نظافت و پذیراییهوم سرویز
موضوعات داغ

دستورالعمل نظافت منزل به همراه ویدیو

نکات برگزیده مطلب
 • نکاتی که زمان انتخاب شرکت نظافتی حتما باید رعایت شود .
 • حقایقی که هیچ گاه در مورد شرکت های خدماتی نظافتی نمی دانستید.
 • سامانه های هوشمند و آنلاین درخواست خدمات منزل به چه صورت کار می کنند؟
 • روش ثبت سفارش در اپلیکیشن هوم سرویز به چه صورت می باشد؟

دستورالعمل جادویی برای نظافت منزل که تا به حال نخوانده اید

مهمترین دغدغه ای که اغلب افراد بخصوص خانم های خانه برای نظافت منزل خود دارند این است که برای نظافت منزل از کجا شروع کنند ، از چه مواد شوینده ای استفاده کنند که نه تنها به وسایل خانه صدمه ای وارد نکند بلکه آنهارا مثل روز اول براق و تمیز کند ، اگر شما هم همیشه برای نظافت منزل با این نگرانی ها مواجه میشوید پس حتما از دستورالعمل نظافت منزل هوم سرویز استفاده کنید.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

سرفصل‌هایی که در این دستورالعمل نظافت مورد بررسی قرار خواهند گرفت در زیر بیان شده است :

نکته مهم : برای نظافت منزل خود برنامه ریزی کنید

این بدان معناست که باید تصمیم درست بگیرید که آیا خود می خواهید نظافت منزلتان را انجام دهید یا بنا به دلایلی مثل مشغله کاری یا حساسیت به مواد شوینده می خواهید از شرکتهای نظافتی معتبر برای اعزام نظافتچی خانم یا نظافتچی آقا استفاده کنید.

اینکه برنامه زمانی مشخصی برای نظافت منزل خود داشته باشید باعث می شود هم همیشه خانه ای تمیز و مرتب داشته باشید هم نظافت مداوم وسایل منزل باعث می گردد طول عمر وکارایی آنها به مراتب بیشتر شود.

نکاتی که زمان انتخاب شرکت نظافتی باید رعایت شود

در رابطه با نحوه ی انتخاب بهترین شرکت نظافتی و همین طور اعزام نظافتچی خانم یا نظافتچی آقا حقایقی وجود دارد که شاید بنا بر تجربیاتی که تاکنون داشته اید یا نقل قولهایی که از دوستان و آشنایان خود شنیده اید به بعضی از آنها دست یافته باشید.

این تجربیات ممکن است شیرین و بیادماندنی بوده باشند یا بواسطه ی نتیجه ی مخربی که برای شما به ارمغان آورده باشند هیچ گاه از ذهنتان پاک نشده باشند ، در هر صورت پیشنهاد می کنیم حتما مواردی که مربوط به انتخاب بهترین شرکت نظافتی و بهترین نظافتچی می باشد را بخوانید و رعایت کنید تا همیشه نتیجه مطلوب برایتان حاصل گردد.

 1. حواستان باشد که چه نوع شرکت خدماتی نظافتی را انتخاب می کنید ، گول شرکت خدماتی نظافتی را که فقط دم عید شروع به تبلیغات می کنند را نخورید. با آن دسته از شرکت های خدماتی کار کنید که در طول سا ل از آنها نیروی نظافتی می گیرید، پشتیبانی شرکت های نظافتی نقش تاثیرگذاری در انتخاب شما دارند ، به همین دلیل تلاش کنید شرکت نظافتی را انتخاب کنید که تیم پشتیبانی قوی داشته و ۲۴ ساعت شبانه روز پاسخگوی نیاز مشتریان باشد ، اینگونه می توانید اطمینان حاصل کنید که اگر مشکلی در سرویس نظافت منزل شما یا با فرد نظافتچی پیش بیاید می توانید در زودترین زمان با شرکت نظافتی در میان گذاشته و آن را به شیوه ی موثرحل کنید.
 2. حتما قبل از آمدن نظافتچی منزل ،  دستمزد و هزینه کار نظافتچی را از شرکت خدماتی بپرسید ، برای اکثر شرکتهای نظافتی ، دستمزد نظافتچی خانم و نظافتچی آقا متفاوت است ، معمولا به دلیل محدودیت هایی که برای اعزام نظافتچی خانم وجود دارد دستمزد آنها بیشتر از آقایان  می باشد و عموما تفاوت مبلغی بین نرخ نظافتچی آقا و نظافتچی خانم در اکثرشرکت های خدماتی نظافتی وجود دارد.ضمن اینکه هر موقع که نیاز به نیروی نظافتچی داشته باشید می توانید سریع درخواست نظافتچی آقا بدهید اما برای درخواست نظافتچی خانم اغلب مواقع نیاز می باشد که از روز قبل با شرکت نظافتی هماهنکی و درخواست خود را اعلام کنید.
 3. تمام وسایل موردنیاز نظافت را قبل از آمدن نظافتچی به منزل از جمله چند دستمال نخی تمیز، ظرفی برای خیساندن دستمال‌ها، چارپایه، تی و دیگر شوینده ها مثل مایع ظرفشویی، تاید، شیشه پاک کن و وایتکس را آماده کنید و اگر درخانه این وسایل را ندارید، در تماستان به شر کت خدماتی بگویید تا نظافتچی قبل از آمدن به منزل شما، آنها را خریداری و به شما فاکتور ارائه کند ، سپس در پایان کار نظافت منزل، بر اساس فاکتور دریافت شده هزینه خرید مواد شوینده را به همراه دستمزد آنها پرداخت کنید.
 4. هیچ وقت با خود نظافتچی چه نظافتچی آقا باشد و چه نظافتچی خانم برای کارهای بعدیتان هماهنگی نکنید حتی اگر آن نظافتچی برای چندمین بار از طرف شرکت نظافتی به منزل شما فرستاده شده باشد!!!
 5. همچنین بلافاصله بعد از رسیدن کارگر نظافتچی به منزل تان ، کارشان را مشخص کنید و به آنها برنامه بدهید که اول از کجا باید شروع کنند و چه کارهایی باید انجام دهند تا آنها با توجه به سابقه و تجربه خود بتوانند برای انجام تک تک کارها برنامه ریزی کنند و اول کارهای سنگین تر که نیاز به قوای بدنی بالاتری دارد را انجام دهند و بعد بتوانند به کارهای سبک تر بپردازند. درصورتی که احساس کردید نیروی خدماتی نمی تواند نظافت منزل شما را مطابق سلیقه شما انجام دهد. حتما این موضوع را در یک ساعت اول به شرکت نظافتی اطلاع دهید تا آن نظافتچی را برگردانده و نیروی خدماتی دیگری برای نظافت منزل شما بفرستد.
 6. به یاد داشته باشید که یک شرکت خدماتی تا زمانی مسئولیت نیروهایش را می پذیرد که از طرف شرکت و با هماهنگی آمده باشند، هماهنگی با شرکت خدماتی علاوه بر اینکه باعث می شود خیال خودتان همیشه از بابت امنیت راحت باشد به واسطه ی نظارت و کنترلی که از طرف شرکت بر روی کار نیروها وجود دارد قطعا کیفیت کار بالاتری را نیز شاهد خواهید بود ، اکثر نیروهای نظافتی بعد از اینکه چند بار در منزل مشتری حضور پیدا می کنند بواسطه ی روابط عاطفی و احساسی که بین مشتری و نظافتچی ایجاد می شود ، درخواست کمک نقدی کرده و این امر زمینه ساز انتظارات نامعقول دیگری خواهد شد.به همین دلیل بهتر است هر پرداختی به نظافتچی دارید حتما با هماهنگی با شرکت خدماتی انجام شود.
 7. وقتی که نظافتچی به منزلتان می‌آید ، سعی کنید حتما دو نفر در منزل حضور داشته باشید تا اگر زمانی کاری برایتان پیش آمد خانه بدون صاحب‌خانه نماند.
 8. در صورتی که کارتان در زمان مقرر تمام نشد برای نگه داشتن نظافتچی حتما با شرکت هماهنگی کنید،عموما برای سرویس هایی که کار نظافتچی تا بعد از ساعت ۹ شب  طول بکشد ، هزینه ایاب و ذهاب بازگشت نظافتچی بر عهده مشتری خواهد بود،  البته این زمان ممکن است برای نظافتچی خانم با نظافتچی آقا متفاوت باشد، بنابراین در صورتی که احتمال می دهید نظافت منزل شما تا بعد از ساعت ۹ شب هم طول  میکشد حتما در مورد هزینه ایاب و ذهاب نظافتچی با شرکت نظافتی صحبت کنید.
 9. برای نظافت منزل بهتر است از شرکت خدماتی ، دو نظافتچی ،  یک نظافتچی آقا جهت نظافت دیوار ، کف و پنجره ها و یک نظافتچی خانم برای نظافت روتین منزل مثل جاروبرقی ، گردگیری و نظافت و مرتب کردن کابینت، بوفه و کمدها بگیرید.
 10. قبل از آمدن نظافتچی به منزل ، اشیای قیمتی‌ را از جلوی دست بردارید ، آنها را حتما در جایی دور از چشم قرار دهید و هرگز با نظافتچی در مورد محل نگهداری مدارک ، طلا و وسایل قیمتی خود صحبت نکنید.
 11.  با توجه به حجم کار منزلتان می توانید نیروی خدماتی ۴ ساعته ، ۶ساعته و یا هشت ساعته  بگیرید. معمولا با افزایش ساعت کارکرد نیروی نظافتچی ، دستمزد کل آنها کاهش پیدا می کند،برای اغلب نظافتچی ها به دلیل هزینه ایاب و ذهابی که آنها پرداخت می کنند ، نطافت زیر ۴ ساعت صرفه اقتصادی ندارد ، به همین دلیل مبلغی که برای ۴ ساعت اول دریافت می کنند بیشتر و پس از آن با نرخ ثابت ساعتی محاسبه می گردد.
 12. در صورتی که نظافت منزل شما هشت ساعته باشد باید نیم ساعت وقت برای صرف ناهار نیروی خدماتی در نظر بگیرید.در صورتی که کمتر از ۸ ساعت هم باشد سعی کنید به نیروی نظافتی برای صرف چای یا میوه فرصت کوتاهی بدهید که آنها از این فرصت بتوانند برای تجدید قوای بدنی خود استفاده کنند.

این فیلم آموزشی ترفندهای جالبی را در مورد نظافت منزل به شما خواهد گفت که در زمان و انرژی که بابت تمیزکردن منزل صرف خواهید کرد کلی صرفه جویی خواهد شد . پس تماشای ویدیوی زیر را از دست ندهید.

حقایقی که هیچ گاه در مورد شرکت های خدماتی نظافتی نمی دانستید 

وقتی بدنبال نیروی نظافتچی هستید بهترین و در دسترس ترین وسیله برای جستجوی شرکت نظافتی، اینترنت است. بهترین کلماتی که ممکن است شما را در یافتن بهترین نتایج در سرچ گوگل کمک کند جستجوی عباراتی نظیر شرکت نظافتی، شرکت خدماتی، شرکت خدماتی نظافتی، اعزام نظافتچی خانم و اعزام نظافتچی آقا می باشد.

گاها وقتی خیلی سریع نیاز به نیروی خدماتی داریم هم سرچ عباراتی مثل شرکت نظافتی شمال تهران ، شرکت نظافتی شرق تهران یا شرکت نظافتی غرب تهران نتایج خوبی را نمایش خواهد داد.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نظافت داخل منزل یا محل کار هم ارائه میده؟

اما موردی که وجود دارد اغلب شرکتهای نظافتی که به این صورت جستجو می شوند شرکتهای نظافتی سنتی هستند که عموما چند نیروی نظافتچی آقا به صورت محدود در اختیار دارند که به محض تماس مشتری با یکی از نیروهای خدماتی هماهنگ کرده، آدرس شما را به نظافتچی داده و بعد از آن نیرو به سمت منزل شما حرکت می کند.

اما نکته ای که وجود دارد عموما شرکت های خدماتی که به صورت سنتی اداره می شوند بیشتر ماهیت خوابگاه دارند که بعد از دریافت سفارش مشتری و اعزام نیرو، از محل دریافتی نظافتچی کمیسیون ۳۰ الی ۴۰ درصدی دریافت می کنند، عموما نیروهای نظافتی که به این صورت اعزام می شوند افرادی هستند که برای مدت کوتاه از شهرستانها به تهران آمده و تا پیدا کردن شغل و درآمد ثابت، به صورت موقت به کار نظافت منازل مشغول می شوند.

به همین دلیل خیلی از مواقع ممکن است نیروهایی که از این نوع شرکتهای خدماتی اعزام می شوند اصلا هیچ تجربه کاری در زمینه نظافت منزل نداشته و به ناچار به این کار مشغول شوند، بنابراین ریسکی که همیشه برای اعزام نظافتچی از این شرکتهای خدماتی برای مشتریان وجود دارد این است که نه تنها نیروی اعزامی هیچ تجربه و سابقه کاری در مورد نظافت منزل نداشته باشد بلکه ممکن است منزل شما را حتی کثیف تر کرده و خسارات مالی متعددی را برای شما نیز بوجود آورند.

به همین دلیل توصیه ای که در زمینه گرفتن نیروی نظافتچی از این شرکتهای نظافتی وجود دارد این است که در تماس اولیه ای که با این شرکتها دارید حتما موارد ذیل را کامل از شرکت نظافتی بپرسید :

 1. سابقه ی فعالیت شرکت نظافتی
 2. کل شماره های تماس یا پشتیبانی شرکت نظافتی
 3. آدرس کامل موسسه یا شرکت نظافتی
 4. مدارک هویتی و امنتیتی که از نظافتچی ها دریافت می شود
 5. در صورت بروز مشکل ، راهکار شرکت خدماتی چیست؟
 6. چگونه می توانیم بهترین و نزدیکترین شرکت نظافتی به محل خودمان را شناسایی کنیم؟

امروزه با گسترش تکنولوژی و افزایش فعالیت سامانه های آنلاین خدمات ، استفاده از انواع خدمات منزل بسیار آسانتر شده است ، شما می توانید به راحتی و در عرض چند ثانیه ، خدمات مورد نیاز خود از جمله نظافت منزل ، نظافت راه پله و مشاعات، سرویس کولر آبی و گازی ، لوله کشی ، برقکاری و …. را از طریق سایت یا اپلیکیشن ثبت کنید، بلافاصله بعد از ثبت سفارش، نزدیکترین متخصصان به سرویس شما تخصیص داده شده و در زمان مقرر جهت انجام خدمات اعزام می شوند.

سامانه های هوشمند و آنلاین درخواست خدمات منزل به چه صورت کار می کنند؟

بعد از سامانه های آنلاین درخواست تاکسی و سفارش غذا، از حدود سال ۹۶ سامانه های آنلاین خدمات منزل و محل کار، فعالیت خود را در بازار شروع کرده اند.

روش فعالیت این سامانه های آنلاین یا اپلیکیشن های درخواست خدمات به این صورت است که مشتری از طریق نصب اپلیکیشن روی گوشی خود و یا از طریق سایت سفارش خود را در هر حوزه ای از خدمات منزل از نظافت تا برقکاری یا لوله کشی ساختمان و … ثبت می کند، بعد از گذشت مدت زمان خیلی کوتاه،نزدیکترین متخصصی که کاملا با شرایط سرویس مشتری سازگار بوده یعنی هم تخصص و مهارت انجام درخواست مشتری را داشته باشد و هم اینکه می تواند در زمان مقرر و اعلام شده از طرف مشتری حضور یابد به سرویس مشتری تخصیص پیدا کرده و بلافاصله با مشتری تماس گرفته و بعد از انجام هماهنگی های موردنیاز در محل خدمت حاضر شده و درخواست مشتری را انجام می دهد.

استفاده از خدمات آنلاین منزل چه مزیتهایی را می تواند برای مشتریان ایجاد کند ؟

 1. سامانه های درخواست خدمات منزل به واسطه فعالیت آنلاین تحت نظارت سازمانها و ارگانهای مختلف از جمله پلیس فتا هستند ، طوری که در اکثر سایتهای این کسب و کارها می توانید لوگوی پلیس فتا را مشاهده کنید ، بنابراین نظارت و پایش مداوم این سامانه ها حس امنیت و آرامش بیشتری را برای مشتری به ارمغان خواهد آورد.
 2. اهم فعالیت سامانه های آنلاین خدمات منزل مربوط به شناسایی ،جذب ، آموزش و معرفی متخصصین در هر حوزه کاری به مشتریان می باشد، عموما به دلیل مصاحبه های متعدد روانشناسی و فنی و تخصصی که از هر یک از متقاضیان به عمل می آید ، هر یک از افراد بعد از گذر از مراحل مختلف،  فیلتر شده و به دو دسته متخصصین خرده کار و متخصصین حرفه ای تقسیم می شوند ، متخصصین خرده کار فقط به درخواستهای خردتر که به مهارت و تجربه تا سه سال سابقه ی تخصصی  نیاز دارند اختصاص داده می شوند و افراد بالای سه سال سابقه ی فعالیت تخصصی نیز با توجه به نظر مصاحبه کنندگان طبقه بندی بندی می شوند.
 3.  هر یک از متخصصان علاوه بر اینکه در بدو ورود به سامانه با توجه به مهارتها و سابقه کاری خود از طرف سامانه امتیاز دریافت می کنند ، در طول مدت فعالیت خود و پس از انجام هر سرویس ، توسط مشتریان بر اساس شاخصهایی مثل کیفیت کار ، زمانبندی و اخلاق و تعهد کاری سنجیده شده و امتیاز می گیرند،در مجموع عملکرد هر یک از متخصصان بر اساس امتیازات کسب شده رصد می شود ، نقاط ضعف و قوت آنها شناسایی شده و بر اساس آنها طرح های توجیهی یا تشویقی برای متخصصان در نظر گرفته می شود.
 4.  قیمت تمامی خدمات ارائه شده در سامانه های آنلاین خدمات ، واضح و مشخص می باشد . طوری که مشتریان با اشراف به قیمت خدمات می توانند خدمت موردنیاز خود را سفارش دهند و در پایان کار هم مبلغ اعلام شده از طرف سامانه را به متخصصان پرداخت نمایند. برای برخی از خدمات هم که نیاز به بازدید حضوری و کارشناسی می باشد ، متخصصان پس از هماهنگی های انجام شده با مشتری ، پای کار حضور پیدا کرده ، ابعاد و نیازمندی های کار را بررسی و بر اساس نتایج حاصله به مشتری پیش فاکتور ارائه می کنند ،پس از آنکه مشتری با انجام سرویس موافقت کرد نیز پروژه در چارچوب قراداد اجرا و بر مبنای مفاد آن توسط بازرسین پایش می شود.
 5. بعد اصلی ارائه خدمات منزل ، بحث گارانتی و پشتیبانی از خدمات ارائه شده می باشد ، اینکه این اطمینان برای مشتری وجود داشته باشد که بعد از دریافت خدمت ، هر گونه مشکلی در زمینه خدمت ارائه شده بوجود بیاید در هر ساعت شبانه روز می تواند با شماره های پشتیبانی تماس گرفته و مشکل خود را پیگیری کند مهر تاییدی بر صحت عملکرد و استراتژی شکل گیری صحیح سامانه های آنلاین درخواست خدمات منزل می باشد.

 با بهترین و قدیمی ترین سامانه آنلاین درخواست خدمات منزل و محل کار آشنا شوید

هوم سرویز سامانه هوشمند درخواست خدمات منزل و محل کار ، یکی از قدیمی ترین و کاربردی ترین سامانه های آنلاین درخواست خدمات می باشد که دو سالی است تمام تمرکز و توان خود را بر روی شناسایی و پوشش نیاز مشتریان از یک طرف و ایجاد فرصت شغلی برای متخصصان و صاحبان مشاغل از طرف دیگر صرف کرده است .

در این پلتفرم آنلاین، دو دسته ذینفع وجود دارد ، دسته اول مشتریانی هستند که همیشه برای پیدا کردن نظافتچی یا تکنسین فنی برای انجام امور منزل و محل کار خود مشکل داشته و هیچ پایگاه مشخصی برای مراجعه در مواقع نیاز را نداشته اند، دسته دوم متخصصین با تجربه و توانمند سطح شهر هستند که به دلیل هزینه های بالای تبلیغات قادر به معرفی، رشد و گسترش بیزینس خود نشده اند. هوم سرویز پلی است میان مشتریان از یک طرف و متخصصان توانمند از طرف دیگر که سعی کرده با ایجاد قواعد و قانون خاصی جاده ارتباطی بین این دو دسته را مستحکم بنا کند و با استفاده از تکنولوژی های نوین استفاده از این مسیر ارتباطی را تا جای ممکن برای هر دو طرف تسهیل نماید.

در این راستا هوم سرویز با توجه به مراحل جذب، مصاحبه و آموزش سخت گیرانه خود سعی کرده واسطه ها را از بین برده تا هم قیمت خدمات شفاف، حداقل و به صرفه باشد و هم خود از مرحله شروع تا پایان سرویس بتواند، همیاران خود را از منظر ۳ شاخص کیفیت، اخلاق و رفتار، و تعهد و زمانبندی سنجیده و آنها را رده بندی کند.

مشتریان با اشراف به قیمت خدمات ارائه شده ، امتیاز همیاران ، سوابق و تعداد سرویس های انجام شده توسط آنها قادر خواهند بود بهترین متخصص را برای انجام سرویس مورد نظر خود انتخاب کنند.

روش ثبت سفارش در اپلیکیشن هوم سرویز به چه صورت می باشد؟

هوم سرویز از طریق دو درگاه سایت و اپلیکیشن قادر به دریافت سفارش مشتریان در کل مناطق تهران می باشد . جهت ثبت سفارش در سایت هوم سرویز می توانید به نشانی www.Homeservize.Com مراجعه کنید ، همچنین اگر تمایل دارید اپلیکیشن درخواست خدمات هوم سرویز را همیشه در اختیار داشته باشید می توانید در صورتی که گوشی اندروید دارید از کافه بازار و گوگل پلی در صورتی که گوشی آیفون دارید از سیب اپ ، اپلیکیشن هوم سرویز را نصب کنید تا هر موقع نیاز به دریافت سرویس یا خدمتی داشتید به راحتی در عرض ۲۰ ثانیه سفارش خود را ثبت و بعد در زمان اعلام شده منتظر حضور همیار متخصص باشید.

از قدیم همیشه گفته اند که کار رو باید به کاردون سپرد، پس پیشنهاد ما به شما این است که اگر شما هم در زمینه خدمات فنی تخصصی ندارید یا به دلیل مشغله و گرفتاری های زیاد تمایل دارید کار نظافت منزل و تعمیرات ساختمان خود را به شخص یا یک شرکت مورد اعتماد واگذار کنید، هوم سرویز را انتخاب کنید.

همیاران هوم سرویز علاوه بر اینکه فیلترهای مختلفی را جهت فعالیت در سامانه گذرانده اند، در زمینه ارتباط موثر با مشتریان هم آموزش های لازم را دیده اند. یکی از مهمترین اهداف سامانه آنلاین درخواست خدمات هوم سرویز شفاف بودن قیمت خدمات و پایبند بودن همیاران به قیمتهای اعلام شده از طرف سامانه می باشد. قیمت نظافت منزل یا سرویس و تعمیر کولر شما در شمال تهران با دیگر مناطق هیچ تفاوتی ندارد. شما چه ساکن زعفرانیه باشید چه سعادت آباد یا منیریه فقط کافیست قیمت خدمات منزل را به صورت شفاف در اپلیکیشن هوم سرویز ببینید، درخواست خدمات خود را ثبت کنید و فقط منتظر بمانید …. پس از چند دقیقه همیاران هوم سرویز که در همه مناطق تهران حضور دارند پس از اطلاع کامل از جزییات درخواست با شما تماس گرفته و در کوتاه ترین زمان جهت انجام سرویس به محل اعزام می شوند.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نظافت داخل منزل یا محل کار هم ارائه میده؟

جلب رضایت مشتری و آرامش خانواده ها وظیفه ای است که در هوم سرویز به آن می بالیم. جهت اطلاع از قیمت برخی از خدمات منزل مانند نظافت منزل و محل کار یا نظافت راه پله و مشاعات در هوم سرویز تا انتها با ما باشید.

نکته : نصب اپلیکیشن درخواست خدمات منزل  هوم سرویز و ثبت سفارش کاملا رایگان است.

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )قیمت (تومان)
قیمت نظافت منزل و محل کار آقا (۴ ساعت)165000 تومان
قیمت نظافت منزل و محل کار خانم (۴ ساعت)180000 تومان
هر ساعت اضافه آقا25000 تومان
هر ساعت اضافه خانم25000 تومان
سرویس نظافت منزل و محل کار هوم سرویز شامل دیوارشویی، تمیز کردن پنجره ها ، نظافت کف ، تمیز کردن سرویس های بهداشتی،مرتب کردن اتاق ها و آشپزخانه، مرتب کردن تختخواب ها، تمیز و مرتب کردن وسایل داخل بوفه، کمدها و کابینت ها و گرد گیری کلیه لوازم منزل می باشد.
عنوان( به روز رسانی سال 1400 )قیمت
قیمت نظافت راه پله و مشاعات (4 طبقه با 1پارکینگ)150000 تومان
هر طبقه مازاد10000 تومان
نظافت پشت بام10000 تومان
طبقات بیش از دو واحد به ازای هر واحد اضافه (در کل سرویس محاسبه می شود)10000 تومان
گردگیری دیوارها (هر طبقه)10000 تومان
هر طبقه پارکینگ10000 تومان
سرویس نظافت راه پله و مشاعات هوم سرویز شامل تمیز کردن کل پله ها، نرده ها، درب ورودی و درب پارکینگ، حیاط، آسانسور و کلیه کلید و پریزها می باشد.
حتما بخوانید:

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نظافت داخل منزل یا محل کار تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

‫۲ دیدگاه ها

  1. سلام. از شما به خاطر اعتماد به هوم سرویز سپاسگزاریم. امیدواریم بتونیم با سایر سرویس های سامانه هم در خدمتتون باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا