تعمیرات و خدمات فنی

نقاشی منزل ارزان ترین راه برای تغییر دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی هزینه زیادی را به همراه دارد گاهی تامین هزینه های اولیه بسیار سرسام آور می شود. اما آیا می دانستید که روش های ارزان قیمت تری هم برای تغییرات اساسی در دکوراسیون، وجود دارد؟ طبق براوردهای انجام شده، رنگ و نقاشی ساختمان بیشترین تغییر را با کمترین هزینه در فضای داخلی به وجود می آورد. اگر فضای خانه دلگیر و خسته کننده و تکراری شده، وقت آن رسیده که رنگ و روی دیوارها را نونوار کنید. یک رنگ کاملا متفاوت با رنگ دیوارها را انتخاب کنید یا اینکه برای نقاشی منزل مسکونی از رنگ های دکوراتیو و جدید استفاده کنید. در هر صورت همین تغییر ساده می تواند روحیه ساکنین را نیز شاداب نگه دارد. 

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

رنگ و نقاشی منزل مسکونی

نقاشی منزل مسکونی تاثیر زیادی در بهبود روحیه افراد خانوار دارد و یکی از خدمات مورد نیاز خانواده ها تلقی می شود. نوسانات ارزی تاثیر زیادی در قیمت لوازم ساختمانی و کارهای ساختمانی داشته و روی قیمت خرید رنگ و خدمات نقاشی ساختمان هم بی تاثیر نبوده است.

بدون تردید بالا رفتن هزینه ها موجب افزایش نرخ خدمات ساختمانی و کارهای تغییر دکوراسیون شده است ولی همچنان نقاشی منزل کم خرج ترین راه برای زیباسازی دیوار ساختمان های مسکونی است. قیمت نقاشی ساختمان در تهران و خدمات نقاشی ساختمان همیشه از نرخ تغییر دکوراسیون با دیگر دیوارپوش ها کمتر بوده است.

نامشخص بودن نحوه محاسبه قیمت های دریافتی و عدم دسترسی به نقاش ساختمان آموزش دیده، دو معضل جدی است که موجب نارضایتی مشتری از خدمات نقاشی ساختمان می شود.

شرکت خدماتی نظافتی هوم سرویز جهت رفاه خانواده های تهرانی خدمتی کاربردی را عرضه کرده است. نقاشی منزل با بهترین استادکار نقاشی در تهران را از ما بخواهید. با ثبت درخواست در سامانه خدمات درب منزل هوم سرویز می توانید صفر تا صد کارهای خدماتی و نقاشی منزل را به حرفه ای ها بسپارید. تعرفه قیمت نقاشی در هوم سرویز به صورت کاملا شفاف از طریق اپ اندرویدی این سامانه اطلاع رسانی شده است. جهت دریافت لیست خدمات هوم سرویز، اپلیکیشن رایگان را بر روی گوشی های اندرویدی نصب کرده و از خدمات صدها سرویس ویژه بهره مند شوید.

قیمت نقاشی منزل هوم سرویز به صورت مناقصه ای اعلام می شود و شما می توانید بهترین نرخ نقاشی ساختمان را انتخاب کنید. مشاوره و بازدید رایگان در همه مناطق تهران بخشی از خدمات نقاشی ساختمان هوم سرویز است.

هزینه نقاشی ساختمان در تهران چقدر است؟

رنگ پلاستیک ساختمان

قیمت نقاشی منزل مسکونی

قیمت نقاشی ساختمان در همه مناطق تهران یکسان محاسبه می شود و ارتباط به اندازه فضای مورد نظر دارد. همیاران هوم سرویز با بازدید از محل، قیمت دقیق رنگ کردن دیوارها و سقف را اعلام کنند. نحوه محاسبه قیمت نقاشی ساختمان بر اساس متر مربع بوده و با اندازه گیری دیوارها انجام می شود.

هوم سرویز بهترین استادکار نقاشی در تهران را درب منزل اعزام می کند. همیاران ما همگی از نیروهای آموزش دیده و با تجربه هستند که بهترین کیفیت خدمات نقاشی منزل را طبق خواسته مشتری ارائه می دهند. قبل از ثبت درخواست خدمات نقاشی ساختمان در سامانه می توانید با اندازه گیری طول و عرض دیوارها، برآورد حدودی از اجرت نقاش ساختمان داشته باشید. خالی کردن محل قبل از رنگ آمیزی موجب سرعت درتحویل نقاشی منزل خواهد شد.

جدول قیمت نقاشی ساختمان

جهت اطلاع از سایر سرویس ها و قیمت های خدمات منزل به شما توصیه می کنیم حتما به سایت هوم سرویز مراجعه نمایید.

شرایط سرویس

  • برای خرید رنگ مناسب از مشورت رایگان همیاران بهره مند شوید. در صورت تمایل همیاران هوم سرویز جنس مناسب را تهیه کرده و فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه می نمایند.
  • خدمات نقاشی منزل شامل انجام تمیزکاری کامل محل پس از اتمام کار می باشد.
  • قیمت نقاشی ساختمان با توجه به نوع رنگ (روغنی، پلاستیک، مولتی کالر، اکریلیک) و متراژ ساختمان و نوع زیرکاری ساختمان( گچ، رنگ یا کاغذ دیواری) تعیین می شود.
  • همیار می بایست حداقل دو یا سه بار(بستگی به غلظت رنگ و سطحی کار) سطوح مورد نظر را نقاشی کند.

اصول نقاشی ساختمان با غلطک

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نقاشی هم ارائه میده؟

استادکار نقاشی در تهران

استادکار نقاشی کسی است که در زمینه رنگ آمیزی روی همه سطوح تبحر دارد. رنگ آمیزی دیوارهای گچی، گچبری های نقش برجسته، رنگ کردن درب و پنجره بخشی از خدمات نقاشی منزل است که توسط نقاش ساختمان انجام می شود. استادکار نقاش باید بتواند با هر نوع مصالح کار کند. دقت و ظرافت دو رکن مهم در نقاشی منزل هستند که توسط نقاش ماهر به خوبی انجام می شود.

فرآیند نقاشی ساختمان و رنگ آمیزی اتاق ها چند روزی وقت تان را می گیرد و ممکن است از نتیجه کار نیز راضی نباشید. بدیهی است افراد غیر حرفه ای نمی توانند دیوارها را به خوبی استادکار نقاش و نقاش با تجربه رنگ آمیزی کنند. اجرت نقاش ساختمان با توجه به مهارت و تخصص در نظر گرفته می شود.

با استفاده از سامانه خدمات درب منزل هوم سرویز بهترین استادکار نقاشی در تهران ، برای انجام خدمات نقاشی منزل را در اختیار خواهید داشت. هرگز برای صرفه جویی در هزینه رنگ آمیزی از افراد بی تجربه و غیر شرکتی استفاده نکنید.

تضمین کیفیت کاری افراد غیر شرکتی توسط هیچ ارگانی تایید نشده است. البته بدیهی است که تضمین اخلاقی و صلاحیت حرفه ای این افراد هم قابل سنجش نیست. لذا برای پیشگیری از مشکلات بعدی همیشه از افراد دارای ضمانت نامه برای انجام خدمات نقاشیی منزل استفاده کنید. اطلاعات شخصی و آدرس همیاران هوم سرویز جهت پیگیری های بعدی موجود می باشد.

مزایای نقاشی ساختمان با غلطک چیست؟

هزینه نقاشی سقف خانه

نقاشی منزل مسکونی و رنگ آمیزی ساختمان

نقاشی منزل مسکونی یک راه مرسوم برای تغییر دکوراسیون است که به سادگی قابل انجام می باشد. قیمت نقاشی ساختمان در مقایسه با دیگر دیوارپوش ها بسیار کمتر است. نقاش ساختمان به سادگی می تواند عیوب ظاهری دیوارها را برطرف کند و چهره منزل را نو کند.

با نقاشی منزل مسکونی می توانید بدترین لکه ها و حتی لکه های قدیمی نم دیوار را هم با کیفیت بسیار خوبی پوشش دهید. اگر در زمینه رنگ آمیزی ساختمان تجربه دارید می توانید کارهای نقاشی منزل را خود بر عهده بگیرید.

توصیه می شود قبل از شروع کار، لوازم منزل را از کنار دیوارها جا به جا کرده و روی وسایل را با استفاده از پوشش های پارچه ای یا پلاستیکی به طور کامل بپوشانید. پاک کردن لکه رنگ از روی وسایل بسیار مشکل است. روی قرنیزها، قاب پنجره ها، و لولای درها را با نوار مخصوص بپوشانید. پوشاندن شیشه های پنجره قبل از نقاشی منزل ضروری است.

اگر لازم است از خدمات لوله کشی برای ترمیم لوله های قدیمی استفاده کنید تا پس از رنگ امیزی، با مشکل مواجه نشوید. با این راهنمایی ها همچون یک نقاش خوب می توانید داخل ساختمان را رنگ آمیزی کنید.

آماده سازی سطح قبل از نقاشی منزل مسکونی

کاغذ دیواری های قبلی را جدا کنید. رنگ های پوسته شده را با ابزار تمیز کرده و گچ کشته را با کاردک روی ترک ها و افتادگی گچ ها بکشید. سپس سطح کار را کاملا صاف کنید. پس از خشک شدن گچ، صافکاری بسیار مشکل می شود.

از سنباده نرم برای برطرف کردن ناصافی های دیوار استفاده کنید. گچکاری ساختمان و سنباده زنی گچ موجب هموار شدن سطح زیر کار شده و نتیجه نهایی کار بسیار بهتر خواهد شد.

نقاشی خانه و رنگ آمیزی ساختمان در تهران

نقاشی منزل ارزان

 

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نقاشی هم ارائه میده؟

رنگ و نقاشی منزل مسکونی

رنگ آمیزی سقف را قبل از دیوارها انجام دهید. همیشه از دستمال برای پاک کردن لکه های رنگ تازه استفاده کنید. برای نقاشی منزل مسکونی از دو رنگ روغنی و پلاستیک می توانید استفاده کنید. رنگ پلاستیک برای رنگ آمیزی اتاق ها مناسب تر است ولی اگر کودکی در منزل دارید بهتر است دیوارها را با رنگ روغنی بپوشانید. از فروشنده در مورد ترکیب رنگی مورد نظر کمک بگیرید.

با مخلوط کردن رنگ های مختلف، ترکیب دلخواه را به دست آورید. ترکیب رنگ ها و به دست آوردن رنگ پایه کمی دشوار است ولی با چند بار امتحان می توانید ترکیب رنگ دلخواه را به دست بیاورید. قلم‌مو را برداشته و یک دست رنگ برای زیر کار بزنید. رنگ اولیه برای پوشاندن لکه ها و رنگ تیره قبلی استفاده می شود. در این مرحله نگران رد قلمو روی دیوار نباشید.

نقاشی منزل مسکونی و رنگ آمیزی دیوارها

غلتک های رنگ آمیزی می توانند کار را با سرعت بیشتری پیش ببرند. اگر در زمینه نقاشی منزل تجربه ای ندارید بهتر است ابزار مناسب تری را انتخاب کنید. کار با قلموی نقاشی بسیار سخت تر از غلتک های مخصوص است. غلتک را در رنگ فرو برده و رنگ اضافی را با لبه سطل رنگ بگیرید. نقاش ساختمان(House_painter) در این کار مهارت دارد ولی برای افراد مبتدی در ابتدا کمی مشکل است.

از گوشه دیوار شروع کرده و غلتک را از بالا به پایین حرکت دهید. با خشک شدن رنگ، غلتک را دوباره به رنگ آغشته کنید. تا رسیدن به رنگ یکنواخت این کار را ادامه دهید. به طور معمول با ۳ دست رنگ آمیزی به رنگ مورد نظر می رسید و دیوارها به خوبی پوشش داده می شوند. اگر زمان رنگ آمیزی بیش از یک روز طول کشید، بهتر است درب سطل های رنگ و تینر و غیره را به خوبی ببندید و روز بعد دوباره کار را شروع کنید.

اگر در زمینه نقاشی منزل تجربه ای ندارید با ما تماس بگیرید. نگران قیمت نقاشی ساختمان نباشید همیاران هوم سرویز مناسب ترین نرخ نقاشی ساختمان را اعلام می کنند. کارهای خدماتی را به افراد با تجربه و کار بلد بسپارید و خود با آرامش به کارها نظارت کنید.

همیاران هوم سرویز توانسته اند رضایت صد در صد مشتری را در همه مناطق تهران کسب کنند. اگر برای چیدن لوازم منزل و انجام امور نظافت پس از نقاشی آپارتمان نیاز به کمک دارید با ما تماس بگیرید. اعزام خانم جوان جهت نظافت منزل و کارگر آقا برای اسباب کشی و حمل اثاثیه بخشی از خدمات هوم سرویز در تهران است.

شرکت نقاشی ساختمان در تهران

مزایای نقاشی ساختمان با غلطکنقاشی منزل مسکونی

تعرفه های سرویس نقاشی ساختمان هوم سرویز

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )از قیمت (تومان)تا قیمت(تومان)
روغنی روی رنگ با مصالح(متر مربع)2500039000
روغنی روی رنگ بدون مصالح(متر مربع)1800025000
روغنی روی گچ با مصالح(متر مربع)3000039000
روغنی روی گچ بدون مصالح(متر مربع)2700032000
پلاستیک روی رنگ با مصالح(متر مربع)2300028000
پلاستیک روی رنگ بدون مصالح(متر مربع)1800023000
پلاستیک روی گچ با مصالح(متر مربع)2500033000
پلاستیک روی گچ بدون مصالح(متر مربع)1700023000
کنیتکس (متر مربع)2500035000
اکریلیک روی رنگ​ با مصالح(متر مربع)2300030000
اکریلیک روی رنگ​ بدون مصالح(متر مربع)1800023000
اکریلیک روی گچ​ با مصالح(متر مربع)2300033000
اکریلیک روی گچ​ بدون مصالح(متر مربع)1800023000
مولتی کالر(زیر کاری رنگ پلاستیک)​ با مصالح(متر3000037000
مولتی کالر(زیر کاری رنگ روغن)​ با مصالح(متر مربع)2300033000
بلکا با مصالح(متر مربع)2300030000
ضد زنگ با تمیز کاری(متر مربع)1300019000

خدمات رنگ و نقاشی ساختمان در تهران

نقاشی ساختمان از خدمات پر تقاضا در هوم سرویز است که در همه ایام سال درخواست کننده دارد. این سرویس به صورت تضمین شده و به شرط رضایت مشتری انجام می شود. اگر برای تهیه رنگ یا انتخاب نوع آن نیاز به مشورت و راهنمایی دارد با ما تماس بگیرید. هزینه ثبت نام در اپ این سامانه و مشورت با متخصص کاملا رایگان است. هنگام ثبت سفارش می تونید نوع رنگ و سایر موارد را طبق دلخواه تان انتخاب کنید. هر توضیحی که لازم می بینید در بخش مربوط وارد کنید تا کارها طبق نظرتان انجام شود. پس از ثبت نام اولیه، از طرف تیم پشتیبانی با شما تماس گرفته می شود و هماهنگی جهت اعزام نقاش در روز مورد نظر انجام خواهد شد. قبل از سفارش حتما از چند شرکت دیگر قیمت بگیرید. قیمت ها و کیفیت اجرای کار گویای حرفه ای بودن همیاران نقاش است.

برای ثبت سفارش سرویس نقاشی هوم سرویز از طریق اپلیکیشن این سامانه اقدام کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نقاشی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا