نظافت و پذیراییهوم سرویز

قیمت نظافت منزل در هوم سرویز

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

قیمت نظافت منزل به عوامل و پارامترهای مختلفی بستگی دارد.اینکه شما برای نظافت منزل خود تصمیم دارید از نیروی نظافتچی خانم استفاده کنید یا نیروی نظافتچی آقا مهمترین عامل تاثیر گذار در قیمت نظافت منزل می باشد.خدمات نظافت منزل از معدود شغل هایی است که در آن استفاده از نیروی نظافتچی خانم به نظافتچی آقا برتری دارد و اتفاقا دستمزد نیروی نظافتچی خانم نیز از نیروی نطافتچی آقا بیشتر است. از جمله عوامل دیگر که بر روی هزینه سرویس نظافت منزل شما تاثیرگذار است متراژ خانه، تعداد اتاقها و سرویس های بهداشتی و همچنین مواد شوینده مصرفی است. همچنین اگر شما در برنامه نظافت منزل تان تصمیم به نظافت دیوار و پنجره ها هم داشته باشید زمان حضور نظافتچی در منزل شما را بیشتر می کند که باعث می شود قیمت و هزینه نظافت منزل بیشتر گردد.

اطلاع از آخرین قیمت خدمات منزل مثل هزینه نظافت منزل همیشه دغدغه مهمی بخصوص برای خانم های خانه است. اپلیکیشن هوم سرویز ،نرم افزار کم حجم و قدرتمندی است که توانایی های بسیاری دارد. شما می توانید به راحتی با چند کلیک ساده قیمت انواع خدمات فنی و نظافت را به راحتی در اپلیکیشن هوم سرویز مشاهده کنید و هر زمان که نیاز به متخصص داشتید، درخواست خود را ثبت کنید تا نزدیکترین همیار متخصص با شما تماس گرفته و پس از انجام هماهنگی در زمان مقرر جهت انجام سرویس حضور یابد.

ثبت درخواست خدمات درب منزل در سامانه هوم سرویز مراحل ساده ای دارد. ابتدا سرویس مورد نظر خود را از لیست جستجو کنید. سپس همیار مورد نظر را از بین یکی از همیاران آموزش دیده انتخاب کنید. ما بهترین نیروهای خدماتی را برای انجام کارهای شما آموزش می دهیم. اکنون منتظر باشید تا همیار در زمان مورد نظر شما در محل حاضر و کار را انجام دهد. به همین سادگی! لیست خدمات فنی و نظافتی هوم سرویز با انتخاب هر سرویس به صورت شفاف اطلاع رسانی شده است. با توجه به تماس های مکرر و سوالات زیادی که پرسیده شده، در این مطلب تعرفه قیمت نظافت منزل و نحوه ی محاسبه ی قیمت نظافت منزل در تهران اطلاع رسانی می شود.

محاسبه قیمت نظافت منزل

پیشنهاد مطالعه: راهنمای انتخاب بهترین سامانه خدمات نظافت منزل

سرفصل‌هایی که در این مقاله مورد بررسی قرار خواهند گرفت :

 1. چه عواملی در قیمت نظافت منزل تاثیرگذار هستند؟
 2. با انتخاب مواد شوینده مناسب هزینه نظافت منزل خود را کاهش دهید.
 3. با روش های کاربردی کاهش قیمت نظافت منزل آشنا شوید.
 4. چه عواملی در قیمت نظافت منزل تاثیرگذار هستند؟

چه عواملی در قیمت نظافت منزل تاثیرگذار هستند؟

عوامل تاثیرگذار در قیمت نظافت منزل به دو دسته عوامل اصلی و عوامل فرعی تقسیم می گردد . 

عوامل اصلی در محاسبه ی هزینه نظافت منزل شامل :

 1. جنسیت نظافتچی اعزام شده (آقا یا خانم بودن نظافتچی)
 2. تعداد نیروی نظافتچی که شما برای نظافت منزل خود استفاده می کنید
 3. توالی و تعداد دفعات نظافت منزل در بازه ی زمانی مشخص
 4. متراژ یا میزان وسعت خانه
 5. نظافت قسمتهایی مانند دیوارها و پنجره ها

خانم یا آقا بودن نیروی نظافتی تقریبا بین 10 الی 15 هزار تومان هزینه سرویس نظافت منزل را دستخوش تغییر می کند، به دلیل اینکه اغلب خانم های خانه تمایل دارند برای نظافت منزل خود از نظافتچی خانم استفاده کنند، اگر قصد استفاده از نیروی نطافتچی خانم را دارید حتما توجه داشته باشید که اکثر نیروهای نظافتچی خانم قادر به تمیز کردن دیوارها و شیشه های منازل نیستند. بنابراین اگر فقط میخواهید یک نظافت روتین شامل جارو، گردگیری،آشپزی و اتو مرتب کردن لباسها را داشته باشید از نظافتچی خانم کمک بگیرید. در عوض نیروهای نظافتچی آقا با توجه به قدرت بدنی که دارند قادرند دیوارها و شیشه های منزل شما را به راحتی تمیز کرده همچنین اگر نیاز به جابه جایی مبلمان یا وسایل دیگر دارید می توانید به راحتی به شما کمک کنند.

متراژ و وسعت منزل شما از جمله عوامل تاثیرگذار اصلی در قیمت نظافت منزل هستند معمولا برای خانه هایی با متراژ بین 70 تا 100 متر برای یک نظافت روتین حدود 4 ساعت زمان نیاز می باشد اما اگر منزل شما بزرگتر بوده یا نیاز به کارهای وقتگیر مثل اتو کردن لباس و پرده ها باشد قطعا زمان بیشتری نیاز می باشد. همچنین اگر شما از جمله خانم هایی هستید که به صورت مرتب و دوره ای منزل خود را نظافت می کنید قطعا با توجه به تکرارپذیر بودن سرویس نظافت، نیاز به نظافت ریشه ای نبوده و با گردگیری و جارو و تی می توانید مجدد زیبایی و تمیزی را به خانه خود بازگردانید.

عوامل فرعی تاثیر گذار در محاسبه ی قیمت نظافت منزل شامل :

 1. وجود حیوانات خانگی در منزل
 2. نوع مواد شوینده مصرفی
 3. خدمات خاصی مانند شستشوی مبل ها ،آشپزی و اتوی لباسها و مراقبت از کودکان 

حضور حیوانات خانگی مثل سگ یا گربه یا پرندگان در خانه باعث می شود موها و پر این حیوانات بر روی فرش ها و کف سالن ریخته شود و بنابراین نیاز می باشد به صورت دوره ای با استفاده از برس موی حیوانات خانگی از روی فرش و قالیچه ها جمع آوری شده و سپس با استفاده از دستمال و مایع شستشوی فرش روی فرش و قالیچه ها را بکشید تا دوباره تمیز شوند. نوع مواد شوینده ای که در نظافت منزل استفاده می کنید نیز نقش مهمی در قیمت نظافت منزل خواهد داشت. استفاده از مواد شوینده مناسب باعث کاهش هزینه ها شده و در عین حال باعث می شود نظافت منزل شما با سرعت و کیفیت بالاتری انجام شود. ما در این مقاله شما را با بهترین و مناسبترین مواد شوینده آشنا می کنیم.

در این ویدیو چند ترفند جالب در مورد نظافت منزل آموزش داده شده است . حتما تماشا کنید

راهنمای استفاده از مناسبترین مواد شوینده برای کاهش هزینه نظافت منزل

 • واینکس

وایتکس برای سفید و روشن کردن لباسها ، بر طرف کردن لکه ها ی روی دیوار و سطوح، و گندزدایی (از بین بردن باکتری ها، قارچ ها، کپک ها و برخی ویروسها) استفاده می شود. هر موقع خواستید از وایتکس برای نظافت منزل استفاده کنید بیاد داشته باشید حتما باید آن را با آب ترکیب کنید. بهترین نسبت برای استفاده از وایتکس این است که با نسبت 4 به 1 با آب ترکیب شود.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نظافت داخل منزل یا محل کار هم ارائه میده؟
 • پودر تاید

پودر تاید برای از بین بردن لکه های روی دیوار و لباسها حتما از پودر تاید استفاده کنید، پودر پرسیل با قدرت تمیزکنندگی بالا هم برای استفاده دست و هم برای ماشین لباسشویی بسیار مناسب است

 • مایع شوینده من

برای نظافت و شستشوی حمام و سرویس های بهداشتی از مایع شوینده “من” استفاده کنید. برای استفاده از این مواد شوینده درابتدا کف را کاملا خیس کنید سپس مایع شستشوی “من ” را روی کف ریخته و با استفاده از اسکاچ یا فرچه کل کف را به محلول آغشته کنید و بعد از حدود 15 دقیقه آب کشی نمایید.

 • مایع شوینده سیف 

بهترین شوینده برای تمیز کردن و برق انداختن شیرآلات مایع شوینده سیف می باشد. سیف هم به صورت اسپری چند منظوره و هم به صورت کرم مانند در بازار موجود بوده که هر دو نوع آن مناسب می باشد اما پیشنهاد می شود برای لکه های قوی و رسوبات حتما از نوع کرمی مانند سیف استفاده کنید تا زودتر به نتیجه مطلوبتان برسید.

 • گاز پاک کن سیف

برای تمیزکردن صفحه گاز حتما از گاز پاک کن سیف استفاده کنید. اگر لکه های چربی روی پنجره های گاز ریخته اند و تمیز نمی شوند بهتر است کل قسمت‌های قابل جدا شدن صفحه ی گاز را رو توی محلول آب گرم و سیف برای پانزده دقیقه قرار بدید و قسمت‌های جدا نشدنی رو با سیف و یک مسواک کهنه تمیز کنید بعد هم یک دستمال مرطوب بکشید و بعد از آن هم با یک دستمال خشک کار را تمام کنید.

 • پاک کننده چندمنظوره دامستوس

شوینده چند منظوره دامستوس یک محصول پاک کننده ی بسیار مؤثر و بسیار اقتصادی و به صرفه برای تمیز کردن کف منزل، حمام، کاشی وحتی شستشوی ظروف با دست در نظافت منزل می باشد.

چند منظوره دامستوس را از فاصله 20 سانتی متری روی سطوح اسپری کنید و بلافاصله با دستمال نمدار و در صورت نیاز با اسکاچ شسته و پاک کنید.

روش محاسبه قیمت نظافت منزل در سرویس نظافت منزل

با روش های کاربردی کاهش قیمت نظافت منزل آشنا شوید

نظافت منزل و تمیز کاری هزینه زیادی دارد. ماهانه مقدار زیادی پول صرف خرید مواد شوینده و پاک کننده برای نظافت می شود. به این مبلغ باید هزینه نیروی نظافتی را هم اضافه کنید. از طرفی نظافت منزل با بهداشت و سلامت خانواده در ارتباط است و می بایست به بهترین نحو انجام شود. ما در اینجا چند راهکار ساده را به شما آموزش خواهیم داد تا با استفاده از آنها بتوانید هزینه نظافت منزل خود را تا جای ممکن کاهش دهید.

 • استفاده از تمیز کننده های خانگی به جای استفاده از مواد شوینده شیمیایی

بخش زیادی از هزینه نظافت منزل مربوط به شوینده های مصرفی است. همانطور که می دانید هر شوینده کاربرد ویژه ای دارد. به جای استفاده از مواد شوینده شیمیایی، می توان از برخی از پاک کننده های خانگی مانند سرکه، جوش شیرین و یا لیمو ترش استفاده کنید. از ترکیب آب به همراه سرکه یا جوش شیرین می توانید برای تمیز کردن شیشه ها، آینه ها و حتی داخل یخچال و فریزر هم استفاده کنید. این محصول برای خانواده هایی که کودک دارند یک معجون بدون خطر است و آسیب مواد شیمیایی را ندارد.

 • خرید به صورت عمده

در صورتی که شوینده ها را به صورت یکجا و گالنی خریداری کنید می توانید هزینه نظافت منزل را به طور کلی کاهش دهید. مثلا مایع شوینده مخصوص لباسشویی یا دستشویی، همچنین وایتکس را در بطری های بزرگترکه به مراتب قیمت مناسب تری دارند خریداری کنید. پکیج های بزرگ دستمال های گردگیری، دستکش های ۱۰۰ تایی، پکیج های چندتایی صابون و تاید هم همیشه از خرید تکی به صرفه تر هستند.

 • کاهش هزینه نظافت منزل با هوم سرویز

برای نظافت منزل همیشه از از شرکت های امین و مورد اعتماد برای انجام خدمات نظافتی کمک بگیرید. دیگر نیازی نیست نظافت منزل را به آخر هفته و یا تعطیلات موکول کنید و همه وقت خود را صرف تمیزکاری و شستشو کنید. سامانه خدمات منزل هوم سرویز می تواند به صورت ساعتی، هفتگی و ماهانه طبق خواسته شما در زمان مقرر برای نظافت منزل نیرو اعزام کند.

هوم سرویز از طریق دو درگاه سایت و اپلیکیشن قادر به دریافت سفارش مشتریان در کل مناطق تهران می باشد. جهت ثبت سفارش در سایت هوم سرویز می توانید به نشانی www.HomeServize.Com مراجعه کنید، همچنین اگر تمایل دارید اپلیکیشن درخواست خدمات هوم سرویز را همیشه در اختیار داشته باشید می توانید در صورتی که گوشی اندروید دارید از کافه بازار و گوگل پلی در صورتی که گوشی آیفون دارید از سیب اپ، اپلیکیشن هوم سرویز را نصب کنید تا هر موقع نیاز به دریافت سرویس یا خدمتی داشتید به راحتی در عرض 20 ثانیه سفارش خود را ثبت و بعد در زمان اعلام شده منتظر حضور همیار متخصص باشید.

جهت اطلاع از قیمت نظافت منزل و استفاده از این سرویس ابتدا اپلیکیشن هوم سرویز را دانلود و سپس نصب کنید. پس از نصب می توانید کلیه خدمات ارائه شده از جمله نظافت منزل را در سامانه هوم سرویز مشاهده کنید. برای اطلاع از قیمت نظافت منزل، بخش ” نظافت و پذیرایی” را انتخاب کنید با کلیک روی این گزینه لیست خدمات عرضه شده در همه زمینه های نظافتی به صورت دقیق اطلاع رسانی شده است. علاوه بر نظافت داخل منزل یا محل کار می توانید از خدمات مجالس و پذیرایی از مهمان نیز استفاده کنید. در این بخش نیز می توانید برای مراسم عروسی، تولد، ترحیم، جشن و جلسات رسمی نیز سفارش خود را ثبت و نیروی متخصص را جهت انجام سرویس خود رزرو نمایید.

همچنین در صورتی که بخواهید این بار در برنامه نظافت منزل خود فرش ها را هم بشویید یا مبلمان را هم تمیز کنید می توانید از از سرویس قالیشویی و همچنین سرویس خشکشویی مبل هوم سرویز استفاده کنید.

 

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نظافت داخل منزل یا محل کار هم ارائه میده؟

روش های کاربردی کاهش هزینه نظافت منزل

محاسبه قیمت نظافت منزل

جهت اطلاع از قیمت نظافت منزل و استفاده از این سرویس ابتدا اپلیکیشن هوم سرویز را نصب کنید. برای استفاده از سیستم ها و اعزام نیروی نظافتی درج شماره تلفن و آدرس اعزامی است. پس از نصب می توانید همه خدمات ارائه شده را در این سامانه مشاهده کنید. برای اطلاع از قیمت نظافت منزل، بخش ” نظافت و پذیرایی” را انتخاب کنید با کلیک روی این گزینه لیست خدمات عرضه شده در همه زمینه های نظافتی به صورت دقیق اطلاع رسانی شده است. علاوه بر نظافت داخل منزل یا محل کار می توانید از خدمات مجالس و پذیرایی از مهمان نیز استفاده کنید در این بخش اعزام نیروی خدماتی و کارگر برای مراسم عروسی، تولد، ترحیم، جشن و جلسات رسمی قابل انجام است.

قیمت نظافت منزل

به طور معمول برای نظافت منازل مسکونی با پاسخ به چند سوال ساده، نرخ قیمت نظافت منزل را به صورت جزئی می توانید مشاهده کنید.

الف- مشخصات خانه

 • تعداد اتاق ها
 • تعداد حمام
 • تعداد سرویس های بهداشتی

ب- خدمات مورد نیاز

 • شستشوی کف،، سرویس ها، جارو و گردگیری
 • شستشوی دیوارها( توسط همیار آقا)
 • تمیز کردن پنجره ها
 • آشپزی
 • اتوی لباس ها
 • شستشوی ظروف
 • جا به جایی وسایل

امکان اعزام نیروی نظافتی خانم و آقا در ساعت مورد نظر و بازه زمانی درخواستی وجود دارد. با توجه به تعداد اتاق ها، تعداد حمام و سرویس بهداشتی، درخواست خود را تنظیم کنید. بدیهی است منازل بزرگتر با فضای بیشتر، نیروی کار زیادتری نیاز دارند. در نظر داشته باشید که برای سرویس های بعد از ساعت 21، هزینه ایاب و ذهاب برگشت همیار محاسبه می شود.

پیشنهاد مطالعه:گام به گام با خدمات نظافت آنلاین هوم سرویز

قیمت نظافت منزل برای سرویس ارائه شده در نظر گرفته شده و در صورت عدم رضایت از سرویس ارائه شده، سرویس مورد نظر یکبار دیگر بدون پرداخت وجه اضافی و رایگان انجام خواهد شد. در صورتی که بخواهید علاوه بر استفاده از سرویس نظافت منزل هوم سرویز از سرویس خشکشویی مبل هم استفاده کنید.

‫3 دیدگاه ها

 1. من دیروز مطلبتون رو توی اینترنت خوندم و بعد اپلیکیشن هوم سرویز رو روی گوشیم نصب کردم.از اینکه قیمت همه ی خدمات رو میتونی با جزییات کامل ببینی خیلی خوشم اومد. من اولین درخواستم رو برای 5 شنبه نظافت منزل ثبت کردم و درخواست نیروی نظافتچی خانم دادم که 5 شنبه بیان چون جمعه مهمون دارم. 5 دقیقه بعد از ثبت درخواستم هماهنگی ها انجام شد و قرار شد ساعت 9 صبح حضور داشته باشند.قیمتتون خیلی مناسب بود.انشالا اگه راضی بودم هر دو هفته یکبار ازتون حتما نیرو میگیرم.
  موفق باشید

 2. من ساکن اقدسیه هستم،قیمت خدمات نظافتتون نسبت به شرکتهای نظافتی اطراف ما خیلی مناسبتر هست،اینجا چون شمال شهر هست هر قیمتی دلشون بخواد حساب میکنند.ولی خیلی خوبه که شما قیمتهاتون استاندارده و همه نقاط تهران ثابت هست.من از طریق خواهرم که سرویس اسباب کشی و نظافت گرفته بود با هوم سرویز آشنا شدم و الان خودم هر هفته هم برای خونه ام هم شرکتمون نظافتچی درخواست میدم
  امیدوارم همیشه قیمتهاتون همینجوری خوب و مناسب باقی بمونه و ما هم با هوم سرویز خیالمون راحت باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا