خدمات نظافت آنلاین هوم سرویز

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

خدمات نظافتی از کاربردی ترین سرویس هایی هستند که همه خانواده ها بدان نیاز دارند. امروزه اغلب افراد مایحتاج و خدمات مورد نیاز خود را از طریق گوشی های موبایل و به صورت انلاین جستجو می کنند.

با توجه به نیاز روز افزون خانواده ها به خدمات نظافتی، سامانه خدمات درب منزل هوم سرویز یکی از کاربردی ترین اپلیکیشن های موبایل را عرضه کرده است. اپلیکیشن هوم سرویز بهترین سامانه آنلاین برای درخواست سفارش های خدماتی، نظافتی و فنی است که هم اکنون با ویژگی های جدید به روز شده است. در این مطلب راهنمای استفاده از خدمات نظافت آنلاین هوم سرویز را به صورت تصویری بررسی می کنیم.

 استفاده از خدمات نظافت آنلاین هوم سرویز

ابتدا اپلیکیشن هوم سرویز را دانلود کرده و بر روی گوشی های اندرویدی نصب کنید.لینک دانلود اپلیکیشن هوم سرویز در انتهای مطلب ذکر شده و قابل استفاده است. نصب اپلیکیشن هوم سرویز به سادگی نصب برنامه های رایج اندرویدی است که به خوبی با آن آشنایی دارید.

این اپلیکیشن به صورت کاملا رایگان قابل نصب است و در این مرحله هیچ پرداختی صورت نمی گیرد. با نصب نرم افزار هوم سرویز لیست سرویس های ارائه شده را می توانید ببینید. خدمات نظافت آنلاین هوم سرویز یکی از بخش های اصلی این سامانه هوشمند است. برای استفاده از سرویس ها باید در سامانه ثبت نام کنید. برای این کار با ثبت شماره موبایل انجام می شود.

پیشنهاد مطالعه: هوم سرویز، سامانه هوشمند درخواست خدمات در محل کار

ثبت سفارش در سامانه خدمات نظافت آنلاین هوم سرویز

پس از عضویت در سامانه می توانید با انتخاب گزینه نظافت و پذیرایی، فهرستی از خدمات نظافت آنلاین ارائه شده را دریافت کنید. این لیست شامل: نظافت داخل منزل یا محل کار، نظافت راه پله و مشاعات، خدمات مجلس و پذیرایی از مهمانان، کف سابی، شستشوی فرش، خشک شویی مبل، کارواش، سم پاشی،نماشویی، خدمات مراقبت از گل و گیاه و درخواست اعزام کارگر ساده می باشد. همه سرویس های ارائه شده دارای سه ویژگی مشترک هستند:

پیشنهاد مطالعه:هزینه سرویس کولر آبی در هوم سرویز چقدر است؟

امکان لغو سفارش
تماس پس از ثبت جزئیات
ثبت سفارش رایگان
اعزام همیار پس از تایید
پرداخت هزینه پس از اتمام خدمت
میتوانید از روش های زیر سفارش نظافت داخل منزل یا محل کار ثبت کنید

هزینه خدمات نظافت آنلاین هوم سرویز چقدر است؟

محدوده قیمت خدمات نظافت آنلاین هوم سرویز به صورت شفاف اطلاع رسانی شده و با انتخاب هر سرویس می توان از هزینه خدمات آگاه شد.

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )قیمت (تومان)
قیمت نظافت منزل و محل کار آقا (۴ ساعت)165000 تومان
قیمت نظافت منزل و محل کار خانم (۴ ساعت)200000 تومان
هر ساعت اضافه آقا25000 تومان
هر ساعت اضافه خانم25000 تومان

برای ثبت درخواست ابتدا چند سوال کوتاه پرسیده می شود. پاسخ این سوالات در خدمات رسانی بهتر موثر است.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نظافت داخل منزل یا محل کار هم ارائه میده؟

پاسخ ها به صورت انتخاب گزینه بوده و تنها در مرحله نهایی توضیحات مختصری برای همیار نوشته می شود. چنانچه در ابتدای ثبت نام فرم مربوط به آدرس و شماره تلفن را تکمیل نکرده اید در این مرحله باید یک آدرس دقیق به همراه شماره تلفن برای مراجعه همیاران در اختیار سامانه قرار دهید. امکان افزودن آدرس جدید و ثبت درخواست برای دیگر محل ها نیز در سامانه پیش بینی شده است.

چنانچه این مراحل را تا انتها انجام دهید سرویس مورد نظر در بازه زمانی مشخص شده از سوی کارفرما به محل اعزام شده و به همین راحتی خدمات نظافت آنلاین هوم سرویز درب منزل یا محل کار ارائه می شود. در حال حاضر می توان پرداخت ها را به صورت مستقیم و در هنگام مراجعه همیار انجام داد. استفاده از خدمات پرداخت الکترونیکی و یا کارت خوان در صدد راه اندازی است که می تواند رضایت بیشتری را به همراه داشته باشد.

امکان لغو سفارش
تماس پس از ثبت جزئیات
ثبت سفارش رایگان
اعزام همیار پس از تایید
پرداخت هزینه پس از اتمام خدمت
میتوانید از روش های زیر سفارش نظافت داخل منزل یا محل کار ثبت کنید
خروج از نسخه موبایل