تعمیرات و خدمات فنی

ایزوگام طرح دار خدمتی نوین از هوم سرویز

هوم سرویز با طیف گسترده ای از خدمات ایزوگام و قیرگونی در خدمت هم میهنان عزیز می باشد. هم اکنون نیز با ارائه ایزوگام طرح دار با قیمت های منصفانه و همین طور کیفیتی مثال زدنی با طرح های متنوع توسط ایزوگام رسولی، ایزوگام دلیجان و ایزوگام و وندی آماده ارائه سرویس سریع، مطمئن و تایید شده هستیم. بهترین ایزوگام کار تهران از همیاران هوم سرویز است. نصب ایزوگام در کوتاه ترین زمان و با بهترین کیفیت در همه مناطق پذیرفته می شود. جهت سفارش سرویس قیرگونی و ایزوگام در تهران از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید. سرویس های فنی-خدماتی هوم سرویز از تعمیر و سرویس موتورخانه گرفته تا ایزوگام و قیرگونی همگی با کیفیت عالی و قیمت مناسب ارائه می شود.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

ایزوگام چیست؟

ایزوگام نوعی عایق رطوبتی است که اغلب برای پوشش بام یا ضد آب کردن کف و دیوار سازه استفاده می شود. این پوشش از قیر و الیاف مصنوعی ساخته شده و تحت فرایند گرما ماده ای غیر قابل نفوذ آب به وجود آمده است. انواع ایزوگام طرح دار و ساده جایگزین قیرگونی و آسفالت به شیوه سنتی بشده است. نصب ایزوگام در تهران برای همه ساختمان های مسکونی و اداری یک مزیت بزرگ است که مقاومت سازه را در برابر برف و باران افزایش می دهد.

نصب ایزوگام طرح دار در تهران

انواع ایزوگام دلیجان و ایزوگام شرق دلیجان توسط ایزوگام کار در تهران اجرا می شود. استفاده از ایزوگام طرح دار در مواردی که بخش مورد نظر در دید قرار دارد پیشنهاد می شود. برای مثال ضد آب کردن دیوارهای ساختمان با ایزوگام طرح دار در مناطقی که رطوبت به داخل بنا نفوذ می کند، ایده خوبی است. به خصوص در آپارتمان ها و برج های مسکونی، عایق کردن کف سرویس بهداشتی، جهت جلوگیری از خسارت طبقات زیرین الزامی است.نصب ایزوگام در تهران یکی از سرویس های محبوب هوم سرویز است. دیگر نگران نفوذ آب باران به داخل بنا نباشید، تنها با یک تماس ایزوگام کار هوم سرویز آماده خدمت رسانی است.

راهنمای خرید ایزوگام مرغوب

ایزوگام چیست؟

انواع ایزوگام

برندهای معروف ایزوگام هر کدام محصولی خاص را روانه بازار کرده اند. همه محصولات موجود در بازار دارای یک ساختار مشابه نیستند. با توجه به متریال ساخت، لایه ها و روکش، نوع ایزوگام مشخص می شود. شرکت ایزوگام با تولید انواع ایزوگام، امکان انتخاب بیشتری را به مشتری می دهد. تفاوت در ایزوگام موجب تفاوت در قیمت ها شده و مشتری می تواند با توجه به بودجه و محل نصب، تصمیم گیری بهتری داشته باشد. قیمت نصب ایزوگام با توجه به جنس و نوع اجرا مشخص می دهد به طور کلی انواع ایزوگام از نظر جنس، لایه و روکش عبارتند از:

بهترین نوع ایزوگام پشت بام کدام است؟

انواع ایزوگام از نظر جنس

  • ایزوگام پلیمری: نصب ایزوگام طرح دار پلیمری و نوع پلیمر ساده خیلی رایج است. این جنس از متریال قیر با درجه خلوص ۶۰ تا ۷۰ درصد به دست می آید. دیگر مواد به کار رفته در ایزوگام پلیمری عبارتند از: تیشو، پلی استر، فیلم پلی اتیلن، پدر تالک، لایه آلومینیوم، مواد APP، پوشال و گونی پلاستیکی
  • ایزوگام دمیده: صرف نظر از اینکه ایزوگام طرح دار است یا خیر همه انواع ایزوگام دمیده از نوعی قیر دمیده و مازوت یا نفت کوره تولید شده اند. درجه نفوذ قیر دمیده خیلی کمتر است و در برابر حرارت نیز بسیار انعطاف پذیر است. این قیر مناسب ایزوگام پشت بام یا استخر نیست.

قیمت ایزوگام با نصب در فصل زمستان چقدر است؟

ایزوگام با نصب

انواع ایزوگام از نظر لایه

  • ایزوگام تک لایه: نصب ایزوگام هوم سرویز با هماهنگی قبلی انجام می شود.ماده پلی استر  در ایزوگام تک لایه با ظرافت و انعطاف بالا به کار رفته است. ضخامت این محصول کمتر است .
  • ایزوگام دو لایه: ایزوگام دو لایه از بهترین ایزوگام های موجود است که از لایه پلی استر به همراه تیشو تولید شده است.  ایزوگام دولایه از انواع عایق با ضخامت و استحکام بسیار زیاد است.

انواع روکش ایزوگام

  • ایزوگام با روکش آلومینیومی:  بدون تردید بهترین ایزوگام همین عایق روکش دار آلومینیومی است که برای عایق بندی پشت بام به کار می رود. ایزوگام طرح دار آلومینیومی هم در بازار موجود است. روکش آلومینیومی ایزوگام موجب شده تا علاوه بر عایق رطوبتی، این متریال از انواع عایق حرارتی نیز محسوب شود. ایزوگام با روکش آلومینیومی قادر است تا ۸۵ درصد نور خورشید را منعکس کند در نتیجه موقع بارش برف، خطر یخ زدن از بین می رود.
  • ایزوگام بدون روکش آلومینیومی:یکی از انواع عایق رطوبتی ایزوگام بدون روکش آلومینیومی است که اغلب برای عایق بندی پی ساختمان، سرویس های بهداشتی، زیرزمین و .. به کار می رود. برای نصب ایزوگام طرح دار به قیمت مناسب با ایزوگام کار هوم سرویز تماس بگیرید.

قیمت اجرای ایزوگام طرح دار

ایزوگام شرق دلیجان، ایزوگام دو لایه، روکش آلومینیومی، ایزوگام طرح دار و … همه انواع ایزوگام موجود در بازار قیمت نصب متفاوتی دارند. قیمت ایزوگام بخشی اعظم هزینه ها را شامل می شود. این هزینه به دستمزد ایزوگام کار افروده می شود. نوسان قیمت ها ار معایب ایزوگام طرح دار است که البته ارتباطی به کیفیت محصول ندارد. همه مصالح ساخت و ساز با افزایش قیمت نسبی روبرو شده اند.برای اطلاع از قیمت نصب ایزوگام، قیرگونی و آسفالت از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید. لیست به روز شده هزینه ها در انتهای همین مطلب، اطلاع رسانی شده است. مهم ترین نکته در ثبت سفارش اینست که همه سفارش های ثبت شده در این سامانه دارای گارانتی نصب هستند. یکی از 

مزایا و معایب نصب ایزوگام سرویس بهداشتی

اجرای ایزوگام طرح دار

میدونستی که هوم سرویز، خدمات ایزوگام، قیرگونی و آسفالت هم ارائه میده؟

نصب ایزوگام شرق

ایزوگام شرق دلیجان یکی از بهترین انواع ایزوگام موجود در بازار است که از مواد پلیمری چند لایه ساخته شده است. ضریب نفوذ پذیری ایزوگام شرق در حد صفر است و آب و رطوبت از آن عبور نمی کند. انواع ایزوگام شرق دلیجان دارای روکش آلومینیومی و بسیار مقاوم است. نصب ایزوگام در تهران را به حرفه ای های هوم سرویز بسپارید تا خیالتان از بارش برف و باران راحت باشد. ایزوگام کار حرفه ای با سال ها تجربه آماده همکاری با مراکز اداری، ساختمان های مسکونی و برج ها در تهران است.

بهترین ایزوگام طرح دار کدام است؟

عایق بندی یک موضوع جدی است و باید به بهترین صورت و با مناسب ترین متریال انجام شود. به طور کلی انواع عایق ها برای جلوگیری از نفوذ نم و رطوبت به کار می روند و می بایست کارایی مناسبی داشته باشند. انواع ایزوگام طرح دار و ایزوگام روکش آلومینیومی که از مواد پلیمری ساخته شده اند و دارای دو یا چند لایه هستند از بهترین متریال موجود می باشند. با یکبار هزینه، یک عمر آسوده خاطر باشید. ایزوگام پلیمری چند لایه با روکش آلومینیومی تا سال های سال، مانع نفوذ رطوبت به داخل بنا می شود.

ایزوگام کار ماهر

نصب ایزوگام توسط افراد غیر حرفه ای موجب هدر رفتن وقت و پول تان می شود. ایزوگام کار حرفه ای می داند چگونه از انواع ایزوگام استفاده کند. بهترین متریال را هم که تهیه کنید تا طریقه صحیح نصب را رعایت نکنید، هیچ فایده ای ندارد. هدف تنها پوشش پشت بام یا سایر بخش های بنا نیست. ایزوگام باید بتواند ساختمان را از رطوبت حفظ کند و این تنها در تخصص ایزوگام کار با تجربه است. نحوه نصب به طور حتم در کیفیت ایزوگام تاثیر می گذارد.

هزینه ایزوگام طرح دار با نصب

۵ دلیل برای ایزوگام سرویس بهداشتی

ایزوگام طرح دار هوم سرویز

این عایق از جدیدترین و شکیل ترین عایق های موجود در بازار است که به لحاظ زیبایی هم نمای خوبی دارد. شکل ظاهری ایزوگام طرح دار با انواع ایزوگام رایج متفاوت است. در واقع این نوع ایزوگام یک محصول دکوراتیو نیز به حساب می آید. در مناطقی که جلوه های بصری عایق نیز مورد توجه قرار دارد می توان از این ایزوگام های جدید استفاده کرد. برای آشنایی با ایزوگام طرح دار نمونه هایی از آن را در ادامه مشاهده می کنید. با توجه به محل نصب می توانید هر کدام از این طرح های شکیل و متفاوت را انتخاب کنید.

نمونه طرح ها:

ایزوگام طرح چمنایزوگام طرح چمن

photo_2016-12-01_15-08-41ایزوگام دیواری

photo_2016-12-01_15-08-37

photo_2016-12-01_15-08-31

photo_2016-12-01_15-08-22

photo_2016-12-01_15-08-19

photo_2016-12-01_15-08-16

photo_2016-12-01_15-08-06

میدونستی که هوم سرویز، خدمات ایزوگام، قیرگونی و آسفالت هم ارائه میده؟

هزینه نصب ایزوگام هوم سرویز

عنوان(به روز رسانی سال 1400)قیمت از
قیمت تا
ایزوگام زیر 10 متر مربع(با هزینه جنس)
500000
800000
ایزوگام بین 10 تا 50 متر مربع(هر متر مربع با هزینه جنس)
4000060000
ایزوگام 50 متر مربع به بالا(هر متر مربع با هزینه جنس)
3500055000
قیرگونی تک لایه و اجرا بدون هزینه جنس(هر متر مربع)
1200025000
قیرگونی دو لایه و اجرا بدون هزینه جنس(هر متر مربع)
1700028000
آسفالت(هر متر مربع)
توافقی

نصب ایزوگام طرح دار در تهران

خدمات ایزوگام هوم سرویز تنها در سطح تهران بزرگ ارائه می شود. ایزوگام سرویس بهداشتی، ایزوگام دیوار، اجرای ایزوگام طرح دار استخر و ایزوگام پلیمری در همه مناطق تهران، پذیرفته می شود. جهت ثبت درخواست از طریق اپ هوم سرویز اقدام کنید. هزینه های دریافتی با توجه به متراژ پروژه و مصالح استفاده شده، متفاوت است. همیاران هوم سرویز تابعع نرخ اتحادیه هستند و قیمت های منصفانه و مطابق با نرم مصوب را در نظر می گیرند. قبل از اجرای ایزوگام در ارتباط با قیمت و زمان انجام کار، اطلاع رسانی می شود. هزینه خرید مصالح بر عهده مشتری است. در صورت تهیه این مصالح توسط همیار، مبلغ خرید طبق فاکتور به قیمت ها اضافه خواهد شد.

برای ثبت سفارش رایگان سرویس ایزوگام، قیرگونی و آسفالت  از اپ هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی ایزوگام، قیرگونی و آسفالت تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا