر مربع)
1000020000
قیرگونی دو لایه و اجرا بدون هزینه جنس(هر متر مربع)
1500025000
آسفالت(هر متر مربع)
توافقی

برای استفاده از خدمات ایزوگام هوم سرویز اینجا کلیک کنید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا