لوله کشی و تاسیسات

خدمات رفع گرفتگی چاه و فاضلاب شبانه روزی

گرفتگی و مسدود شدن لوله های فاضلاب مشکلی است عذاب آور که هیچکس نمی خواهد اتفاق بیفتد. گرفتگی فاضلاب ظرفشویی و یا چاه توالت با مسدود شدن راه عبور آب و فاضلاب همراه است. رفع گرفتگی لوله های فاضلاب یک تخصص است و باید توسط نیروی باتجربه و متخصص انجام شود. شرکت های خدماتی با ارائه سرویس های رفع گرفتگی چاه و فاضلاب این مشکل را برطرف کرده اند. به خصوص اینکه اغلب سرویس های تخلیه چاه به صورت شبانه روزی ارائه می شود.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

بازکردن لوله فاضلاب ظرفشویی

گرفتگی ظرفشویی و جمع شدن آب در سینک به دلیل بسته شدن مجرای فاضلاب ظرفشویی توسط ته مانده غذا و روغن ایجاد می شود. قرار دادن توری روی سوراخ سینک مانع از ورود مواد ریز به داخل سیفون ظرفشویی می شود.ساده ترین راه برای حل این مشکل باز کردن سیفون زیر سینک ظرفشویی یا همان قسمت” شتر گلویی” ظرفشویی است. با تمیز کردن این قسمت مشکل نیز برطرف می شود.

گرفتگی چاهک کف آشپزخانه هم موجب بروز این مشکل می شود که در مراحل اولیه با لوله بازکن های خانگی مشکل برطرف می شود. لوله بازکن های خانگی همان وسیله ای هستند که با مکش، محتویات لوله را آزاد می کنند و در هر خانه ای وجود دارد. گاهی مشکل شدیدتر است و با فنر لوله های فاضلاب، باز می شود. هزینه لوله بازکنی با فنر در مقایسه با وخامت اوضاع اصلا زیاد نیست.

بازکردن لوله فاضلاب ظرفشوییرفع گرفتگی چاه و فاضلاب

استفاده از لوله بازکن های شیمیایی نیز با حل کردن مواد داخل لوله ها می تواند در رفع گرفتگی لوله های فاضلاب آشپزخانه موثر باشد. دستور استفاده محلول های لوله بازکن را برای نتیجه گیری بهتر رعایت کنید. دقت کنید باقی ماندن بیش از حد این مواد شیمیایی می تواند موجب آسیب به لوله های فاضلاب شود.

هنگام استفاده از مواد شیمیایی نظیر لوله بازکن ها از ماسک استفاده کنید تا بخارات سمی به سیستم تنفسی تان آسیب نرساند.اگر با همه این روش ها لوله فاضلاب ظرفشویی باز نشد سریع با یک لوله بازکن حرفه ای تماس بگیرید تا مشکل از این بدتر نشود. ما به شما خدمات لوله بازکنی هوم سرویز را پیشنهاد می کنیم.

رفع گرفتگی چاه و فاضلاب دستشویی فرنگی و ایرانی

تخلیه چاه و رفع گرفتگی لوله و فاضلاب باید با بررسی کامل صورت گیرد تا کمترین آسیب را به سیستم لوله های فاضلاب وارد کند. این کار توسط لوله بازکن و توسط ابزارهای خاصی انجام می شود. به هیچوجه بدون داشتن اطلاعات کافی و وسیله اقدام به بازکردن چاه دستشویی نکنید. به طور معمول یکی از این روش ها برای رفع گرفتگی چاه و فاضلاب انجام می شود.

فنرزنی لوله های فاضلاب

رفع گرفتگی چاه و فاضلاب با استفاده از پمپ

پمپ زدن یکی از راه های بازکردن فاضلاب است که با فشار آب،  مواد موجود در لوله ها را  به جلو حرکت  می دهند تا مسیر آب به طور کامل باز شود. عمل پمپ زدن آب تا باز شدن کامل لوله های فاضلاب ادامه پیدا می کند و در نهایت مسیر کاملا پاکسازی می شود. خدمات لوله بازکنی فوری هوم سرویز در همه روزهای هفته سفارش می پذیرد.

رفع گرفتگی چاه و فاضلاب با تراکم هوا

بهترین روش برای لوله بازکنی استفاده از دستگاه تراکم هوا می باشد. گرفتگی های شدید با پمپ زنی باز نمی شوند و نیاز به استفاده از دستگاه تراکم هوا برای باز کردن مسیر فاضلاب است. این دستگاه  با جمع کردن هوا در مخزن و فشار ناگهانی هوا به لوله فاضلاب می تواند گرفتگی های چاه توالت و فاضلاب ها را رفع کند. البته دستگاه تراکم هوا در هنگام استفاده صدای شدیدی ایجاد می کند و حتما باید توسط فرد لوله بازکن حرفه ای استفاده شود. کار با دستگاه نیاز به تخصص دارد.

رفع گرفتگی چاه و فاضلاب با فنر

فنر لوله بازکنی رایج ترین شیوه بازکردن مسیر لوله های فاضلاب است که در اکثر موارد کاربرد موثرتری دارد. این فنر در مسیر نزدیک به چاه فاضلاب استفاده می شود و قدرت بیشتری نسبت به موارد دیگر دارد. در مواردی که جسم بزرگی مسیر لوله های فاضلاب را مسدود کرده باشد فنر لوله بازکنی بهترین انتخاب است. نوک تیز و مارپیچی فنر می تواند انواع مواد زائد و فضولات را از دیواره های فاضلاب جدا کند.

تعرفه لوله بازکنی و تخلیه چاه هوم سرویز

عنواناز قیمت (تومان)تا قیمت (تومان)
فنر زدن(از یک تا 15 متر)
120000155000
فنر زدن(طول بیش از 15 متر)175000295000
فنر زدن بیش از یک بار80000
تخلیه با تانکر200000550000
تخلیه و لایروبی چاه3500001000000
خارج کردن وسایل120000165000

میدونستی که هوم سرویز، خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی هم ارائه میده؟

خدمات شبانه روزی لوله بازکنی در کلیه مناطق هوم سرویز

خدمات چاه و فاضلاب هوم سرویز در همه مناطق تهران در خدمت خانواده هاست. گرفتگی چاه و لوله های فاضلاب توالت یا ظرفشویی مشکل بزرگی است که با کمک دستگاه و نیروی حرفه ای به سادگی برطرف خواهد شد. چنانچه گرفتگی لوله ها با روش های مرسوم خانگی برطرف نشد از نیروهای خدماتی هوم سرویز کمک بگیرید. با نصب اپلیکیشن هوم سرویز می توانید در کوتاه ترین زمان از تخصص نیروهای خدماتی بهره مند شوید. با نصب اپلیکیشن هوم سرویز میتوانید به راحتی و با اطمینان خدمات درب منزل مثل نظافت وخدمات فنی را با قیمت های ویژه تجربه کنید. برای اطلاع از قیمت لوله بازکنی می توانید به سایت یا اپلیکیشن هوم سرویز مراجعه کنید.

همیار ما شوید
اگر شما هم توی تخلیه چاه و لوله بازکنی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا