تعمیرات و خدمات فنی

آموزش نصب آبگرمکن ایستاده

نصب آبگرمکن ایستاده توسط افراد غیر حرفه ای، هزینه های بیشتری را به همراه دارد. هر گونه ایراد و اشکال در نصب و راه اندازی آبگرمکن، می تواند موجب خرابی زودهنگام دستگاه آبگرمکن شود. نصب انواع آبگرمکن دیواری و زمینی یک کار تخصصی است و بسیاری از افراد، در این زمینه تجربه ای ندارند. در مورد آبگرمکن های تازه خریداری شده، نصب دستگاه به عهده شرکت تولید کننده است و به رایگان انجام می شود. اما در جابجایی ها عملیات نصب توسط نصاب حرفه ای هوم سرویز انجام می شود. تنها با یک تماس می توانید کارهای فنی و خدماتی خود را به متخصصین با تجربه بسپارید.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

ضرورت نصب آبگرمکن ایستاده

با تولید آبگرمکن های دیواری و نصب پکیج در ساختمان، به نظر می رسد دوران آبگرمکن های ایستاده به سر رسیده باشد. اما واقعا اینطور نیست هنوز هم در بسیاری از خانه های شخصی، آبگرمکن های ایستاده و دارای مخزن برای تولید آبگرم مصرفی خانوار استفاده می شوند. به خصوص در خانه های بزرگ و خانواده های پر جمعیت، این آبگرمکن ها کارایی بیشتری خواهند داشت زیرا توان و قدرت تامین آب گرم بیشتری را دارند. این دستگاه ها به یک مخزن بزرگ متصل هستند و میزان آب بیشتری را در خود جای می دهند.

برای کارکرد بهینه دستگاه باید اتصالات آب و گاز به درستی انجام شده باشد. چنانچه اشکالی در اتصالات یا لوله کشی گاز و آب وجود داشته باشد، آب گرم حمام و شستشو، قطع خواهد شد. در اغلب خانه ها تنها وسیله تامین آب گرم همین دستگاه های آبگرمکن هستند و در تمام ایام سال از آبگرمکن استفاده می شود. 

سرویس و تعمیر آبگرمکن ایستاده

 

نصب و تعمیر آبگرمکن ایستاده

طریقه نصب آبگرمکن ایستاده

انواع آبگرمکن ایستاده برقی و گازسوز در بازار موجود است. طریقه نصب هر کدام از این دستگاه ها اندکی تفاوت دارد. در مورد آبگرمکن های گازی از اتصالات گاز و آب استفاده می شود اما برای آبگرمکن برقی نیاز به سیم کشی برق هم هست. محل نصب را طوری در نظر بگیرید که این تجهیزات در نزدیکی دستگاه آبگرمکن قرار داشته باشد. این دستگاه های مخزن دار را نباید در مکان های کوچک و بدون تهویه نصب کنید. برای سهولت نصب و تعمیر آبگرمکن ایستاده بهتر است که در محل  حتما یک کف شور وجود داشته باشد. به این ترتیب موقع تخلیه منبع برای تعمیرات، تعمیرکار با مشکل مواجه نمی شود. اگر آبگرمکن در طبقات بالایی نصب شده است حتما از سینی قطره گیر برای زیر دستگاه استفاده شود تا نم و نشتی به طبقه زیرین، آسیب وارد نکند. نصب آبگرمکن در این مکان ها اصلا توصیه نمی شود:

  • مکان های مرطوب نظیر حمام و دستشویی
  • نصب در نزدیکی لوازم گازسوز
  • فضاهای بسته و بدون تهویه مثل زیر زمین
  • در فضای باز و بدون سقف نظیر حیاط

نصب و تعمیر آبگرمکن دیواری با تخفیف استثنایی!

آموزش نصب آبگرمکن دیواری

برای نصب آبگرمکن دیواری و ایستاده نیاز به اطلاعات حداقلی در مورد دستگاه دارید. با یک آشنایی مختصر می توانید کار را به تنهایی انجام دهید به شرطی که از قبل به صورت حضوری یا آنلاین در کلاس های آموزشی نصب و تعمیرات آبگرمکن شرکت کرده باشید. حداقل اطلاعات در مورد لوله کشی، نصب دودکش و تست سلامت آن، نحوه اتصال لوله های گاز و اتصالات برقی، برای راه اندازی دستگاه لازم است. برای شروع این موارد را در نظر بگیرید:

فاصله آبگرمکن با دیوار در حدود ۴۰ سانتیمتر باشد. آبگرمکن را به دیوار، نچسبانید. این کار هم روی کارکرد دستگاه تاثیر دارد و هم موقع تعمیرات، اشکال ایجاد می کند.

دودکش را در محل مناسبی قرار دهید. فاصله زیاد دودکش با دستگاه آبگرمکن موجب می شود دود حاصل از سوخت به درستی خارج نشود. استفاده از دودکش مشترک برای هود و … با آبگرمکن ممنوع است.

انشعابات لوله های آب و گرم و سرد حتما در نزدیکی آبگرمکن ایستاده، وجود داشته باشد. در غیر این صورت از یک لوله کش برای انجام لوله کشی های مورد نیاز دستگاه، تماس بگیرید.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب و تعمیر آبگرمکن هم ارائه میده؟

راهنمای نصب آبگرمکن دیواری در فضای بسته

نصب آبگرمکن ایستاده

نکات نصب آبگرمکن برقی

این دستگاه ها به نسبت جدیدتر هستند و کارایی بسیار بهتری هم دارند. نصب و راه اندازی آبگرمکن های برقی اندکی دشوارتر است و نیاز به دقت بیشتری دارد. برای نصب آبگرمکن ایستاده باید محلی را در نظر بگیرید که هم به دستگاه آسیبی وارد نشود و هم ساکنین دچار مشکل نشوند. قبل از خرید در مورد محل قرار گرفتن آبگرمکن، دقت کنید آیا اتصالات مورد نیاز و لوله کشی های مناسب برای آبگرمکن در ساختمان وجود دارد؟ در صورتی که این اتصالات موجود نیست از قبل محیط را آماده کنید.

علت گرم نشدن آب آبگرمکن دیواری چیست؟

راه اندازی دستگاه آبگرمکن

همینطور که مشخص است برای نصب و راه اندازی دستگاه های برقی و آبگرمکن های ایستاده نیاز به یک سری، پیش نیازها می باشد. برخی افراد به اصطلاح آچار به دست هستند و در زمینه لوله کشی و تعمیرات تاسیسات ساختمان، تجربه دارند. این افراد می توانند با توجه به دفترچه راهنما برای نصب آبگرمکن ایستاده و شیر اطمینان و … اقدام کنند. اما صادقانه باید گفت که نصب آبگرمکن زمینی ( ایستاده) یک کار فنی و تخصصی است. هر گونه اقدام ناشیانه موجب آسیب به دستگاه می شود و خیلی زود هزینه های تعمیرات بیشتری را روی دست تان می گذارد. اگر برای نصب و راه اندازی آبگرمکن به کمک نیاز دارید با متخصصین هوم سرویز تماس بگیرید.

سرویس آبگرمکن دیواری

هزینه تعمیر آبگرمکن ایستادهنصب آبگرمکن ایستاده

تعرفه خدمات آبگرمکن دیواری و ایستاده در هوم سرویز

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )از قیمت(تومان)تا قیمت(تومان)
نصب آبگرمکن دیواری80000120000
نصب آبگرمکن ایستاده80000140000
نصب شیرآلات(هر عدد)3000035000
رسوب زدایی کامل80000120000
سرویس کامل100000140000
تعویض مبدل5000060000

خدمات نصب، تعمیر و سرویس آبگرمکن در تهران

نصب و تعمیر انواع آبگرمکن بوتان و پلار و … را به نصاب حرفه ای بسپارید. همه برندهای معتبر آبگرمکن دارای گارانتی و خدمات نصب رایگان هستند. خدمات نصب آبگرمکن دیواری و ایستاده در خارج از دوره گارانتی را هوم سرویز بر عهده دارد. در همه محله های تهران، نصب و تعمیرات آبگرمکن به صورت تخصصی ارائه می شود. برای سفارش دهی از طریق اپلیکیشن هوم سرویز اقدام کنید. ثبت سفارش کاملا رایگان است. هزینه تعمیرات پس از عیب یابی به صورت شفاف اطلاع رسانی می شود. تعیین قیمت طبق نرخ مصوب اتحادیه است. در جدول منتشر شده قیمت ها را می توانید مشاهده نمایید. هزینه خرید قطعات تعویض شده به همراه فاکتور به مبلغ دستمزد، افزوده خواهد شد. 

برای ثبت سفارش رایگان سرویس نصب و تعمیر آبگرمکن از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

  ۰۲۱-۹۱۰۰۱۳۳۲

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نصب و تعمیر آبگرمکن تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا