نظافت و پذیرایی

شرکت خدماتی نظافتی

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

شرکت خدماتی نظافتی سرویس های متعددی ارائه می دهد که هر کدام بخشی از نیازهای منازل و شرکت ها را بر طرف می کنند. اعزام کارگر منزل، کارگر ساعتی و نیروی کار نظافتی از مهم ترین خدماتی است که شرکت خدماتی نظافتی عهده دار آن است. داشتن یک برنامه منظم برای تمیزکاری یکی از استراتژی های اصلی در هر شرکت خدماتی نظافتی خوب است. در ادامه یک برنامه نظافت منزل در نظر گرفته شده که شباهت زیادی به استراتژی های نظافتی در شرکت خدماتی نظافتی دارد.

پیشنهاد شرکت خدماتی نظافتی برای نظافت اتاق ها

یک برنامه‌ریزی درست در نظافت منزل این است که شما نظافت منزل را از بالاترین نقطه در خانه آغاز کنید تا به پایین‌ترین نقطه آن برسید. ابتدا زمین را تمیز نکنید و سپس به سراغ سقف، پنجره و دیوارها بروید، قبل از اجرای مراحل نظافت باید مشخص کنید که کجاها را می خواهید تمیز کنید. در نظافت منزل گردگیری هر اتاق، روی همه وسایل و مبلمان، قسمت زیرین قفسه ها، دستگیره ها، همینطور قاب عکس ها، صفحه تلویزیون و مجسمه ها و وسایل تزیینی را شامل می شود. تا حد ممکن گردگیری لوازم منزل را با دستمال خشک انجام دهید.

جمع آوری لوازم 

ابتدا همه لوازم اضافی، کتاب ها، روزنامه ها، دی وی دی ها، اسباب بازی های بچه ها، لباس های قدیمی و کفش های اضافی را جمع کنید. آیا وقت دور ریختن وسایل اضافی نرسیده؟ با اهدا لباس های قدیمی، جای بیشتری برای لباس های جدید در کمد لباس خواهید داشت.

گردگیری و تمیز کاری

گرد و غبار در هر نقطه ای دیده می شود. روی مبلمان، پرده ها، صفحه تلویزیون، قاب عکس ها، بالای درب ها، وسایل روشنایی و لوستر، روی اشیا تزئینی، کتاب ها و مجلات همه جا پر از گرد و غبار و آلودگی است. از دستمال های پارچه های مایکرو فایبر برای گردگیری استفاده کنید تا دچار آلرژی و حساسیت های تنفسی نشوید. جاروبرقی و شیشه پاک کن هم در از بین بردن گرد و خاک ها موثر است. از دورترین نقاط شروع کرده و به سمت درب اتاق ها گردگیری کنید.

شست و  شوی پرده ها

پرده های اتاق خواب و پذیرایی نیاز به شست وشوی مداوم ندارند. حتی می شود در طول سال یکبار اینکار را انجام داد. اما پرده های سرویس بهداشتی و آشپزخانه به دلیل اینکه ممکن است چربی یا آلودگی بیشتری به خود بگیرند بهتر است در پایان هر فصل شسته شوند. اما برای تمیزکردن گردوخاک از روی پرده میتوان آن را درماشین لباسشویی انداخت. ماشین را روی دور هوادهی تنظیم کنید تا پرده خوب شسته شده و کاملا تمیز شود. به یادداشته باشید برای شستن پرده ازآب گرم و حرارت استفاده نکنیم زیرا ممکن است بااینکارب رخی از پارچه ها خراب شوند یا آب بروند. اما درموردشست وشوی پرده ها شرکت های معتبر خدماتی توصیه میکنند که توسط خودتان شسته نشود زیرا ممکن است باعث از بین رفتن تار و پود و زیبایی پرده شود.

شست و شوی فرش

به طور معمول شست وشوی فرش ها سالی یکبار انجام می شود. اما این شست وشوی سالیانه نباید باعث فراموشی جارو زدن فرش ها شود. اگربه صورت مداوم فرش ها و رویه های مبلمان را جارو نزنیم، کثیفی ها و گرد و غبار روی آنها می چسبد.

پیشنهاد مطالعه: خدمات نظافت منزل برای رفاه و آرامش خانواده ها
پیشنهاد مطالعه: انتخاب بهترین شرکت نظافتی در تهران
شرکت خدماتی نظافتی شرکت خدماتی نظافتی

پیشنهاد شرکت خدماتی نظافتی برای تمیزکاری در آشپزخانه

از اجاق گاز شروع کنید، سینی فر را تمیز کرده و شعله پخش کن ها را چربی زدایی کنید. پاک کردن اجاق گاز کار مشکلی است ولی در حفظ بهداشت آشپزخانه بسیار ضروری است. یخچال، ماشین لباسشویی، مایکروویو، ماشین ظرفشویی، فریزر همگی نیاز به نظافت دوره ای دارند. کاشی ها و سرامیک های کف را فراموش نکنید. در انتها سینک ظرفشویی را به خوبی شسته و برق بیندازید. از یک شرکت خدماتی نظافتی برای اعزام نیروی نظافتی کمک بگیرید و نظافت آشپزخانه را به یک حرفه ای بسپارید.

تمیز کردن سینک ظرفشویی

یکی از بهترین روشها برای تمیزکردن لکه های آب وچربی های موجود بر روی سینک، استفاده از جوش شیرین است. سطح سینک را مرطوب کرده ، جوش شیرین را روی تمام سطح سینک پخش کنید و سپس با اسکاچ تمام قسمتهای سینک را آغشته به جوش شیرین کنید. اجازه دهید حدود ۱۰ الی ۱۵ دقیقه جوش شیرین بر روی سینک باقی بماند، سپس با آب تمام سطح را شسته و با دستمال تمیز کنید. قدرت جوش شیرین به حدی است که به راحتی می تواند لکه های اب و چربی را کاملا از بین ببرد و هیچ آسیبی هم به سینک ظرفشویی وارد نمی کند.

تمیز کردن اجاق گاز

اگر پس از هر بار سرخ کردن مرغ و ماهی و استفاده از اجاق گاز آن را سطحی تمیز کنید، دیگر لازم نیست برای تمیز کردن اجاق گاز زمان زیادی را صرف کرده و یا هر هفته آن را به طور کامل و دقیق تمیز کنید. سالی ۲ الی ۳ بارتمیز کردن اساسی اجاق گاز هم کافی است. ترجیحا یک بار از آن ۳ بار را به بعد از تعطیلات نوروز اختصاص دهید.

تمیزکردن کابینت های آشپزخانه

تمیزکردن کابینت ها مثل یخچال لازم نیست هر هفته انجام شود. به دلیل اینکه یخچال محل نگهداری مواد غذایی است و امکان فساد مواد غذایی درون یخچال وجود دارد پس نیاز است که یخچال حداقل هفته ای یکبار تمیز شود. اما کابینت ها را میتوان سالی یک یا دو بارهم تمیز کرد. قفسه ها راخالی و تمیز کنید. اگر حشره ای مشاهده کردید حتما از سم های  استاندارد موجود در بازار استفاده کنید. سپس از تاریخ انقضای مواد غذایی داخل کابینت مطمئن شوید و به سلیقه خود داخل کابینت را تزیین کنید.

پیشنهاد مطالعه: ترفندهای نظافت منزل توسط خانم جوان و با تجربه
پیشنهاد مطالعه: انتخاب شرکت خدماتی در تهران با نیروهای مجرب
شرکت خدماتی نظافتی هوم سویزشرکت خدماتی نظافتی

توصیه ی شرکت خدماتی نظافتی برای نظافت حمام و سرویس های بهداشتی

دوش و هر چیزی که روی آن است را کاملا تمیز کنید. شیر آلات، آینه ها، کاشی های حمام و توالت و هر نقطه ای را با استفاده از اسپری های مخصوص و دستمال ضد عفونی کنید. سرویس های بهداشتی از آلوده ترین نقاط در منزل هستند. خالی کردن سطل آشغال ها را نیز فراموش نکنید. فرش یا پادری های کنار حمام و دستشویی را ماهی یک بار شستشو دهید. دقت داشته باشید که استفاده از مواد شوینده و سفید کننده های شیمیایی در محیط های بسته حمام و دستشویی منجر به آسیب شدید ریه ها می شود. این مواد گازهای خطرناکی از خود ساطع می کنند.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نظافت داخل منزل یا محل کار هم ارائه میده؟

نظافت حمام و سرویس بهداشتی

برای تمیز کردن حمام و سرویس بهداشتی بهتر است که اول کف حمام و دستشویی را یک دور آب بگیرید، سپس مایع شوینده ” من ” را بر روی کف ریخته و بعد با استفاده از یک فرچه یا اسکاچ، کل کف را به مایع شوینده من آغشته کنید و بگذارید حدود ۱۵ الی ۲۰ دقیقه دقیقه باقی بماند. در این فاصله می توانید دیوارها را با استفاده از محلول آب و تاید بشویید. پس از طی شدن ۲۰ دقیقه حالا وقت آن است که کف را آبکشی نموده و شاهد معجزه این شوینده مفید در نظافت حمام و سرویس بهداشتی خود باشید.

شست و شوی پرده حمام 

همانطور که می دانید پرده حمام به واسطه ی رطوبت زیادی که در حمام وجود دارد هم ممکن است به محلی برای تجمع میکربها تبدیل شود و هم اینکه زود به زود کثیف شود و این به معنی این نیست که باید هر چند ماه یکبار پرده حمام را عوض کنید. بلکه می توانید به جای دور انداختن پرده حمام آن را شسته و دوباره مورد استفاده قراردهید. پرده را در ماشین لباسشویی به همراه چند حوله اضافی بیاندازید. ماشین لباسشویی را با آب سرد تنظیم کرده و مایع لباسشویی را به همراه جوش شیرین در ماشین لباسشویی بریزید. پس از اتمام کار پرده را تکانده و در آفتاب آویزان کنید تا خشک شود.

در صورتی که خودتون تصمیم دارید کار نظافت منزلتان را انجام دهید. پس پیشنهاد میکنیم حتما ویدئوی زیر را مشاهده کنید. در ویدئوی زیر ترفندها و نکات کاربردی در نظافت منزل را به شما آموزش می دهیم.

تماس با شرکت خدماتی نظافتی

با یک شرکت خدماتی نظافتی تماس گرفته و برای سرویس دوره ای منزل کمک بگیرید. نیروهای خدماتی نظافتی دوره دیده به خوبی می دانند چگونه از مواد شوینده استفاده کنند تا ضرر کمتری داشته باشد. شرکت خدماتی نظافتی هوم سرویز با اعزام نیروی نظافتی خانم و آقا در خدمت بهداشت و سامت خانواده های تهرانی است.

روش ثبت درخواست در سامانه خدماتی هوم سرویز به این صورت است که مشتری از طریق نصب اپلیکیشن روی گوشی خود و یا از طریق سایت سفارش خود را در هر حوزه ای از خدمات منزل از نظافت تا برقکاری یا لوله کشی ساختمان و … ثبت می کند، بعد از گذشت مدت زمان خیلی کوتاه، نزدیکترین متخصصی که کاملا با شرایط سرویس مشتری سازگار بوده یعنی هم تخصص و مهارت انجام درخواست مشتری را داشته باشد و هم اینکه می تواند در زمان مقرر و اعلام شده از طرف مشتری حضور یابد به سرویس مشتری تخصیص پیدا کرده و بلافاصله با مشتری تماس گرفته و بعد از انجام هماهنگی های موردنیاز در محل خدمت حاضر شده و درخواست مشتری را انجام می دهد.

قیمت شرکت خدماتی نظافتی هوم سرویز برای نظافت منزل

هوم سرویز اولین و بزرگترین اپلیکیشن و سامانه اینترنتی کشور بوده که از سال ۱۳۹۵ فعایت خود را جهت ارائه خدمات به مشتریان آغاز کرده و همواره می کوشد تا موقعیتی فراهم سازد که مشتریان بتوانند باخیالی آسوده در کمترین زمان از خدماتی همچون نظافت، خدمات فنی و بسیاری ازخدمات دیگر این سامانه با بالاترین کیفیت و پایین ترین هزینه بهره مند شوند. قیمت نظافت منزل در شرکت خدماتی نظافتی هوم سرویز ساعتی محاسبه شده و در کل مناطق تهران یکسان و ثابت می باشد بنابراین اگر بدنبال یک شرکت خدماتی نظافتی مطمئن و با کیفیت می گردید پیشنهاد می کنیم حتما هوم سرویز را امتحان کنید.

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )قیمت (تومان)
قیمت نظافت منزل و محل کار آقا (۴ ساعت)165000 تومان
قیمت نظافت منزل و محل کار خانم (۴ ساعت)180000 تومان
هر ساعت اضافه آقا25000 تومان
هر ساعت اضافه خانم25000 تومان

mollymaid

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نظافت داخل منزل یا محل کار تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا