کاربردی

روش نصب کاغذ دیواری رو کاشی، گچ، سیمان و سرامیک چگونه است؟

یکی از ارزان ترین راه ها برای تغییر دکوراسیون داخلی، نصب کاغذ دیواری است. کاغذ دیواری ها در طرح ها و رنگ های متفاوتی تولید شده اند و با هر سبک، طراحی هماهنگ هستند. نصاب کاغذ دیواری در تهران می تواند روی هر سطحی، کاغذ دیواری ها را نصب کند. دیوار گچی یا کاشی، سیمانی یا سرامیکی از نظر روش نصب کاغذ دیواری تفاوت هایی دارند ولی به هر حال این کار، نشد ندارد. معمولا موقع بازسازی منزل در ایام نوروز دیوارپوش ها هم نو می شوند. برای ایجاد بیشترین تغییر با کمترین هزینه، انتخاب های محدودتری دارید اما همیشه می توانید روی انتخاب یک کاغذ دیواری خاص، حساب کنید. این روزها کاغذ دیواری سه بعدی و پوستر دیواری هم خیلی طرفدار پیدا کرده، دیوار قدیمی منزل را با این متریال بپوشانید تا حس و حال خانه عوض شود.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

روش نصب کاغذ دیواری روی سطوح مختلف

اولین و شاید مهم ترین کار، انتخاب یک کاغذ دیواری مناسب است. دیوارها بیشترین سطح داخلی را اشغال کرده اند پس با کوچکترین تغییر روی دیوارها، فضای داخلی به کلی تحت تاثیر قرار می گیرد. در گذشته رسم بر این بود که کل دیوارها با کاغذ دیواری پوشانده می شد اما در طراحی مدرن، اجرای کاغذ دیواری روی یکی از دیوارهای اصلی، طرفداران بیشتری دارد. دکوراتیوها یک دیوار مهم و در مرکز توجه را برای نصب کاغذ دیواری، پیشنهاد می دهند. بعد از انتخاب کاغذ دیواری نوبت به انتخاب دیوار مناسب و محل نصب است. نگران نباشید این کاغذهای رنگارنگ و پر نقش و نگار روی هر سطحی، قابل نصب هستند. 

کاغذ دیواری چیست؟ همه چیز درباره کاغذ دیواری که لازم است بدانید

نحوه نصب کاغذ دیواری

  • اجرای کاغذ دیواری روی دیوار گچی

اجرای کاغذ دیواری ها روی دیوارهای گچی بیش از سایر موارد، انجام می شود. برای چسباندن کاغذ ها، چسب به کار می رود و از قبل رول ها برای دیوار مورد نظر اندازه گیری می شوند. رول های برش خورده یک به یک چسب خورده و روی دیوار می چسبند. معمولا دو نصاب با هم کار را انجام می دهند تا اجرای کاغذ دیواری سریع تر و راحت تر باشد. اگر گچ روی دیوار دارای ترک خوردگی یا جای میخ و سوراخ باشد باید از قبل این عیوب با بتونه ترمیم شود. در حالت عادی فضایی به متراز ۱۰۰ متر در مدت زمان کمتر از یک روز، با کاغذ دیواری پوشانده می شود. اگر ترک های دیوار زیاد باشد باید تا زمان خشک شدن بتونه ها صبر کرد و سپس عملیات نصب را انجام داد.

راهنمای شستشوی کاغذ دیواری در نظافت منزل

  • روش نصب کاغذ دیواری روی کاشی

برای نوسازی دیوارهای قدیمی و کاشی شده، می توان دیوار را با کاغذ دیواری تزئین کرد. نیازی به کندن و درآوردن کاشی های قدیمی نیست. نصاب ماهر کاغذ دیواری می تواند روی همین کاشی ها هم، کاغذ دیواری را نصب کند. البته از قبل باید دیوار زیرسازی شود و برای نصب کارهای لازم انجام بشود. به عنوان یک قانون کلی می دانید که سطح زیر کاغذ دیواری نباید ناصاف باشد. بنابراین قبل از هر اقدامی، شیارهای بین کاشی های دیوار با بتونه پر می شود. اگر کاشی های شکسته یا ترک خورده روی دیوار باشد مشکلی نیست. همه منافذ و ترک ها و شکستگی ها با بتونه ترمیم می شود. بعد تا زمان خشک شدن بتونه ها هیچ کاری باقی نمی ماند. بعد از اینکه بتونه ها کامل خشک شد با استفاده از چسب مخصوص، رول های کاغذ دیواری روی کاشی ها چسبانده می شود.

رنگ یا کاغذ دیواری کدام مناسب تر است؟

روش نصب کاغذ دیواری جدید

  • روش نصب کاغذ دیواری روی سرامیک

دیوارهای سرامیک کاری شده هم دقیقا مثل کاشی ها قابلیت نصب کاغذ دیواری را دارند. اگر از سرامیک های دیوار خسته شده اید موقع بازسازی خانه روی سرامیک ها را با یک کاغذ دیواری شیک و لوکس، بپوشانید. هزینه نصب کاغذ دیواری روی سرامیک و کاشی به ازای زیرسازی تغییر می کند. اگر سطح زیر، نیاز به کار بیشتری داشته باشد هم دستمزد نصاب و هم مصالح مورد نیاز، بیشتر خواهد شد.

اجرای کاغذ دیواری روی سطوح مختلف

  • روش نصب کاغذ دیواری روی دیوار سیمانی

اجرای کاغذ دیواری روی گچ صاف و هموار، بهترین مورد است اما شاید سطح مورد نظرتان یک دیوار گچی نباشد. سطوح سخت و سیمانی که دارای ناصافی و حالت زبر و ناهموار هستند اصلا برای اجرای کاغذ دیواری، مناسب نیستند. حتی در صورت نصب هم، سطوح زیر و نقاط ناهموار از زیر کاغذ دیواری، نمایان است. برخی کاغذ دیواری های ضخیم تر نظیر کاغذهایی که با یک لایه pvc روکش شده اند، تا حدودی ناهمواری سطح را می پوشانند ولی باز هم کار به تمیزی دیوار گچی نمی شود. اگر طبق طراحی انجام شده، دیوار انتخابی دارای سطوح سخت نظیر سیمان باشد، باید از قبل سطح زیر کار آماده سازی شود.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات کاغذ دیواری هم ارائه میده؟

نصاب کاغذ دیواری از یک لایه نازک گچ برای هموار کردن دیوار و پوشاندن سیمان ها استفاده می کند. بعد از اینکه اجرای گچ تمام شد، باید تا خشک شدن کامل دیوار صبر کنید. نصب و اجرای کاغذ دیواری روی دیوار خیس و مرطوب، مشکلاتی را ایجاد می کند و امکان ول شدن چسب هست.

تغییر دکوراسیون خلاقانه با نصب کاغذ دیواری

نصاب کاغذ دیواری

قیمت نصب کاغذ دیواری و نصب دیوارپوش هوم سرویز

عنوان(به روز رسانی سال 1400)از قیمت(تومان)تا قیمت(تومان)
نصب کاغذ دیواری عرض 50(هر رول)2300028000
نصب کاغذ دیواری عرض 70(هر رول)2500038000
نصب کاغذ دیواری عرض 106(هر رول)6000080000
نصب کاغذ دیواری سقف(هر رول)2800037000
کندن کاغذ دیواری(متر مربع)30005000
باز وبسته کردن رادیاتور35000
نصب پوستر200000280000
دیوارپوش سقف پی وی سی(متر مربع)1300018000
دیوارپوش دیوار پی وی سی(متر مربع)1300018000
دیوارپوش دیوار ام دی اف(متر مربع)1700021000
دیوارپوش سقف ام دی اف(متر مربع)180022000
زیرسازی دیوارپوش(متر مربع)50008000
نصب پروفیل دیوارپوش(متر طول)6000900

خدمات نصب کاغذ دیواری و دیوارپوش در تهران

نصب کاغذ دیواری روی انواع سطوح، پذیرفته می شود. در هر کجایی که زندگی می کنید با خدمات هوم سرویز تماس بگیرید تا نزدیکترین نصاب کاغذ دیواری به محل اعزام شود. سرویس کاغذ دیواری و دیوارپوش هوم سرویز در همه ایام سال سفارش می پذیرد. در روزهای آخر سال، تعداد سفارش های بیشتری ثبت می شود بنابراین از قبل درخواست خود را در اپلیکیشن این سامانه ثبت کنید. در مرحله سفارش دهی، هیچ هزینه ای نمی پردازید. پس از اتمام کار و در صورت رضایت مشتری، دستمزد نصاب را پرداخت کنید. قیمت های اعلام شده در جدول، طبق تعرفه اتحادیه تنظیم شده و در همه سفارش ها مبنای قیمت گذاری است. این سرویس توسط بهترین نصاب کاغذ دیواری ارائه می شود کلیه سفارش های ثبت شده از طریق اپ هوم سرویز دارای گارانتی صد در صد است.

جهت ثبت سفارش رایگان سرویس کاغذ دیواری از اپ هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی کاغذ دیواری تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا