تعمیرات و خدمات فنی

تعرفه قیمت نقاشی ساختمان براساس نرخ اتحادیه ✔️ نقاش ساختمان در تهران

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

خدمات نقاشی ساختمان یکی از رایج ترین سرویس ها برای تغییر دکوراسیون داخلی است که هزینه بالایی ندارد. تعرفه قیمت نقاشی ساختمان در مقایسه با سایر هزینه ها در طراحی و دکوراسیون داخلی بسیار مقرون به صرفه تر است. قیمت نقاشی ساختمان در تهران ثابت نیست و فاکتورهای زیادی بر نرخ نقاشی ساختمان تغییر ایجاد می کند.

نحوه محاسبه قیمت نقاشی ساختمان در شرکت های خدمات نقاشی تهران یکسان است ولی دستمزد نقاش ساختمان و قیمت خرید رنگ ثابت نیست. به طور معمول اجرت نقاش ساختمان در روزهای آخر سال و همچنین فصل تابستان افزایش می یابد.

علت اصلی این افزایش تقاضای زیاد برای خدمات نقاشی ساختمان در این دوره ها است. قبل از اقدام به نقاشی ساختمان می توانید براورد نسبی تعرفه قیمت نقاشی ساختمان داشته باشید.

رنگ ها در طیف وسیعی از کیفیت و جنس عرضه می شوند که در تعرفه قیمت نقاشی ساختمان تاثیر دارند. رنگ روغنی، رنگ پلاستیک، رنگ اکریلیک، کنیتکس و رنگ های مولتی کالر نمونه هایی از رنگ ها هستند که برای پوشش دیوارهای داخلی ساختمان استفاده می شوند.

تعرفه قیمت نقاشی ساختمان با توجه به قیمت رنگ تغییر می کند. رنگ های درجه یک قیمت بالاتر و کیفیت بهتری دارند و اغلب قابل شستشو هستند ولی نمی توان انتظار زیادی از رنگ های ارزان قیمت داشت.

ماندگاری و پوشش رنگ های بی کیفیت بسیار کمتر بوده و امکان پوسته شدن و… هم هست. هرگز برای کاهش قیمت نقاشی ساختمان، از رنگ های بی کیفیت و نامرغوب استفاده کنید. خدمات نقاشی ساختمان از سرویس های پر تقاضا در هوم سرویز است. همیاران هوم سرویز تعرفه قیمت نقاشی ساختمان را بسیار عادلانه اعلام می کنند.

جهت اطلاع از سایر سرویس ها و قیمت های خدمات منزل به شما توصیه می کنیم حتما به سایت هوم سرویز مراجعه نمایید.

نحوه محاسبه قیمت نقاشی ساختمان

تعرفه قیمت نقاشی ساختمان های مسکونیتعرفه قیمت نقاشی ساختمان

خدمات خانگی طیف گسترده ای دارد و می بایست به طور تفکیک شده و مجزا قیمت گذاری شود. تیم قیمت گذاری هوم سرویز شامل کارشناسان خبره در زمینه های تخصصی است که بر پیچیدگی های خدمات خانگی اشراف کامل دارند.

اهمیت تعرفه های استاندارد در حوزه خدمات خانگی موجب شده تا تیم قیمت گذاری هوم سرویز با دعوت از کارشناسان حوزه های مختلف خدمات فنی و اساتید دانشگاه، اهم موارد را لحاظ کند. در این راستا کارفرما می تواند با دانلود نرم افزار هوم سرویز و نصب آن، با انتخاب سرویس مورد نظر از قیمت خدمات درخواستی مطلع شود.

در اپلیکیشن هوم سرویز، کافی است تا سرویس درخواستی انتخاب و به چند پرسش کوتاه و مهم در ارتباط با سرویس مورد نظر پاسخ داده شود تا قیمت گذاری شفافی ارائه شود. نحوه قیمت گذاری خدمات خانگی در هوم سرویز به دو صورت است:

قیمت ثابت

سرویس هایی نظیر نظافت منزل، نظافت راه پله و مشاعات، کارواش، پذیرایی از مهمانان و … دارای قیمت های ثابت بوده و بر اساس پاسخگویی شما به سوالات مشخص می گردد. قیمت گذاری در این موارد مشخص و همواره ثابت می باشد.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نقاشی هم ارائه میده؟

محدوده قیمت

در پاره ای از خدمات خانگی، نیاز به بازدید حضوری و یا مذاکره تلفنی الزامی است. لذا با انتخاب سرویس مورد نظر، هزینه خدمات خانگی به صورت محدوده قیمت نمایش داده می شود. این خدمات شامل برقکاری، لوله کشی، نصب و تعمیر لوازم گازسوز، لوازم برقی، نصب و تعمیر آبگرمکن و پکیج، سم‌پاشی، نقاشی ساختمان و مواردی از این قبیل می باشند. تعرفه قیمت نقاشی ساختمان به طور دقیق با بازدید از محل مشخص می شود.

در ویدئوی زیر چند روش خلاقانه رو برای رنگ آمیزی و نقاشی منزل به شما آموزش میدیم. برای رنگ آمیزی منزل خودتون به صورت حرفه ای می تونید از خدمات اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید. همیاران متخصص ما میتونند خونه ی شما رو درست همونطوری که ایده ی ذهنی شماست نقاشی و رنگ آمیزی کنند.همچنین برای اطلاع از تعرفه قیمت نقاشی ساختمان میتونید اپلیکیشن هوم سرویز را نصب کنید و بروزترین قیمت خدمات از نظافت و نقاشی ساختمان گرفته تا لوله کشی و اسباب کشی رو  در هوم سرویز مشاهده کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با هوم سرویز تماس بگیرید 

  ۰۲۱-۹۱۰۰۱۳۳۲

سرویس دهنده های هوم سرویز یا همیاران ، دارای توانمندی و مهارت های لازم برای خدمات درخواستی می باشند و با توجه به فضای رقابتی تعرفه های مشخص و منصفانه ای را در قیمت گذاری لحاظ کرده اند. بدیهی است برای سرویس های نظیر بازسازی و دکور داخلی، نقاشی ساختمان، کاغذ دیواری، نصب کفپوش و کاشی کاری، برآورد قیمت توسط همیار تاثیرگذار است.

در هوم سرویز امکان قیمت گیری نقاشی ساختمان به صورت مناقصه از همیاران مختلف پیش بینی شده است و تعرفه قیمت نقاشی ساختمان می تواند با کاهش زیادی همراه باشد. مشتری می تواند از قیمت نقاشی ساختمان توسط همیاران مطلع شده و بهترین قیمت نقاشی ساختمان را انتخاب کند. امکان دیدن امتیاز همیاران در جلب رضایت مشتری و انتخاب سرویس دهنده مورد نظر یکی از مهم ترین فاکتورها در هوم سرویز است. تعرفه قیمت نقاشی ساختمان هوم سرویز بسیار شفاف قبل از عقد قرارداد اعلام می شود.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای بازسازی منزل

عوامل تاثیرگذار بر تعرفه قیمت نقاشی ساختمان

لیست قیمت نقاشی ساختمانتعرفه قیمت نقاشی ساختمان

تعرفه قیمت نقاشی ساختمان با توجه به مولفه های بسیاری سنجیده می شود. دیوارهای رنگ شده قدیمی و دیواری که تاکنون رنگ نشده هر کدام قیمت نقاشی ساختمان متفاوتی دارند. نوع رنگ انتخابی نیز در تعرفه قیمت نقاشی ساختمان لحاظ می شود. قبل از انجام نقاشی ساختمان توافق بر روی خرید رنگ و لوازم نقاشی نیز صورت می گیرد.

چنانچه  مواد اولیه از سوی کارفرما تهیه شود این مبلغ در تعرفه قیمت نقاشی ساختمان لحاظ نمی شود.

ظرافت کار نیز در درجه بندی و تعرفه قیمت نقاشی ساختمان دخیل است. نقاش های ساختمانی کیفیت های متفاوتی در کار ارائه می دهند که درجه بندی شده و مشخص است. چنانچه نقاشی را نوعی هنر زیباسازی دیوار در نظر بگیریم بدیهی است که کارهای زیباتر و ظریف تر قیمت بالاتری داشته باشند. به این ترتیب لازم است تا قبل از اجرای رنگ کاری برای تشخیص قیمت نقاشی ساختمان، از محل بازدید صورت گیرد.

کارشناسان نقاش هوم سرویز با بازدید از محل قیمت نقاشی ساختمان را به طور دقیق اعلام می کنند.  این مورد با هماهنگی قبلی انجام می شود. به طور معمول برای محاسبه قیمت نقاشی ساختمان این موارد در نظر گرفته می شود:

 • انجام زیرسازی قبل از نقاشی
 • ضد زنگ قبل از رنگ کاری
 • استفاده از رنگ روغنی
 • استفاده از رنگ پلاستیک
 • نقاشی بر روی دیوارهای گچی
 • نقاشی روی سطوح چوبی
 • نقاشی روی سطوح آهنی
 • تهیه مصالح مورد نیاز
 • متراژ و فضای رنگ کاری
تعرفه هزینه نقاشی ساختمان در تهران

تعرفه قیمت نقاشی ساختمان در تهران

خدمات نقاشی ساختمان شامل صفر تا صد نقاشی ساختمان است به این ترتیب تعرفه قیمت نقاشی ساختمان برای هر کدام از سرویس های مورد نیاز به صورت مجزا محاسبه می شود. در اغلب موارد خدمات نقاشی ساختمان در بر گیرنده کارهایی از قبیل آماده سازی، بتونه کاری و عملیات زیرسازی دیوارها است. نقاشی ساختمان برای رنگ آمیزی دیوارها، سقف، درب و پنجره و غیره با توجه به سفارش مشتری انجام می شود.

اگر تصمیم به تغییر دکوراسیون با هزینه مناسب دارید با ما تماس بگیرید. همیاران هوم سرویز همه کارهای بازسازی منزل از تخریب تا نقاشی ساختمان را در سطح تهران انجام می دهند. قیمت نقاشی ساختمان در تهران بدون توجه به منطقه محاسبه می شود. برخی عوامل می توانند هزینه نقاشی ساختمان را تغییر دهند که عبارتند از:

متراژ فضا بر حسب مترمربع

بدیهی است در اماکن بزرگتر، مقدار رنگ بیشتری مصرف شده و زمان کار نیز طولانی تر خواهد شد. بنابر این اصلی ترین معیاری مه تعرفه قیمت نقاشی ساختمان را تحت تاثیر قرار می دهد متراژ و اندازه فضا است.

به طور معمول همه اندازه ها در نقاشی ساختمان بر اساس متر مربع محاسبه می شود. تقاش ساختمان با توجه به متراژ می تواند براورد حدودی از میزان رنگ مصرفی داشته باشد. در نظر داشته باشید که معیار اندازه گیری، زیربنای ساختمان نیست بلکه طول و عرض دیوارها و همچنین ابعاد سقف برای تک تک اتاق ها اندازه گیری می شود.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نقاشی هم ارائه میده؟

تعداد اتاق ها برای نقاشی ساختمان

تعرفه قیمت نقاشی ساختمان برای یک سوله و انبار بزرگ با یک مرکز تجاری یا آپارتمان متفاوت است. خدمات نقاشی ساختمان برای ساختمان های تجاری، اداری و مسکونی با توجه به فضا و تعداد اتاق ها انجام می شود.

در شرایط عادی رنگ کردن فضایی یک تکه و بزرگ تر بسیار ساده تر از رنگ آمیزی دیوارهای کوچک و دارای شکست و زاویه است. خدمات نقاشی ساختمان بر روی سطح یک دست در زمان کوتاه تری قابل انجام است. نقاش ساختمان با رویت محل می تواند تخمین دقیق تری از قیمت نقاشی ساختمان داشته باشد. در این مورد تعداد اتاق های بیشتر موجب افزایش تعرفه قیمت نقاشی ساختمان و دستمزد نقاش ساختمان می شود.

مقدار و نوع رنگ مصرفی در نقاشی ساختمان

بیشترین هزینه در نقاشی ساختمان مربوط به تهیه مواد اولیه است. انواع رنگ روغنی، رنگ پلاستیک، بلکا، پتینه، رنگ های مولتی کالر و آکریلیک با قیمت های مختلف در بازار به فروش می رسند. مارک های مختلف رنگ به صورت درجه بندی تولید شده اند که کیفیت متفاوتی دارند. مقوله رنگ های ساختمانی بسیار پیچیده است و می تواند تعرفه قیمت نقاشی ساختمان و کیفیت اجرای کار را تحت تاثیر زیادی قرار دهد.

در اغلب موارد مشتری تجربه ای در نوع و کیفیت رنگ ساختمانی نداشته و تنها خود رنگ را از روی سلیقه انتخاب می کند. در صورتی که اطلاعاتی از کیفیت رنگ ساختمانی ندارید با همیاران هوم سرویز مشورت کنید.

تعرفه قیمت نقاشی ساختمان را در هوم سرویز بیابید

بافت دیوار و سقف در طراحی داخلی

انواع ساختمان های مسکونی با مصالح مختلف و پوشش های کار شده است. همه دیوارها گچی نیستند برخی مواقع آجرهای تزئینی در طراحی داخلی استفاده شده و دیواربه صورت کامل و یا نیمه با این مصالح زیباسازی شده است.

تعرفه قیمت نقاشی ساختمان با توجخ به بافت دیوار متفاوت است. برای مثال دیوارهای آجرکاری شده دارای بافت زیرتری بوده و رنگ بیشتری مصرف می کنند. به این ترتیب قیمت نقاشی ساختمان بر روی چنین دیوارهایی همیشه بیشتر خواهد شد.

انجام ظریف کاری های حرفه ای نقاشی

قیمت نقاشی ساختمان برای یک دیوار مسطح کمتر از دیوارهای گچبری شده و سقف کاذب طراحی شده است. رنگ آمیزی گچبری های سقف و دیوارها، نقاشی روی سقف کاذب، آرک آشپزخانه، چهارچوب درب ها و … نیاز به دقت و ظرافت کاری بیشتری دارد. به طور کلی هرچه تزئینات بیشتری در سقف و دیوارها کار شده باشد، سرعت کار کمتر شده و زمان رنگ آمیزی بیشتر خواهد شد. از طرفی رنگ آمیزی گچبری ها و ترئینات توسط نقاش ساختمان متخصص و با تجربه انجام می شود.

نقاش های معمولی و غیر حرفه ای مناسب رنگ آمیزی دیوارهای طراحی شده نیستند. نقاشی ساختمان یک هنر است و تعرفه قیمت نقاشی ساختمان تحت تاثیر هنر هنرمند قرار دارد. بدون تردید نتیجه کار یک هنرمند با یک نقاش ساده متفاوت است.

نقاشی ساختمان های قدیمی

ساختمان های قدیمی در بسیاری از مناطق تهران دیده می شوند که دارای دیوارهای آسیب دیده هستند. ترکیدگی لوله های آب و فاضلاب، نم و رطوبت ناشی از نشت عایق کاری از عواملی هستند که موجب پوسته شدن رنگ دیوار و ایجاد ترک روی دیوار می شوند. تعرفه قیمت نقاشی ساختمان های قدیمی به دلیل آسیب های دیوار و انجام زیرسازی های عمده، متفاوت است.

پیشنهاد می شود قبل از انجام نقاشی ساختمان نسبت به رفع نم، عایق کاری، ترمیم لوله کشی در ساختمان های قدیمی اقدام کنید تا متحمل خسارات بعدی نشوید. خدمات ساختمانی هوم سرویز شامل بازسازی ساختمان، خدمات لوله کشی، ایزوگام و سایر کارهای ساختمانی می شود.

تعرفه قیمت نقاشی ساختماندر سراسر تهران یکسان است

لیست قیمت نقاشی ساختمان در هوم سرویز

با نصب اپلیکیشن هوم سرویز از کافه بازار، Google Play یا سیب اپ می توانید به سادگی و در زمانی کمتر از ۲۰ ثانیه از خدمات هوم سرویز، سرویس نقاشی ساختمان را انتخاب کنید. با انتخاب سرویس نقاشی ساختمان و پاسخگویی به سوالات مهم تعیین شده توسط کارشناسان و متخصصین، اطلاعات را در اختیار همیاران هوم سرویز قرار دهید. تعرفه قیمت نقاشی ساختمان با به کارگیری الگوریتم مناسب تعیین خواهد شد.

اگر برای خدمات نقاشی ساختمان نیاز به مشاوره دارید با ما تماس بگیرید. همیاران هوم سرویز با بازدید رایگان از محل راهنمایی های لازم را ارائه داده و در صورت رضاایت مشتری سفارش را انجام می دهند. تعرفه قیمت نقاشی ساختمان از طریق اپلیکیشن هوم سرویز اطلاع رسانی شده است. خدمات نقاشی ساختمان هوم سرویز در همه مناطق بدون در نظر گرفتن هزینه اضافی در محل، انجام می شود.

تعرفه قیمت نقاشی ساختمان ، تعرفه قیمت نقاشی دیواری، قیمت پتینه، مهر نقاشی ساختمان، بلکا و مولتی کالر روی دیوار سطوح مختلف به تفکیک در لیست قیمت نقاشی ساختمان هوم سرویز اطلاع رسانی شده است. به این ترتیب مشتری می تواند با توجه به متراژ و نوع رنگ، تخمین حدودی از قیمت نهایی را داشته باشد. پس از ثبت درخواست در هوم سرویز، نقاش ساختمان حرفه ای هوم سرویز با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم برای بازدید ار محل انجام می شود.

صفر تا صد خدمات نقاشی ساختمان را به ما بسپارید. در صورت تمایل مشتری مصالح خریداری شده و فاکتور خرید ارائه خواهد شد. تعرفه قیمت نقاشی ساختمان در سامانه هوم سرویز به صورت ذیل می باشد:

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )از قیمت (تومان)تا قیمت(تومان)
روغنی روی رنگ با مصالح(متر مربع)2500039000
روغنی روی رنگ بدون مصالح(متر مربع)1800025000
روغنی روی گچ با مصالح(متر مربع)3000039000
روغنی روی گچ بدون مصالح(متر مربع)2700032000
پلاستیک روی رنگ با مصالح(متر مربع)2300028000
پلاستیک روی رنگ بدون مصالح(متر مربع)1800023000
پلاستیک روی گچ با مصالح(متر مربع)2500033000
پلاستیک روی گچ بدون مصالح(متر مربع)1700023000
کنیتکس (متر مربع)2500035000
اکریلیک روی رنگ​ با مصالح(متر مربع)2300030000
اکریلیک روی رنگ​ بدون مصالح(متر مربع)1800023000
اکریلیک روی گچ​ با مصالح(متر مربع)2300033000
اکریلیک روی گچ​ بدون مصالح(متر مربع)1800023000
مولتی کالر(زیر کاری رنگ پلاستیک)​ با مصالح(متر3000037000
مولتی کالر(زیر کاری رنگ روغن)​ با مصالح(متر مربع)2300033000
بلکا با مصالح(متر مربع)2300030000
ضد زنگ با تمیز کاری(متر مربع)1300019000

جهت کسب اطلاعات بیشتر با هوم سرویز تماس بگیرید 

  021-91001332

گارانتی هوم سرویز

هوم سرویز علاوه بر معرفی همیاران معتمد و قیمت های شفاف به شما مشتریان عزیز خدمات خود را گارانتی می نماید و در صورت بروز هر گونه مشکل در شیوه ارائه خدمات شما می توانید با شماره ۹۱۰۰۱۳۳۲-۰۲۱ تماس بگیرید. تیم پشتیبانی هوم سرویز شبانه روزی در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد.توصیه ما به شما این است اپلیکیشن هوم سرویز را نصب کنید تعرفه قیمت نقاشی ساختمان را در هوم سرویز مشاهده کنید، سپس قیمت نقاشی ساختمان را با چند شرکت دیپر مقایسه کنید،

وقتی مطمئن شدید که تعرفه قیمت نقاشی در هوم سرویز از همه جا کمتر و ارزانتر است. دیگر درنگ نکنید قبل از اینکه به ایام شلوغی شب عید بربخورید درخواست نقاشی خود رو در اپلیکیشن هوم سرویز نصب کنید. هوم سرویز از نقاشی ساختمان تا بازسازی و گچبری و لوله کشی و البته نظافت منزل بعدش با شماست.

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نقاشی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

یک دیدگاه

 1. سلام
  یه سوال در مورد گچ بری سقف داشتم
  رنگ گچ بری سقف همراه با اتوبان داخل گچ بریها(منظور گچبری و ابزارهای قدیمی)‌ به چه صورت متر میشه!؟
  و قیمت رنگ روغنی و رنگ پلاستیک رو روی ابزارها برام ذکر کنید
  ممنون از لطفتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا