نظافت و پذیرایی

توصیه های شرکت خدماتی نظافت منزل برای تمیزکاری در کمتر از یک ساعت

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

شرکت خدماتی نظافت منزل با اعزام کارگر نظافتچی درب منزل همه تمیزکاری ها را انجام می دهد. در این شرکت نیروهای با تجربه و تعلیم دیده ای وجود دارند که می دانند چگونه خدمات نظافتی را در زمان کوتاهی انجام دهند. اگر تمیزکاری ها را به صورت سالانه انجام می دهید حتما مشکل زیادی برای نظافت منزل دارید با انتخاب یک شرکت خدماتی نظافت منزل درخواست کارگر نظافتچی کنید تا کارها سریع تر انجام شود. با استفاده ازترفندهای شرکت خدماتی نظافت منزل در کمتر از یک ساعت همه تمیزکاری های روزانه را انجام دهید.

در ویدئوی زیر چند روش جالب و خلاقانه رو در زمینه خونه داری و نظافت منزل به شما آموزش میدیم. حتما با دقت نگاه کنید و تماشای این ویدیوی فوق العاده رو برای یادگرفتن چند نکته خونه داری مهم از دست ندید.

توصیه های شرکت خدماتی نظافت منزل و شستشوی حمام

آیا بین کاشی های حمام جرم گرفته ، سیاه و کپک زده است؟ علت وجود رطوبت بالا در محیط حمام است. برای اینکه مجبور به ساییدن کاشی های کف و دیوارها نشوید این ترفند را اجرا کنید. در یک اسپری خالی، سرکه سفید و آب را به طور مساوی مخلوط کرده و در قفسه حمام نگهداری کنید. هر بار پس از استحمام، همه دیوارها را با این مخلوط اسپری کرده و از حمام خارج شوید. دیگر هیچ کپکی در حمام رشد نخواهد کرد.

ترفندهای شرکت خدماتی نظافت منزل برای ریخت و پاش کتاب ها

به طور معمول کتاب ها به صورت الفبایی در کتابخانه نگهداری می شوند ولی در منازل این کار بسیار دشوار است. معمولا هر کتابی که برداشته می شود روی کاناپه، زمین و یا هر جای دیگری به جز کتابخانه قرار می گیرد. در عرض ۵ دقیقه می توانید همه کتاب ها را در قفسه کتابخانه بر اساس اندازه مرتب کنید. مجلات و کتاب های جیبی را نیز در یک قفسه دیگر روی هم قرار دهید.

شرکت خدماتی نظافتی منزل

تمیز کردن آشپزخانه در شرکت خدماتی نظافت منزل

نظافت آشپزخانه بسیار وقت گیر است. پاک کردن اجاق گاز و گردگیری کابینت ها کار دشواری است. نظافت روزانه آشپزخانه به ۱۵ دقیقه زمان نیاز دارد و کار ساده ای است. پس از هر وعده غذایی با استفاده از دستمال مرطوب اجاق گاز را پاک کنید، به این ترتیب اثری از چربی های سخت روی اجاق باقی نخواهند ماند. با کمک یک دستمال میکروفایبر نیز روزانه یکبار روی کابینت ها را پاک کنید.

پاک کردن دیوارها با شرکت خدماتی نظافت منزل

لکه های روی دیوار اصلا خوشایند نیستند و حس کثیف بودن کل منزل را القا می کنند. پاک کردن لکه های روی دیوار بسیار وقت گیر است. یک پیشنهاد ساده این است که هر لکه ای را در همان زمان پاک کنید. باقی ماندن لکه جوهرف مداد رنگی، شمع و غیره روی دیوار کار صحیحی نیست و به این سادگی ها هم پاک نخواهند شد. سرعت عمل داشته باشید و هر آلودگی و کثیفی روی دیوار را به سرعت پاک کنید تا لکه روی دیوار باقی نماند. ترفندهای شرکت خدماتی نظافت منزل هرا جدی بگیرید.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای شستشوی کاغذ دیواری در نظافت منزل

پیشنهاد مطالعه: نکاتی برای استفاده از سرویس های شرکت‌های خدماتی که باید بدانید

شرکت خدماتی نظافت منزل در تهرانشرکت خدماتی نظافت منزل

شستشوی کفش و لباس با شرکت خدماتی نظافت منزل

به توصیه شرکت خدماتی نظافت منزل، لازم نیست برای جداسازی لباسهای کثیف درهنگام شست و شو ساعتها وقت هدر دهید. تنها کافی است در هنگام تعویض لباس آن ها را براساس جنس و رنگ لباسها درسبدهای مختلف و جداگانه بیاندازید تا شست وشو راحت تر انجام شود. سعی کنید لباسها را درصورت امکان کمتر بشویید و ترجیحا لباسهای تمیز راپ س از هر بار پوشیدن به جای انداختن برروی مبل و نامرتب کردن آنها را آویزان کنید. زیرا نامرتب بودن لباسها موجب شست وشوی انهامی شود هر چند اگر تمیز باشند.

همچنین می توانید کفش های ورزشی را به راحتی در ماشین لباسشویی انداخته و در عرض نیم ساعت نو و تمیز تحویل بگیرید. درنتیجه تصوراتی که ما در مورد ماشین لباسشویی داریم به این توافق میرسیم که از ماشین لباسشویی تنها میشود درمورد شستن لباسها و پرده های کثیف استفاده کرد. درصورتیکه کاملا این تصورات اشتباه است. ازماشین لباسشویی میتوان درشست و شوی وسایلی که دمای ذوب بالایی دارند نیز استفاده کرد. مثلا میتوان کفش های مخصوص ورزش را در ماشین لباسشویی به راحتی تمیز کرد.

شرکت خدماتی نظافت منزل و جارو برقی

به توصیه شرکت خدماتی نظافت منزل جارو برقی بهترین وسیله برای تمیز کردن منزل و از بین بردن گرد و خاک های پنهان شده است. اگر به طور مداوم عطسه می کنید این ترفند را جدی بگیرید. پس از هر بار جاروکشی با استفاده از سری مخصوص جارو، بین شکاف مبل ها را تمیز کنید. از دیدن این همه آشغال و کثیفی در شکاف مبلمان شوکه می شوید. با استفاده از سری نازک جارو، کنج دیوارهای اتاق را تمیز کنید. گوشه ها و کناره های دیوار هرگز با جاروی معمولی تمیز نمی شوند. goodhousekeeping

شرکت خدماتی نظافت منزل با پایین ترین قیمت

پیشنهاد مطالعه: مزایای استفاده از شرکت خدماتی برای نظافت ساختمان

پیشنهاد مطالعه: انتخاب شرکت خدماتی در تهران با نیروهای مجرب

شرکت خدماتی نظافت منزل هوم سرویز

شرکت خدماتی نظافت منزل هوم سرویز با اعزام کارگر نظافتچی درب منزل در خدمت رفاه و آسایش خانواده هاست. شرکت خدماتی نظافت منزل هوم سرویز آماده ثبت سفارش نظافت منزل، نظافت سرویس بهداشتی، نظافت خانه و آشپزخانه، نظافت داخل منزل، نظافت مشاعات و … از طریق اپلیکیشن هوم سرویز می باشد.

قیمت شرکت خدماتی نظافت منزل هوم سرویز

شرکت خدماتی نظافت منزل هوم سرویز آماده ارائه خدمات نظافت منزل در شمال، غرب، شرق و جنوب تهران می باشد. هوم سرویز همیاران نظافت خود را بر اساس شاخص های سابقه کاری، اخلاق، توانمندی در برقراری ارتباط اثر بخش با مشتری و همچنین نظم و انظباط کاری گزینش و انتخاب می کند. بنابراین همیاران هوم سرویز علاوه بر مهارت های تخصصی با اصول مشتری مداری کاملا آشنا بوده و رضایت و آرامش خانواده های ایرانی حرف اول و آخر هوم سرویز و همیارانش است. بنابراین هر گاه به خدمات یک شرکت خدماتی نظافت منزل خوب و ایده آل نیاز پیدا کردید پیشنهاد می کنیم حتما هوم سرویز را امتحان کنید!!

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نظافت داخل منزل یا محل کار هم ارائه میده؟

مزیت دیگر شرکت خدماتی نظافت منزل هوم سرویز شفاف بودن قیمت و نرخ خدمات نظافت منزل می باشد. شما چه ساکن شمال تهران باشید چه غرب یا شرق تهران، تعرفه نظافت منزل هوم سرویز یکسان و مشخص می باشد بنابراین دیگر نگران این موضوع نباشید که کارگر خدماتی درخواست پول بیشتری از شما نماید. ما در هوم سرویز سعی کرده ایم دغدغه های شما را ازبین برده و شما را با نوع متفاوتی از خدمات یک شرکت خدماتی نظافت منزل موفق آشنا کنیم.

قیمت خدمات نظافت در شرکت خدماتی نظافت منزل هوم سرویز

خدمات نظافت منزل در هوم سرویز به صورت ساعتی محاسبه می شود و قیمت نظافت منزل در کل مناطق تهران یکسان می باشد. شرکت خدماتی نظافت منزل هوم سرویز با ارائه بهترین و متنوع ترین خدمات با کمترین قیمت سعی در جلب رضایت شما مشتریان عزیز دارد.

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )قیمت (تومان)
قیمت نظافت منزل و محل کار آقا (۴ ساعت)165000 تومان
قیمت نظافت منزل و محل کار خانم (۴ ساعت)180000 تومان
هر ساعت اضافه آقا25000 تومان
هر ساعت اضافه خانم25000 تومان

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نظافت داخل منزل یا محل کار تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا