نظافت و پذیرایی

نظافت حرفه ای منزل در کوتاه ترین زمان!

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

آیا می خواهید تعطیلات آخر هفته را با آرامش در کنار خانواده بگذرانید؟ همه امور نظافتی و کارهای شستشو موکول به آخر هفته ها و تعطیلات می شود و وقتی برای تفریح و خوشگذرانی با اعضای خانواده باقی نمی مانند. نظافت و تمیزکاری تمام شدنی نیست و ساعت ها وقت نیاز دارد. اختصاص زمان با ارزش تعطیلات به امور نظافتی منزل خوشایند هیچکس نیست. در این مطلب چند ترفند ساده برای نظافت حرفه ای منزل در نظر گرفته شده که در وقت و زمان صرفه جویی می کند. با این ترفندهای حرفه ای می توانید با صرف زمان کوتاه تری همه کارهای نظافتی را به سبک کارگر حرفه ای نظافتچی انجام دهید.

قوانین نظافت حرفه ای منزل

قانون از بالا به پایین

کارگر نظافتچی منزل به خوبی می داند که باید تمیزکاری ها را از بالا به پایین انجام دهد. در واقع ابتدا باید گرد و خاک های بالای کمدها، لوستر، روی لوازم و غیره را پاک کرده، سپس جارو کنید. در نظافت حرفه ای منزل جارو کردن آخرین کاری است که باید انجام دهید. اگر ابتدا فرش و موکت را با جارو برقی خوب تمیز کنید همه زحمات تان هدر می رود و در انتها مقدار زیادی گرد و غبار و آشغال روی زمین ریخته شده و مجبورید دوباره اتاق ها را جارو کنید.

پاک کردن پنجره ها

نظافت حرفه ای منزل

پیشنهاد مطالعه: ۵ راه برای صرفه جویی در هزینه نظافت منزل

نظافت حرفه ای منزل را با پاک کردن پنجره ها در یک روز آفتابی شروع کنید. نور آفتاب به خوبی لکه های روی شیشه را نمایان می کند و می توانید همه شیشه ها را به سادگی تمیز کنید. تمیز کردن شیشه ها بعد از غروب آفتاب کار بیهوده ای است و نمی توانید همه لکه ها را به خوبی ببینید. اگر شیشه پاک کردن را به ساعات پایانی روز موکول کنید، فردا مجبورید این کار را دوباره تکرار کرده و لکه های احتمالی شیشه ها را پاک کنید.

نطافت لوازم تمیز کننده

برای نظافت حرفه ای منزل یک نکته مهم را فراموش نکنید: همه لوازم نظافتی باید به خوبی تمیز شوند! پس از هر بار استفاده، تی های نخی، دستمال های گردگیری، برس های نظافتی و دیگر لوازم را به خوبی تمیز کنید. فراموش کردن این موضوع اصلا به نفع تان نیست و در دفعات بعدی باید ساعات زیادی را صرف تمیز کردن و استفاده مجدد از این لوازم کنید.

هزینه نظافت حرفه ای منزل

پیشنهاد مطالعه: قیمت نظافت منزل در هوم سرویز

تمیز کردن حرفه ای کف منزل

برای نظافت حرفه ای منزل و کفشویی نیازی به ساییدن و استفاده از مواد شوینده بسیار قوی نیست. مقداری از مواد شوینده مخصوص تمیز کردن سرامیک را روی کف منزل ریخته و چند دقیقه استراحت کنید. پس از زمان ۵ تا ۱۰ دقیقه می توانید به سادگی همه کف منزل را با یک تی زمین شویی تمیز و براق کنید. مواد شوینده برای اثر بخشی نیاز به زمان کافی دارند و بلافاصله عمل نمی کنند.

نظافت حرفه ای منزل با پرزگیر

پرزگیر غلتکی یک وسیله ضروری برای نظافت حرفه ای منزل است. استفاده از دستمال گردگیری و جارو برقی برای نطافت منزل کافی نیست. اغلب جاروبرقی ها و وسایل پاک کننده نمی توانند پرز و موها را جمع کنند. با استفاده از وسیله کوچکی به نام پرزگیر می توانید همه موهای کوتاه و بلند و پرزها را به سادگی تمیز کنید.

یک راه ساده تر هم این است که نظافت حرفه ای منزل را به کارگر نظافتچی بسپارید و خود در کنار اعضای خانواده استراحت کنید. هوم سرویز با اعزام کارگر نظافتچی درب منزل کارها را ساده کرده است. کارگر ساعتی، کارگر منزل خوب و نظافت حرفه ای منزل می خواهید، با ما تماس بگیرید.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نظافت داخل منزل یا محل کار هم ارائه میده؟

goodhousekeeping

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نظافت داخل منزل یا محل کار تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا