نظافت و پذیراییهوم سرویز

نظافت منزل در شمال تهران را با بهترین کیفیت تجربه کنید

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

نظافت منزل در شمال تهران از جمله شغل هایی است که با گسترش آپارتمان نشینی در کنار زندگی پرمشغله امروزی در بین ساکنین این منطقه نیاز محسوسی را ایجاد نموده است، نظافت منزل در شمال تهران جزء خدماتی است که اغلب افراد انتظار دارند به موقع ، با کیفیت مطلوب و با دستمزد و هزینه مشخص و بدون هیچ توقع اضافه ای انجام پذیرد. اکثر خانم های خانه نیز تمایل دارند نظافت منزل خود را به صورت دوره ای و منظم به افراد قابل اعتماد و با تجربه بسپارند تا نیاز نباشد هر دفعه به آنها توضیح بدهند که چه قسمتهایی از منزل را به چه صورت تمیز کنند.

خدمات نظافت منزل از معدود شغل های خدماتی و فنی است که در آن استفاده از نیروی نظافتچی خانم به نظافتچی آقا برتری دارد و اتفاقا دستمزد نیروی نظافتچی خانم نیز بالاتر از نیروی نطافتچی آقاست.

اگر بدنبال راهکار مناسب برای پیدا کردن بهترین شرکت نظافتی در شمال تهران هستید یا می خواهید باکیفیت ترین خدمات نظافت منزل در شمال تهران با قیمت مشخص و شفاف را تجربه کنید حتما این مقاله را تا پایان دنبال کنید.

سرفصل‌هایی که در این مقاله مورد بررسی قرار خواهند گرفت :

 1. بهترین خدمات نظافت منزل در شمال تهران را چگونه بیابیم ؟
 2. مدارکی که شرکت نظافتی در شمال تهران حتما باید از نیروی نظافتچی دریافت کند؟
 3. خدمات نظافت منزل در شمال تهران چه خدماتی را شامل می شود؟
 4. قیمت خدمات نظافت منزل در شمال تهران چقدر است ؟
 5. چه عواملی در قیمت نظافت منزل شمال تهران تاثیر گذار است؟

بهترین خدمات نظافت منزل در شمال تهران را چگونه بیابیم ؟

تهران به عنوان پایتخت ایران به شهر ۷۲ ملت مشهور شده است؛  شهری که در آن طبقات مختلف با فرهنگ و دغدغه های متفاوت در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند. در بین جمعیت دوازده میلیونی تهران،  اغلب افرادی که در شمال تهران زندگی می کنند به دلیل شرایط شغلی و درآمدی متفاوت ، انتظاری که از خدمات هم دارند متفاوت است.

برای نظافت منزل خانه های شمال تهران ، اغلب به دلیل متراژ بیشتر و استفاده از وسایل گران قیمت تر ، استفاده از نیروهای با تجربه ، امین و کاربلد ، بیشتر احساس می گردد، به همین منظور اگر برای نظافت منزل در شمال تهران ، به دنبال شرکت خدماتی نظافتی هستید، قبل از هر چیز از سابقه ی فعالیت شرکت نظافتی اطمینان حاصل کنید ، کل شماره های تماس و پشتیبانی شرکت نظافتی را به همراه آدرس دقیق شرکت بپرسید، علاوه بر این هنگامی که برای رزرو نظافتچی خانم یا آقا با شرکت خدماتی نظافتی شمال تهران تماس می گیرید حتما بپرسید که چه مدارک و تضامینی از نیروهای نظافتی خود دریافت می کنند.

هیچ موقع مدارک ، تضمین و سفته های سنگینی که شرکت خدماتی نظافتی از نیروهای خود دریافت می کند عملکرد درست شرکت نظافتی را تضمین نمی کند اما به شما نشان می دهد که شرکت خدماتی نظافتی با چه معیارهایی نیروهای نظافتچی خود را گزینش می کند ، بعضی از شرکتها فقط به گرفتن یک کپی شناسنامه و کارت ملی اکتفا می کنند اما بعضی دیگر، اصل مدارک شناسایی را به همراه سوء پیشینه و سفته ۵ میلیونی از تک تک نطافتچی آقا و خانم خود دریافت می کنند، درست است که مدارک اخذ شده تضمین کننده نتیجه ی رضایت بخش نیست اما شما را دلگرم می کند به اینکه نظافتچی که برای نظافت منزل به حریم شخصی و خانه شما راه پیدا می کند هیچ سوء پیشینه ای نداشته و به خاطر تضامینی که در گرو شرکت نظافتی قرار داده است از کوچکترین کاری برای جلب رضایت و نظافت منزل شما دریغ نمی کند.

علاوه بر این نظافت منزل در شمال تهران نسبت به دیگر نقاط شهر، به دلیل اینکه اغلب افراد در خانه های خود وسایل گران قیمت تری نگه داری می کنند از حساسیت بیشتری برخوردار است به همین دلیل توصیه ما به شما این است که تا زمانی که از پیشینه و سابقه شرکت نظافتی در شمال تهران و همچنین حسن سابقه نیروی نظافتچی اعزامی مطمئن نشدید نظافت منزل خود را به آنها واگذار نکنید.

هوم سرویز سامانه آنلاین درخواست خدمات فنی و نظافت

مدارکی که شرکت نظافتی در شمال تهران حتما باید از نیروی نظافتچی دریافت کند؟

بهترین شرکت های خدماتی نظافتی در شمال تهران حتما مدارک ذیل را از نیروهای نظافتچی خانم و آقا دریافت می کنند:

 1. اصل شناسنامه یا کارت ملی
 2. کپی اجاره نامه یا سند منزل (این مدرک نشان دهنده آدرس واقعی خود نظافتچی یا خانواده اوست که در صورت بروز مشکل می توان به آدرس خود فرد یا خانواده اش مراجعه کرد)
 3. قبض برق یا آب و تلفن (این قبض ها صحت آدرس در اجاره نامه را تایید می کنند)
 4. سفته ۵ یا ۱۰ میلیونی (ارقام سفته متفاوت می باشد ، اما معمولا شرکتها بین ۲ تا ۱۰ میلیون سفته را از هر یک از نظافتچی خانم و آقا جهت حسن انجام کار دریافت می کنند.
 5. گواهی سوء پیشینه

خدمات نظافت منزل در شمال تهران چه خدماتی را شامل می شود؟

اغلب خدمات نظافت منزل در شمال تهران شامل طبق بندی ذیل می باشد:

 1. شستشو و نظافت دیوارها
 2. شستشوی کف
 3. شستشو و نظافت سرویس های بهداشتی
 4. تمیز کردن پنجره ها
 5. جابه جایی وسایل منزل

برای این نوع خدمات نظافت منزل به دلیل اینکه به نیرو و قوای بدنی بیشتری نیاز دارند یا اغلب مثل کارهای تمیز کردن پنجره و دیوار نیاز به حضور فرد در ارتفاع می باشد، پیشنهاد می شود که حتما از نظافتچی آقا استفاده کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نظافت داخل منزل یا محل کار هم ارائه میده؟

خدمات دیگر نظافت منزل در شمال تهران شامل :

 1. آشپزی
 2. شستن و اتو کردن لباس ها
 3. شستشوی ظروف
 4. تمیز کردن یخچال و فریزر
 5. تمیز کردن گاز و داخل کابینت ها
 6. مرتب کردن قفسه کمدها
 7. گردگیری و جارو برقی

اگر قصد استفاده از خدمات نظافت هفت گانه بالا را دارید پیشنهاد می کنیم حتما از نظافتچی خانم جوان استفاده کنید.

اعزام نطافتچی خانم جوان به سراسر تهران

قیمت خدمات نظافت منزل در شمال تهران چقدر است ؟

اعزام نظافتچی برای نظافت منزل در شمال تهران رسم مالوف و ریشه داری است که اغلب خانواده ها در شمال تهران برای نظافت روزمره و روتین منزل خود به آن نیاز دارند. اغلب خانم های خانه به دلیل شاغل بودن یا بچه دار بودن یا حتی حساسیت به مواد شوینده نیاز دارند یک نفر هفته ای یک یا دو نوبت در هفته برای نظافت منزلشان اعزام شود.
افرادی که بدین منظور برای نظافت خانه ها راهی منازل می شوند، بیشتر خانم هایی هستند که در کار نظافت منزل و رفت و روب تبحری دارند. نظافت و تی کشیدن کف، جاروبرقی و گردگیری وسایل ،تمیز کردن دیوارهای آشپزخانه و مرتب کردن داخل کمد و کشوها ،کارهای روتین و روزمره ای است که اغلب نظافتچی خانم در منازل عهده دار انجام آن می شوند. جا افتادن و روال شدن چنین شغل هایی ، قیمت های متعارفی را نیز در بازار بالاخص برای نظافت منزل در شمال تهران ایجاد کرده است.
چه عواملی در قیمت نظافت منزل شمال تهران تاثیر گذار است؟

 1. متراژ خانه
 2. تعداد حمام و سرویس های بهداشتی
 3. تعداد اتاق ها
 4. توالی زمانی نظافت منزل

نظافت منزل از معدود شغل هایی است که در آن استفاده از نظافتچی خانم به آقا برتری دارد و اتفاقا دستمزد نیروهای خدماتی خانم نیز بالاتر از نیروهای خدماتی آقا است. بنابر این ، اینکه شما برای نظافت منزل خود بخواهید نظافتچی خانم داشته باشید یا نظافتچی آقا و یا اینکه چند بار در طول هفته یا ماه نیاز به نیروی نظافتچی داشته باشید همه از عوامل تاثیر گذار در قیمت نظافت منزل می باشد. معمولا سرویس های نظافت منزل از پایه ی ۴ ساعت شروع شده و نهایتا تا ۱۰ ساعت کاری در طول روز محاسبه می شوند.

متداول ترین هزینه نظافت منزل برای ۴ ساعت آقایان بین ۴۰ تا ۵۰ هزار تومان و برای نظافتچی خانم بین ۵۰ تا ۶۰ هزار تومان می باشد . در صورتی که نظافت منزل بیشتر از ۴ ساعت طول بکشد نیز معمولا ساعت های مازاد با نرخ کمتری و حدود ساعتی ۱۰ هزار تومان محاسبه می گردد.داغ بودن بازار خدمات نظافت منزل در شمال تهران به دلیل نیاز و ضرورتی که خانواده های شمال تهرانی به آن دارند قیمتهای متنوع و بالایی را ایجاد کرده است. بنابراین اگر برای نظافت منزل خود در شمال، شمالغرب یا شمال شرق تهران نیاز به شرکت خدماتی نظافتی مطمئن و باسابقه دارید حتما هوم سرویز را امتحان کنید!

نظافت منزل شمال تهران

راهنمای هوم سرویز برای دریافت بهترین خدمات نظافت منزل در شمال تهران

 1. برای رزرو نظافتچی به خصوص اگر نیروی خانم مد نظر شما باشد حتما از یک روز قبل نیروی نظافتی خود را توسط شرکت رزرو کنید .در این صورت بهترین و مناسب ترین نیرو ازمیان نیرو های نظافتی انتخاب و به سرویس نطافت منزل شما تخصیص داده می شوند.
 2. برای خدمت رسانی هر چه بهتر، تا حد ممکن کارهایی که قصد دارید در نطافت منزل شما انجام شود را دقیق و به طور کامل به شرکت نظافتی منتقل کنید تا نظافتچی مناسب کار شما اعزام شود.
 3. تجربه نشان داده اگر برای کارهای نظیر شستشوی دیوار، تمیز کردن پنجره ها ، شستشوی حمام و سرویس های بهداشتی ، جابجایی اثاثیه منزل و نظافت راه پله و مشاعات با توجه به سختی کاری که وجو دارد از نظافتچی آقا استفاده کنید نتیجه بهتری را شاهد خواهید بود.
 4. برای شستشو و جابه جایی ظروف، گردگیری ، جارو برقی و تی کشیدن کف ، اتو و چیدمان لباس داخل کمدها و در کل کلیه کارهای سبک وظریف در تماس با شرکت نظافتی ، نظافتچی خانم درخواست دهید.
 5. در هنگام درخواست نیروی نظافتچی ، حتما هزینه نظافت منزل و دستمزد نظافتچی خانم و آقا را از شرکت خدماتی نظافتی بپرسید تا دقیقا مطابق با ساعت حضور نیروی نظافتی در خانه به او دستمزد پرداخت کنید. دستمزد بالاتر از عرف شرکت خدماتی باعث ایجاد توقع برای نظافتچی شده و در صورتی که شما بخواهید آن نظافتچی به صورت دوره ای و مکرر برای نظافت منزل شما اعزام شود شما را با مشکلات بسیاری مواجه خواهد کرد.

معرفی آسان ترین راه درخواست نیروی نظافت منزل در شمال تهران

ارائه خدمات نظافتی بیش از آنکه نیاز به سخت کوشی و توانایی جسمانی داشته باشد نیاز به تخصص، تجربه و کنترل مستمر دارد. هوم سرویز سامانه هوشمند درخواست خدمات منزل و محل کار ، یکی از قدیمی ترین و کاربردی ترین سامانه های آنلاین درخواست خدمات منزل می باشد که سعی کرده با استفاده از فرآیند جذب سختگیرانه خود ، بهترین متخصصان از حوزه ی نظافت گرفته تا انواع خدمات فنی و تخصصی را شناسایی کرده و بر اساس استاندادرهای کاری خود به آنها به صورت مداوم آموزش های موردنیاز را منتقل کند تا بتواند با از بین بردن واسطه ها ، خدماتی با کیفیت و البته با قیمت کاملا شفاف و مشخص را ارائه دهد.

در حال حاضر هوم سرویز ۱۵۰ نوع خدمات از نظافت تا برقکاری، لوله کشی، نقاشی، جابه جایی و اسباب کشی را در کل مناطق تهران به همشریان تهرانی ارائه نموده و همواره سعی دارد تا با کنترل ، پایش مدوام و آموزش مستمرهمیاران خود، سطح کیفیت خدمات را بهبود بخشد. مشتریان هوم سرویز نیز می توانند از طریق سایت www.Homeservize.com یا نصب اپلیکیشن هوم سرویز از بازار، گوگل پلی و یا سیب اپ و همینطور سیبچه سرویس موردنظر خود را با اشراف به قیمت خدمات ارائه شده ثبت کنند. پس از ثبت درخواست، همیار تخصیص داده شده به سرویس، جهت هماهنگی با مشتری تماس گرفته و در زمان مقرر جهت انجام سرویس موردنظر حضور می یابد. همچنین برای مشتریان در سامانه هوم سرویز این امکان فراهم شده است تا آنها با مشاهده امتیاز همیاران، سوابق و تعداد سرویس های انجام شده، بهترین متخصص را برای انجام سرویس مورد نظر خود انتخاب کنند.

حتما بخوانید :

 1. توصیه های شرکت خدماتی نظافت منزل برای تمیزکاری در کمتر از یک ساعت
 2. نظافت حرفه ای منزل در کوتاه ترین زمان!
 3. مزایای استفاده از شرکت خدماتی برای نظافت ساختمان
 4.  قیمت نظافت منزل در هوم سرویز
 5. ۵ راه برای صرفه جویی در هزینه نظافت منزل

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نظافت داخل منزل یا محل کار تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

‫۱۰ دیدگاه ها

 1. خوب و کاربردی بود؛واقعا اعتماد به شرکت های نظافتی سخته؛ولی در صورتی که اعتماد مشتریان رو جلب کنند واقعا مشتری بهشون وفادار میشه

 2. من خودم ساکن زعفرانیه هستم و تقریبا دو هفته یکبار نیاز دارم تا کسی رو برای تمیز کردن خونه ام درخواست بدم.از مقاله تون استفاده کردم و حتما برای درخواست بعدیم از هوم سرویز استفاده میکنم.امیدوارم نتیجه خوبی بگیرم

 3. من برای نظافت شرکتمون که توی منطقه الهیه است دارم هر هفته نظافتچی آقا از هوم سرویز می گیرم.مدیر عامل شرکتمون خیلی سخت گیره ولی با این حال هر هفته از کیفیت کار نیروهای اعزام شده راضی بودیم .البته برای خرابی تلفن سانترال شرکت هم درخواست ثبت کردم که فقط با راهنمایی تلفنی همیار خوب هوم سرویز حل شد و درخواستم بدون هزینه انجام شد.

 4. دیروز از خدماتتون استفاده کردم و خواستم کامنت بذارم که بقیه هم ببینند و استفاده کنند.من چون تازه اسباب کشی کردم هم سرویس نظافت منزل و هم جابه جایی گرفتم و برای کارهای برقکاری خونه جدید هم یه برقکار درخواست دادم.واقعا بدادم رسیدید. خود اسباب کشی و جابه جایی اونقدر ذهن آدم رو مشغول میکنه که واقعا نمیتونی برای کارهای دیگه ات خوب و به موقع برنامه ریزی کنی اما من با استفاده از هوم سرویز کارهام سریع پیش رفت . ممنونم از همه همکارانتون که من رو خیلی خوب راهنمایی کردن و براتون آرزوی موفقیت های بیشتر و بیشتر میکنم

 5. مطالبتون رو دوست دارم . من اکثر پستهاتون هم در زمینه نظافت منزل هم بقیه خدمات فنی مثل سمپاشی و نصب پرده و .. که ارائه میدید رو میخونم تا به حال از خدماتتون استفاده نکردم اما واقعا از خوندن مطالبتون لذت می برم و ازشون استفاده هم میکنم . ممنونم از سایت و مطالب خوبتون

 6. من ساکن خیابون آزادی هستم . از طریق این پستتون با هوم سرویز آشنا شدم و درخواست نیروی نظافتچی خانم دادم و کارم رو خیلی خوب انجام دادن. واقعا خانم محترم و خوبی بودند و به کارشون هم تسلط داشتن و کاملا تروفرز کارها رو انجام میدادن .چون من قبلا که نیرو میگرفتم انقدر با فس فس کار رو انجام میدادن که من با اینکه خودم کاری انجام نمیدادم اما از بس هرس می خوردم بیشتر خسته میشدم . اما من از نیروی شما کاملا راضی بودم و به پشتیبانی هم اطلاع دادم و حتی توی اپلیکیشن هم به این خانم امتیاز ۵ دادم تا افراد دیگه هم نظرات رو ببینند و بتونن مثل من یه انتخاب خوب داشته باشند.موفق باشید

 7. از قیمتهاتون واقعا راضی هستم . اینطور نیست که یه نفر بیاد سرو وضع زندگی آدم رو ببینه و بعد هر چقدر دلش خواست قیمت بده . این که رو قیمتهاتون نظارت دارید خوبه . من سرویس نظافت راه پله گرفتم و خواستم که موتورخونه و پشت بوم هم نظافت بشه .دقیقا طبق تعرفه ای که توی اپلیکیشن بود پرداخت رو انجام دادم و راضی هم بودم

 8. من خودم همیشه برای استفاده از خدمات و سرویس ها نظرات دیگران میخونم. گفتم پس بهتره تجربه خودمم با بقیه هم در میون بزارم. برای ما گرفتن کارگر نظافت منزل خیلی اهمیت داره که از جایی بگیریم که بشه بهشون واقعا اعتماد کرد ،قیمت مناسبی داشته باشه و نظافتچی هایی هم که اعزام میکنن کارشون بلد باشن . این شرکت تو این چندبار یکه ازشون سرویس گرفتیم همه استاندارهای ما رعایت کرد. ما خیلی راضی بودیم و به بقیه هم حتما پبشنهاد میکنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا