نظافت و پذیرایی

انتخاب بهترین شرکت نظافتی در تهران

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

بهترین شرکت نظافتی کدام است و چه ویژگی هایی دارد؟ شرکت‌های خدماتی زیادی در زمینه نظافت منازل و ادارات و شرکت‌ها فعالیت می‌کنند و در میان آن‌ها انواع  شرکت‌های نظافتی سنتی و آنلاین دیده  می‌شود، شرکت‌هایی که کارهای زیادی از نظافت منزل و شست‌و‌شوی فرش و مبل تا باغبانی و تعمیرات را انجام داده و دسترسی به آن‌ها هم بسیار آسان است. اما یک مشکل اساسی وجود دارد و آن این که هر چند دسترسی به این شرکت‌ها آسان است اما پیدا کردن یک شرکت نظافتی یا شرکت خدماتی که بتواند سرویس خوبی ارائه کند به دلیل آن که مرجع مناسبی برای مقایسه آن‌ها با وجود ندارد بسیار سخت است. پس در این شرایط چگونه شرکت نظافتی یا شرکت خدماتی مورد نظر خود را پیدا کنیم؟ در این راهنما ما به شما می‌گوییم که برای انتخاب یک شرکت نظافتی یا شرکت خدماتی مناسب چه فاکتور‌هایی را در نظر بگیرید:

۱-مسافت شرکت نظافتی تا محل

اولین نکته‌ای که در زمینه انتخاب شرکت نظافتی یا شرکت خدماتی در تهران باید در نظر بگیرید مسافت شرکت مربوطه با شماست، شرکت‌ها معمولا در مناطق حضور خودشان سرویس‌دهی مناسب دارند و اگر شما در منطقه‌ای که خارج از منطقه خدمت‌رسانی آن‌ها است باشید، احتمال این که نتوانند نیروی مناسب را برای شما فراهم آورند بسیار زیاد است، البته این مشکل در حال حاضر با سرویس‌های آنلاین منازل هوم سرویز حل شده و شما هر جای تهران که نیروی نظافتی مد نظر داشتید می‌توانید با مراجعه به این اپلیکیشن درخواست سرویس دهید، با توجه به پخش بودن نیرو‌های نظافتی هوم سرویز در سرتاسر شهر تهران، آن نیروی نظافتی خدمات شما را قبول می‌کند که به شما نزدیک‌تر است و خیالتان از بابت به موقع رسیدن نیروی نظافتی کاملا راحت است.

۲ – پشتیبانی مناسب شرکت نظافتی

شرکت‌های نظافتی یا شرکت‌های خدماتی سنتی یک اشکال اساسی در کارشان داشتند و آن این که اگر به مشکلی برمی‌خوردید، اختلافی با نیرو برایتان پیش می‌آمد، خدای نکرده چیزی از وسایلتان کم و کسر می‌شد تقریبا هیچ پاسخگویی مناسب وجود نداشت، حتی ممکن بود که شرکت به کل منکر این شود که برای شما نیروی نظافتی ارسال کرده! در این شرایط هم معمولا افراد بی‌خیال می‌شدند چون هیچ راهی برای پیگیری مطالباتشان وجود نداشت یا دردسرش خیلی زیاد بود. در شیوه نوین و به خصوص در اپلیکیشن هوم سرویز، شما این امکان را دارید که هر زمانی که نیاز به پشتیبانی داشتید، در هر ساعت از شبانه‌روز با تیم پشتیبانی هوم سرویز با خط ویژه تماس بگیرید و مشکلتان در میان بگذارید، دقت کنید که فعالیتی که اقدامات صورت گرفته با نام خدمات‌دهنده و همه تاریخچه سفارشات شما در این اپلیکیشن محفوظ است.

۳ – پیگیری شرکتی خدمات نظافتی

یکی از بزرگ‌ترین مشکلات شرکت‌های خدماتی یا شرکت‌های نظافتی این است که مدام باید از آن‌ها پیگیری کنید، اگر بگویید که مثلا در یک تاریخ معین در هفته یا ماه برای من نیروی خدماتی بفرست احتمال این که فراموش کنند بسیار زیاد است و مدام باید در تماس باشید تا نیرو برایتان اعزام شود. در اپلیکیشن هوم سرویز شما با مشخص کردن دوره‌های نظافت و ثبت در اپلیکیشن، همه چیز خودکار صورت می‌گیرد و روز قبل از اعزام نیرو، در تماس پشتیبانی با شما، همه موارد دوباره چک می‌شود. در هوم سرویز به جای این که شما مدام پیگیر شرکت خدماتی یا شرکت نظافتی باشید این شرکت است که از شما پیگیری می‌کند و همه چیز را برایتان ردیف می‌کند.

۴ – رتبه بندی نیروها در شرکت نظافتی

تقریبا می‌توان گفت هیچ شرکت نظافتی یا شرکت خدماتی سنتی، امروزه نیرو‌هایش را رتبه‌بندی نکرده و اگر هم رتبه‌بندی کرده باشد مشخص نیست که معیار این رتبه‌بندی چه بوده، اما در هوم سرویز که نسل جدید شرکت‌های خدمات منزل بر بستر آنلاین است، این مشتریان هستند که به رتبه‌بندی نیرو‌ها می‌پردازند و قبل از انتخاب هر نیرو  می‌توانید سطح و رتبه‌اش را در نظر بگیرید و حتی اگر خواستید او را انتخاب نکنید، واقعا کدام شرکت نظافتی سنتی این خدمت را ارائه می‌کند؟

۵ – خدمات متعدد شرکت خدماتی-نظافتی

فکر کنید که در حال تمیز کردن خانه به چند نیرو برای حمل بار هم احتیاج پیدا کردید، آن زمان چه می‌کنید؟ با باربری تماس می‌گیرید؟ در شیوه سنتی، اضافه شدن هر نیرو یعنی کلی مشکل، پیگیری و … ولی در اپلیکیشن هوم سرویز کافی است که در اپلیکیشن دوباره درخواست دهید یا با پشتیبانی تماس حاصل نمایید با توجه به آن که بسیاری از اطلاعات شما در سامانه ثبت است پروسه ثبت سفارش خیلی زود صورت می‌گیرد و نیروی مورد نیاز شما، به کمک می‌آید.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نظافت داخل منزل یا محل کار هم ارائه میده؟

۶-قیمت‌گذاری شفاف شرکت نظافتی

معمولا در کار با شرکت‌های خدماتی یا شرکت‌های نظافتی سنتی اتفاقی که می‌افتد آن است که اول شرکت یک قیمت اعلام می‌کند، سپس نیروی کار یک قیمت دیگر می‌گیرد و اگر اعتراض کنید هم هیچ سا‌ز‌و‌کار معینی برای قیمت‌گذاری وجود ندارد و هیچ کس هم به شما پاسخ نمی‌گوید به همین دلیل اکثر اوقات بی‌خیال می‌شوید و نهایت کاری که می‌کنید آن است که از آن شرکت، دیگر نیرو نمی‌گیرید ولی این مشکل در اپلیکیشن هوم سرویز کاملا حل شده و با یک پروسه کاملا مشخص قیمت‌گذاری شما می‌توانید با خیال راحت، خدمت مورد نیازتان را دریافت کنید و هر جا هم که به مشکل برخوردید در تماس با پشتیبانی این مشکل را حل کنید.

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نظافت داخل منزل یا محل کار تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا