نظافت و پذیرایی

ترفندهای کارگر منزل برای شستشوی لباس سفید

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

پوشیدن لباس سفید در فصل تابستان و گرمای هوا انتخاب مناسبی است. لباس سفید از الیاف طبیعی نظیر نخ، پنبه، کتان و یا ابریشم بسیار راحت و خنک است. بلوز و شلوار سفید، کت و دامن سفید، مانتو تابستانه سفید و لباس هایی از این دست را باید با احتیاط بیشتری به تن کرد. لباس های سفید خیلی زود کثیف و لک می شوند و نیاز به شستشو دارند. نظافت منزل و شستشوی لباس های سفید را به حرفه ای ها بسپارید. شرکت های نظافتی با اعزام کارگر منزل همه تمیز کاری ها و شستشوها را انجام می دهند. در این مطلب ترفندهای شستشوی لباس را از زبان کارگر منزل هوم سرویز می خوانیم.

تمیز کردن لباس سفید

شستشو و لکه بری لباس های سفید بسیار دشواراست. برای اینکه بافت پارچه آسیب نبیند قبل از شستشوی لباس، برچسب راهنمای آن را نگاه کنید. تقریبا همه لباس ها دارای یک برچسب راهنما در قسمت یقه پشتی هستند که درجه شستشو، امکان استفاده از سفید کننده، حرارت اتو کشی و غیره را مشخص می کند. به طور معمول استفاده از سفید کننده های قوی شیمیایی برای لکه بری لباس هایسفید پیشنهاد نمی شود. اکثر لباس های ظریف تر در مقابل سفید کننده ها حساس هستند و بافت پارچه آسیب می بیند. به توصیه کارگر منزل خود عمل کنید و قبل از اینکه قوطی سفید کننده را روی لباس خالی کنید، یک نقطه در قسمت پنهان لباس را تست کنید.

پیشنهاد مطالعه:نکات طلایی برای شستن لباس‌های سفید

شستشوی لباس سفید

شستشوی زود هنگام لباس سفید

لباس سفید خود را قبل از اینکه چرک شود بشویید به این ترتیب به راحتی و با یک شستشوی ساده آلودگی های سطحی لباس پاک می شود. به طور معمول بعد ار یک یا دو بار پوشیدن می بایست لباس سفید را شستشو داد. گرد و خاک و آلودگی ها در بافت پارچه نفوذ کرده و به سادگی پاک نمی شوند، هرگز لباس سفید را برای مدتی طولانی نپوشید و در فاصله سریع تری شستشو دهید.

لکه بری سریع از روی لباس سفید

لازم است تا لکه های لباس را به سرعت پاک کنید. هرگز لباس های سفید زیبای خود را برای شستشو در آخر هفته جمع نکنید. باقی ماندن لکه های عرق و غیره روی لباس های سفید، به نفع تان نیست. این لکه ها در اثر زمان، سخت تر و مقاوم تر شده و به سادگی پاک نخواهند شد.

پیشنهاد مطالعه: راهی فوق العاده برای تمیز کردن البسه سفید

لکه بری لباس سفید در منزل

شستشو در ماشین لباسشویی

همیشه لباس های سفید و رنگی را از یکدیگر جدا کنید. لباس های رنگی می توانند لباس سفید را به کلی نابود کنند. تغییر رنگ لباس های سفید در لباسشویی یکی از رایج ترین مشکلات در شستشوی لباس ها است. شوینده های آنزیم دار و شوینده های حاوی مواد سفید کننده بهترین انتخاب برای شستشوی لباس های سفید و تمیز کردن لکه های عرق در زیر بغل لباس ها هستند.

دمای آب برای شستشوی لباس

همیشه لباس های سفید را درجه بالای آب گرم بشویید. آب گرم می تواند ذرات آلودگی را از روی لباس به خوبی پاک کند. پس از شستشو بهتر است لباس را در هوای آزاد خشک کنید. توصیه می شود از خشک کن لباسشویی برای خشک کردن لباس سفید استفاده نکنید.

goodhousekeeping

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نظافت داخل منزل یا محل کار هم ارائه میده؟

کارگر منزل در هوم سرویز

سامانه خدمات درب منزل هوم سرویز با طراحی اپلیکیشن اندرویدی راهکاری مدرن برای اعزام نیروهای خدماتی و کارگر منزل در ساعات مورد نظر شماست. اعزام کارگر منزل خانم و آقا جهت امور نظافتی، پذیرایی از مهمان، جا به جایی و اسباب کشی  با ثبت سفارش در سامانه بزرگ خدماتی هوم سرویز به راحتی امکانپذیر است.

همیار شماییم تا پایان سرویس …

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نظافت داخل منزل یا محل کار تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا