نظافت و پذیرایی

نظافت منزل توسط خانم جوان در تهران ✔️ لیست قیمت نظافتچی خانم فوری

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

نظافت منزل توسط خانم جوان پیشنهاد همه شرکت های نظافتی است. به طور کلی نظافتچی خانم برای تمیزکاری های داخل منزل مناسب تر است. اغلب خانم ها دوست ندارند کسی وارد حریم خصوصی، آشپزخانه و یا اتاق خواب شود و با کارگر در منزل مشکل دارند. کارگر زن برای نظافت منزل احساس امنیت بیشتری به خانواده ها می دهد.

اعزام نیروی نظافتی خانم برای گردگیری، جاروکشی، شستشوی لباس ها، اتو کشی و تمیز کردن کمدهای لباس همیشه از سوی شهروندان تقاضا می شود. خانم نظافتچی با دقت و وسواس بیشتری ریزه کاری های نظافت منزل را انجم می دهد که این یک حسن بزرگ است. به دلیل تقاضای زیاد، قیمت نظافت منزل توسط خانم جوان اندکی بیش از کارگر آقا است ولی به تجربه دیده شده که کارگر خانم برای نظافت منزل کارایی بیشتری دارد.

اعزام نظافتچی خانم

مهارت و حساسیت های خانم جوان برای نظافت منزل بیش از ارگر ساده آقاست و همین امر موجب شده تا سودجویان اگهی های اعزام نیروی نظافتی خانم را در فضای آنلاین منتشر کنند. برای استخدام کارگر در منزل دقت بیشتری داشته باشید. ورود هر فرد غریبه به فضای امن منزل صحیح نیست.

شرکت خدماتی هوم سرویز نیروهای خدماتی را طی یک پروسه سخت گیرانه گزینش می کند. در این راستا اوراق هویتی و سلامت اخلاقی نظافتچی خانم حتما بررسی می شود و تضامین لازم نیز از ایشان اخذ شده و همیاران پس از طی نمودن دوره های آموزشی تخصصی برای شروع فعالیت خود در سامانه هوم سرویز آماده می شوند.

تعرفه نظافت در سامانه هوم سرویز را در جدول زیر مشاهده کنید:

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )قیمت (تومان)
قیمت نظافت منزل و محل کار آقا (۴ ساعت)165000 تومان
قیمت نظافت منزل و محل کار خانم (۴ ساعت)200000 تومان
هر ساعت اضافه آقا25000 تومان
هر ساعت اضافه خانم25000 تومان

نظافت منزل توسط خانم جوان

هوم سرویز جامع ترین شرکت نظافتی در تهران است که نیروی خدماتی درب منزل را اعزام می کند. با نصب اپلیکیشن هوم سرویز می توانید از سرویس های خدماتی نظافتی متنوع آن استفاد کنید. خانم جوان برای نظافت منزل یکی از محبوب ترین سرویس های خدماتی سامانه خدمات نظافتی هوم سرویز است.

به هنگام ثبت سفارش رایگان در این سامانه حتما گزینه” نظافت منزل توسط خانم جوان ” را علامت بزنید تا همیار نظافتچی خانم در زمان مورد نظر برای نظافت مراجعه کند. هوم سرویز محبوب ترین شرکت نظافتی در تهران است که در همه مناطق ۲۲ گانه تهران فعالیت دارد.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای انتخاب بهترین سامانه خدمات نظافت منزل

نظافت منزل توسط خانم جوان در تهران

شرکت نظافتی در تهران

اعزام نیروی نظافتی خانم و نیروی خدماتی بخشی از خدمات شرکت نظافتی در تهران است. شرکت خدماتی نظافتی شمال تهران، شرکت خدماتی نظافتی شرق تهران، شرکت خدماتی نظافتی غرب تهران و شرکت خدماتی نظافتی جنوب تهران از شعبات اصلی هوم سرویز هستند. نظافت منزل توسط خانم جوان از سرویس های دائمی هوم سرویز است که در روزهای پایان سال درخواست کننده بیشتری دارد. اگر برای خانه تکانی نیاز به کارگر زن برای نظافت منزل دارید با ما تماس بگیرید.

 • نظافت منزل شمال تهران

اعزام خانم جوان برای نظافت منزل شمال تهران تنها با چند کلیک امکان پذیر است. نیروی خدماتی خانم با سابقه کار و دارای تجربه از همیاران هوم سرویز در شرکت خدماتی نظافتی شمال تهران است. به دلیل تقاضای زیاد برای اعزام نیروی نظافتی خانم پیشنهاد می کنیم درخواست های خود را از قبل ثبت کنید تا اعزام نظافتچی طبق زمان بندی در روز و تاریخ دلخواه تان باشد.

 • نظافت منزل غرب تهران

اغلب خانواده هایی که زوجین شاغل هستند تمایل دارند تا روزهای آخر هفته را به استراحت بگذرانند. جمع کردن ریخت و پاش ها و نظافت منزل روزهای تعطیل را کسل کننده کرده است. سرویس نظافت منزل توسط خانم جوان از خدماتی است که در همه روزهای هفته درخواست کننده دارد. نظافتچی خانم در همه روزهای هفته می تواند کارهای نظافتی را انجام دهد. آخر هفته برای استراحت و تفریح خانواده هاست بهتر است کارهای نظافتی را به روزهای دیگری موکول کنید. شرکت نظافتی غرب تهران بهترین نیروی خدماتی را به محل اعزام می کند.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نظافت داخل منزل یا محل کار هم ارائه میده؟
 • نظافت منزل شرق تهران

خانم جوان برای نظافت منزل با دقت بیشتری کارها را انجام می دهد. نظافت آشپزخانه با نظافتچی خانم بسیار راحت تر است. نیروی خدماتی خانم با شوینده های بی خطر همه آلودگی های آشپزخانه را برطرف می کند. به طور کلی خانم ها برای کارهای نظافتی خانگی بسیار بهتر عمل می کنند. نظافت منزل شرق تهران یکی از سرویس های کاربری هوم سرویز است که توسط شرکت خدماتی نظافتی شرق تهران ارائه می شود. نظافت منزل توسط خانم جوان بیشترین درخواست کننده را در نظافت منزل تهران دارد.

 • نظافت منزل جنوب تهران

شرکت خدماتی نظافتی جنوب تهران را برای تمیز کردن منزل انتخاب کنید و کارها را به نظافتچی خانم بسپارید. با سرویس نظافت منزل توسط خانم جوان دیگر نیازی به کنترل و بررسی عملکرد نیروی خدماتی نیست. همیاران نظافتچی خانم اموزش های لازم را گذرانده اند و با فنون تمیز کردن منزل به خوبی آشنایی دارند. نظافت منزل جنوب تهران از سرویس های دائمی شرکت خدمات منزل تهران هوم سرویز است. اعزام نظافتچی خانم در روز و ساعت مورد نظر، امکان پذیر است.

نظافت منزل توسط خانم جوان در شرق تهراننظافت منزل توسط خانم جوان

کارگر زن برای نظافت منزل

نظافت منزل کار پر زحمتی است که تمام شدنی نیست. چرخه جارو، گردگیری و شستشو هر روز تکرار می شود و امری بسیار خسته کننده است. گاهی خستگی و مشغله روزانه مانع از تمیزکاری و نظافت منزل می شود. در این هنگام از یک شرکت نظافتی در تهران کمک بگیرید و از نظافتچی خانم کمک بگیرید. نظافت منزل توسط خانم جوان یکی از ترفندهایی است که می تواند به خانم های شاغل در مرتب نگه داشتن منزل کمک کند. به این تزتیب همیشه خانه های تمیز و پاکیزه دارید و وقت اضافی برای رسیدگی به دیگر امور زندگی و فرزندان هم خواهید داشت.

مهارت تخصصی نظافتچی خانم

برنامه ریزی برای نظافت منزل نیازمند یک مدیریت قوی است. برخی از کارها باید به صورت روزانه انجام شود. اما نظافت هفتگی، ماهانه و سالیانه هم بخشی از رسیدگی به امور منزل است. این روزها خدمات نظافتی به صورت تخصصی ارائه می شود و حتی در برخی از کشورها رشته های آموزش عالی خانه داری نیز تدریس می شود. نظافتچی خانم تخصص کافی برای رسیدگی به امور نظاتفی منزل را دارد و همین امر موجب شده تا تقاضا برای نظافت منزل توسط خانم جوان در سامانه هوم سرویز بیشتر باشد.

نکات نظافت منزل توسط خانم جوان

خانم جوان برای نظافت منزل تعلیم دیده و ایده های خلاقانه ای را به کار می گیرد تا کارها با سرعت و دقت بهتری انجام می شود. برخی از کارهایی که موجب سرعت و سهولت در تمیز کردن منزل می شود را در ادامه معرفی کرده ایم. شاید خواندن این مطلب بتواند کمی از سختی خانه تکانی های آخر سال یا نظافت های دوره ای منزل کم کند.

نظافت منزل توسط خانم غرب تهراننظافت منزل توسط خانم جوان
 • سبدهای جادویی در نظافت منزل

اگر تصمیم دارید کارهای نظافتی را در زمان کوتاهی انجام دهید از سبدهای جادویی استفاده کنید. این سبد های کوچک و بزرگ را برای جمع آوری ریخت و پاش های اتاق های مختلف استفاده کنید. به سرعت شروع کنید و هر چیزی که در سطح اتاق می بینید در این سبد قرار دهید. نظافت منزل توسط خانم جوان ایده های ابتکاری زیادی را پیشنهاد می دهد. لوازم آرایشی روی میز توالت در یک سبد و دفتر و کتاب درسی بچه ها در سبدی دیگر، به همین ترتیب هر چیزی که روی سطح میزها یا زمین وجود دارد را جمع آوری کنید. این کار تنها ۵ دقیقه وقت می گیرد.

پیشنهاد مطالعه:  نظافت منزل در شمال تهران را با بهترین کیفیت تجربه کنید

 •  گردگیری

اکنون می توانید سطوح مختلف را گردگیری کنید. با برداشتن اشیا روی میزها، کار گردگیری بسیار ساده تر می شود. کانتر آشپزخانه و میز نهارخوری را با دقت بیشتری تمیز کنید. لکه های چای یا قهوه را با یک حوله مرطوب از بین ببرید و خرده های مواد غذایی را پاک کنید. تختخواب ها هم نیاز به گردگیری دارند سطوح بالای تختخواب های چوبی همیشه پر از گرد و خاک است که می تواند آلرژی زا هم باشد. گردگیری و نظافت منزل توسط خانم جوان وقت زیادی نمی گیرد ولی در درخشش و تمیزی منزل بسیار تاثیرگذار است.  اگر وقت کافی برای گردگریری ندارید از سرویس نظافت منزل توسط خانم جوان کمک بگیرید.

 • نظافت منزل با جارو برقی

پس از جمع آوری خرده ریزها و گردگیری نوبت به جارو کردن کل منزل است. یک جارو برقی همانند عصای جادوگری در تمیزکاری معجزه می کند. جارو برقی نه تنها باقی مانده مواد غذایی روی فرش را تمیز می کند بلکه می تواند گرد و خاک های کفپوش ها را هم کاملا پاک کند. اگر از سرویس نظافت منزل توسط خانم جوان استفاده می کنید بهتر است لوازم کار و جارو برقی را از قبل آماده کنید تا زمان تلف نشود.

 پیشنهاد مطالعه: ۲۰ قانون برای تمیز کردن منزل که نمی دانستی!

نظافت منزل توسط خانم شمال تهراننظافت منزل توسط خانم جوان
 • خالی کردن سطل های زباله

یک سطل زباله پر، منظره بسیار بدی را در حمام و سرویس های بهداشتی ایجاد می کند. از سطل زباله های دردار استفاده کنید و روزانه آن ها را خالی کنید. خالی کردن سطل های زباله چندان وقت گیر نیست ولی به لحاظ روانی موجب دید بهتر محیط می شود. روزانه ۲ تا ۳ دقیقه را برای خالی کردن سطل های زباله اختصاص دهید تا تاثیر مثبت آن را در پاکیزگی منزل ببینید.  (برگرفته از: mydomaine )

شرکت خدمات منزل تهران هوم سرویز

با تمام این تلاش ها هنوز کارهای زیادی باقی مانده که باید انجام شود. شستشوی لباس ها، پرده ها، تمیز کردن شیشه ها، نظافت راه پله و موارد دیگری هم هستند که باید انجام شوند. گوشی موبایل را برداشته و بقیه کارها را به شرکت خدماتی-نظافتی هوم سرویز بسپارید.

با اپلیکیشن هوم سرویز می توانید درخواست نظافت منزل توسط خانم جوان را ارسال کنید تا هماهنگی های لازم انجام شود. یک راه ساده تر هم برای استفاده از خدمات نظافت منزل و درخواست اعزام نظافتی خانم وجود دارد و آن تماس با تلفن است. با اولین تماس هماهنگی های لازم جهت اعزام خانم جوان برای نظافت منزل انجام خواهد شد.

جهت اطلاع از قیمت نظافت منزل و ثبت سفارش رایگان با هوم سرویز تماس بگیرید.

۰۲۱-۹۱۰۰۱۳۳۲

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نظافت داخل منزل یا محل کار هم ارائه میده؟

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نظافت داخل منزل یا محل کار تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

یک دیدگاه

 1. خیلی خیلی ممنون بابت مطلب مفیدی ک توی سایتتون قرار دادید
  خیلی استفاده کردم و قطعا میتونم از این ترفندها نهایت استفاده رو بکنم
  بازم ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا